Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Konrad

@nowy ale to płaca wam mniej?

Pani P

Czy wiadomo co związki ustaliły?

@Pani P

Tak miejsca pracy Jest pandemia i cieszmy się , że mamy pracę. A pieniędzy nie ma kryzys.

Szpecjalista

Może mi ktoś wytłumaczyć ostatnie zmiany w zakładzie? Człowiek poszedł na urlop i dowiaduje się różnych rzeczy

#44

Gdy się zatrudniałem widziałem w tej spółce swoją przyszłość , teraz już jej jednak sobie nie wyobrażam, i choć warunki socjalne są dobre, a praca nie jest zbyt ciężka choć potrafi być , to jednak atmosfera potrafi być do chrzanu, osoby decyzyjne nie są na odpowiednim poziomie, wiadomo nie wszystkie ale..., płace jak na system 4ro brygadowy w okolicy 2700-3000 a na podwyżki się nie zanośi - chyba że pracy jak dla pracownika nie biurowego nie powalają , a obecnie choć myślałem że się nie da , już blisko jedna trzecia pracowników ze wschodu (no morze trochę przesadziłem ale zaraz tak bedzie) więc wydaje mi się że jeśli szukasz warto poszukać troszkę głębiej a jeśli do biura to warto polecam... luźna atmosfera

Lolo

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
John Brawo

Rozmawiałem ostatnio z kilkoma pracownikami, wychodzi na to że dzieje się bardzo źle, wielu chce się zwolnić, wielu zmienić obecne działy i tu też jest z tym problem, kilku osób poszło do związków bo to, bo tamto a wszystko obraca się wokół kilku osób które są nie do ruszenia na ten moment dlaczego? Bo nikt się tym nie interesuje tylko zostawia wszystko na barkach innych. Velux i Browar szykują zatrudnienia i kilka osób chce już tam aplikować bądź aplikują. Czytając forum widać szereg układów i wewnętrzne przepychanki po co?

monterka
@John Brawo

Jak się zwalniają to niech się zwalniają, nikt ich w zakładzie na siłę nie trzyma

@monterka

Proszę tak nie pisać, niektórzy rezygnują od razu,niepodoba im się praca ,różna sytuacja życiowa zmusza ludzi na zmianę pracy.Co Wy tu od wczoraj jesteście?Dużo osób zwolniono,a ile wyrzucono za karę na inny strim.Za karę takie popularne słowo u nadzoru, mszczą się i dokuczają, nie wszyscy, ale przyjrzyjcie się kogo macie , nie polecam jak jest kobieta brygadzistą i kobieta ustawiaczem,a jeszcze jak mają swoje donosicielki i je faworyzują to atmoswera nieciekawa :(

;)-

Jak się lubisz za kogoś podpisywać to zmień atmosferę ;)

Xxx

Jak traktowane są młode osoby które dopiero przychodzą do pracy? (Młoda dziewczyna, zastanawiam się nad tą pracą na dłużej) Ważne jest dla mnie żeby nie było jakiejś zawiści co jest częste u starszych babek

monterka
@Xxx

To w dużej mierze zależy od tego gdzie trafisz, są streamy i brygady gdzie nie da się wytrzymac taka panuje zawiść i chęć wywyższenia się a są miejsca gdzie każdy nowy pracownik jest traktowany z należytym poszanowaniem i wspierany na każdym kroku pnie tylko przez liderów czy brygadzistów ale przez same panie monterki.

@Xxx

Przycupnę, co to ma być? Starsze babki już się wykruszają, teraz młodzi niech pracują solidnie, bo wytyczne są duże . Jeszcze jedno, nie każda Pani pracująca w tym zakładzie ma boczny cel do wykonania, aby ten i tamten ją......tak więc spokojnie jeśli musisz.

@Xxx

Młode osoby są traktowane bardzo dobrze Otrzymujecie godziwe wynagrodzenie do 26 roku życia specjalny pakiet przywilejów od Rządu Otrzymujecie 1-2 miesięczne szkolenie stanowiskowe Opiekę starszego montera Na produkcji jest zakaz wnoszenia telefonów ,przeglądania internetu w czasie trwania obowiązku pracy, zakaz wnoszenia jedzenia i kolorowych napojów. Nie ma zawiści, decydując się na pracę fizyczną trzeba mieć świadomość, że będziecie współpracować z innymi ludźmi,praca w grupie trzeba się ogarniać, bo sztuk do zmontowania i zapakowania jest dużo, samodyscyplina jest tu bardzo ważna, początkowo odnosi się wrażenie, że jesteś od przynieś, wynieś, pozamiataj, ale pracując w grupie, wspierasz ją i wspólnie dążycie do celu, bo niestety u nas jeszcze wypełnia się cele.

