Opinie o MM Group w Bydgoszcz

fv

są sporządzane nowe umowy , ja przyjmuje , zle ci ? kasa jakby nie bylo zawsze jest ,

fv?
@fv

Ja też nie podpisuje. Nie mam zamiaru znou denerwować się czy dostanę wypłatę czy nie. Szukac ludzi od których mogę pożyczyć pieniądze by dać dzieciom jeść bo firma spóźniła się 2 tygodnie z wypłatą. Mam dosyć nachodzenia mnie dzień w dzień przez właściciela placu, ponieważ nie dostaje pieniędzy za dzierżawę już 7 miesiąc a w firmie nikt nie odbiera od niego telefonów. Tak, ostatnimi czasy jest mi źle. Myslę , że nie tlko mi.

co dalej

Witam. Czy ktoś z obenie pracujących jeszcze w firmie ma jakieś info co dalej? Ostatni dzień pracy. Mamy zamykać i zostawiać to wszystko czy jakieś propozycje umowy ktoś dostał? Ja osobiście nawet jeśli coś przyjdzie to już nic nie podpisuję. Mam dosyć...

madry

a dostał ktos wyrownanie z gg do wyplaty sierpniowej??? dostaliscie wtedy cala wypłate czy czesc???

mm

I co tak cicho? Jakieś propozycje się posypały czy co? Czy liczymy kasę?

fd
@mm

chciałbyś wiedziec czy propozycje ze strony firmy no nie ? tak pare info dostaliśmy , ale jeśli nie pracujesz w tej firmie to interesuj sie swoja (usunięte przez administratora)

@fd

Zawsze tak robię, twoja mnie interesuje.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
hr

wszyscy kase dostali , a ci co nie pracuja ciagle krytykuje heheh

aja
@hr

Takie podejście jak twoje jest przyczyną wszelkich patologii w naszym kraju. Wypłacili łaskawie należne nam pieniądze po 2 tygodniach a takie dekielki jak ty nie widzą w tym problemu.

///////////

Piszę do kilku naiwniaków , którzy tu się udzielają. Pobory nam zapłacili nie z powodu dobrego serca czy odblokowania mitycznego konta. Sprawa jest bardziej prozaiczna. Zapłacili zaległe pensje bo to ich nic nie kosztuje!!! Pieniądze te są bowiem zajęte przez prokuraturę i należą do skarbu państwa( a raczej przejdą na skarb państwa po ogłoszeniu wyroków). Czyli wydali pieniądze, których i tak spożytkować w inny sposób by nie mogli. Natomiast wpłacane obecnie nawet minimalne utargi trafiają na nowe konto i są to czyściutkie pieniądze do kieszeni prezesików. Z tych pieniędzy nie są pokrywane rachunki, dzierżawa placów czy pensje. I tu koło się zamyka. Zeby sprzedać choć jeszcze kilka ton potrzebni są im kierownicy. Zeby kierownicy podpisali następne umowy trzeba było im zapłacić, na co zdecydowali się po 2 tygodniach. Rachunek jest prosty. Każda sprzedana tona zysku wynagrodzenia z zajętych kont, z pieniędzy państwa Nie jest to żadna próba ratowania firmy czy cokoliek. Chcą po prostu wyciągnąć do kieszeni ile się jeszcze da, do momentu ogłoszenia upadłości. Nie liczcie na pensje od syndyka. Jak wiecie praktycznie sw.pl nie mają majątku do sprzedania. Wszystko było w lisingu lub pożyczone a węgiel nie spłacony. Dostaliście propozycję nowych umów? kto podpisze??????

@///////////

jak to kto podpisze!!!!! ci co mażą i myślą ciągle że firma stanie na nogi!!!!!a znajdą się tacy naiwniacy.

PKO

Własnie dostałem kasę na konto PKO

ooo

dostal ktos wyplate z banku pko bp

do kierowników

Dziwne wypłaty przyszły a tu żadnego komentarza,żadnego marudzenia.Skargi do pseudopismaków składacie po sądach (usunięte przez administratora) a tu (usunięte przez administratora) wypłata na koncie,koniec końców i kto tu wyszedł na idiotę!!

