Opinie o MM Group w Bydgoszcz

szok

"Myślący inaczej" członkowie zarządu przeszli samych siebie. Powiedzcie mi skąd w waszych łepetynach zrodził się pomysł z transportem.? Naprawdę myślicie, że klient kupi u nas teraz węgiel i zapłąci dodatkowo spore pieniądze za transport? Pójdzie do konkurencji, kupi węgiel w tej samej cenie co u nas albo i tańszy a transport będzie miał gratis, w cenie węgla!!!!!!! Jeśli nawet jakiś ograniczony umysłowo, lub pod wpływem środków odurzających klient na to pójdzie to myślicie, że pracownik, któremu nie zapłaciliście pensji będzie ładował wam węgiel łopatą. Zapomnieliście o ładowarkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proponują śmieszne mowy znowu + ten transport wszystko po to by wyprzedać ten węgiel co jeszcze został. Bez tego nie zamkną interesu. ============================================================ Co do zaległych pensji. Macie prokuratorski zarzut fikcyjnego pośrednictwa pracy. Jeśli sąd go potwierdzi macie przechlapane. Wszystkie zaległości spadają z agencji mm i gg na składy węgla. Pamiętajcie, póki nie dacie nam wypowiedzeń z mm i gg oraz świadectw pracy to te umowy dalej ((((((((OBOWIĄZUJĄ)))))))). W zaokrągleniu zarabiamy teraz( na 3 umowach) 3,5 tyś zł. Tą kasę zapłacą składy węgla. Z każdym dniem ociągania się z wypowiedzeniami kwota ta rośnie. Za to co teraz robicie kochany zarządzie i ty prezesie pójdziecie najzwyczajniej w świecie siedzieć. Podkreślam- brakiem wypowiedzeń i świadectw nie robicie nam na to samo. Nam to jest na rękę. Kasa z 3 umów leci i wy to zapłacicie, składy węgla zapłacą około 3,5 tyś za miesiąc, za zaległe urlopy i odszkodowania. ========================================================== Nie płacimy za place i prąd - to nie my to mm group nie płacimy pensji - to nie my, to mm i gg SW.pl są czyściutkie. Sąd wie, my wiemy, że wszystkie te firmy mają jednego właściciela.

Elcztery

Ja w piątek dostałem kasę za l4 z ZUS, ale tylko z MM Work.

mmgg
@Elcztery

Witam. Powiedz mi ,składałeś jakiś wniosek do Zus o wypłatę L4?Bo z tego co się dowiedziałem w ZUS to tylko pracodawca może wystapic z takim wnioskiem o wyplate zasiłku chorobowego dla pracownika. Panimi tylko poradzila,ze mogę sprobowac i opisac całą sytuację jaka panuje w firmie i złozyc to w placówce ZUS.

Elcztery
@mmgg

W ZUSie poradzili mi żebym złożył skargę do PIP i tak zrobiłem. Po około miesiącu dostałem kasę z ZUS. A nie dalej jak tydzień temu dostałem pisemko z ZUS, że zostanie wypłacona zaległa kasa z GG.

on

Witam ja apropo jestem juz po pismach z pip teraz wyslalem im wypowiedzenie z nakazem wyplaty i wydaniem swiadectwa pracy, zeby isc do sadu pracu musisz do nich wyslac nakaz zaplaty i musi byc zapiska jezeli nie zaplaca w danym terminie to sprawa zostanie skierowana do sadu, ja wyslalem na adresy ktore mam w umowie czli bronikowskiego i bialowiezynjezeli chodzi o to czy odbiorą czy nie to juz jest wazne trzeba to przedstawic w sadzie ze bledny adres po prostu zwrotka z poczty, skoro nie mamy ich aktualnych adresow czyli zmiana adresu siedziby wiaze sie z aneksem o zmiane siedziby zatrudniajacego. Bede cos wiedzial wiecej jak pojde do sadu ale to musze jeszcze poczekac. Jak sad przcy nic nie pomoze na ten temat to jak sie bardzo zdenerwuje i strace 2000 z mojej niewyplaconej wyplaty ale obydwie firmy zglosze do sadu gospodaczego o skreslenie z listy przedsiebiorcow i pieniadze z FGŚP fajnie by bylo jakby oglosili upadlosc likwidacje 200 kola w kieszeni, dlatego tak mysle jakos to zorganizowac powiedzmy za jakis miesiac i chociaz w pare osob sie zrzucic byloby taniej, wystarczy ze jedna osoba to zrobi i wszyscy maja drzwi otwarte juz nie musza placic za jedna firme 1000 zł pozdrawiam tylko nie dajcie sie naciagnac na wnuczke albo wnuczka hehe trzeba by to jakos zoorganizowac