Myślałem że firma ku dobremu zmierza, a tu pogłoski chodzą, że dwóch bardzo dobrych człowieków :( pcha się na stanowisko koordynatorów.No tak u jednego będziecie pompki robić, a od drugiego rzadko dzień dobry usłyszycie, ale z odległości 10 metrów to będzie sobie pozwalał na krzyk :(

Ludzie aplikują i dostają się na stanowiska, każdy ma równe szansę. Szykują się zmiany więc wielu ludzi trafi w różne miejsca. Wtedy będzie narzekanie? Powtarzam każdy ma równe szansę więc dlaczego nie aplikuje na stanowisko które komuś wypomina.

Nic nikomu się nie żałuje, ale niektóre typy osobowości nie powinni zarządzać ludźmi.Jednego rozrywawą sterydy, a drugiemu wszystko wolno bo ma ojca chrzestnego w firmie.Gdzie na koordynatorów małpy straszyć :(

Zmiany się szykują, ale myślę że firma już się zabezpiecza i dotrudnia nowych pracowników, bo jak się komuś nie spodoba to wypad :(

Hmm

Równe szanse, coś takiego nigdy nie istniało.. Masz różne kompetencje, widzę, osiągnięcia, to jak to przyrównać...I co najważniejsze jakie są oczekiwania? Kogo chcą, z kim będą chcieli pracować, to subiektywne...Ale aplikować zawsze można.

Madzia

Czy na produkcji można nosić swoje własne buty? Zakładowe są bardzo niewygodne a kupiłabym swoje własne, oczywiście ze stalowym noskiem i antystatyczne.

@Madzia

Z butami jest tak, że ogólnie nie można. Teoretycznie można pytać itd. ale problem jest z atestami, ktore musialabyś dostarczyć i z tym, że robiąc jeden wyjatek za chwilę zrobiło by sie kolorowo od obuwia na hali i firma nie chce w to iść.

Patrick

Co to sie wyprawia w tym zakladzie. Coraz wiecej ludzi sie zwalnia. Ludzie nie wytrzymuja

@Patrick

A czego ludzie nie wytrzymują? Czy jeśli ktoś chce zmian w życiu, tzn że nie wytrzymuje?

Monter

Co sadzicie o nowo przyjętych specjalistach i ustawiaczach?

@Monter

Są świetni i na pewno długo popracują

SPECJALISTA LINIOWY DZIAŁU ELE

Na czym polega praca Specjalisty liniowego działu elektroniki na VS4, czy jest to praca ciężka. I czy odbywa się ona na 3 zmiany. Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi dokładnie opisał na czym polega ta praca.

@SPECJALISTA LINIOWY DZIAŁU ELE

Polega na tym: Przez pierwsze 3 miesiące musisz nauczyć się wciskać przycisk ,,start", później jak po naciśnięciu tego magicznego przycisku maszyna nie ruszy to musisz nauczyć się zgłaszać awarie do TPM. I TO TYLE CO MUSISZ WIEDZIEĆ, PROSTE.

KANDYDAT
@:)

Okej, w sumie troche śmiesznie, A ona jest na 4 brygady i na 3 zmiany ?

KANDYDAT

A ogólnie polecacie pracę w tym zakładzie i na takim lub podobnym stanowisku?

Prosze Ciebie
@SPECJALISTA LINIOWY DZIAŁU ELE

na VS4 ciężka praca :) Znam osoby co się tam nie dostały i dzisiaj już nie pracują

na zgłaszaniu awarii do TPM

Hehe
@SPECJALISTA LINIOWY DZIAŁU ELE

Wielce tak piszecie o specjalistach że nic nie potrafią ale TPM też nie jest lepszy. Przychodzi jeden z drugim i wielkie teorie wymyślają o tym co się popsuło, debatują, dzwonią po inżynierach. Oczywiście zaznaczę ze nie wszyscy tak samo jak i specjaliści.

Tpm
@Hehe

Tylko co teraz gdy już nie będzie TPM? Czy już jest wszystko ustalone?

Maja
@Hehe

O których specjalistach mówisz

@Tpm

Ustawiacze będą naprawiać maszyny sami a chłopaki z TPM pójdą w świat, ze swoim doświadczeniem zapewne znajdą lepiej płatną pracę

Maja

Myśl że nie ma tam tylu, aż tak doświadczonych. Ustawiacze będą naprawiać maszyny, kto ich tego nauczy. W TPM jest taki jeden co wszystko potrafi najlepiej, i jest najlepszy. Może on będzie dalej liderował w naukach. Miejmy nadzieję że zmiany wyjdą wszystkim na dobre.

Janek

A co się stało z panią Kasią i jej mężem ,jeszcze za mnie jak pracowałem to ona była liderką a mąż ustawiaczem ?

