Opinie o Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków w Łódź

Szef

Lider gratuluję Ci myślenia,pokazałeś na co Cię stać.

Zdziwiony

Do Pracownik W zakładzie pracownicy fizyczni to w większości fachowcy i nie ludzie z nizin . Coats to jest nizina heheh

Pozdrawiam niziny społeczne
@Zdziwiony

Zdziwiony Najpierw nas szufladkujesz jako niziny społeczne bo nie mamy wyższego.A teraz piszesz że jesteśmy wszyscy fachowcami.Człowieku ty się zastanów bo coś mi się wydaje że sam nie posiadasz wyższego wykształcenia. A skoro piszesz że firma która daje Ci na chleb i utrzymanie rodzinny to taki syf, to po co tu siedzisz?To chyba najlepiej świadczy o tobie i twoich predyspozycjami.Przeciez w Łodzi są setki firm gdzie mozna sie zatrudnić a ty wolisz siedziec w syfie hahaha

@Zdziwiony

Bo zdziwiony jest jak chorągiewka.

@anonymous

Już wszyscy wiedzą kto jest chorągiewką w zakładzie.

Wesoły Maniek

Do Sprawiedliwy, Po tym jak formułujesz zdania domyślam się że pochodzisz z nizin społecznych , lub masz niskie wykształcenie. Zapracował na to kto inny ,brak twojej wiedzy o tym świadczy kim jesteś w zakładzie.

Sprawiedliwy
@Wesoły Maniek

Wesoły Maniek jak byś posiadał taką wiedzę jak tu piszesz to zapewne by Cię nic nie ominęło Skoro jestes w zakladzie z tych wyżyn spolecznych to miałeś okzaje to pokazać,Zapewne twoja praca jest na tyle dobra ze nikt jej nie zauważył.A wystarczy wziąść się do roboty a nie slizgac się na plecach ty już wiesz najlepiej kogo.A jak byś miał tyle zapału do pracy co do narzekania tutaj..........

@Wesoły Maniek

Gratuluję Ci jeżeli tak szufladkujesz ludzi.Pracuje tutaj od poczatku jako fizyczny i sie tego nie wstydze. Nie zapominaj że to dzięki nam ludzią nizin społecznych jest twoja wypłata.A Ty zastanów się nad swoimi kompetencjami.

Sprawiedliwy

Jak zapracował to dostał,trzeba robić a nie tylko narzekać.Dla mnie nic w tym dziwnego.

Mechanik Utrzymania Ruchu

czy to nie kłamstwa ta rozmowa?

--------------

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Wesoły Maniek

ha ha ha jak zobaczyłem miny ludzi jak była wręczana nagroda to myślałem ze jebnę ze śmiechu. a ludzie jebną ze zdziwienia hehe.

zdziwiony

Firma ma problemy i to nie małe ale jedno jest pewne tymi problemami nie jest obarczony szeregowy pracownik nigdy nie słyszałem żeby zwykły pracownik dostał po garbie za problemy z jakimi boryka się firma. Polecam prace w firmie każdemu kto chce przyjść zrobić możliwie jak najlepiej prace i mieć spokój. Atmosfera w firmie jest super ludzie są bardzo ok.

Pitu

Widocznie nie wszyscy mogą.

Prawda

Tylko ten najlepszy kierownik co jest na urlopie niech posiedzi jescze tam z 2 miesiące.

Urlop

Ten na urlopie i nie ma komu narzekać

pitu tutu

ogólnie firma syf, na stanowiskach same pocioty i znajomi wiec obcy kariery nie zrobi i nawet długo nie porobi bo na kogoś trzeba zwalić. wszystkie stołki obsadzone znajomymi.

Kiepsko
@pitu tutu

Jak Ci się nie podoba to co tu robisz?zawsze przecież możesz zmienić Indesit czy inny zakład dla nie myślących czeka?

OPTYMISTA
@Kiepsko

Jeżeli ktoś szuka pracy to bardzo polecam, W firmie są widoczne zmiany na lepsze,są zatrudnieni bardzo kompetentni kierownicy zmian ,wyremontowane są sanitariaty w planach wymiana szafek,no i najważniejsze zarobki są naprawdę super,pracownicy są obecnie bardzo zadowoleni i nikt nawet nie myśli o zmianie pracy.Mała sugestia można jeszcze spokojnie zatrudnić jednego kierownika zmiany,bo widać że ci co są teraz mają pełne ręce roboty..JESZCZE raz szczerze polecam firmę.

Ziom

To jest nas więcej.......

czytam i znam prawde.

W końcu Dyrektor dowie się kto go kłamie , a wtedy poleci głowa konkretna i zakłamana , a Dyrektor sie nie (usunięte przez administratora) jest konkretny.

Prawda
@czytam i znam prawde.

I jak dowiedział się.

słabo

Przecież to nawet debil widzi że to jedna osoba pisze na sile.

fafa rafa ten tego ten ten tego

To jakie zarobki macie w tym kieracie ? Bo mam ochotę pracować w tym biurze z tymi paniami ! Macie tam imprezy integracyjne ? Napiszcie o przeszlosci o obecnej sytuacji jak jest z pracownikami czy mozna pic gorzale ?

Prawy

Wiem tak robimy

Jaje.....

A ja wale do tej pory i pracuję.

Pewniak

Hehehe

Funkcyjny

I prawidłowo.....

lewy

Tamten co już nie pracuje to lubił sobie wypić , to dlatego nic nie robił bo siedział tylko i głowa mu sie kiwała .

Przysłowie

Widać że wystarczy uderzyć w stół.....

Kontrola

W jakości nie pijemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków - Łódź

• Jak się pracuje w Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków?

Zobacz opinie na temat firmy Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków?

Kandydaci do pracy w Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków
  • Nowe Sady 2
    94-104 Łódź

Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków