Opinie o MM Group w Bydgoszcz

kier

co tu taka cisza?????????pany

kie

powiedz co ci da takie gryzienie się i wyzywanie się na wzajem,jedziemy na tym samym wózku,nie nie dostałem całości i co mam zrobić.złożyłem wniosek do pip gdzie dokładnie wszystko opisałem co za co mi się należy jaka umowa jakie zaległości wedle mie ma firma.teraz złożyłem dokumenty do sądu i czekam co dalej bo to mi pozostało.ja umowy teraz nie podisuje bo poco ,mam wystarczająco zszargane nerwy na te firmy inko.

kie

chłopaki nie macie o co się wyzywać w ten sposób jeden drugiemu nie pomoże,forum jest po to by jeden drugiemu podpowiedział co robić,co dalej będzie ,czego się spodziewać lub o czymś poinformować a nie wyzywać się na wzajem.nie gryzcie się jak te psy,mało wam nerwów ze składami???????

madry

(usunięte przez administratora)panowie bo mi rece opadaja!!!!! przeciez mi chodzi o to ze na wszystko trzeba czekac...takie prawo.,... masz wyrok, czekasz na uprawomocnienie, potem na kase... masz umowe dierżawy, sw.pl nie placa a ty nic nie moszesz zrobic jak tylko czekac az minie okreslony okres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nikogo nie obchodzi za co zyjesz ten "okres", bo i sw.pl i gg i mm maja w (usunięte przez administratora) wszystko i nie placa. ale nie mozna im z dnia na dzien pojsc, zamknac skladu....tylko czekac i poglebiac zadluzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
fb

Po co sie sadzic wypowiedzenia dostalem tydzien temu z agencji ... teraz od 25wysylaja swiadectwa pracy bez zadnego sadzenia sie

@fb

a kase za sierpien dostales cała?

pan
@fb

witam,zkąd wiesz że wysyłają te świadectwa pracy od 25-tego? dzwoniłeś tam? może masz jakiś numer do tych bandytów...

,,,,,,,,

A kto im zabroni???????? Ile to już jest bram pospawanych na składach. Właściciele placów moga zrobić co zechca( tak samo jak robią co chcą gg worki, mm worki, sw.pl) Później niech sw.pl latami dochodzą swoich praw w sądzie. Poza tym myslisz, że jak właściciele placów mają nie łacone od 7 miesięcy to nie wysłali juz wezwania do zapłaty i odczekali stosowny okres? Ale dosyć tej jałowej dyskusji. Dawajcie Panowie tylko znac kto dostanie jakąś pensję, świadectwa pracy , czy do kogo przyjadą przejąc skłąd.

madry

czyli najpierw czekamy 2 pełne okresy, potem wysyłamy wezwanie do zaplaty i wyznaczamy kolejny termin, i dopiero wtedy moze wypowiedziec umowe co nie oznacza ze mozemy wejsc i i np. pozmiemniac zamki!!!

wtf
@madry

mądry ciekawe rzeczy frajerze wypisujesz ja złożyłem pozew pod koniec chyba września już dawno mam wyrok na swoją korzyść i czekam na uprawomocnienie a w listpoadzie mam rozprawę o swiadectwo pracy ty (usunięte przez administratora) nie wprowadzaj ludzi w błąd!!! Jest tu ktoś ogarniety można by namierzyć tą parówe!

@wtf

(usunięte przez administratora)no i co z tego ze masz wyrok??? czekasz teraz na uprawomocnienie... co z tego.... TO ZE MASZ WYROK TO JEST RZECZ OCZYWISTA!!!! CHODZI O TO KIEDY DOSTANIESZ KASE NA KONTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

madry

Jeśli chodzi o rozwiązanie umowy na podstawie braku zapłaty czynszu, to należy zwrócić uwagę na art. 687 kc: Jeżeli najemca lokalu dopuszcza się zwłoki z zapłatą czynszu co najmniej za dwa pełne okresy płatności, a wynajmujący zamierza najem wypowiedzieć bez zachowania terminów wypowiedzenia, powinien on uprzedzić najemcę na piśmie, udzielając mu dodatkowego terminu miesięcznego do zapłaty zaległego czynszu. W tym przypadku konieczne byłoby wyznaczenie terminu dodatkowego i wypowiedzenie byłoby możliwe dopiero po jego upływie. Przy czym jeśli zapłata zostałaby dokonana, to wypowiedzenie nie byłoby dopuszczalne. to poczytania dla tych ktorzy uwazaja ze wlasciciel palcu, lokalu moze wejsc i zamnkac plac/lokal...