@Janek

Rozwijaja swoje umiejętności poza firmą. Natomiast doskonali fachowcy wszędzie się odnajdą. Pozdrawiam. Życzę w każdym obszarze tak zangazowanych ludzi.

olo

Co to za stanowisko VS1 POZDRAWIAM

candidat

Opłaca sie aplikować na specjaliiste vs1 ? Co tam jest do roboty?

@candidat

Opłaca się, nic nie trzeba umieć, ze wszystkim dzwonisz pod 324 i spokojnie sobie czekasz. Polecam aplikować. Pozdrawiam

worker

Hej, jakieś opinie na temat VS1 - współpraca, atmosfera, przełożeni, szkolenia? Jak to wygląda?

monterka vs1
@worker

Moćne 2/10... a szkolenia w diehlu na produkcji nie istnieją

Starszy monter

Ej! Bądźmy dla siebie ludźmi, a nie zwierzętami! Dlaczego nie możecie być czysto zadaniowi? 8h i do domu. Jaką korzyść macie z tych plotek? Praca jak praca, robić trzeba.

Też starszy monter
@Starszy monter

Nie da się być w tak dużym zakładzie czysto zadaniowym, tu ludzie żyją plotkami, często pada pytanie czy warto tu pracować, jak musisz :) bo nie da się tego ująć inaczej. Bądźmy dla siebie życzliwi. Pozdrawiam Ekipę z VS2 brygada l począwszy od Nadzoru do Monterów za miłą atmosferę pracy.Monterka z brygady 4

Tygrysek

W tej firmie to sie cuda nie przestaja dziac haha brygada 2 niczym moda na sukces. Dlugowlosa sie chce rozwiesc to just sie sznur ustawia hehe Jak nie mlody z produkcji jeden,drugi,trzeci to zonaty z magazynu,chyba zona w ciazy nie chce dac. Czasem czlowiek zaluje ze w biurze siedzi a tam takie cyrki.hehe ludzie nie nauczyliscie sie jeszcze gdzie pracujecie? Tu kazdy wie wszystko o wszystkich

@Tygrysek

Długowłosa gdzie pracuje? Bo tam takiej nie ma

Ryv
@Tygrysek

Jesteście żałośni.Co wam daje prawo mieszać się w nie swoje sprawy?Jakim prawem? Żenada

JA
@Tygrysek

@Tygrysek Aż mi Cię żal... Żaden z Ciebie "Tygrysek" tylko zwykła hiena. Jak płytką i zawistną osobą trzeba być, żeby pisać takie rzeczy. Prawdopodobnie nie zdajesz sobie nawet sprawy, co się przeżywa w trakcie rozwodu. Jeżeli prawdą jest, że osoba, o której piszesz (albo raczej obrzucasz gó**em) rozwodzi się, to uwierz mi, ma w tej chwili wystarczająco dużo traumatycznych sytuacji i przemyśleń (coś o tym wiem). Po co jej dokładasz? Z czystej złośliwości czy może to jakieś osobiste animozje? Sprawia Ci to satysfakcję, czy jak? Jeśli naprawdę jesteś zatrudniona/ny na stanowisku biurowym, to zdecydowanie ktoś Cię przecenił. Ja bym Cię nawet do koszenia trawników dookoła zakładu nie przyjął. No ale... Skoro osoba o takim poziomie intelektu została w naszej firmie zatrudniona do pracy biurowej, to widzę tylko dwie możliwości - dała/dał d**y komu trzeba, albo nazwisko zrobiło robotę. Tak czy inaczej życzę "powodzenia".

Jon

No właśnie weź się do roboty. Zapomniałeś że na produkcji nie wolno używać telefonów. Właśnie siedzę i obserwuje co ludziki robią tak więc wykonuje swoją pracę. A Ty? Ps. Jak jesteś teraz na zmianie to dawaj na stołówkę to poplotkujemy

Pele
@JA

Specjalnie wpisała że biurowa,żeby jeszcze tą grupę oczernić.

@JA

Żal to tej pani "dlugowlosej" z 2 bryg, że grubo komus potrafi obrobić klamstwami tylek, żeby zakryć swoje zdrady. Tzn że jej można dokładać komuś gó..na do czyjegoś życia?

Aplikacja

CZEŚĆ, Aplikowałem na kilka stanowisk w tym zakładzie, czy orientuje się ktoś jak długo trwa rekrutacja i po jakim czasie moge spodziewać się telefonu od rekruterów?

Nikt
@Aplikacja

Hej... Jeśli Cie znaja i nie lubią to nigdy nikt do Ciebie nie zadzwoni.....

Hugo

Czy wiadomo coś o podwyżkach? Wszędzie byly tylko nie u Nas... niby taki kryzys, a zamowien w bród.

@Hugo

W tym zakładzie zarobki są od 5 lat na tym samym poziomie

Warto się zatrudnić w tym zakładzie?

nie
@Nowy

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska