Opinie o Gestamp Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gestamp Wrocław. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gestamp Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestamp Wrocław w Wrocław

Stefan

Podobno bu3 ma iść na urlopy? * wiadomo coś od kiedy i na jak długo?

Ukulele krindżu
@Stefan

Pierwsza fala od maja i co dwa tygodnie zmiana.

@Ukulele krindżu

Czyli w kwietniu normalnie pracujemy?

Forbus
@Stefan

Co znaczy dokładnie Bu3? 3 zmiana na produkcji, 3zmiana kontrolerów jakości? Jestem nowy i nie bardzo rozumiem

Oid

Pewnie wirus, olewajcie co jakiś czas ten typ to wysyła

Wasyl

Jeżeli chcesz podjąć pracę w firmie musisz wiedzieć że na stanowiskach operatorów, audytorów to firma ustala Ci kiedy masz wybrać swój urlop. Nie Ty z żoną żeby mieć wspólny . Kiedy chodzi o podwyżki to jesteś zbędny i zbyt mało się starasz żeby dostać więcej lub nie jesteś ulubieńcem szefa. dostajesz marne grosze brutto . Ale jak chodzi o Twoje dni wolne a firma potrzebuje bo nie ma kto pracować bo co trochę rotacja.

oki

Witam,Czy wasze ppk wpływa regularnie do 15 kazdego miesiąca jak ustawa nakazuje,czy sa opuznienia które wygladają byc może na zniechęcenie pracownika z tego programu.

Oid
@oki

Nie znam osoby która w firmie ma ppk . Większość ze zdrowego rozsądku porezygnowała .

Leszno
Stefan

Myslicie ze wyolaty będą przed czy po świętach? Jakies bony dodatkowe na święta?

Snap

Jak przebiegają pobrania wymazu z nosa?

Piotruś pan
@Snap

Niektórzy nawet już bez maseczki chodzili, bo uważali, że mają ujemny wynik testu, to im już nic nie grozi. lemingoza na maxa

Sznaps
@Snap

Pobierają próbkę krwi i kału, żeby zobaczyć czy masz pracę we krwi czy w pupie.

Paula

Gestamp zatrudnia pracowników przez agencje pracy?? Wiecie może jakie są to agencje??

Sofi
@Paula

Staraj się aplikować przez gestamp bezpośrednio na stronie powinna być możliwość aplikacji. A jak nie ma to podrzuć CV do pana z ochrony on zaniesie do HR. Stawki i warunki lepsze przez firmę niż przez agencję . Agencje to Otto przez resztę się nie opłaca pracować bo dają umowę zlecenienie i bardzo niekorzystne warunki pracy. Na stronie gestampu weź nr do HR zadzwoń i powiedz że chcesz aplikować na pracownika oni tam Ci powiedzą co i jak . Powodzenia

Gertruda cela 5

Hiszpanie nie nadają się do niczego nawet do pchania karuzeli i tarcia chrzanu .

Sergioo
@Gertruda cela 5

Polecam pracę, 3500 netto na rękę 400premi nadgodzinki i nocne także 4500 jako zwykły operator a co mówić o starszych operatorach specjalistach, inżynier.

Dariusz

To macie premie za nocki tak?

Wasyl

A co z tymi niby podwyżkami?

A.B.
@Wasyl

przedział 200-500 na rączkę

@A.B.

A raczej od stycznia czy lutego te podwyzki? Bo u mnie dalej ta sama stawka. Ponad rok w firmie pracuje

Tarko
@Stefan

Podwyżki widmo. A jak już zobaczysz obawiam się że tylko się (usunięte przez administratora) że za taką robotę ciężką w takich warunkach szkodliwych dla organizmu, nosa bo śmierdzi bardzo dostałeś takie grosze. A doświadczenie i długość przepracowanego czasu dla tej firmy w podwyżkach nie ma znaczenia.

Wolny człowiek cz.2

Osobne słowo należy się kilku managerom i sprawom jakie w tej firmie się dzieją. Manager BU2- Człowiek Bicz- najgorsze jest to, że jemu ta opinia o nim się spodoba; w firmie z robił karierę od technika do managera, ale za bramą firmy nie zdejmowałbym maseczki na Jego miejscu. Opierd..., wyzywa, za plecami obgaduje i donosi, ale robi wyniki więc jest nietykalny... Manager Loczek- Pani, która wybiła się krzykiem i na plecach innych, często zwalając winę na nieobecnych. Nie robi już wyników, bo reklamacji w 20 miała więcej niż loczków, ale nadal jest. Dlaczego? Zwolnienia- jeżeli masz własne zdanie, umiesz myśleć i obie te rzeczy umiesz wyrazić, i masz szefa który tego nie docenia możesz liczyć się z wypowiedzeniem, często też dyscyplinarnym by uniknąc płacenia czasu wypowiedzenia. Nadgodziny- czy są płatne czy nie, czy odbieralne, to zalezy od szefa. Sa działy (np.UR) ze sa liczone i wyplacane, sa dzialy ze możesz o tym zapomnieć (np. Engineering) Niesprawiedliwoscia byloby gdybym nie wspomniał o +. A są nimi ludzie, w wiekszosci Polacy (ale nie generalizuje) od technika po managera można znaleźć pomoc i dowcip. Wiem, ze przyszli też Nowi Kierownicy do HR, do UR i na ktoryś z obszarow, ktorzy niosą nadzieje na zmiane, ale najwięlsza pokładana jest w nowym dyrektorze. Jestem wdzieczny tej firmie bo nauczyła mnie pływać w gow...e, a to trudna sztuka.