,,,,,,,,,,

Ręce opadają. Umowa dzierżawy to nie żadna darowizna. To jest dzierżawa a nie przeniesienie prawa własności do nieruchomosci.

@,,,,,,,,,,

własnie rece opadaja ze w XXI wieku w dobie internetu ludzie nie znaja praw i obowiazaków!!! a co do slowa darowizna- fakt powinno byc dzierżawa!!!!

madry

a szczerze uwazam ze sw.pl wisi to czy beda procesy wytaczane przeciwko nim czy nie....oni chca teraz tylko zeby sad oglosil upadlosc i tyle!!!! i oczywiscie wymigac sie od zaplacenia nam naleznych swiadczen

nnnnnnnnnn

Aha i jeszcze jedno pracowniku centrali. Nie zniechęcaj właścicieli placów czy byłych pracowników do wytaczania procesów. Wiem, że teraz bardzo wam na tym zależy.

@nnnnnnnnnn

ja wcae nie zniechecam!!!!!!!!!nie taki mam zamiar!!!! sam zreszta im wytoczyłem poroces!!!! po prostu chce uświadomić wszytskich , ile to bedzie trwalo.do tej pory sam uwazalem ze to kwestia kilku tygodni, max miesiecy.... sam byłem narwany uważalem ze skoro podpisalem umowe, wywiazalem sie z warunkow to wszystko jest oczywiste i przemawia na moja korzysc!!!!ze kase MUSZE dostac!!!! a jak sie okazalo nie dokonca tak jest. ... może zabronić wstępu na swój plac..... OTOZ NIE MOZE PONIEWAZ FAKTYCZNIE W TYM MOMENCIE JEST INNY UZYTKOWNIK PLACU I TO ON MA DO NIEGO PRAWA...DODATKOWO WLASCICIEL NIE MOZE UTRUDNIAC I ZAKLOCAC PRACY UZYTKOWNIKOWI/DIERZAWCY!!!!JA UMOWA DAROWOWIZY , DAROWALEM PLAC I UZYTKOWANIE NIM...I NIE MOGE TAK PO PROSTU ZABRONIC WSTEPU!!!!! jak nie wierzycie co mowie to idzcie na policje, do prawnika, sadu....- uslyszycie to samo.... MYSLISZ ZE GDYBY BYLO INACZEJ TO WLASCICIELE PLACOW DAWNO NIE ZAMKNELI BY OBIETKOW, TYLKO CZEKALI TYLE MIESIECY????? NIBY PO CO????? TO JEST TAKA SAMA PATOLOGIA JAK Z UMOWAMI NAJPIERW BYLO GG I MM , POTEM NA SW.PL..A TE WYPOWIEDZENIA Z GG I MM???? PRZECIEZ TO JEST SMIECH NA SALI....WYSLANE LISTEM ZWYKLYM,!!!!! UMOWY PRZYSYLAJA POLECONYM A WYPOWIEDZENIA ZWYKLYM.... JAKI MAJA DOWOD ZE TO ODEBRAEM??? JA MOGE NADAL TWIERDZIC ZE TAM PRACYJE DO 1.10.2015 PONIEWAZ TAK MIALEM W UMOWIE A WYPOWIEDZENIA NIE OTRZYMALEM!!!! KTO I JAK MI UDOWODNI ZE JEST INACZEJ???

