Opinie o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

M-rr

Wezcie sie wkoncu za prace !!!

Przestań już pić bo głupoty wypisujesz .

Święty Mikołaj

Wszystkim pracownikom i pracownicom PHUP z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego dobrego, miłych spokojnych i wesołych świąt życzą sobie pracownicy

Minot___

Zajmijcie sie wszyscy wkoncu praca !!! Ciagle stwarzacie jakies problemy ... Juz to sie zrobilo nudne

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kasjer-sprzedawca wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Aga

Cześć wszystkim znalazłam dzisiaj ogłoszenie że PHUP szuka do prac biurowych-praca dwuzmianowa.Może ktoś coś napisze na temat tej pracy,jakie warunki atmosfera.Dzięki

Bdg

No nie ktorzy maja dni do odrobienia a i tak wychodza lepiej niz ci co robia nadgodziny... (usunięte przez administratora)

miniu

dla mnie praca jak najbardziej spoko. przejrzysty 3 zmianowy system pracy wyplaty na czas. atmosfera super w swoim gronie. komu się nie podoba pracować nie musi. (usunięte przez administratora)po prostu dobrze pracuje a innych leni którym nie chce się robic to wlasnie boli. pozdro(usunięte przez administratora)

Falka

Hej! Zastanawiam się czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Z góry dzięki za odpowiedź. :-)

biko

Dajcie adres na e-meila pozdrawiam

...

Social ? A co to jest ? Nie w tej firmie kolego

MINOTAURR

Wszystkiego Najlepszego dla pracownikow Naszej Firmy...

szczery

Wesołych Świąt

Ktoś

Dajcie sobie na luz !!!???

Jestem i będę

Brawo brawo jest nas więcej w 100 procentach popieram przedmówce

stefan

Ale dodales opinie o masakra

mocny

rob swoje i nieprzejmuj sie heh zycze wszystkiego naj gniezno

obserwator

wszędzie sa źli i dobrzy pracownicy tak samo jak źli i dobrzy kierownicy ale dobrze Wam radzę , takich spraw nie załatwia się na jakimś idiotycznym forum internetowym , jak macie problem to zgłoście się oficjalnie do dyrektora lub właścicielki ale nie rozwiążecie tego na takim forum , to nie miejsce na to. Ponadto piszecie o przerwach na kawę , śniadanie i papierosy. Czy nie wiecie ile i jakie długie przerwy przewiduje kodeks pracy a o paleniu nie ma tam słowa, firma może całkowicie zakazać palenia ze względów bezpieczeństwa lub odliczać czas wyjścia na palarnię od przerwy śniadaniowej więc zastanówcie się najpierw lub poczytajcie zanim wypowiecie się. Jeszcze jedna sprawa, każdy z Was widzę zachowuje sie jak by znał się na wszystkim i był najważniejsza osobą w tej firmie, są pracownicy fizyczni od łopaty, magazynierzy, brygadziści, kierownicy , dyrektorzy i właściciele i ta hierarchia nie zmieni się, każdy wykonuje swoje powierzone obowiązki i powinien je wykonywac jak najlepiej a jak ktos uważa że zasługuje na awans bo jest lepszy to niech sie stara lub idzie tam gdzie takie stanowisko dostanie a nie krytykuje wszystkich jak popadnie nie wiedząc nawet kto i co ma w zakresie obowiązków i jakie prace wykonuje które nie są ściśle związane z popychaniem wózka czy zamiataniem podłogi.

pracownik ostrowski

W tej firmie nie docenia się ludzi którym zależy na dobrej pracy . Zmianowi zostaja zmianowymi po kilku miesiacach bo dobrze wchodzą w (usunięte przez administratora) Osoba która dostała umowe o prace rzuciła ją po kilku dniach praktycznie bez wypowiedzenia na zarobek za granice. Poczym przyjęcli ją spowrotem i oczywiscie ponownie dostała umowę o pracę . a ludzie dobrze pracujacy staraja się o nią kilka lat na własnej działalnosci i zleceniu. Trzeba z tond uciekać. Zwolnili kierownika cóż . Co będzie dalej? A i kto zatrudnił obecna pania dyrektor? idiotka nie znająca się na niczym

dodam że

Dastaję sms-a zajrzyj na stronę i link...patrzę i własnym oczom nie wierzę. Wszyscy jadą po wszystkich. Napiszę parę słów: Długo u was nie pracuję ale wiem jedno że istnieli istnieją i istnieć będą dyrektorzy, kierownicy, zastępcy, brygadziści i my zwykli pracownicy. To co w stołówce niektórzy opowiadają to mam wrażenie że wszyscy chcecie być co najmniej kierownikami. A tak się nie da. Mamy pracę do wykonania i musimy dać z siebie ile kto może, inni od kierownika w dół też mają jakieś zlecenia i myślę że robią to dobrze. Nie że bym kogoś bronił ale staram się patrzeć na to wszystko obiektywnie. Chwilami mam wrażenie że parę osób z magazynu czują się nie do wartościowane, wykonują pracę za brygadzistę i jeszcze dostają burę. Szkoda mi tego kolegi ale chyba za bardzo się rolą przejął. Jeden brygadzista zły drugi dobry, ale ten dobry uwagi nam nie zwróci że na posiłku jesteśmy np godzinę, ten zły warknie. Ten dobry idzie z nami na fajkę a ten zły zamknie drzwi. Pytam co lepsze?? Sami wiecie że jak nam popuścili na starym magazynie to wszystko było fajnie. Teraz niestety nowe przyszło i zapewne od nich też więcej wymagają a co za tym idzie również od nas. Tak sobie myślę że trzeba dalej robić swoje i niech każdy swego pilnuje, bo takie anonimowe wpisy do niczego dobrego nie prowadzą. A może zrobić zebranie załogi i uczciwie prosto w oczy powiedzieć co kogo boli. Przepraszam za moje mądrości, ale już raz przerabiałem taką sytuację i skończyła się ona tym że zacząłem u Was pracować. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.