Opinie o Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków w Łódź

Róża Nowy wpis

cześć. czy to prawda z tą całą likwidacją? partner widział kiedyś takie ogłoszenie dla głównego mechanika. Mieliśmy jednak problem by dokopać się do czegoś bardziej aktualnego. Jakie wymogi mieli?

Jeszcze jakoś z ponad rok temu ktoś pytał, czy produkcja będzie dalej funkcjonowała i jakby nie patrzeć komentarze nagle się urwały. Wiecie czemu? Zakład po statusie wygląda raczej na aktywny ale co z ta cala produkcja? Zaszły jakieś większe zmiany od pojawienia się ostatnich opinii?

pracownik Nowy wpis

Od czerwca zeszłego roku buda zlikwidowana.

Simbula

Zamiast wypisywać bzdury spotkajmy się i wypijmy za zdrowie szefa a potem dajmy sobie po mordzie :) Pozdrawiam dziewczyny z biura :)

Katarzyna
@Simbula

Czemu niby mielibyście się bić i co mają do tego dziewczyny z biura? :D Ledwo tutaj weszłam i takie rzeczy czytam. Aż się prosi spytać o atmosferę w tym waszym zespole…

Xtx Nowy wpis

Mam pytanie czy w związku z gigantycznymi podwyżkami prądu ta firma dalej będzie funkcjonować? Wiem że produkcja jest tam bardzo energochłonna ,pytam bo chce złożyć CV na pracownika wtryskarek.

Mechanik Utrzymania Ruchu

czy to nie kłamstwa ta rozmowa?

--------------

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
obserwator

Już wszyscy mamy prawie takie same stawki bez względu na stanowisko.Po co się starać?

Obserwator 2
@obserwator

Czyli stawki dla każdego stanowiska niezależnie od zakresu obowiązków i doświadczenia lub stażu są te same?

stary
@Obserwator 2

Tak,Tak.tak

Xtx
@obserwator

Mam pytanie czy ceny prądu nie spowoduja że ta będzie miała potężne problemy,mam zamiar złożyć tam CV ale mam wątpliwości czy ten zakład przetrwa.

on

Najłatwiej jest zabrać pracownikom premię za swoją nieudolność.

Ona
@on

Co oznacza odebranie premii pracownikom? I czyją nieudolność oceniasz?

On
@Ona

Czego nie zrozumiała? Zatrudniona do obsługi go worka, aż dziwne że za to tak długo płacili chyba za długo

@On

Haha, może się zaskoczyła po prostu, kto wie. A z tą premią to jak tak naprawdę jest, całą zabierają czy po prostu tną i pod jakimi argumentami?

Jak dużo osób pracuje w Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków?

ON

Coraz mniej.

obserwator

Chyba czas zawinąć rękawy i zastąpić mechaników. Panowie ,wiecie którzy.

obserwator

Podwyżki rozdane. Największe dostali ci pracownicy którzy zarabiali najmniej. (pewnie po to by nie uciekli) Za kwalifikacje i umiejętności tutaj się nie płaci.

zainteresowany

czy są jakieś przyjęcia i na jakie stanowisko?.

Ucziwy

Ten pracodawca jest do bani. Zero rozwoju stawki wszystkich takie same Kierownik zajada się parówkami za biurkiem Dyrektor manipuluje A (usunięte przez administratora) kierownika jak zawsze

Obserwator 2
@Ucziwy

Po raz kolejny widzę podobny komentarz i zastanawiam się skąd informacje o stawkach? Nie jest to możliwe żeby kierownik, osoba wyższa doświadczeniem lub stażem, pracująca w porze nocnej albo pełniącą inne obowiązki miały takie same zarobki.

Obserwatot
@Obserwator 2

Pomijając kierowników którzy nie pracują na noc ani po południu, TAK jest to możliwe !

Jak jest z pakietem medycznym w Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków? Można dołączyć rodzinę?

Odpowiedź

Pracodawca oferuje platforme benefitowa gdzie pracownicy otrzymują określoną ilość punktów i mogą z nich skorzystac wykupujac pakiet medyczny Medicover. Ceny za pakiet sa dużo niższe niż kupując go indywidualnie

Odpowiedź
@Odpowiedź

Oczywiście jest możliwość dołączenia członków rodziny do pakietu oraz ubezpieczenia

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków?

