Opinie o Gestamp Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gestamp Wrocław. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gestamp Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestamp Wrocław w Wrocław

Beka z Ciżemki

LOGISTYKA BACZNOŚĆ !!! Do prawego równaj wzdłuż linii.

Tomasz

Jakie zarobki w Dziale Zakupów na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów? Czy są, jakieś dodatkowe benefity pozapałacowe ?

@Tomasz

Zarobki jak zarobki (słabizna) a jeśli chodzi o benefity yo zobaczysz je jak świnia niebo.

Tomasz
@Standartenführer

Przynajmniej 6 tys. Netto jest?

@Tomasz

Nie . 5 tyś/6tyś możesz dostać ale brutto a nie na ręke

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w GESTAMP SOFEDIT POLSKA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Thomasso De Tonatis

Jaka rekrutacja ??? Idziesz składasz papiery i pracujesz bez problemu a dlaczego ??? Dlatego że Gestamp ma braki w ludziach i przyjmują każdego bez problemów .

Standartenführer

Nie ma żadnego procesu rekrutacji tak samo jak nie ma BHP w firmie .

Mateusz
@Standartenführer

Jak i miejsc parkingowych ! Nie ma Pracy w wyznaczonym grafiku tak już niewiele jest bez zmian zostało dużo dymu z robotów na hali jak już praca jest. Jak chcesz się zatrudnić i mieć co trochę wolne żeby potem odrabiać to się nad tym zastanow

Firma nierzetelna

Zapytaj najpierw ile kto ma godzin do odrobienia bo firma co trochę blokuje ludzi z przychodzeniem do pracy. Miejsca parkingowe zmniejszone o polowe. Jak ktoś uszkodzi samochody które stoją w miejscach dostaw tirów i ciężarówek to kto za to zapłaci ?! Był parking fajny to musieli zepsuć i tak to tu wygląda . A przyjezdnych jest bardzo dużo. Na 2 zmianę czyli na 14 nie ma miejsc parkingowych, Ja powiem tak : jak możecie polecić jakąś dobrą firmę to czekam na propozycje. Ta jest niewiarygodna dla mnie pod względem ciągłości pracy w pracy , dbania o pracowników i ich stan zdrowia psychiczny jak i fizyczny . Nie ten to następny a potem problem bo nie ma chętnych do pracy.

Stradivarius

No i palił się wyciąg. Kiedyś ta firma spali się od środka. Sadza osiada na ściankach rur. Nie można zajrzeć bo nie ma otworów rewizyjnych. Wystarczy jedna iskra i to wszystko zaczyna się żarzyć. A podciśnienie które jest w rurach daje bardzo dobre warunki do powstania pożaru. Cicho sza nikt nic nie wie. Wpadł chłop po kolana do chemii i cicho sza. Kiedyś po wypadkach były szkolenia protokoły a teraz nie ma nic. BHP działa tak aby było dobrze i pracodawca był zadowolony.

@Stradivarius

Tak masz rację wszystko robią pod siebie i dla siebie a ty pracownik jesteś dla nich niczym. A pro po wypadek z chemią w normalnej firmie ten dział by nie pracował to raz , dwa to za ciężki wypadek był więc powinien być prokurator. A tu co zakład pracował jak by nic się nie wydarzyło PS ; Pracowałem w gorszych i lepszych firmach i nie spotkałem się z takim czymś jak w tym zakładzie łamiący wszelkie przepisy i normy ten hiszpański moloch powinien być zamknięty albo wprowadzić atmosferę jak w innych szanujących się zakładach.

BHP w tej firmie nie istnieje
@Stradivarius

Chyba że idziesz do małego po nowe porcięta bo Twoje już się zniszczyły . Jakby pracowali częściej na hali to by widzieli że iskry przepalają ubrania. Często też głowę dlatego czapki powinny być dostępne dla każdego operatora. I to w takich sytuacjach upewnia się czy nie kłamiesz. Bo ktoś czai się na te rewie mody z tych słabej jakości ubrań . Wentylację przy zgrzewarkach nadal brak albo uszkodzona udawali przez jakiś czas zainteresowanych i na udawaniu się skończyło . Wentylatory w gorące dni albo niesprawne albo ich nie ma. BHP działa jak góra rozkaz wyda inaczej nie ma nic do gadania . A ta śmieszna premia za taką świetną wydajność... No popisali się plus to " gratulujemy " no jak prześmiewcze gratulacje .