ksme

dawno tu nie byłem ale cisza trochę jest dziwne

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
dno

witam wszystkich dno tak sądze

kie

ładnie.złodzieje kierowcom nie przedłużyli umów.teraz oni też w dusze bici bo nawet świadectw nie ma by się zarejestrować w urzędzie pracy. porażka

n

współczuje wam wszystkim w tej firmie, zapieprzacie za free, bo z tego co widze to wypłat nie ma większość z was :( a Aruś wyszedł no ładnie

lajk

Czy mógłby mi ktoś podać nr do kadrowej tylko tej na skladywegla.pl. Bardzo proszę.

wlkp

Witam Usiłowałem wysłac wypowiedzenie na GG/MM i listy wróciły z dopiskiem ze te firmy nie ma pod adresem .Wiecie cos o innym lub nowym ich adresie?

mmgg
@wlkp

slij na betonowa 1 nie na stare adresy jak wroca to do sadu pracy

Ryś

Hmm tak się zastanawiam, dlaczego na stronie składów w zakładce Aktualności nie wzmianki o aresztowaniach, defraudacjach, wymuszeniach i takie tam??? Jak juz Pan prezes wyszedł z aresztu to bardzo prosze zaktualizować informacje o statusie firmy.

ggmmsw

największym donosicielem jest monitoring, i niech się nie tłumaczy gęsto na tym forum że to nie prawda(doskonale o tym wiemy). poza tym jutro się okaże czy firma będzie dalej działać. ludzie masowo opuszczają to śmieszne miejsce pracy. w życiu nie spotkałem takiego pracodawcy jak sw, banda oszustów i złodziei. nawet godnie nie potrafią się rozstać.

jeszcze pracownik

uważajcie (usunięte przez administratora).Oni za składy dali by sobie odciąć rękę.Przetwarzają wszystko co usłyszą na składach po pięciu minutach na Betonowej 1 wiedzą wszystko co na składach. Pozdrawiam

fff

umowy podpisane sa w domu juz

konkurencja

witam A firmy konkurencyjne żerują i przejmują place na których były bardzo dobre utargi troszke szkoda ale co poradzić przynajmniej robota jest dalej przykre ale prawdziwe dziwi mnie iż nawet pan F. niema nic przeciwko takim działaniom myślę iż muj plac równierz zmieni najęmce troszkę przykro mi ale taka prawda !!!!!!! :)

grzywka

a Łysy dyro jeszcze pracuje? on lubiał jeździć i "podrasowywać" wagi :D

będzie się działo

Pozdrawiam Panie opiekunki kadrowe. Za te kłamstwa odpowiecie przed sądem. Działacie z pełną świadomością na szkodę pracowników.Nie wymigacie się stwierdzeniem, że wam kazano to i to. Popełniacie przestępstwo. Odpowiedzą też pracownicy z działu monitoringu za sprawstwo pomocnicze oraz nie poinformowanie organów ścigania o popełnianym przestępstwie. Chodzi o podsłuchiwanie setek pracowników i tysięcy klientów. Kierowniczku działu nadzoru możesz już pytać marcina w. jak postępować w przypadku upuszczeniu mydła pod prysznicem. Przyda ci się. Składy Węgla pl teraz się nie wywiną. Te grzeszki obciążają bezpośrednio ich. Ruszają pozwy cywilne o odszkodowania + postępowania wszczęte z urzędu.

ggfd
@będzie się działo

A ty kierowniku skladu lub kierowco, jedno i to samo ..odpowiesz za oklamywanie klientow oraz eciskanie im kamienia zamiast wegla plus duze braki w weglu bo zamiast 1tnp 970. Co ma do trgo monitoring ? Oni nawet nie wiedzielivi podsluchach a ci co juz wiedzieli byli przesluchani przez cbś wiec o czym ty piszesz ? Pracownicy monitoringi tez byli podsluchiwani i nie pitola na forun i nie rycza. Tez kasy nie dostalem ale niecwymyslam chuk wie czego zeby kase dostac.Kadrowe i ksiegowe oklamaly mnie prosto w oczy razrm z dyr dz. Nadzoru. I to im podziekuje a monitoring jak my wszyscy -pionki w grze.

