Opinie o MM Group w Bydgoszcz

dc

jak za jaki miesiac ? obecny czyli pazdziernik!!! kto jeszcze dostał wypłate

ehhh

ehhh ludziska wniosek o upadłość może zgłosić również inny podmiot niż ten którego ma ta upadłośc dopasc. Firma która ma w interesie złożyła taki wniosek.Ale nie ma żadnych argumentów aby tą upadłosc zaakceptował sąd. Firma **** taki wniosek złożyła i rozprawa musi sie odbyć na ich wniosek. Ale to nie znaczy ze do upadłości jakiejś dojdzie . Nikt z centali w BB nie złozył takiego wniosku i owej upadłości nikt nie ma w planach

madry

U MNIE WYPŁATA NA KONCIE JUŻ JEST !!!!!!

zaaa
@madry

Za jaki miesiac?

kil

w sensie info o przedłuzeniu aresztu do stycznia

Misio
@kil

Poszukaj w gazecie Pomorskiej bo link to mi tu widzę nie wchodzi

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
,,,,,,,,,,

Ma ktoś jakieś info o świadectwach z mm i gg? Udało się komuś skontaktować z Panią Beatą W.???????/

kil

misio to moze wyslij link skad masz takie info

@kil

skąd info o sprawie???? przeciez już o tym pisałem. zadz do sadu w bydgoszczy, 5 wydział gospodarczy, i tam wam dokładnie powiedza: w sierpniu 2014 został złożony wniosek o upadłość. pierwsza rozprawa jest 17.11 o 11:00!!!

madry

to czy umowy sa na rok czy na dwa czy na miesiąc nie bedzie mialo absolutnie znaczenia jak 17 listopada sąd na rozprawie ogłosi upadlość firmy sw.pl

sx

jakby bylo koniec to by na rok umow n ie dawali pomysl

fffff
@sx

sprawdź w swojej zajefajnej umowie okres wypowiedzenia. To że dali umowe na 1 rok nic nie oznacza. Mogli by dac i na 20 lat, nie ma żadnej różnicy. Ale desperaci zobaczyli rok i podpisali, psychologia działa.

zz
@fffff

ale pesymista,wazne ze kasa jest za nic

kiero

Jeśli wyszedł a nic o tym nie piszą to znaczy że to koniec firmy......

Misio

ja znalazłem ze mu przedłużyli do 20 stycznia

tak

tak wyszedł

kie
@tak

gdzie piszą że wyszedł?, przewertowałem neta ale nic nie znalazłem że został wypuszczony?

szef Marcin

a czy przypadkiem dziś aresztu nie opuścił na ukochany szef turbodebil???

SK

To co robić???

nllmngg

ja nawet jeszcze ze sw.pl nie dostałem

dostał ktoś świadectwo pracy z mm i gg??

Ja dziś dostałem swiadectwo ze SW.PL

madrykvU
@były pracownik

a to nie przedluzales umowy??? a jakim art masz rozwiazanie umowy?

krzychu

Już nawet strona nie działa!!!

@krzychu

jaka strona nie dziala???? ja wlasnie wchodze na sw.pl i wszystko jest oki:D

nnnnnnnnnn

Nikt nie przyjechał przejąć składu. Czyżby nikt z kontrolerów nie podpisał nowej umowy tak jak prawie wszyscy kierownicy? No i gdzie są świadectwa ze sw.pl? Nie mają już wymówki jak w przypadku mm i gg.

@nnnnnnnnnn

a nie dzwonili do ciebie z inf ze masz do podpisania umowe od 25.10.2014??? nikt nie przyjedzie odebrac sklad bo dali umowy

nnnnnnnnn
@madry

Ja umowy nie dostałem bo od razu powiedziałem, że dziękuję za dalszą współpracę ( miałem swoje powody). Natomiast brak odbioru składu oraz świadectwa pracy( za którego brak dostaną takie kary, które ostatecznie pogrążą ta firmę),trochę mnie dziwi. moim zdaniem się mylisz. Nie przyjechali przejąć składu bo zwyczajnie nie ma już komu tego zrobić.

@nnnnnnnnn

ale świadectwo pracy chcesz z mm czy sw.pl?? bo prawnie rzecz biorac wypowiedzenia przyslane listem zwyklym bez potwierdzenia sa nie wazna zatem nadal obejmuje nas umowa z mm... (nikt ci nie udowodni ze je otrzymales...) jak ja sie dowiadywalem u radcy to nic bardzo nie moga im zrobic, poniewaz w swietle prawa ja nadal jestem ich pracownikiem....

Niemożliwi

do: fhtfd. Nawet są dwa napisy "biuro do wynajęcia" właściciel tego budynku posiada tam dwa pomieszczenia które chce wynająć one są oddzielone od monitoringu... masz tak biuro do wynajęcia /składy węgla i biuro do wynajęcia... Nastepnym razem sprawdź dokladnie, a nie siejesz farmazony zresztą jak połowa tutaj.. pozdrawiam

witam

Najlepszym sposobem byloby utworzenie zwiazku zawodowego. Wystarczy 10 pracujacych osob i juz tak latwo by sie nas nie pozbywali. Poczytajcie o zz i pomyslcie. Procedura utworzenia zz trwa ok miesiaca i nic nie kosztuje a mozlowosci i ochrona prawna pewne. Kiedys w jednej firmie bylem przewodniczacym zz i wiem co mowie. W kazdej formie prywatnej czy nie mozna zalozyc zz i pracodawca nic nie moze na to powiedziec. Macie wiecej do wygrania niz do stracenia

MADRY
@witam

JA SIE NA TO PISZE!!! ZBIERAJMY SIE I ZALOZY ZZ

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group