Leszno
Standartenführer

171,60 netto na ręke za wyrobienie planu w normalnych firmach to minimum byłoby 500 na ręke. Zauważcie że traktują nas gorzej jak dzieci w przedszkolu a po za tym wciskają nam takie bzdury i absurdy żebyśmy w to uwierzyli tak jak oni w te bzdety wierzą i próbują na siłę to wcisnąć innym te hiszpańskie (usunięte przez administratora).

Karoline Freeman

Wszystko ok

Thomasso De Tonatis

Jałmużna 244 PLN brutto !!!

Rudy
@Thomasso De Tonatis

He, no, mieć a nie mieć.

244PLN
@Thomasso De Tonatis

Dla większości biedaków z UA to jest coś.

Stefan

Od kiedy przymusowy urlop? * miał być na początku sierpnia dwa tygodnie i cisza w temacie?

Piot
@Stefan

Pierwszy przymusowy był w kwietniu między czasie przymusowe dni wolne a kolejne 2 tygodnie przymusowego urlopu pierwsze dwa tygodnie sierpnia ;) i jeszcze w grudniu też się przyszykujecie. Oczywiście jeśli coś nie wyjdzie przymusowego między czasie. Dlatego szybko odrabiajcie banki godzin bo zbliżają się następne . Zabawne że panowie z solidarności mają ciągłość pracy a reszta musi się podstosować do tego co wymyślili... Czyli banki godzin. Ps covid dalej jest, uzupełniajcie płyny do dezynfekcji i mydła . Gestamp gestamp... BHP w fatalnym stanie w tej firmie . Kiedy ogarnięcie wentylację ? Pozdro dla wytrwałych

@Piot

jakieś pieniężne urlopowe się szykuje? ktoś coś wie?

Standartenführer

HA HA HA !!! 244 zł brutto premii na osobę za wykonanie planu w 97% ha ha ha !!! Przychodząc w sobotę na nadgodziny to zarobię więcej .

HR
@Standartenführer

Kapitalistyczny nowy świat...Liczy się tylko wyzysk i zysk.

Majka

Na stronie jest rekrutacja na audytora produktu, ktos moze sie wypowiedziec o warunkach pracy na tym stanowisku?

NIE !!! ODRADZAM !!!

Majka

Dlaczego?

Ąaaaaa
@Majka

Zatrudnij się zobaczysz dlaczego... Poza tym szykują się przestoje i firma korzysta z Twojego urlopu jak z czegoś co im się należy. Ale przyjdź zobacz jak jest może akurat Ci się spodoba :D z Polaków to mało kto zostaje audytorem a jak już to chwilę pracują i uciekają. Większość audytorów to osoby z Ukrainy. Kiedyś tego nie było a teraz biorą osoby byle tylko chciały pracować .

@Majka

Właśnie zatrudnij się a sama zobaczysz (usunięte przez administratora) !!! Nic dodać nic ująć !!!

BYŁY
@Majka

Głownym plusem jak i minusem są nadgodziny. Nie wiem jak teraz ale wcześniej była możliwość chodzenia do pracy 7 dni w tygodniu (nadgodziny płatne)

Yani

Gdzie są związki zawodowe które tak się ogłaszają że są takie same korzyści bycia w związku. Ani razu przez ten czas nic dobrego nie zrobili dla pracowników. Jeżeli produkcja stoi to się pracownikom należy postojowe a nie pozbawianie ich urlopu czy tworzenia im banku godzin. Zatem jak ktoś zastanawia się nad przyjściem tu do pracy to licz się z tym że o Twoim urlopie, czasie pracy nie decydujesz ty tylko firma g.a związki zawodowe? W tej firmie to tylko fikcja. Pracownik hali musi się podstosować pod to co # najmądrzejsi# zadecydują . I robić jak jest robota a jak nie ma siedzisz w domu potem odrobisz w weekendy albo nie będziesz miał urlopu.

