Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

realistka

Ja się pytam gdzie są związki i co robią dla pracowników!! Podwyżkę załatwili taka że głowa boli od przybytku . Chodzą ploty że między świętami mimo odrabiania też do pravy pójdziemy. Biura oczywiście wolne i odrabiać też nic nie muszą. Po produkcji sie jedzie jak po gównie.. mimo że to produkcja szarpie na tą firmę. Zero docenienia zero wyrozumienia że kobiety nie mają czasu dla swoich dzieci i zero więcej pieniędzy za to . Czy związki to widzą? Czym wy się w ogóle zajmujecie? Bo chyba nie naszym dobrem.

Róża

Mam pytanie do kierownika działu mp3(Jarosława P) czy Brygadzistki są ważniejsze od was ? Zajmują się pierdołami na hali a nie tym co trzeba to że poszczególne linie czekają na towar z magazynu po 2 lub 3 godziny to tego nie widzą ale chodzić po hali jak królowe i pracowników obgadywac to wiedzą jak.Proszę o zaragowanie i przypomnieć panią że też są pracownikami tak jak wszyscy

?????
@Róża

taka jestes madra , jak wszystcy na tym fotum... dlaczego nie udasz sie z tym problemem bezposrednio do kierownika , tylko za plecami siejesz ferment.... bihaterka..... brawo.....

Smutny

Brawo Róża.

@Róża

To wy na mp 3 nie macie grupowych one są od tego żeby załatwić i zapewnić pracę oraz części

Ktoś
@4567

Mamy grupowe na mp3 ale co to są za grupowe jak wiecznie ich nie ma jedna pani grupowa K.K wiecznie jest na chorobowym i co to za pożytek z takiej grupowej żaden

Ktoś
@4567

max

dlaczego tyle czasu gotowy parking nie jest otwierany???

polo
@max

Dobre pytanie. Non stop jakieś drobne poprawki nanoszą a ludzie dalej muszą stać w miejscach gdzie nie powinni.

Lucky@

A co tam słychać na Budowie Maszyn ? Jak wygląda sytuacja ?

Smyrek
@Lucky@

a co ma być ? nic ciekawego :D robota idzie ostro :D

yyyzzzzggggg
@Lucky@

Jak poczytasz wcześniej forum to było o przekrętach pana co jeździ kia ceed wiec bez zmian. Kręcą wałki co niektórzy na maxa

burack
@yyyzzzzggggg

Hehehe punkty usługowe mają? Jak w narzędziowni!

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Abcd

Do szanownych pań brygadzistek z działu MP 3 ruszcie się ze swojego akfarium i zajmijcie się swoimi paniami bo dzisiaj o godzinie 13:53 ubrane w kurtkach wychodziły do czytników na wyjście ciekawe o której godzinie wybijają się z komputerów jakaś masakra.

absckodjh
@Abcd

w innych zakładach miałby po premii, moja siostra pracuje w takim zakładzie produkcyjnym, muszą wyjść np: 5 po 14 dopiero mogą się wybijać przy wyjściu inaczej moga nawet zabrać im 200zł premii, tak samo jak inni przychodza na zmianę, to najwcześniej za pięć 6 mogą wejść na swoje działy. W Phoenixie samowolka, za 7 stoją przy tajmach i pilnują drzwi i to tylko kobiety, mężczyzn tam nie widzę. Dziwi mnie ze nic brygadzistki, kierownicy na to pozwalają. Skoro mają zapłacone za pełne 8 godzin to o której skonczyły pracę? jak są już przebrane i mają stanowiska swoje ogarnięte, prawie 7-10 miut przed czasem, pewnie juz o wpół się szykują do domu, moze i to praca akordowa, ale akord to premia a godzinówka też do tego jest doliczana. codziennie po kilkanaście osób jawnie oszukuje na oczach wszystkich, brawo wy.

niko
@absckodjh

To, że stoją to nic. Oprócz tego chamsko się przepychają i odzywają. Totalny brak kultury.

Róża
@Abcd

Ludzie czy nie macie już czym się zająć tylko takimi pierdołami każdy niech zajmie się tym co ma.Zenada .Niech każdy patrzy na siebie

hahaha

godziny takie same, wydajność taka sama, wypłata taka sama, ja sie pytam gdzie ta podpisana podwyżka? hahahaha

sp1

Monter form wtryskowych = pracownik drugiej kategorii, najniższe wynagrodzenie za najbardziej brudną i uciążliwą fizycznie robotę.

Załamana

Ta firma to absur ,jak znajdę coś innego odrazu rzucam wypowiedzenie,a te wypłaty?smiech na sali .Ciągle obniżają norme.Zarobić to mogą stare pracownice ,lub lizusy brygadzistki,nie polecam wogole

sp1

Ile można pracować? Czy nie możemy nawet spokojnie świętować 11 listopada? WTR ICC nie ma znowu weekendu!

