Opinie o MM Group w Bydgoszcz

fds

Dostaliście kase czy jeszcze nie? ja nie mam ;/

@fds

Ja też nie dostałem. A pracujesz jeszcze? Bo ja nie, zaproponowali mi 1/4 etatu i pewnie dlatego że nie podpisałem to kasy nie ma :-(

Klient

Nie rozumię dlaczego wy tu na forum się tak drapiecie. Firma od samego początku miała plan wielkiego przekrętu. szef siedzi sprzęt zabrany was z placów powyganiali za brak czynszu. A kasę z więzienia nikt wam nie prześle bo brak dostępu do konta na Cyprze. Firma już nie istnieje od czasu aresztowania szefa. Pozostała kwestia Świadectwa Pracy sądownie bo tak na prawdę to nie byliście nigdzie zatrudnieni to była fikcja o przekręt od samego początku. Zrozumcie to wreszcie i nie wypisujcie bredni .

głupi

mądry nikt tutaj nie ma wątpliwości, że jesteś forumowym "kretem" z centrali. Przestań więc się ośmieszać i przestań się tu udzielać. Taki z ciebie poszkodowany pracownik a bronisz tych przestępców tak zaciekle aż jest to po prostu żenujące. Nie możecie już usuwać postów bo skończyło wam się tzw złote konto to wymyśliliście coś innego. podszywanie się pod pracowników. Skoro nic wam nie mogą zrobić to czego tak się boisz mądry vel głupi?

Madry

.....i już pokazał że wcale nie są nietykalni...... doprawdy???? CO TAKIEGO IM NAROBILI???? PO KOLEJI WSZYSTKICH WYPUSZCZAJĄ Z ARESZTU I PÓKI CO NIC IM NIE UDOWODNILI.!!!!!!!

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
były

Słuchaj ty mądralo co ja zrobiłem to ja wiem.Jak sie nic nie zrobi to te gnidy będą bezkarne więc nie zniechęcaj.Sam sobie zaprzeczasz.Gubisz sie cwaniaczku.Napisz coś wartościowego a nie pierdoły.Póki co to na te chwilę zachowujesz się jak ktoś z centrali.Siejesz propagandę że nie warto że nic im nie można zrobić.Czas pokaże i już pokazał że wcale nie są nietykalni.Ja bynajmniej nie odpuszczę .Mam dość materiału dla prokuratora.Jak dojdzie do zeznań i konfrontacji w sądach to dopiero bedzie kocioł i wzajemne oskarżenia tych biurowych by tyłek ratowć.Wyjdą takie perełki że głowa mała.I o to chodzi by się sami ugotowali i wskazali decydentów .Będą wzywani na świadków tych których podam.A ze świadka może być oskarżonym .Nawet wykonywanie poleceń przełożonego jest karane jeśli jest przestepstwem.I nie ma tłumaczenia.

@były

chłopie to ty się gubisz w tym co piszesz :.Nawet wykonywanie poleceń przełożonego jest karane jeśli jest przestepstwem.I nie ma tłumaczenia.: WŁAŚNIE I TY TEŻ WYKONYWAŁEŚ POLECENIE SPRZEDAWANIA WEGLA I MYDLENIE OCZU KLIENTOM JEŚLI CHODZI O JEGO POCHODZENIE!!!! I ROBIŁBYŚ DO DALEJ , BO DZIEKI TEMU ZARABIAŁES NA CHLEB... A TERAZ NAGLE ODEZWAŁO SIĘ SUMIENIE ŻE TO JEST ZŁE....DOBRE ŻARTY!!!!!!!! HAHAHHAHAHAAH

madry

a to forum ma slużyć pomocą a nie być szansą na wylanie twoich bredni....