@Yani

Masz w pełni rację w 100% a nawet w 1000% a jeśli chodzi o związki to one podpisały porozumienie z firmą o wykorzystaniu urlopu i banku godzin .

Na hali większość pracujących to ukraińcy. Duży procent z tych Ukraińców przyjechała z partnerkami a nawet całymi rodzinami. Za dużo tego plepsu jest już w Polsce.Powinni wrócić do siebie i tam budować lepsze jutro.

Kim

Świat to nie własność ludzi, którzy są tu tymczasowo . Nie mów innym co mają robić i jak, gdzie żyć. Zajmij się swoją rodziną i dziećmi - mniej siedzenia w necie i będzie dobrze. Chodzi o warunki pracy a nie o pracowników którzy ją wykonują.

Eryk
@Kim

Ukraińcy są bardzo rozczeniowi, zapomnieli że są tutaj w gościach a nie u siebie. Polska dla Polaków.

Karina
@Kim

Ukraińcy są bardzo rozczeniowi a zapominają ze to nie jest i niegdy nie będzie ich kraj!!!

Ktoś
@Karina

No nie wiem. Mnie się tam z większością dobrze pracuje. Roszczeniowi to bywają częściej Polacy.

Polak
@Ktoś

Firma wybiera wasz nowy urlop dla własnych potrzeb bo im produkcja stoi i kiedy im się podoba. Bez waszej zgody robią banki godzin bo taka podjęli decyzję. Hala pełna zadymienia i trujących toksyn- szkodliwe warunki dla pracowników . A wy zamiast coś zrobić z tym to Ukraińców się czepiacie bo rozczeniowi ? Co jest z wami ludzie ?!!!

Standartenführer

Czy dalej garbaty ze swoim psem chodzą po hali i wymyślają głupkowate rzeczy ???

Wieheister
@Standartenführer

Kto to, kto to? Dajcie trochę Inga co tam dalej u lidera branży? Jakieś nowe ploteczki?

Major

Co z pieniędzmi za wczasy pod gruszą ? Jeśli ktoś był wcześniej 2 tygodnie na urlopie ? Bo taki był nakaz z firmy... A wczasów pod gruszą nie wypłacili . Dostaniemy pieniądze za wczasy ? Bo teraz nie mam tyle urlopu żeby iść znów na 2 tygodnie wolnego .

@Major

To proste !!! Chodzi o to żebyś się wypłukał z urlopu całego a wtedy firma będzie cie miała w garści bedziesz musiał (usunięte przez administratora) jak oni bedą bardzo potrzebowali typowa zagrywka , owszem jest sposób na wolne nazywa się to : URLOP Z NFZ-tu (L4)

cxzc

Fajna firma polecam

Roman

Szkoda czasu na tą firmę omijać szerokim łukiem

robota raczej lajtowa (na wozku widłowym) atmosfera spoko nikt sie nie sra o spoznienie natomiast na hali jest mgla od dymu spawalniczego a jest to cholernie nie zdrowe i codziennie sie tym smierdzi wiec nie polecam

Thomasso De Tonatis

Zobaczycie podwyżki chyba prądu i gazu he he he.

Stachu
@Thomasso De Tonatis

Dostałęm etat.jestem zadowolony. 3200 podstawy premia uzgodniona 400 premia za nocki premia frekwencyjna nadgodziny zwrot uśredniony dojazdu. jak podsumowalem to wyjdę na prostym etacie 4500 to bez nadgodzin i jeszcze podwyżki te ktore od stycznia to 5 tysi

Jest
@Stachu

3200 brutto czy na rękę???

Hahahah!
@Jest

Pewnie brutto. 3500 mógł wynegocjować a nawet więcej ale że jest zadowolony z 3200 to mu tyle dali hahaha. Gratki . Teraz idź pracuj przy robotach na tej okopconej hali, dźwigając komponenty i daj znać czy nadal będziesz zadowolony Z kasy przy takiej pracy . Przynajmniej maski z filtrem powietrza by dawali dla każdego pracownika ale ciężko się doprosić o rzeczy BHP a co dopiero o takie maseczki .

Tera
@Hahahah!