Empatia
@Wolny człowiek cz.2

Brawo! Jak to czytałem to oczyma wyobraźni widziałem te osoby i obszary, na których pracują. Cieszę się, że uwolniłeś się i mam nadzieję, że teraz masz lepiej. Sam pracowałem tam dwa lata, a od ponad dwóch grzeje miejsce w lepszym miejscu. To co napisałeś to szczera prawda, szkoda, że kolejni muszą ją doświadczać. Osobiście zrobiło mi się miło jak poruszyłeś temat osób, które miały chęci do pomocy i można było z kim porozmawiać. Też tak uważam, do tej pory utrzymuje kontakt z kilkoma osobami ze starej ekipy. P.S. pamiętajcie, że karma wraca. Przez te ponad dwa lata w nowej firmie kilkukrotnie zostałem zapytany i opinie kandydatów do firmy gdzie pracuje, tylko jedna pozytywnie zaopiniowalem. Nawet nie macie pojęcia ile pseudo managerów już chciało zmienić pracę, ale dalej piastują "pozycję" w Gestampie. Opinia idzie w świat, s ten jest mały. Czy ktoś wtedy wyciągnie do nich rękę?

rekin
@Empatia

niby smród niby brud a każdy przytula setki stów

lolo
@Empatia

a jaka branża i gdzie? ta twoja nowa firma?

Obecny
@rekin

Nie "NIBY" ALE SMRÓD I CIEMNOGRÓD. ŚMIERDZI NA HALI, ZERO INNOWACJI, NA STANOWISKACH LUDZIE Z PRZYPADKU. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Obcy
@Obecny

A pensja jaka, tak szczerze ?

Wolny człowiek

Firma Titanic, która już tonąca, jeszcze płynie rozpędzona na górę lodową. Pracowałem tam ponad 3lata, miałem kontakt z każdym szczeblem pracownika w firmie i na żadnym nie było dobrze,godnie lub chociaż spokojnie. Pracownik produkcji- praca cięzka, w bardzo szybkim tempie, w większości przypadków monotonna i w niesprzyjającej ergonomii. Olbrzymia rotacja pracownikow, w wiekszość ze wschodu, szkoleń wprowadzających nie ma. O 3000 na reke możecie pomarzyć. Liderzy i technicy- grupa kopana przez managerów i utrzymanie ruchu, dużo obowiązków i dużo stresu za nie warte tego pieniadze. Inżynierowie- ambitni, pracowicie, ale nieszkoleni, przepracowani i obładowani obowiązkami, niepotrzebnymi "projektami" i oczekiwaniami. 4500 na reke to średnia dla tego szczebla. Managerowie/dyrektorzy- w 70%to hiszpanie, którzy znają się na inżynierii i zarządzaniu jak ja jestem tygrysem parkietu w pasodoble, czyli ani w 0.001%. Na szczególne słowo komentarza zasługuje Ci 3 jeźdźcy Apokalipsy: Pan Głód- na pierwszy rzut oka kontaktowy, wesoły niewysoki brunet, w okularkach, dobry Pan na włościach, Szef szefów. Jednak... gdyby każdy dostał 1 euro za to ile razy ten Pan kogoś (usunięte przez administratora) znieważył lub zwolnił, to każdy miałby dom nad morzem pod Barceloną. Pan Wojna- znany też jako Pan spod 6, który mógłby mieszkać w firmie, prawdziwy hiszpański temperament, który bywa pogodny i spokojny, ale częściej wpada w furię, nie znosi sprzeciwu i uwielbia wkładać łapy w nieswoje naprawy. Pan Zaraza- wielkość wzrostu nadrabia 3kroć wielkością ego. Człowiek, który słowa konstruktywnego sprzeciwu odbiera jako personalną krytykę i umie boleśnie się"za nią" odpłacić np.zwolnieniem, który mimo "zapewnień i motywowań" nie uznaje innej wizji niż własna.Zaufanie i szacunek do Niego współpracowników jest mniejsze niż on sam.

Wolny człowiek cz.2

Andrew
@Wolny człowiek cz.2

pracownik utrzymania poniżej 3 technik do 3,5 lider 4 czasem ponad 4 inżynier 4,5-5 = podstawa Czy tak mam rozumieć Twój wpis?!