będzie się działo
@ggfd

nie mam nic na sumieniu: - waga nie podrasowana jest u mnie , mam to szczęście ( sprawdzone) - zawsze informowałem klientów, że zdarza się kamień, do tego wybieralem ile się dało kamienia co by do klienta nie jechał - nie okłamywałem klientów, że to polski węgiel, w jaki sposób to robiłem zachowam dla siebie Wnioskuje, że jesteś właśnie pracownikiem monitoringu, jak to nazwałeś"pionkiem". Czy te "pionki" patrząc w monitor i słysząc najcichsze rozmowy nie podejrzewali, że coś jest nie tak??? Na koniec tradycyjne pytanie, dostał ktoś te nowe umowy? W poniedziałek już 22 a umowy do 25, a my ich ciągle nie mamy.

gghf
@będzie się działo

Nie musialem byc pracowbikiem monitoringu. Podsluch byl aledostepny tylko dlackierownikow dz. Nadzoru. I dyrektora. Zwykli pracownicy nie mieli dostepu lub mieli zakazane. Bardziej do odpowiedzialnosci pociagnalbym dyr. Szalka za to , ze kazal im mowic (monitoringowi ) teksty ze bedzie wyplata, co jest potrzebne na sklad, czego brakuje, powiedzcie im to bo sa nam potrzebni, trzeba ich uspokoic. Jego slowa. Gps tez szpiegowal i to ostro. W jedntm biurze z monitoringien bylo kilka dzialiw wieccpiwtarzam, nie bylem z monitoringu i nie bronie ich, tylko czrmu oni sa winni a nie kierownicwo ? Krolika bym piciagnal do odpowiedzia. lnosci za to jak sie odzywal przez telefon do pracownikow, za klamanie i oszukiwanie wszystkich wokol- ogolnie powinien dostac po ryju. Dodam cos jeszcze, na pismie z inspekcji pracy bylo napisane iz skarg z samej spolki gg jest ponad 500 i sprawa z gory jest wygrana. Kto jeszcze nie byl w PIP jak najszybciej idzcie !

ksiadz
@gghf

od szałka to się odwal bo to za...bisty gościu, a co do królika to kto sobie pozwolił to po nim jeździł.... raz go zj...bałem aż dostał drgawek i później wiedział kto jest kim i nie sapał :D jak z resztą kontrolerów... debile same prawie, którzy dali się dymać przez sw.pl. Pozdrawiam napalone dziewczyny z monitoringu i bardzo miłe Panie z dostaw...:P

skw
@będzie się działo

Wydrukuj sobie umowę i podpisz i bedziesz miał taka sama jak by ci oni podpisali - wiec o co ci chodzi jakie umowy maja przysłac.Wczesniejsze umowy nie były podpisane przez ksiegowa a te teraz juz w mailu miałes podpisane .

Kiero
@skw

jest taka stronka na FB "Pracownicy oszukani przez Składywęgla.pl - MM/GG" i tam autor pisze, że umowy już przychodzą i że nowe będą na 2 miesiące. ciekawe czy to prawda...

Węgielek

Witam.Mam pytanie,czy firma KTK dostarcza węgiel polskim składom ,czy już nikt nie daje?

kogo

a najlepiej to trzeba tam jechać i za te dzyndzle ich wyciągnąć te młode i stare skwary. MM,GG,skladywegla.pl to jechen (usunięte przez administratora) te same waszczenie

jepac sw.pl

Piszcie wypowiedzenia z winy pracodawcy do gg i mm ale na betonową 1 tam te wieśniary siedzą i udają że juz nie są z mm i gg. Jak nie odbiorą (wysyłacie za potwierdzeniem odbioru) to wtedy niestety zostaje sąd pracy z pipu was pokierują...

ndndnd

Ale to dotyczy tylko pracowników z L4. A co z tymi, którzy za sierpień całej wypłaty nie dostali a nie byli na L4? Co ze świadectwami pracy z mm i gg? Jak się skończą te miesięczne umowy (których nie mamy fizycznie) to nawet nie zarejestrują nas w urzędach pracy bez wypowiedzeń i świadectw pracy. O zasiłku dla bezrobotnych, ubezpieczeniu zdrowotnym możemy zapomnieć.

Babb
@ndndnd

Jak inni mówili (usunięte przez administratora) to trzeba było słuchać. Napisz do ZUS i powinno być ok. Ja jestem na L4 i teraz dostane zz 4 miesiące. Jestem słusznie na L4 i mi sie należy!!!

free
@Babb

na jakim formularzu zgłosiłeś wnisek do zus?

Babb
@free

Normalny na czystej kartce :) Chyba że jesteś 182 dni na L4 to wtedy dadzą Ci druki na rehabilitację.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group