Opinie o MM Group w Bydgoszcz

rom

ma ktoś już kasę może ??

kier.

przeciez oni trzymaja ludzi na placach do czasu fizycznego ich likwidacji. dawanie umów to pic na wode, płacą ile mają a reszte kazdy bedzie sonbie musiał wystapić do sądu i wtedy po wygranej sprawie komornik odbierze z majatku spółki jak jeszcz coś będzie. to świadome czynności tych ludzi bo nikt z nich nie wyjmnie tych pieniędzy z prywatnych kieszeni. to nie tylko ta firma w polsce tak robi bo to normalna praktyka

c.d.

ja tez pracowalem bardzo solidnie i dbalem o plac a teraz juz niemam placu ani pracy. a obiecywali gory. dlatego jeszcze raz sie wam wszystkim dziwie ze wy jeszcze macie nadzieje. POGRATULOWAC POGRATULOWAC A I TAK WAS AWOLNIA I ZAMKNOM PLACE

kierowca juz nie pracujacy

witam pogratulowac wszystkim co daja sie robic w (usunięte przez administratora) br /> pozdrrowionka

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
gość

Czy do kogoś wczoraj dzwonili z monitoringu aby wyłączyć i włączyć rejestrator by go zresetować?

hmm

Ten dowód to ja już dawno sobie wymontowałem. Jak jeszcze ten (usunięte przez administratora) działał. Nie pozwoliłem na to że by jakaś rura mnie podsłuchiwała

koko

zgłosić trzeba o braku przeszkolenia BHP lub fikcyjnym przeszkoleniu o zmuszaniu do pracy na ładowarkach bez uprawnień o wywozie towaru ponadwagowych na autach gdzie można przewozić po 700 kg ( powołać się trzeba na dokumenty dostaw i ITD przeanalizuje ) a żeby policja mogła ci coś zrobić to on musi wykazać dowodowo brak tj, są kamery i wskazać kradzież, ty pokaż email w którym zaleca sie kontrolne ważenie dostaw co którąś a nie wsystkie i skąd mogłeś wiedzieć co było w nie przeważonej dostawie . oplombowanie ti (usunięte przez administratora) ty nie byłeś przy ważeniu załadowanej dostawy i przt jej transporcie a to nie pudełka które policzysz, niech sobie odliczą wodę którą syfi zalały węgiel przed załadunkiem

@koko

Dowody to oni mają w postaci protokołu inwentaryzacyjnego

gość
@ktoś

A kiedy kolego miałeś inwentaryzację?

ktoś

Decyzja zarządu z poniedziałku...Kierownicy którzy przekażą skład panom z działu kontroli i są na minusie nawet niewielkim są zgłaszani na policję o popełnieniu przestępstwa (kradzieży węgla). Mnie i kilka składów już zgłosili. Więc uważajcie na tych jełopów z DK bo robią wszystko aby minus był jak największy

ktoś

przeważyli mnie wynajętym samochodem i ładowarką za które zapłacili z góry... a zgłosił mnie na policję Adam W z DK i to wcale nie są żarty piszę poważnie, i czekam teraz na wezwanie bo muszą mnie też przesłuchać ale tam powiem wszystko co wiem, a wiedzę mam dużą

ktoś

Ja we wrześniu nie podpisałem nowej umowy, i świadectwo ze SW dostałem no ale Agencje milczą czyli w świetle prawa nadal jestem ich pracownikiem...(usunięte przez administratora)to nr tel do jednej z Agencji

nnn

gdzie są na przykład kompresory z niektórych składów (usunięte przez administratora) z działu kontroli

eYM

To jest akurat dobre, wyeliminuje sie przynajmniej takich kierownikow jak ten stary zlodziej ze skladu nie daleko Czlopy.

o_O
@eYM

Popieram. Założę się, że ten stary (usunięte przez administratora) niedaleko Człopy to ten cwaniaczek co się szczyci mianem "jeszcze pracownik"

kmkmk

w ofertach pracy na OLX kierownik skladu węgla wymagana niekaralność --- to jest fajne co ?

jeszcze pracownik

jest cisza bo administrator bardzo skutecznie wszystko kasuje. pieski z kontroli za czeli robić biznes te składy co rozbierają to co się da sprzedają węgiel po pół ceny najlepsi to kundle F.P a szczególnie to pajac ze złamanym zębem i grzywą jak koń ten to nie ma żadnych oporów robi kasę i to nie małą

halo belgia

czemu taka cisza firma umarla

////

Dokładnie!!!!!!!!!! Nie możemy domagać się świadectw ponieważ dalej jesteśmy pracownikami mm i gg, nie dostaliśmy wypowiedzeń. Możemy domagać się pensji od tych agencji za ciągle świadczoną pracę, ewentualnie wypowiedzeń( a wtedy świadectw). A tak poza tym odcieli mi telefon i internet.

Sk

Panowie nie dostaniecie świadectw pracy dopóki mm i gg nie rozwiąże z nami umów

ggfd

Mam propozycję...nr telefonu piszmy słownie, wtedy administrator nie ma prawa usunac tego.

A weksle inblaco oddają te (usunięte przez administratora)

Macie nr do Pani która jest odpowiedzialna za nasze świadectwa pracy ona zajmuje sie workami z sw (usunięte przez administratora)

pdk

składał ktoś już pozew do bydgoskiego sądu przeciwko mm i gg? Jeśli tak proszę o kontakt maj-kow99@wp.pl

Ryś
@pdk

Pdk ja składałem przeciwko mm. mój mail ryszard18@op.pl jak chcesz to pisz

ggfd

Pisali niektorzy ze wyplatacsie zgadza, ze swiadectwa beda. Byliscie pewni siebie...i co ? Dalej nie wiecie co jest grane ? Glupi by sie domyslil. Wierzycie we wszestko co powie Wam ksiegowosc i kadry...im placa za klamstwo .

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group