Wolny człowiek

Dawid

Jaka jest podstawą brutto na stanowisku na wozkach widłowych?

@Dawid

Podbijam pytanie bo jestem po szkoleniu

Franek

Wiadomo coś o podwyżkach w styczniu?

Michal
@Franek

200 zl

Tak
@Michal

200 na rękę?

Hieronim
@Tak

200 zl każdy bez wyjątku?

Frustrat

Cześć, szukam słowa pocieszenia,aby dodać mi otuchy w tym trudnym dla nas to wszystkich czasie. Czy będzie dobrze?

Grisza
@Frustrat

Nie było, nie jest i nigdy nie będzie

nicki
@Frustrat

a w czym problem? kasa na czas, premie, paczki były, podwyżka.

Frustrat
@nicki

Żona każe mi się rozbierać na klatce, bo śmierdzę po pracy. Jak w szatni nie strzelę z nosa to nie czuje, że oddycham, tyle tego tam siedzi. Musiałem kupić nowe buty, bo starych już nie uratuję. Ahh...., czuje, że umieram, czy to już jest wypalenie, czy muszę znaleźć inne hobby, bo pracą tego nie mogę nazwać. Pomocy!

@Frustrat

Czym to jest wobec solidnej wypłaty? Nikt nie dostał podwyżki a nasza firma dała.

Tomasz

Piszesz o podwyżkach w GESTAMP SOFEDIT POLSKA, powiesz mi też czy w firmie można liczyć na jakieś premie i dodatki oprócz podstawy wynagrodzenia? Zależy mi na tej informacji, na pewno wiesz coś na ten temat. Daj znać!

Wacław
@Tomasz

W jakim systemie pracy pracujecie, 4 dni potem 4 wolnego 3 dni 3 dni wolnego, 8h/pon-pt, weekendy wolne lub doróbki?

Ing
@Wacław

Jest system 12h przez 3 lub 4 dni i 3 dni wolnego lub 4 zależy od okoliczności. Tylko ten system się w tej firmie opłaca . Bo inaczej wychodzi bardzo mało a bardzo często musisz być w pracy. Podwyżka? Nie licz na wysoką. Brutto 100/200 chyba że jesteś u kogoś lubiany na górze to wtedy możesz liczyć na więcej . Chyba że jesteś kobietą to nawet to nie przyczyni się do wyższej podwyżki możesz pracować najdłużej na stanowisku równym z mężczyznami a i tak dostaniesz tyle co mężczyzna z krótszym stażem pracy .to chyba dyskryminacja jest w zarobkach niestety widoczna w tej firmie . Z podwyżkami jadą po najniższej linii oporu. Niby jest 800 zł premii ale tylko raz chyba każdy miał chyba na zachętę" szybciej " później już tylko dawali w ogłoszeniu szukającym pracowników .

Wacław
@Ing

Chciałbym aplikować na technika spawania albo ślusarz narzędziowy. Nie wiem jakie stanowisko jest bardziej opłacalne czy jak z zarobkami?Słyszałem że za dojazd oddają social spory. ale jak z podstawą, premiami? Warto aplikować?

Września
@Wacław

Ślusarz jest mniej opłacony niz spawanie. Wez pod uwagę to ze masz tam spawalnicze toksyny, zarobki sa wiekszy na spawaniu. Zasadnicza 3-3.2 za 168h dodaj premie dodaj nadgodziny w systemie 4-3 lub 4-4.

Do nostalgia

Na szczęście wigilii nie było, ktoś wymyślił zdecydowanie lepsze rozwiązanie i pierwszy raz to lepsze rozwiązanie niż ta Wigilia na brudnej śmierdzącej hali . Dawali paczki zamiast wigili i to fajne paczki a nie jedzenie na hali gdzie później pół zmiany w toalecie się spędziło. Ta paczka to bardzo dobre rozwiązanie . Aż odbiegające od decyzji w gestampie które często są jakie są z dnia na dzień nieprzemyślane. Za tą paczkę można pogratulować osobie która to wymyśliła. Co do scrapu bu1 i bu 2 też nadrabiają ze scrapem. i jeszcze biorą ludzi z bu3 do sortowania ...

Bolc Bagen

Borha odchodzi jest do konca roku 2021 ludzie odetchną !!!

Kolega po fachu
@Bolc Bagen

Odetchnąć, ale czym? Utleniony cynkiem w powietrzu wymieszanym z mgiełka olejowa?

Serwantes Nochalopagos

@Byly

Raczej BU 3

Nostalgia
@Serwantes Nochalopagos

Ahhhhh.... Pamiętam te czasy kiedy produkowało się na rework i sortowało się po kilka razy to samo. Wigilia była? Dobre słowo na pewno by się przydało, że przyszły rok będzie lepszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gestamp Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Gestamp Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Gestamp Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gestamp Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 28 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gestamp Wrocław?

Kandydaci do pracy w Gestamp Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gestamp Wrocław
1.4/5 Na podstawie 560 ocen.

Gestamp Wrocław