Opinie o OPES Cheap money w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy OPES Cheap money. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OPES Cheap money o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPES Cheap money w Katowice

Magda Nowy wpis

Czy w funkcjonowaniu firmy nastąpiły jakieś zmiany ?

fix Nowy wpis

byłoby dziwne, jakby tak duża firma nikogo nie szukała. Może na ich stronie coś znajdziesz

Vorza Nowy wpis

Nie wiecie co się stało z OPES Cheap Money ? Wiele pozytywnych komentarzy na ich temat a tak naprawdę zero konkretów. Nie posiadają strony internetowej co jest bardzo dziwne, a oprócz tego dużo osób wypowiadał się na temat tej firmy ponad pół roku temu. Czy ta firma jeszcze funkcjonuje? bo temat już zamarł.

armino Nowy wpis

ciekawi mnie kto sie tak pyta o takie rzeczy i stawia takie tezy bo powiem ze jest to wszystko bardzo odwazne. tak wlasciwie to chcialbym sie dowiedziec czego tutaj jeszcze moge sie podziewac, bo szczerze to nei wiem i nawet nie moge znalezc strony tej firmy w googlach, a to chyba powinno tam byc. cos sie stalo ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OPES Cheap money? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
mike

fajna praca fajnie platna i warunki ok, moge polecic ale nie liczcie ze sie willi z basenem dorobicie choc 2000-3000 da sie zarobic

nikita

witam, jezeli chodzi ofirme to duzo plusów, jako samotna matka pracuje w domu izarabiam powyzej 2tys ma niesiac przy tym zajmuje sie dzieckiem inie place na przeczkole.....polecam jak ktos chce zprobowac to niech wysyla cv tylko niech w mejlu napisze ze chce do pracy w domu po okolo 3-4 dniach szkolenia w biurze moze pracowac w domu i zarabiac fajna kase

mamuska

ppracuje tam od 8 miesiecy i jeszcze pelnego miesiac nie przepracowałam, albo urlop albo jestem chora itp a i tak wyciagam ponad 1600, dla mnie praca jak znalazl, tym bardziej ze nie jestem pierwszego zdrowia i czasem nie mam gdzie dziecka zostawic, praca od poniedzialku do piatku i jeszcze nigdy nie bylo nadgodzin a wyplata na czas.polecam

szymek

pracowałem tam od grudnia 2011 do llipca 2012, fajna atmosfera, bylo z kim pogadać na przerwach a czasami trzeba bylo si postarać, żeby wyjść wcześniej jak każdy zrobił 7 zamówien czy cos dozbierać do tygodnowej premii:)

milka

bez porównani do invest lang, ja polecam prace w opes

wiktoria

jak powaznie podejdziesz do pracy to masz fajna wyplate i zero cisnienia ze norm nie wyrobisz. wdrozysz sie srednio po tygodniu. nie moge narzekac na opes

pipa

da sie na waciki i chleb zarobic, na wakacje w dominkanie nie zarobisz ale rodzine utrzymasz.......jest O.K.

Trendy

witam, jeżeli chodzi o prace w Opes to jest całkiem ok lepsza i lepiej płatna niż w hipermarketach na ladzie, mniej męczy nuż w sklepach sieciowych np bigstar itp, godziny pracy przyzwoite, duża elastyczność jeżeli chodzi o dni wolne, ciekawe produkty, wypłata na czas,

Patryk

fajna praca, fajne laski wiec jest gites

gil

atmosfera spoko placa ujdzie

mila

da sie pracowac i da sie zarobic wkurza czasem glupota i c (usunięte przez administratora) stwo klientow oraz proba naciagniecia na darmowe produkty lub miganie sie od zaplaty

Doris

oceniam na 4+ jeżeli chodzi o atmosferę i produkt, kierownictwo ujdzie choć maja fajne szkolenia a o kasie nie będę mówiła bo nie wypada:)

opes opinie

pracowałem rok temu w wakcje....fajna praca

opes dotacje

sprzedaje produkt na temat dotacji unijnych, dobrze idzie wiec da sie fajna wyplate wyciagnac

michalina

w stosunku do konkurencji w katowicach a pracowalam u pietki i w invest lang to warunki produkt atmosfera i wynagrodzenie lepsze, tyle moge powiedziec

opes dotacje

ja akurat sprzedaje przewodnik po dotacjach unijnych i jestem zadowolona z produktu, dobry merytorycznie za rozsadna cene dodatkowo w cenie sa konsultacje wiec klient moze wiele zyskac i poradzic sobie z dotacjami, fajnie sie sprzedaje bo dodatkowo oprocz konsultacji sa jeszcze informacje jak uzyskac pozyczki z funduszy pozyczkowych. wynagrodzneie tez jest na przywoitym poziomie. atmosfera ujdzie. mam blisko do pracy wiec jej szybko nie zmienie.

Zostaw merytoryczną opinię o OPES Cheap money - Katowice

OPES Cheap money