Opinie o Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j. w Września

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j. w Września

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca w Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Kierownik Nowy wpis

Pełen luz ???? Jeśli masz prawo jazdy to zapraszamy ????

Google Nowy wpis

Czy mógłby ktoś pracujący lub pracował w firmie wyrazic szczerą opinię na temat pracy i płacy. Czy warto założyć cv ?

Były_ Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Bardzo dobre i przede wszystkim stabilne miejsce pracy. Płace głównie uzależnione od Pracowitości i realizacji celów. Dla tych, którym się Chce jest osiągalny b.dobry poziom płacowy..Świadczy o tym niski poziom fluktuacji pracowników w hurtowni oraz doświadczona Kadra. Jeżeli komuś nie odpowiada ten Polski Pracodawca, Zawsze może iść do Portugalskiej Biedronki czy Niemieckiego Lidla i zobaczy jakie są Standardy Pracy i oczekiwania co do Pracy. Jeżeli chodzi o Właścicieli są słowni, wywiązują się z Swoich obietnic i można na nich Polegać. Nie raz byłem świadkiem jak Pomagali Pracownikom którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.. Dbajcie o to Polskie przedsiębiorstwo i kupujcie od Nich Towar (sklepy detaliczne)

Pracowałem w tej firmie . szefostwo miłe pracownicy również .co do godzin pracy idealne .wiec polecam pracę w takiej firmie pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik sklepu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
jachu

Oda do świni Pasą się świnie Choć czas szybko płynie I każda przeminie To szynka nie zginie Z obory do rzeźni Choć wciąż się szamota Się rzeźnik uweźmie Tam koniec żywota O Świnio żalem okryta Tyś ma przyjaciółka Jeszcze trochę skryta Lecz zdradzi Cię ma bułka

Karol
@jachu

Przyznam, że duży talent poetyczny, ale ja kompletnie nie potrafię Twojego wiersza przypasować do czegokolwiek. Mógłbyś w prostszych słowach napisać, co chciałeś przekazać swoim komentarzem?

Mag
@jachu

Wszystko w tej firmie tak jak w tym wierszu.

Kierowca

Witam, jakie opinie o pracy jako kierowca? Na jakie zarobki można liczyć? Wszystko jest na umowie?

Wiola

Chciałam zapytać o wysokość zarobków na jakie można liczyć pracując w firmie?

MZ

Nie polecam.Wiecznie niezadowoleni kierownicy,pyskaci i chamowaci magazynierzy (jeden ma gdzies rozliczenie kierowcy drugi na zaladunku ma fochy),porąbane pracownice biura(tez stroi fochy i sypie glupimi odzywkami).Dodam takze o notorycznie przeladowanych samochodach.Takze z dala od tej firmy bo mozna sie wykonczyc fizycznie i psychicznie.

były

jeden wielki SYF !

romek

każdy może mieć swoje zdanie @lolol, tobie się nie podoba firma, ale inni powiedzą, ze to najlepsze miejsce pracy pod słońcem

lolol

Widać,że to wypowiedź jakiegoś pracownika biura ktory dostal polecenie od szefostwa zeby wyrazić choć jedną pozytywną opinie na temat tej firmy.Inaczej skąd ta osoba znałaby tak dobrze dostawców firmy?Żałosne

zaki

KTOŚ - 2012-04-02 13:41:10 Zdecydowanie nie polecam , Prawdziwy ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, upośledzone szefostwo , Trzech niezdecydowanych prezesów, kręca wałki i trzymaja w firmie tylko swoich [usunięte przez moderatora]. Atmosfera fatalna , jak to w Firmie "prawie rodzinnej" , osoby z zewnątrz nie maja racji bytu w tym "ZAKŁADZIE". Stanowczo nie polecam. Nie dotrzymuja obietnic, zmieniaja warunki zatrudnienia.firma buractwa i nic więcej!!!!

Beznadziejna firma,w której dorobić można się ale garba. [usunięte przez moderatora] szefostwo wpatrzone jedynie w swoją rodzinkę i znajomych,reszta ludzi się nie liczy. Praca dobra dla ludzi z 2 grupą,nie muszą nic robić bo firma i tak dostaje za nich więcej niż dostają pensji. Zdecydowanie nie polecam

KTOŚ

Zostaw merytoryczną opinię o Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j. - Września

• Jak się pracuje w Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j.?

Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wrocławska 42B
    62-300 Września

Mpt Pik Grzegorz Kasprowicz Piotr Kasprowicz Błażej Pawłowski sp.j.