Opinie o MM Group w Bydgoszcz

Mati

Ja mam kolege w monitoringu i mówił mi że zamykają kolejne składy, teraz niby biorą sie powoli za WLKP rejony Wrześni, Gniezna itp. Więc too chyba raczej koniec

U mnie na składzie był wczoraj jakiś wysokopstawiony koleś w SW, na początku mnie zachwalał mówił że bardzo podoba sie mu moja praca itp.... po czym wręczył mi wypowiedzenie za porozumieniem stron!!! jak sie pytale oco chodzi to powiedzial zebym sie cieszyl ze niemam gnoju w papierach narobionego, i zebym lepiej sie zmywal bez placzu bo inaczej pogadamy (i pokazał mi kaburę z bronią za pasem...)

simon

Czy są osoby które złożyły sprawę do sądy w Bydgoszczy i otrzymały wezwanie na przesłuchanie w sprawie? ja mam takie przesłuchanie na 16.12.2014 rok,jak też jest tutaj taka osoba to niech napisze to się zgadamy i razem się podjedzie z dworca w Bydgoszczy do sądu. pozdrawiam

x

całe nazwisko

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
kieras

pisz cale nazwisko a nie sie czaisz.

tralala

Myślę, że Prezes się przejął tym Pip-em i Sądem pracy i zrobi koledze przelew...dla wtajemniczonych z "autostrady"

Byly ziom

to już możesz iść do PIP bo nie kasy nie będzie do końca tygodnia. Zarząd twierdzi, że to Wasza wina bo za późno przesłaliście listy płac i podpisane umowy. Do tego zastawia się, że są ważniejsze sprawy niż Wasze wynagrodzenia. Generalnie mają Was w czterech literach :-)

pracownik bez wypłaty

czekam tylko do dziś jeśli nie otrzymam mojego wynagrodzenia jutro rano kieruję sprawę do PIP i Sądu Pracy w Bydgoszczy oraz zgłaszam do Prokuratury wniosek o przestępstwo zarządu DZIAŁANIE NA SZKODĘ SPÓŁKI

max

a co z Toruńską agencją nie mam świadectwa mam tez pójść do sądu po świadectwo ?

matio223

witam serdecznie miał juz ktoś sprawę w sądzie? jeśli tak to proszę o kontakt

ajaja

Ja jednego nie rozumiem. Macie pieczątki mm work i gg work u siebie w centrali sw.pl. Macie też kadrową cz., która podpisała się na umowach z tymi agencjami i może teraz wystawić świadectwa z tych agencji. Postawcie pieczątki a następnie cz. się podpisze i gotowe. Czy to takie trudne?

kk

Podobno siedzi, bo znów mu przedłużyli o kolejne 2ms-ce. Coś mi się zdaję, że tak szybko to on nie wyjdzie...

sluchajcie

Najważniejsze - czy prawdziwy twórca tego wielkiego wała Marcin W. siedzi czy jest na wolności?

matoly

bzdura?? to pogadaj z tymi co nie dostali kasy , to osoby kture nie przedluzyly umowy albo byly na chorobowym

matoly

nie wyplacaja bo musza rozliczyc sklady bo jak wam teraz zaplaca to kto zaplaci za braki na skladzie jestescie naiwni kase dostali tylko co przedluzyli umowe a cala reszta nie dostanie bo jak panowie dk rozlicza sklad to beda takie braki ze jeszcze bedziecie musieli doplacic

dc
@matoly

ale bzduraaaaaaaaa haha

xc

masz racje,tylko dlaczego nam utrudniaja ze swiadectwami pracy (usunięte przez administratora)

fds

Nie jestem zaden madry czy kto tam, tylko zwykly pracownik co tez czeka za kasa i ma krotko mowiac posrane... Tym bardziej ze wiekszosc ludzi juz ma, ale jestem dobrej mysli, bo w poprzednim miesiacu bylo podobnie a nie bylo w koncu z czego sie martwic

były

Napiszę krótko mądry jesteś żałosnym pomagierem z centrali.Ludzie róbcie swoje.

gdzie moje pieniądze

fds to inni nick mądrego :) Tekst o zwłoce banku już pisałeś wiele razy.Chcesz powiedzieć, że bank zwleka tydzień z przelaniem kasy? Była by to pierwsza taka sytuacja na świecie!!!!!!!!! Robicie z siebie idiotów jak zwykle...........

fds

Nie nie przejmuj sie, bo ja pracuje na pelen etat i nie mam, ale dostalem potwierdzone info ze zwleka tylko bank i to jeszcze kwestia czasu i najprawdopodobniej kasa bedzie na poczatlu tygodnia :-)

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group