@nnnnnnnnnn

PO RAZ KOLEJNY NAPISZE...JA BYLEM KIEROWNIKIEM SKLADU I NIE PRACUEJ W ZADNEJ CENTRALI!!! CHCESZ TO CI JESZCZE POMOGE JAK TO Z PRAWNEGO PKT WIDZENIE WYGLADA CALA SPRAWA I PROCES!POMOGE NAPISAC PISMA!!!!! ZADEN PROBLEM!!!! GBYM CHCIAL ZNIECHECIC TO NIE PISALBYM WCZESNIEJ O TYM ZE SW.PL CHCA OGLOSIC UPADLOSC, KIEDY JEST ROZPRAWA, GDZIE MOZNA ZADZ TO SPRAWDZIC!!!!!!

nnnnnnnnn

To działa też w drugą stronę. Właściciel placu nie może zabronić wywozu węgla ale może zabronić wstępu na swój plac. Co pozostanie sw.pl - sądowna decyzja zmuszająca własciciela do pozwolenia na wywóz mienia. Jak sam wspomniałeś sądy w Polsce działają bardzo bardzo długo. W majestacie prawa, dopóki nie będzie sądownego wyroku właściciel placu może uniemożliwiac wywóz węgla i wyposażenia nawet latami. A potem jeszcze doliczyć pienązki za " magazynowanie, składowanie" tego gówna.

madry

oczywiscie to co napisalem to "dobry" scenariusz rozprawy, bo druga opcja mowi o tym ze prokurator od razu umorzy sprawe z powodu zbyt wysokich kosztow procesowych w porownaniu do zadanej przeze mnie kwoty naleznych wynagrodzen..... chlopaki taka prawda ze w calej tej historii ze sw.pl pomimo tego ze jestesmy pokrzywdzeniu (usunięte przez administratora) mozemy zrobic....

madry

chłopaki z co robicie ze "składami" ktoś przyjechal odebrac??? wogole sie ktos z kimś kontaktował?

do madry

Twój nick to chyba miał byc żart...jak możesz wezwać policje bo właściciel placu chce wejść na swój teren?przeszkadza Ci w pracy?a co ty tam robisz,że taki zajety jestes???właśnie takich ludzi potrzebują składy...inteligentnych na swój sposob:)pozdrawiam byłych pracowników

@do madry

ja tam nie mam zamiaru ci uświadamiac twoich praw...co z tego że jest wlascicielem??? podpisal umowe użyczenia placu sw.pl???? doskonale wiem co mowie bo mam wlasnie taki problem tylko chodzi o mieszkanie...mam najemncow ktorzy nie placa i myslisz ze moge ich z mieszkania wywalic????? moge na nich policje wezwac???absolutnie nie???? dodam wielkokrotne proby porozumienia z nikmi koncza sie policja, bo oni wzywaja ja na mnie. polcija jest bezradna, to jest własnie polskie prawo!!!!!! co z tego ze jestes wlascicielem!!!!!skorko jest użytkownik!!!!!

@do madry

.... bo właściciel placu chce wejść na swój teren?....hahahahah co z tego w momencie kiedy dal plac pod sklady nie ma prawa bez wiedzy skladow tam przebywac!!!!!!! wedlug twojego rozumowanie to powinnismy dac wlascicielom klucze, niech kontroluja co robimy na ich terenie, niec h nas sprawdzaja!!!!! zajebiste myślenie.....hahhahhahahahah

lllllllll
@madry

zanim zaczniesz pisać więcej takich bredni sprawdź najpierw z kim są podpisane umowy dzierżawy bo robisz z siebie kretyna. Poza tym pracowniku centrali przestań wypisywać farmazony pod co najmniej 3 nickami. Inna sprawa skoro dzierżawca nie płaci od pół roku za plac to umowa nie obowiązuje , nie ma prawa zabraniać komukolwiek wejścia na ten plac. Mało tego dopóki wynajmujacy nie zapłaci to właściciel placu ma pełne prawo zabronić nawe wejścia w celu wywiezienia węgla czy wyposażenia. Z tego co się orientowałem to zdecydowana wiekszość jeszcze pracujących ddo tej pory kierowników "rozstała" się wczoraj z sw.pl. Mają 7 dni na przejęcie składu. Poczekamy.