Na hali są nowe filtry powietrze jest czyste a hale przewiewne. Zarobki super 6000 netto średnia na hali.Caly pakiet socjalny itd. Polecam najlepsza firma EVER.

never
@Tera

a gdzie pracujesz?

@Stachu

Jesteś zadowolony z 3200 to brawo !!! Premii nie uzgadnia się jest uzależniona od np. reklamacji , ilości złomu itp. Za nocki nie masz premii tylko masz godziny nocne (stawka nocna). Z dojazdami to też zależy ile razy jesteś w pracy. A podwyżki to zobaczymy jeszcze na razie to tylko spekulacje. Aha 5 tysi masz tak jak opisałeś - troszkę wierzyć mi się nie chce że tyle masz .

Wita
@Thomasso De Tonatis

Przecież pan sobie żartuje, że tyle ma... Sam fakt czystego powietrza na hali o tym świadczy. Na bu3 wystarczy kilka minut popracować przy robotach i pachniesz spalaniem. Bu2 też krystaliczne powietrze. Ale teraz kwiatki są na hali to będą płuca firmy. To są te nowe filtry ?

Pawłow
@Thomasso De Tonatis

Ile wynosi stawka nocna bo się doliczyć nie mogę

@Pawłow

W moim przypadku to ok. 2,95 ,- do godziny tak wyliczyłem ze swoich pasków.

@Pawłow

Na pasku zresztą masz wyszczególnione dam ci przykład : Praca w porze nocnej 36 h - stawka godzinowa 2,95 - kwota 106,20 trzeba umieć czytać paski aha nie sugeruj się tym to tylko przykład bo dodatek nocny też jest zależny od stawki . Jeszcze raz czytaj dobrze paski masz wszystko wyszczególnione . Mam nadzieje że pomogłem.

Falundo
@Thomasso De Tonatis

20 zł netto na h to dobra stawka mi zaproponowana na podstawie???

@Falundo

20 zł netto to 23 brutto x 168 h (miesiąc) to twoja stawka to 3680 brutto (umowa o pracę netto na ręke to 2683). Podejrzewam że dopiero zaczynasz i dostałeś taką stawkę oczywiście nie negocjowałeś stawki więc masz taką jaką masz .

Wasyl
@Hahahah!

Komponenty są ok, gorzej z lth lub bdr

Krzysiek
@Jest

Na jaki stanowisku. Bo mi zaproponowali 3400 brutto na początku i premię max 800 brutto. Ale nie zawsze jest ona w 100%. Ludzie wymyślają jakieś z (usunięte przez administratora) wzięte stawki. Mnie chcieli wrzucić w system czterobrygadowy. Po 12h i trzy dni wolnego na roboty spawalnicze.

Operator
@Krzysiek

System w porządku. Lepiej wyjdziesz na nim finansowo niż bez systemu. Ale stawkę staraj się wynegocjować jeśli masz chęci do pracy i doświadczenie. 800 zł premii to masz tylko dla zachęty w to wchodzi tyle czynników że chyba niemożliwe jest dostać 800 zł brutto. Najczęściej jest to ok 300 zł.

Przemek

Czy ktoś wie czy oddadzą nam dzień wolny za sobotę tj 01.05 ? I na kiedy jest planowany urlop wypoczynkowy letni ? Bo teksty kierasa- nie wiem nic . Już się powtarzają

Sokół

A ktoś wie jak się sprawy mają z kolejnym urlopem przymusowym w wakacje ? kiedy to firma znów zdecyduje ? Jeśli teraz część musiała iść na przymusowe wolne. To jakaś tradycja w tej firmie się tworzy że ludzi na urlop wysyła się z dnia na dzień. I co za jegomość wymyślił ten głupi bank godzin?!!! Sam niech pracuje non stop na tej pachnącej smogiem hali. Jeśli przedsiębiorstwo nie może dać pracy to nie jest wina pracowników. Powinno być postojowe płatne 100%. Z ludźmi idio* tów robią ...

Panko
@Sokół

Jaki bank nadgodzin?

Zostaw merytoryczną opinię o Gestamp Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Gestamp Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Gestamp Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gestamp Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 28 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gestamp Wrocław?

Kandydaci do pracy w Gestamp Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gestamp Wrocław
1.4/5 Na podstawie 560 ocen.

Gestamp Wrocław