Opinie o MM Group w Bydgoszcz

global

tylko się nie posikajcie zaraz was zwolnią.

pewniak

Informacja z samego źródła. !!!Wypłaty zostały wypuszczone !!w końcu prokuratura i bank doszli do ładu i zwolnili środki. Kto ma w WBK ma już na koncie a reszta banków na pewno dojdzie przy jakis najbliższych sesjach. Druga informacja to to , że podobno w ramach rekompensaty pensje za październik mają już wyjść w okolicy poniedziałku 27.10.. Pewnie będzie o tym informacja

@pewniak

a skad masz te inf o wyplatach w okolicach 27.10.2014?

@pewniak

a skad masz te inf o wyplatach w okolicach 27.10.2014?

kiroo

Ile panowie wpływu?

kie
@kiroo

ja mam pełną

kie

potwierdzam też mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szok

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
madry

chlopaki- mam wyplate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!własnie przyszła!!!!!

Sk
@madry

zgadza sie ja tez mam wypłate

hihi

potwierdz u kogos kto ma glowe do tego i pod telefonem..... Przynajmniej ja czekam na potwierdzenie tego i do piatku sklad otwarty a potem nara tak ja robie wtedy wiem ze ja sie z umowy wywiazalem do konca i nie bede mial nic sobie do zarzucenia

hihi

global..... Jak w umowie ktora podpisales po wygasnieciu umowy maja 7 dni na inwentaryzacje jesli nie odbedzie w tym terminie to oni moga warowac pod skladem i to wtedy ty wyznaczysz termin jaki tobie bedzie odpowiadal. w dodatku nie moga cie za nic obciazyc po tych 7 dniach

@hihi

Dzięki za podpowiedź, ale czy przez te 7 dni mam być w pracy czy pod telefonem?

do piątku pracujemy i niech odbierają składy. ja im nie będę pilnował bo od poniedziaałku do innej pracy idę.

global

Jestem ciekawy kto w piątek odbierze składy po wygaśnięciu umów? Czy mamy warować aż ktoś się zjawi?

kierowca juz nie pracujacy
@global

WITAM KOLEGO NASZ SKŁAD JUZ DAWNO PADŁ I MYŚLISZ ŻE KTOS PRZYJECHAŁ. NIKOGO. WYŁĄCZYLIŚMY PRĄD I TAK JUŻ MIESIĄC. A MY JUŻ NIE PRACUJEMY TO MOJA OSTATNIA ZALEGŁA KASA. POZDRO

madry

ja własnie jestem po wizycie w sadzie i wcale nie mam takich dobrych wiesci, co tego ze PIP zrobi nalot, jak nie ma z czego egzekwowac naleznosci. węgiel nie nalezy do SW.pl wiec nie bardzo maja majątek do podzialu. poza tym nawet jak wejdzie synyk to jest tylu wierzycieli ze nie wiadomo czy dostaniemy kase kiedykolwiek.... kur**a wiecie kiedy ruszy pierwsza rozprawa-ok lutego 2015??? i to bardzo optymistyczny termin!!!!

simonsazz

koledzy i kolezanki ja na szczescie juz nie pracuje w tej firmie od 29.09,dostalem w ostatnim czasie wypowiedzenie blednie wystawione,wczoraj zadzwonilem do PIP w bydgoszczy wspomnialem o tym zle wystawionym wypowiedzeniu i o braku kasy ze skladow,w najblizszym czasie maja tam zrobic "nalot" i beda egzekwowac te wyplaty,tak wiec mysle ze to dobra wiadomosc

,,,,,,,,,,,,

Na moje oko to biuro dostało kasę i tylko ściemniają nam, że nie. Kręcą te manekiny na monitoringu bo dostali polecenie zwodzić nas do piątku( koniec umów). Wtedy co im zrobimy? Tylko sąd pozostanie. Druga sprawa to pojutrze, w piątek kończą się umowy. Ktoś coś słyszał co dalej? Firma od piątku będzie zlikwidowana, zamknięta czy będą dalej ciągnąć ten cyrk? Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie podpisze następnej umowy nie mając zapłacone za 2 miesiące! Dalej też przecież by nie płacili.

ghg

kasy nikomu nie przelali a kazdy siedzi w firmie monitoring dzwoni,ksiegowe sa bo dzwonilem,nie rozumiem!!!a juz 22 ,12 dni spoznienia...kto mi to racjonalnie wytlumaczy że wiara siedzi w firmie bez kasy?

ooo

Przecież kąta składów węgla nie są chyba zablokowane ale poza tym do środy mieli odblokować

wiem, dobrze ze dostałem sw.pracy - gdybym nie miał nowej roboty to tez bym siedział i czekal na rozwój w sw.pl

@123

a dlaczego świadectwa z torunia?? to nie biała błota czy lipno???a jaka pieczatka firmowa?

madry

to w takim przypadku nie ma znaczenia czy z twoejj winy czy nie...mi jak zalezy na zasilku to wole czekac..

tak zwolniłem się bo dostałem robotę

...

Ja wypowiedziałem umowę w sierpniu. Teraz dostałem świadectwo pracy z torunia na którym mam napisane, że umowę rozwiązano na podstawie wypow. um. przez pracownika. Świadectwo obejmuje okres od maja do 31.08.2014. Dostałem zwykłym listem tak jak zawsze wysyłali świadectwa.

@...

ale skoro wypowiedzenie jest z twojej winy to nie dostaniesz zasiłku???? to znalazłeś robotę czy co? lepiej było czekac na ich wypowiedzenie przynajmniej poszedłbys teraz na zasiłek

madry

chłopaki co z tego ze beda wyplaty ze skutkiem natchmiastowym skoro nadal sa zablokowane konta!!!! moj prawnik mnie dzisiaj uswidomil ze wyrok nakazu do zaplaty zaleglych pensji bede mial i to na pewno tylko to kiedy dostane fizycznie kase jest watpliwe. moge czekac nawet kilka lat.....bo z kieszeni prezesow mi nikt nie wyjmie....musi byc sprawa, syndyk, sprzedaz majatku i dopiero podzail na pracownikow, jesli oczywiscie bedzie co sprzedawac!!!!!

madry

zdjęcie nistety nie mozna wstawc....ww ypowiedzeniu nie ma podanej przyczyny..ja u siebie w umowie nie mam adnotacji i możliwości wypowiedzenia umowy bez podawania przyczyny...

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group