kasa

Ja kasy za paździerz też nie dostałem, ale nie latałbym specjalnie z tym jak ze sraczką, bo kasa będzie pewnie tak jak ostatnio... później, ale będzie, a i wiem, że firma znowu przelewy zrobiła i można czekać tylko na bank i udostepmnienie konta, które jak wiodomo jest zablokowanne. Według mnie już na początku tyg. będzie kasa, ale się zobaczy. Pozdrawiam wytrwałych na składach :)

madry

(usunięte przez administratora)wy jestescie powaleni....ja zniechecam???? czytaj ze zrozumienie., ja po prostu probuje wszystkim uświadomic jak to wyglada z prawnego punktu widzenia, a ty jestes jakims wiesniakiem ktory siedzi za kompem i odwaznego zgrywa a jak przyjdzie co do czego to gebve zamyka!! ak jestes taki bystry i masz tyle do powiedzenia to napisz wszystkim co zrobiles do tej pory aby odzyskac kase i ukrucic ten prodecer?????? pewnie nic!!!! bo jestes tchorzem i potrafisz tylko brednie pisac!!!!! ja przynajmniej zgloszilem sprawe do pip.mam papiery w sadzie i czekam na pierwsza rozprawe!!!!!! wiec sory gosciu ale zamknij twarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

madry

no i co że zapadły pozytywne wyroki???? baba z pipu zapomniała ci pow ze to nic nie znaczy? możesz z takim wyrokiem czekac nawet 10 lat na wypłate zaleglosci i odszkodowania ja mam wyrok i co z tego? myślisz ze mam kase na koncie, ze kogos obchodzi ze musze za cos przezyc....kaza czekac az syndyk okresli majatek i potem proporcjonalnie do zadluzenia beda oddawac... nie nakrecajcie sie!!!!!!!bo to jest nie warte naszych nerwów!!!!!!

fff
@madry

Następny dekiel z centrali chce zniechęcić ludzi do zakładania spraw w sądach. Zamilcz.

madry

i jeszcze jedno w umowach mm i gg jasno jest napisane ze pracujemy dla sw.pl i tylko od nich mozemy rościć zaległości!!!!!! co z tego ze zalozymy sprawy, wygramy jak kasy i tak mozemy nie dostac!!!! sw.pl ogłoszą upadłość , nie maja majatku i niby z czego maja nam wyplacic zaleglosci?????

witam

Andrew- bylismy zatrudnieni przez mm i gg ale dla sw.pl wiec wszystko sie tyczy sw.pl. Naszym obowiazkiem jest zakladac im sprawy a policja i prokuratura sobie to wszystko poukladaja. Nie ma co tutaj sie rozpisywac tylko trzeba dzialac. Nie przejmujcie kto jest kim tylko zakladajcie sprawy karne obecnemu prezesowi sw.pl bo przeciez to sw.pl wypowiedzialy juz w sierpniu wspolprace z mm i gg, tak mi powiedziala kobieta z pipu. Zaginiecie akt pracownika i nie wyplacenie kasy jest przestepstwem wiec pozwac trzeba prezesa sw.pl. Wiem od kobiety z pipu ze kazda sprawe w sadzie pracy wygramy bo juz zapadly pozytywne wyroki

byly kierownik
@witam

od kobiety z pipu ze kazda sprawe w sadzie pracy wygramy bo juz zapadly pozytywne wyroki- SPRAWĘ WYGRAMY A KASY NIE DOSTANIEMY!!! CZY WY NAPRAWDE MYŚLICIE ŻE MOŻEMY COŚ IM ZROBIĆ???

były

Zbierajcie Maile, nazwiska z biura kadrowych monitoringu działu kontroli itp.Oni wszyscy są w zmowie.Zakładać im sprawy za oszustwa niewypłacanie wynagrodzeń nielegalnych podsłuchów itd.Nie ma co sie czaić i czekać.Podawac ich z imienia i nazwiska .Liczą sie w sadach konkrety pamiętajcie o tym.Swiadomie uczesniczą w przestepstwach.Nawet jak sie składy skończą to sprawy pójdą dalej.

kgb

Spokojnie. Przecież ten Andrew nie może być aż tak głupi. To na pewno ktoś z biura, może sam prezes. Widać strach ich już obleciał przed odpowiedzialnością karną. Swoja drogą zastanawiam się dlaczego zarząd sw.pl uznał by nie wydawa pracownikom świadectw? Przecież to chwila moment i gotowe. Chcieli zrobić na złość pracownikom, a strzelili sobie w stopę. A tak na marginesie andrew powiedz dlaczego nas zatrudniały , zamieszczały ogłoszenia o pracę, wysyłały umowy do podpisania osoby ze sw.pl a nie tych agencji??? Przecież te agencje powinny rekrutować pracowników a nikt nigdy z kimś z tych agencji styczności nie miał.Wiez dlaczego? Bo one tak naprawdę nie istnieją.