Aleksanders
@sp1

Jest juz wyplata?

robocik
@Aleksanders

Jest ,jak zwykle powalająca :)

obserwator

Ja pierdziele weźcie tego rybickiego małego lysego siusiaczka chodzi jakby telewizory pod pachami dźwigał co chwilę fajeczka spacerki braciszek (usunięte przez administratora) kryje weźcie się za takich (usunięte przez administratora) A jego psiapsiula Nowak czy jak mu tam nic nie lepszy co się idzie przez wtr to nic nie robi ojsrus

Jak wam się nie podoba jazda autobusem to zawsze moźesz jechac swoim autem a tak pozatym to przeczytajcie sobie ile jest miejsc stojacych a potem piszcie te brednie

Mądra

To nie są żadne brednie w jakim innym autobusie może stać tyle osób jeszcze się z tym nigdy nie spotkałam nie wiem skąd oni to sobie to wzięli a jak coś się stanie to wszyscy są pozabijani i to takie dziwne że boję się o swoje bezpieczeństwo.

@Mądra

To sie ciesz ze jedziesz za darmo widecznie nie pracowałas jak nie było dojazdów i trzeba było jezdzic samemu swoim autem dopiero byscie nazekali że tyle pieniedzy tracicie na paliwo.Zamiast sie cieszyc to ciągle wam w (usunięte przez administratora) zle

poloo

Jadąc do pracy w której będzie się stało 8h każdy wolałby chyba siedzieć nie sądzisz ? Druga sprawa to bezpieczeństwo.

pollo

Tak tylko, że z powodu takiego upchania nie raz jadę autem. Lepiej gdyby dali dodatek na paliwo i nie było żadnego autobusu.

Mera
@pollo

Ale już wymyslacie autobus pod ryjem i jeszcze w dupach źle ! . Dla większości osób jest to wygoda !!!! A parking jest za mały żeby przyjeżdżać autem !!!!!!

pollo
@Mera

To prawda w autobusie można czuć się jak swinia upchana na rzeź, ale przez przesady...

Andzia

Każdy się boi :D ! Tchórze !

Brak słów na was tu ludzie to jest forum o opiniach dotyczacych phoenix a nie wylewanie pomyj na wszystko i o wszystkich ciekawe ze jak jest spotkanie z kierownikami to nie jestescie tacy rozgadani.

żenada

Że co?bez ślurarzy zakład by nie istniał?co druga forma która jest zawieszana na maszynie schodzi w dół bo albo źle przezbrojona albo wypychacza ktoś zapomniał włożyć.Skończ pisać takie głupoty co to nie wy.Ktoś kto nie pracuje na wtr.to może w to uwierzy ale nie my.Zresztą niedługo będzie rozdzielona premia będziecie mogli się wykazać.

Bez nałogów
@żenada

Jakość przezbrojen i napraw form jest na poziomie 98%Więc nie pisz bzdur ze co druga forma źle zrobiona.

sp2

Monterzy form na ICC i DC są traktowani jak pracownicy drugiej kategorii. Nie chodzi nawet o zarobki, ale o stosunek niektórych brygadzistów do tych pracowników.

Dajcie spokoj, niech sobie zajadaja te czekoladki, batony, cukierki. Niech im d..y rosna. Popatrzcie na te zaniedbane mamy bez zebow, grube, z papierosem w zebach. Szkoda ze w slowach nie przebieraja i nie zachowuja sie jak mamy tylko slychac ciagle ch..., k...., s... itd. Mamuski od siedmiu bolesci! Wszystkiego wam malo! Zachlanne!

Fakt może i naduzywaja słów wulgarnych , ale to nie zmienia faktu ,że mamy być gorzej traktowani.

Normalna

A Ty za kogo się uważasz bo jesteś bez dzieci szczupła i jeszcze piękna . Kiedyś też się zestarzejesz ...i dzieci możesz nie mieć i być gruba i brzydka ,co nie znaczy że gorsza. Szkoda tylko że głupia

Co za wieśniara bez wykształcenia
@Normalna

A ty za to Pani "Normalna " na starość możesz być sama :) czego Ci nie życzę ! Przemadrzala kwoko , głupia to ty jesteś ! Bo jako matka chyba nie jesteś jeszcze dojrzała bo normalna kobieta tak się nie zachowuje ! Ale za 500+ spełniasz swoje marzenia nie dzieci ;) . Więc skończ gadać głupoty ;) . Teraz tak mówisz ,że chodzisz na nadgodziny a co do czego przychodzi to nie masz z Kim dzieci zostawić i ciągle na opiece leń śmierdzący ! Jeśli chodzi o budowę domu nie pomyślałaś ,że ktoś odłożył trochę gotówki , pracuje za granicą, ma dobra posadę ?? Ciężka praca wszystko jest do zrealizowania ! Ale jak widać oceniasz wszystkich na pierwszy rzut oka i mierzysz wszystko jedna miarą , co za pustak . Pewnie żyjesz na garnuszku u teściów bądź rodziców i zbytnio nie wiesz jak wygląda prawdziwe życie :) .

