Opinie o ziaja.pl - Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. w Gdańsk

Daria

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

KK
@Daria

Pisząc o firmie masz na myśli Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. (Gdańsk i Kolbudy), czy sklepy Ziaja Dla Ciebie w całej Polsce? Jeśli to pierwsze - oferty pracy są na ich stronie https://ziaja.com/poznaj-firme-ziaja/kariera

ZDC kujawsko-pom

Witajcie, od prawie 3 lat pracuje w ZDC w woj.kujawsko-pomorskim i nigdy nie spotkałam się z tym co piszecie (mobing, zastraszanie). Wszystko zależy od nas i naszego nastawienia do pracy a szefostwo jest bardzo ugodowe i nastawione na współpracę. Zapewne wszystko zależy od regionu więc polecam pisać województwo jakiego się opinia dotyczy, bo ja złego słowa nie mogę powiedziec o pracy w sklepie firmowym Ziaja a zarobki.... na poczatek może i kokosów nie ma ale po paru miesiacach i zaangażowaniu idzie naprawdę ciekawie zarobić (1500 na rękę podstawy) Premie są zależne od obrotu, to fakt lecz stali Klienci pozwalają progi wyrobić kwestia chęci :)

R
@ZDC kujawsko-pom

Bo Krauklisowie to jedni z najlepszych pracodawców we wszystkich oddziałach Ziaja...coś o tym wiem!!

Kierowca
@R

Co boli Was prawda , że wszystko wyszło na jaw ???I sobie sami miłe komentarzyki dodajecie Niestety to co się już rozeszło to już pozamiatane-GRATULACJE:))))

A.
@R

Haha ????????

Jadwiga

Jeśli takie dziwne praktyki miały miejsce to zastanawiam się dlaczego nigdzie nie zgłaszaliście tego faktu? Forum nie pomoże

Aneta

@jola a w prawie nie jest zagwarantowany okres ochronny takiego pracownika? Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi posadę na stanowisku o tym samym szczeblu (nie ma mowy o degradacji). Jest to zagwarantowane prawem pracy. Na pewno nie jest przestrzegane w tym przypadku?

Sprzedawca

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona na ławce przed sklepem. Czas ok 10 min, ogólnie mało rozmowy Pan Kierownik jest mało zainteresowany kandydatem, większość pytań zadawalam sama. Szybko i byle jak.

Czy jestem mężatką! Jak bede dojeżdżać do pracy? Czy pracowałam w zmianach 12 godzinnych?

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Ania byla pracownica

To prawda co tu opisujecie! Procosmed ma swoje sklepy w Warszawie i wciąż szukają ludzi do pracy. Ogłoszenie pojawia się co miesiąc, kierownik to prostak, cham i oszust. Na sklepach pracują jego lizo (usunięte przez administratora) i jak Cie zatrudnia to masz pracować jak oni chcą a jak nie to zwolnienie i nie przedłużenie umowy! Grafik robił trzy dni po 12 godzin bo jego psiapsiółka tak chciała i inni mają się dopasować jak nie to pa pa. Ziaja nie kontroluje co sie wyprawia w sklepach firmowych, oby się sprzedawały ich kosmetyki to się liczy

gdańszczanka

Większość z Was myli sklepy ZIAJA DLA CIEBIE z ZIAJA LTD ZAKŁAD PRODUKCJI LEKÓW SP. Z O.O. (biuro-Gdańsk, zakłady i laboratoria w Kolbudach)! To zupełnie różni pracodawcy!!!

Aneta

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy ziaja? Czy firma oferuje możliwości rozwoju?

jacek

zobacz jakie masz Aga szczęście w życiu. Wiesz co mówią o tych ze szczęściem? A mi się wydaje, że przedmówca miał na myśli fabrykę w Kolbudach. I tam rzeczywiście na rozmowę kwalifikacyjną wysyłają jakichś neptków, ci zaś udają znawców wszelakiego...

Adaś

Nie polecam , po siedmiu latach pracy wypłata wynosi 1980zł netto. Idąc po podwyżkę usłyszałem że za bramą na moje stanowisko stoi 100 osób.

Mateusz

Jeśli na rozmowie wykażesz, że jesteś głupszy od prowadzących rozmowę - to cię przyjmą. Inaczej nie ma szans. Chyba, że jesteś szwagrem Zenka lub innego polecającego polecanego przez polecenie...

@Mateusz

Bartek nie nadaje się do prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych. Zbyt cwaniakuje...

ma

bardzo mało czy konkretnie ile? doprecyzuj prosze też mo jakichś konkretnie stanowiskach pracy w firmie mówisz teraz w konkteście zarobków - ja osobiście wybieram się do was do pracy jako Specjalista ds. rozliczeń VAT bo ogłoszenie jest

Agnieszka
@ma

zależy czy jesteś na stawce godzinowej czy stałej pensji stawka godzinowa zaczyna się od 11 zł w większości przypadków zatrzymuje się na 12 zł w przypadku stałej pensji nie ma co liczyć na stawki wyższe niż 2300 zł brutto na początek co prawda po kilku miesiącach są premie i jakieś podwyżki w dalszej perspektywie ale nie ma się co łudzić ciężko wyciągnąć w tej firmie 2000 zł netto nie zależy to absolutnie od działu czy stanowiska polityką firmy jest aby jak najniższym kosztem utrzymać pracowników co skutkuje duża rotacją a tzw specjaliści po kilku latach uciekają do firm które płacą więcej najgorsze w tym wszystkim jest to ze wszystkich wrzuca się do jednego worka co oznaczy ze osoba pracująca nieco ponad 2 lata zarabia co koleżanka z 10 letnim stażem nie ma to absolutnie żadnego znaczenia + za to ze zatrudniają na umowę o prace

TAT
@Agnieszka

Witam nie zgadzam się z ta opinią.Pracuje ponad 4 lata w sklepia ZDC w Gdańsku nigdy nie spotkałam się z żadnym mobbingiem dostałam od razu na "dzień dobry "umowę o pracę na czas nieokreślony zarobki to najniższa krajowa + premia od obrotu -to wszystko zależy w jakim miejscu jest sklep ja pracuje w galerii gdzie jest dużo ludzi i tym samym mamy fajne obroty wiec i premia jest super,powiem szczerze ,że nie słyszałam aby w sklepie jakimkolwiek płacili tyle ile ja zarabiam, jestem zdziwiona tymi opiniami o wyzysku ,szantażu itp.Szefowa owszem wymaga no ale nie oszukujmy się w jakiej firmie niczego nie wymagają?nie istnieje taka.Zaznaczam ze moja opinia dotyczy regionu pomorskiego

Ula la

Bardzo mało płacą. Atmosfera też wcale nie jest przyjemna

misia

Właściciel to oddział na terenie kraju, każdy oddział ma swoje sklepy. Praca po 12 godzin i dwa dni wolego. Praca i łatwa i niełatwa, należy mieć wiedze na temat sprzedawanego towaru oraz dbać o swoje miejsce pracy. Powodzenia

ewka

Ha dobre sobie! cyk pyk wiesz jest takie stare powiedzenie dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.Moim zdaniem firma nie godna zaufania!!

Alka

uhuh czy ty wiesz co mówisz jakie wakaty !!to pic na wode jedna wielka ściema!to pracownica wybierają sobie osoby z którymi chcą pracować a Szef gdzie jest Szef gdzie jego zdanie? na ten temat? Czy to bliskie kontakty z koordynatorem gwarantują wybór i pracę???

Roks

Ogarnij się jaka konkurencja@ taka jest prawda robią z ludzi krety..w obiecując złote góry pracujesz starasz się dla firmy a dostajesz za to kopa w du.e!a np:ogłoszenia o pracę haha i tak biąrą swoich ludzie nie macie szans!

Jula

Wania ciekawe spostrzeżenie twoim zdaniem to Jowita i ja to ta sama osoba mylisz się!ale każdy ma prawo do swojego zdania.A jeśli chodzi o mój wpis to pracowałam w sklepie Ziaja i to co pisałap to szczera prawda.Mam nadzieję że Ciebie nie spotka to co mnie spotkało powodzenia pozdrawiam.

Alek

Moja dziewczyna pracowała w sklepie ziaja pomorskie przepłakane wieczory ciągła inwigilacja pretensja w pracy. Moja dziewczyna była załamana a tak cieszyła się gdy dostała pracę w ziaji kocha te kosmetyki ale rzeczywistość okazała się inna po 2 latach została zwolniona bez podania przyczyny (kaprys koordynatora ) Szefowa i jej układy z koordynatorem niby jedna firma a ciągłe spiskowanie.Współczuje szefowi niech otworzy oczy i lepiej dobiera sobie współpracowników którzy niszczą opinie jemu i firmie ZIAJA!

Jula

Jowita twój wpis to koszmar myślałam że jestem sama z tym problemem chodzi o stresującą pracę w zaji pomorskie. Ja też leczyłam się u psychiatry zostałam zwolniona tak jak Ty z dnia na dzień bez podania przyczyny.Ale nie napisałaś nic na temat pana od wszystkiego(pana M)nie zazdroszczę jego żonie lubi płeć piękną .Zastanówcie się proszę nad podjęciem tam pracy!

Rafii
@Jula

Pytanie czy sklep Ziaja należy do Ziaja Ltd czy właścicielem jest inna osoba czyli franczyza. W zakładzie nie praca nie jest łatwa ale tylko 8 godzin dziennie a umowa o pracę jest.

Jowita

Proszę zastanówcie się nad pracą a sklepie ziaja!! pomorskie jednym słowem terror obdzieranie ludzi z ich człowieczeństwa tylko psychiatra przywrócił mnie ponownie do życia to straszni ludzie nie liczą się z człowiekiem zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.