witam

Wczoraj dostalem opinie z pipu w bydgoszczy: 1. sprawe trzeba oddac do sadu pracy w bydgoszczy za niewyplacenie wynagrodzenia i za urlop oraz niewydanie swiafectwa pracy. 2. zglosic przestepstwo na policje na prezesa sw za niewyplacenie powyzszych swiadczen i zagubienie akt personalnych pracownika.Kobieta z pipu powiedziala ze prokuratura zbiera wszystkie takie sprawy i im wiecej tym lepiej. Wiecej dla nas pip nie zrobi bo nie ma mozliwosci ale pip tez zglosi do prokuratury wszelkie sprawy ktore dotycza sw lecz musicie je zglaszac. Powodzenia

andrew
@witam

wszystko o czym mówisz dotyczy mm i gg a sw.pl to inna spółka z innym zarządem w żaden sposób nie powiązana juz w tej chwili z mm i gg

mądry inaczej andrew
@andrew

Ty jesteś upośledzony? Przecież sw.pl, mm work, gg work i jeszcze kilka innych firm to podmioty jednego właściciela. Przesledz wpisy w KRS kto był/jest prezesem tych firm. Wmm work i gg work nie ma ani jednego pracownika ponieważ jak uznała prokuratura to był proceder fikcyjnego pośrednictwa pracy w celu wyłudzenia pewnych korzyści. Mm work i gg work to firmy krzaki istniejące tylko na papierze. Ale obecny zarząd sw.pl ogłosi, że to inne firmy i takie ciemnoty jak ty w to uwierzą. Warto czasami pomyśleć, dobrze ci to zrobi! A co najlepsze gdy sąd skarze ich za to fikcyjne pośrednictwo pracy to wszystkiego będziemy dochodzić mogli od sw.pl. Poza tym obecny prezes zarządu, który odpowiada za m.in. nie wydanie świadectw pracy pójdzie za to siedzieć. Podobnie pracownice działu kadr za świadome wprowadzanie w błąd i ukrywanie tego procederu.

@mądry inaczej andrew

boze ludzie.....co za brednie wy piszecie.....kto pójdzie siedzieć??? za co????? czy wy naprawde myslicie ze oni sie nami przejmuja i boja zalozonych spraw?????? żenada.... w jakieś zmowie??? a jak mam by szczery to ty tez byles w zmowie? wiedziales o przekretach i sie na to godziles ? ludzie zacznijcie myslec, bo nie mozna czytac tego co wypisujecie!!!!!!!!!!!!!!!!1

kto

jak ten weksel wygladał?

Ja nie jestem już pracownikiem sw i dostałem świadectwo pracy ze sw ale nie dostałem zwrotu weksla in blanco jak zadzwoniłem do sw to powiedzieli mi że to było zabrane przez GG i MM ale przecież to było wystawiane na sw. Cz ktos otrzymał zwrot tego dokumentu?

sx

nie idz luju , nie dostaniesz swiadectwa pracy ,kasy na czas

odradzam

Ponad rok przepracowany a świadectw brak. Pensji za październik również nie dostałem. Sam sobie odpowiedz czy warto u nich pracować. Chyba, że lubisz być podsłuchiwany to lepszej pracy nie znajdziesz.

fc

i oni sa zebysmy sprzedawali wegiel i od tony 10 zł ? hahahahah jak oni zebysmy my swiadectw nie mieli zablokowali ja czy usuneli z systemu abysmy swiadectw nie dostali z agencji ? ciekawe teraz do kogo dzwonic ze skladow wegla, zeby jej tam wszystko po odblokowywali

bm

składy wegla zablokowali pani (usunięte przez administratora)dostep do danych !!! wysylala wypowiedzenia !!!trzeba poprostu dzwonic do skladow zeby jej odblokowala żeby mogla robic swiadectwa z agencji ,

@bm

słuchajcie jak sw.pl maga zablokować dane , i jak niby pani która wysylala wypowiedzenia dane miala żeby sporządzić taki dokument a teraz nie ma żeby wystawić swiadectwo???? brednie!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group