@do kierowników

dlaczego dziwne??? tyle ile mialo przyjsc....a dostales kase za sieerpien???? bo ja nie cala i dlatego poszedlem do sadu.....wiec nie wiem kto tu jest idiotą!!!!

dzwoniliscie??? sprawdziliscie????

madry

ej gdzie moje posty?????????????????????????????????????????????????????????????????/

@madry

kret już się zaczoł interesować postami i usuwa posty.

kk

Czy jest tutaj osoba, ktora otrzymala wyplate za czerwiec, lipiec lub sierpien ? Ewentualnie za L4 ?

kie

kret się pokazał i usuwa posty

kie

no tym razem dostałem wypłatę ze starego konta tego zo było zablokowane po aferze,więc wychodzi na to że odblokowali

dddd

chyba nie bo rozwiązać mozna wciagu 7 dni nie podając przyczyny, a firma widocznie chce nas jeszcze przetrzymać czyli walczy o przetrwanie i gdyby tak niebyło to 4 miesiące temu by ogłosili upadłość i koniec

dddd

Mam wypłatę całość po czasie ale jest

wypłaty wpływają na konta pracowników

pewniak

madry ... nie jestem jednym z Was, czyt. kierowników na składach, bądź kierowców, lecz pracownikiem w biurze na betonowej. I proszę mi wierzyć jedziemy wszyscy na tym samym wózku i tak samo jak wszyscy w całej Polsce nie mieliśmy wypłaty. Z Waszej perspektywy wygląda to zawsze tak samo , że firma chce pracownika okraść , bądź oszukać bądź cokolwiek innego. OK każdy ma prawo tak myśleć , ale uwierzcie mi sytuacja jaka była w tym miesiącu dała w kość zarządowi, który robił co mógł aby to wszystko szybko wyszło. Ale wiadomo w życiu ma się wielu wrogów i pieniądze najpierw blokowała prokuratura , później bank.Pracownicy odpowiedzialni za listy płac, za wysyłkę za przelewy zrobili wszystko i mogli tylko czekać. Pamiętajcie przy tym , że to nie są pieniądze z utargów o owych nie ma praktycznie tylko pieniądze zatrzymane przez prokurature, które są raz w miesiącu w określonej kwocie zwalniane na wynagrodzenia. Wracając do Twojego pytania MADRY to wiem , że taka informacja została przekazana na zebraniu z członkami zarządu. W ten sposób chcą zrekompensować tak długi okres oczekiwania na pensje w bieżącym miesiącu.

@pewniak

ok.dzięki za wyczerpujace info :D a może wiesz co dalej po 24.10? koniec z umowami??? jak to bedzie z przekazaniem składów?

@pewniak

a to nie jest czasami podpuch by podpisać kolejne umowy???????????

@madry

Z tego co wiem to trwa weryfikacja i umowy będą przedłużane ktoś będzie dzownił z informacją. Na prawdę bądźmy dobrej myśli bo jest szansa aby firma działała NORMALNIE tylko potrzeba pewnie do tego ludzi, którzy chcą działać. pozdrawiam

@pewniak

konto na które wpłacamy utargi i konto z którego otrzymujemy wynagrodzenie to, to samo konto! Poza tym, można było nam o tym uczciwie powiedzieć, a nie jakieś tajemnice, nieodbieranie telefonów, kłamstwa, obietnice, traktowanie nas jak głupków.

pewniak

poprosze numer telefonu w takim razie

ehhh

i znów jakiś idiota dokładniej GLOBAL psuje całą konwersacje a o zwolnieniach juz ludzie gadali i gadali i jakoś nie ma. NIE ODZYWAJ się nie proszony kolega i nie siej zamętu. Zwolnia to zwolnia. Maja prawo taki jest KAPITALIZM tak samo jak prawo mamy my dać wypowiedzenie. Ale Ty widocznie do KAPITALIZMU nie jesteś przystosowany wiec przenieś się do komuny tak było hasło na czasie " czy sie siedzi czy się leży 1000 zł sie należy" Ocknij się ! i tak , że jeszcze nas nie pozwalniali i nie zamkneli jest cudem i próbują coś zrobić bo jak wiesz utargów nie ma a kase( ok spóznioną ) dostalismy.

xxx

Ty global czy jak Cię tam zwą, ludzie się cieszą bo mają na utrzymaniu rodziny a ty hmmm..?jak masz coś do powiedzenia to zachowaj to dla siebie.

global
@xxx

Właśnie dlatego, że mam coś do powiedzenia piszę o tym na forum tak jak TY.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group