ODPOWIEDŹ

Największy wpływ na efektywność mają pieniądze. Atmosferą się nie najemy i tak jej tu nie ma.

miachał

to moze Planista zostanie dyrektorem w końcu ma bardzo dobre kierunkowe wykształcenie

Antoni
@ODPOWIEDŹ

A jak wygląda kwestia wynagrodzenia w Coats Polska? Jaką stawkę proponuje się nowo zatrudnionej osobie? Wg. Ciebie warunki pracy są na plus?

ODPOWIEDŹ
@Antoni

Myślę że wiesz.Stara kadra ma słaba kasę w stosunku do kwalifikacji. Nikt kwalifikacji nie weryfikuje. Młoda rożnie, zależy czy jest z "ulicy" czy po protekcji wtedy nie ważne są umiejętności.Są i tacy którzy wyrwali kasę na podwyżki a i tak ich podejście do pracy się nie zmieniło.

M.M.

Większość jest naprawdę wporzadku ale te 8% do bani

Ten tego ten tego...
@ODPOWIEDŹ

Prawda w napisana w 100% wydawane tzw dziobaniiem i donoszeniem na współpracowników ale tak zapewne jest w większości zakładów/firm ale wiadomo jest że takich dwóch delikwentów w jednym roku dostali oficjalnie dwie podwyżki i premie kosztem pracowników naprawdę zasługujących i naprawdę robiących swoją robbote i niekiedy zajęcie należące do innych olewajacych temat żeby się ta firma jakoś kręciła ale takich mało i (usunięte przez administratora) się ich oocalosci bo liczą się w tej firmie uklady

Rejent

A ja radzę wam omijać coats szerokim łukiem. Firma mała hałas i maszyny z czasów PRL Kierownicy z pierwszej łapanki i nie możesz być pewien zatrudnienia bo z dnia na dzień zwalniają ludzi.Kasa śmiechu warte A standardów jakich kolwiek brak. Na + można tylko dodać że przerwy masz kiedy i ile chcesz no i może że maszyny ciągle się psują to się nie narobisz bo stoisz.

Miachał
@Rejent

Czyli masz kolego francje elegancje

Rejent
@Miachał

A no mam,ale pewnie ty też za tym biurkiem.

stary

Zgadza się.

as

Racja.

Simbula

Pozdrawiam nierobów którzy pamiętają czasy z lodowej a takich niewielu :) Wtedy to zakład produkował potężne ilisci suwaków Teraz to macie przedszkole Pozdrawiam dziewczyny z biura

narz

młodszy elektryk to szpieg góry

Starszy elektryk
@narz

Znam Go.

Alicja

Jakie warunki w pracy na produkcji w Coats? Ciekawi mnie ilu godzinne są zmiany i czy pracuje się w systemie zmianowym - będę wdzięczna za informacje. Z góry dziękuję.

narz
@Alicja

2 zmiany

Katarzyna
@narz

Ok a jakie? Ranna i popołudniowa pewnie?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków?

Stary

Nie ma żadnych

Natalia
@Stary

Jak to? Czyli żadne awanse się nie zdarzają w Coatsie? Nie ma ścieżki kariery czy trudno jest sobie wypracować awans? Czy jeśli faktycznie awans w firmie jest niemożliwy, to czy można liczyć na podwyżkę pensji?

Miachał
@Natalia

Ja też mam pytanie do Ciebie Iie dostajecie za wpis w goworku?

Jan Paweł II

Nie ma żadnych Ten kto trzyma stołek nie puści

Czy Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków organizuje staże dla studentów?

Ktos

Tak

Rafał
@Ktos

Czy po takim stażu w Coats Polska studenci mają szanse na zatrudnienie? Jeśli tak, to jaki rodzaj umowy jest wtedy podpisywany, czy od razu dostaje się umowę o pracę? Liczę na jakieś wieści w tej sprawie. :)

xtx

Czy maszyny do produkcji cały czas się psują?

Zostaw merytoryczną opinię o Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków - Łódź

• Jak się pracuje w Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków?

Zobacz opinie na temat firmy Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków?

Kandydaci do pracy w Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków
  • Nowe Sady 2
    94-104 Łódź

Coats Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcji Suwaków