Opinie o MM Group w Bydgoszcz

xxx

Te nowe umowy na rok to na 1/4 etatu?

@xxx

ale przeciez adres sw znasz?? mi obecnie zalegaja tylko z czescia wyplaty za sierpien- a w zasadzie to nie sw tylko mm

@xxx

umowy sa rozne ja np dostalem na miesiac ale na caly etat. sa tez osoby ktore podobno dostaly na rok na caly etat...

witam

Z polecenia pani M mialem laptopa i tela w domu. 10 sierpnia nie dostalem wyplaty, zadzwonilem di SW i poprosilem by ktos po to przyjechal bo do anglii jade. Nikt do dzis nie przyjechal, w zamian za to sw zrobily doniesienie na policje o przywlaszczenie przeze mnie mienia:). W pazdzierniku wypowiedzialem umowe mm i gg. Z mm poczta wrocila bo zmienili adres, a jak sie okazalo kobieta ktora zajmuje sie ich papierami robi to w domu we wlasnym biurze rachunkowym. Wiec na jej adres wyslalem kolejny raz moje wypowiedzenie. Od nich tez dostalem wypowiedzenia. Sprawe zaleglych wyplat, swiafectwa i za urlop zalatwiam z PIP-em w Bydgoszczy. A nie wyplacenie wynagrodzenia jest przestepstwem tylko trzeba znac dane adresowe szefostwa firmy.

fhtfd

Przejezdzalem dzis obok biura gdzie miesci sie monitorong, na scianie byl napis, ze biuro do wynajecia. Dalej myslicie ze wszystko ok ?

Jan

Bez sensu tutaj narzekac i sie wyzywac. Zebrac sie do kupy jak mieszkancy Bialych Blot i przyjechac tak samo. Zobaczcie na gazeta.pl jak potrafili sie zebrac i zrobic protest przeciwko tym firmom. Jednak inni potrafia.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
wwww

dali te umowy na rok zeby was uciszyc czemu nie wszystkim dali tyko wybrani nie dziwi to was

llllllllll

O nie znowu centrala pisze o umowach.Propaganda. Możecie dac umowy i na 20 lat i co z tego jak w każdej chwili można je wypowiedzieć. A jak u nas? 95% pracowników od piątku nie pracuje , to u nas. Jak do jutra nie dacie świadectw pracy sprawy idą do sądu. Sąd może ukarać za brak wystawienia świadectw pracy grzywną nawet do 30 tys zł.Pomnóżcie to przez liczbę pracowników. Tak więc powodzenia. Jutro też mija termin odbioru składów........... Tak więc zamiast wypisywać pierdoły na forum weźcie się do roboty i wywiążcie się ze wszystkich zobowiązań wobec oszukanych pracowników. Ps. A co z naszymi wyplatami, które miały być 27?

obi

mi umowe na okres jednego roku przesłali 24 pażdziernika podpisałem i pracuje dalej a co będzie czas pokaże :-)

ja tez podpisalem .

madry

słuchajcie mam nowosci z sw.pl, przesyłają na emaila, nowe umowy do podpisu na rok. juz kilka oso podpisalo, a u was jak?

?
@madry

Wiem z samego źródła, że jesteście w czarnej.... Praktycznie tylko kilku zdesperowanych kierowników podpisało te mowy. Mało tego nawet mało kto z pracowników biura czy działu kontroli to zrobił.

@?

słychaj koleś...jak nie masz ochoty podpisywac umów to nie podpisuj!!!! ale wara ci od tego co ja robię!!!!!!!!!!!!!!1 nie chcesz nie pracuj, nie wiem tylko po co wchodzisz na to forum i sie wypowiadasz

Były kierownik

a ja już pracę w tej firmie zakończyłem w lipcu i jestem zadowolony że tak zrobiłem ,pewnie jak bym do dziś siedział na tym składzie to nie zobaczył bym ani grosza na koncie(usunięte przez administratora)

...

Ja dostałem świadectwo z torunia-umowę wypowiedziałem z winy pracodawcy w sierpniu. wysłałem na e-maila informację, że wypowiadam umowę o pracę i umowę o odpowiedzialności materialnej w związku z tym, że odłączono mi min. prąd (dnia następnego był u mnie DK ). prezes placu dał mi termin na opuszczenie placu w związku z brakiem płatności. Wysyłał ponaglenia i pismo przed procesowe. Wypowiedział sw umowę. Skład z dniem 31 sierpnia przestał istnieć.

pan
@...

Witam,od kiedy do kiedy miałeś to świadectwo z Torunia? i kiedy dostałeś? ja czekam na to i nic a dodzwonić się też tam nie idzie...

...
@pan

ŚWIADECTWO ZA OKRES OD 5 MAJA DO 31 SIERPNIA. DOSTAŁEM OK. 2 TYG TEMU.ALE KASY NIMA

pan
@...

ja miałem od 5 maja do 3 listopada 2014 i nic (usunięte przez administratora)jeszcze niewysłały,niewiem może czekają do końca tej umowy

dldld

Witam. Przejęto od kogoś skład? Mają czas przecież tylko do piątku. Może wie ktoś co w przypadku gdy nie przyjadą w wymaganym , 7 - dniowym terminie? A jakieś info o świadectwach z sw.pl, mm i gg work?

oszukany

Czy dostał już ktoś świadectwo pracy od tych drugich złodziei z MM Work z Torunia?

jeden

Panowie o jakich należnościach wy mówicie poczytajcie sobie art. z dn. 14.10, a tam jest jasno opisane (usunięte przez administratora)

look

u mnie nadal cisza.nikt nie dzwoni, nie chce skladu... co prawda maja na to tydzien,wiec jeszcze czekam...

Lechu

wypożyczyłem sw dwie przyczepy pod kontenery biurowe na składy węgla. Umowa skończyła się 2 tygodnie temu, co robić? Jak wejść na skład? Zabierać przyczepy z kontenerami, ponieważ są nie zdjęte?

bbbbbb

Ja już wiedziałem o tym dziesiątego października. Czekam co z tym zrobią.

lalek

Czy wiecie,że przez dwa miesiące firma składywęgla.pl sp. z o.o. nie wpłaca pieniędzy do PZU , mimo potrąceń z wypłat. Czyli jest to oszustwo i okradanie , pozostawiając nas w sytuacji bardzo niebezpiecznej. Podobno ktoś już dzwonił do tvn i gazety bydgoskiej.

nnnnn

Ma ktoś z już ni pracujących od piątku jakieś info na temat świadectw pracy oraz przejmowania składów przez dział kontroli??????

cisza

cisza głucha noc peja

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group