@lllllllll

to co piszesz mija się z prawdą!!! chciałbyś zeby to tak szybko trwalo????nie dostaje kasy wiec zamykam plac....nie masz prawa zabronić nikomu wejscia na plac bo go wydzierżawiłes!! a jesli chcesz zeby umowa zostala rozwiazana to musisz wniesc sprawe do sadu o cofniecie umowy darowizny z powodu np. niewywiazania sie z umowy!!!i wyrok jezeli zapadnie to tez nie jest to z dnia na dzień tylko trwa w czasie.... ja jako osoba ktora wydzierzawila plac nie moge zabronic wywiezienia wegla czy wyposazenia bo te rzeczy nie naleza do mnie i nie moge o nich decydowac!!!!! tak "zrobione" jest polsce prawo ze wieksze prawa maja dzierżawcy niż osoby bedace wlascicielami. sprawdz to samo powiedza ci wlasciciele placow np w Lubartowie, Lublinie, Puławach, Rykach!!!!!! myślisz że gdyby było inaczej i tak po prostu wlasciciele mogliby wejsc i zamknac to by tak nie zrobili????!!!! tylko czekali kolejne miesiace....a kasy za dzierzawe jak nie bylo tak nie ma... i nie jestem osoba z centrali....jestem kierownikiem, a w zasadzie bylym kierownikiem skladu.... wiem co pisze bo radzilem sie u prawnikow, sadzie pracy...i tam wlasnie wylali mi zimny kubeł wody na glowe.... to co mi sie wydawalo oczywiste i ze mam takie prawo w rzeczywistosci jest g*wno warte...bo kazde ma jakies prawa....taki jest paradoks zyci w polsce.... zglaszajac do sadu pracy info ze nie mam kasy mowia mi ze musze zlozyc pozew na firme a wiesz kiedy bedzie pierwsza rozprawa- najwczesniej w styczniu/lutym...takich rozpraw moze byc kilka...nawet jesli zasadza mi wyrok ze sw,pl musza zaplacic mi zalegle wynagrodzenie wcale nie oznacza ze kase kiedykolwiek dostane, bo np. sw.pl nie beda miec wystarczajacego majatku aby pokryc roszczenia wszystkich wierzycieli....

ja rezygnuje,mam dosyć!!!!!!!!!!!!

hhhhhhhhhh

Moja przygoda ze składami dzisiaj dobiegła końca. A jak tam u was. Ilu zakończyło a ilu zostało?

madry

to moze ty w takim tez powinienes chodzic do wlasciciela placu i truc mu ze nie masz wyplat.....taka sama relacja?? tobie tez ktos nie zaplacic??? i myslisz ze on by cie wysluchiwal czy pogonil raz na zawsze?????? ludzie zacznijcie myslec!!!!!!!

madry

po pierwsze to 17 to jest rozprawa i sad moze oglosic upadlosc albo i nie... oczywiscie ze ja bym zadzwonil, poniewaz on użyczyl placu na ktorym obecnie pracuje i wszelkie sprawy zwiazane z platnosciami powinien kierowac do sw.pl a nie do mnie. a policje bym wezwal poniewaz utrudnia mi prace, lub np awanturuje się. ja jako osoba pośrednia nie musze znosic właściciela placu ani sie mu tlumaczyc, bo niby z jakie racji??ja to bym go nawet na plac nie wpuscil, ON podpisywal umowe ze sw.pl i tylko od nich moze roscic jakies zobowiazania.!!!!!

madry

ja tam tez podpisze! wiadomo stres byl czy wyplaca kase czy nie ale z drugiej strony pokazcie mi druga taka firme gdzie od ponad 3 miesiecy totalnie nic nie robimy, nie ma sprzedazy a wyplaty sa....mi siedzenie na (usunięte przez administratora) ie pasuje :D a jesli chodzi o wlasciciela placu to szczerze ale co cie to obchodzi, ze ma nie zaplacone, to nie do ciebie powinien przychodzic tylko do sw.pl bo to z nimi podpisal umowe....ja bym go raz dwa pogonil policja...ty jestes tam tylko pracownikiem, wykonujesz swoja prace i tyle!!!

głupi
@madry

pogonił go policją z jego nieruchomości, naprawdę? Co do podpisywania to po co? 17 będzie ogłoszona upadłość i tyle, pensji nie zobaczysz na pewno.

fv
@głupi

z twojej opini mozna wywnioskowac ze pracownikiem nie jestes i (usunięte przez administratora) trujesz żeby wiara nie podpisywala bo wywalili cie na zbity :) poki co pensja jest i pasuje

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group