hola hola
@Co za wieśniara bez wykształcenia

Do bezdzietnych i zazdroszczących!!! Owszem dzień dziecka i paczki nie są dla Was ani dla nas tylko dla dzieci przede wszystkim. Po drugie tzw. Wymówka od nadgodzin jest tylko do ukończenia przez dziecko 4 lat więc tyczy się małych dzieci. Trzecia rzecz, przestańcie bzdury pisać, ze z socjala nic nie macie, bo są liczne bilety na występy i wycieczki na które często matki nie chodzą i nie jeżdżą,bo faktycznie nie mają co z dzieciakami zrobić. Ja też byłam panienką teraz jestem mamą i sorry, ale tego ,że osoby bezdzietne mają po prostu więcej czasu dla siebie i na swoje przyjemności nie da się przeskoczyć. Zawsze będą wyjątki oczywiście, ale z socjalnego każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy chcieć a nie wybrzydzać i krytykować. Aha i nie pracuję tu ani od wczoraj,ani od roku tylko bardzo długo. Nie macie na co narzekać,bo wcześniej firma faktycznie dyskryminowała bezdzietnych głupimi wewnętrznymi przepisami. Teraz to jest super. Pozdro

@hola hola

Nikt nikomu niczego nie zazdrości , a raczej domaga się tego czego nie ma , zawsze kobiety co mają dzieci mówią ,że nie przyjdą na nadgodziny nie ważne ile te dziecko ma lat , bo nie ma opieki , ile można za was zapierdalać ? Dzieci zrobiłaś zaczynając od 16 lat , bądź wpadki i myślisz ,że jesteś fajna ? :D Matka od 7-miu boleści się znalazła . Bezdzietne osoby muszą na Was robić , dlatego nie mają czasu na nic , bo też nie można sobie niczego zaplanować bo trzeba przyjść do pracy . Przestańcie się kryć dziećmi !!!!!! I zacznijcie zapierdalać ! Tak jak to robi reszta załogi naszej firmy ! zachłanne mamuśki !

obserwatorka forum
@Normalna

zestarzeć się można pięknie, tu nie chodzi o charakter, bo charakter to nie odpowiednik wygladu, tylko o to jak kobiety dbają o siebie, albo w ogóle tego nie robią. Gruby, czy bez zębów to nie człowiek gorszy, czy inny, tylko osoba, której się dbać o siebie nie chce. Przykładem są ludzie, którzy po 20kg chudły, bo zrozumiały ze robią sobie krzywdę nadwagą. Nie chodzi tylko o wygląd ale też zdrowie. Co do paczek dla dzieci, to prawda, jak wszystkim zabierają kasę na socjale, to powinni wszyscy równo dostać, a komu to da to już jego interes, może być nawet chrześniak, bo to uczciwie zarobione pieniadze a nie jakaś jałmużna dla dzieci.

abrakadabra

Taki los mówisz ...taki los ze musisz płacić więcej bo masz rodzine..... Nie chodzi o to by komukolwiek czegos zalowac ale socjAl jest naszymi wspólnymi pieniędzmi i i dlaczego bezdzietni maja nie dość ze mniejsze bony .brak paczek... Nasze pieniążki idą na dzień dzieckA..a w większości pracujemy więcej i tym samym do puli socjalnego tez dajemy więcej niż niektóre matki . . . (brak wymówek od nadgodzin w związku z opieka nad dziećmi) a w obecnej sytuacji wiele rodzin w związku z 500+ ma większy dochód niż osoba samotna. (nie mam pojecia czy ten dochód jest wpisywany do oświadczenia o dochodach do bonów). A 500+ tez idzie z nAszych podatków... Zaraz zapewne odezwie się ktos ze te dzieci będą pracować na mija emeryturę...owszem....ale teraz ja pracuje na ich szkoły przedszkola lekarza... Czy nie dużo prościej by bylo gdyby socjal byl równy... Dzieci są dziecmi to fakt nie chciałabym im czegos zalowac... Ale zamiast płacić na paczke dziecka jakies obcej pani....wplalabym obdarować bliskie mi dzieci...rodzeństwo., siostrzeńców , wnokow, czy nawet sąsiadów. Druga sprawa oświadczenie o dochodach. ... Śmiech na sali... Panie sie chwalą ze znajoma kadrowa wystawi mężowi najniższe... I dlatego jak widzi sie to wszystko to tak boli a nie zazdrość o czekoladęk jakiegoś mslucha

Putin
@abrakadabra

Jeszcze mają wymówki do nadgodzin , bo nie mają z Kim dzieci zostawiać i musimy za takie zapie***** ! Nie mamy dzieci ,ale również mamy prawo zaplanować sobie weekend.

Mały.
@abrakadabra

Do abrakadabra. Pracuje w tej firmie już 14 lat.Zaczynałem jako kawaler i nie zauważyłem wtedy żebym miał mniej kasy na bony.Paczek też nikomu nie zazdrościłem.Teraz jestem mężem i ojcem trojga dzieci i w tym roku zrozygnowałem z paczek bo nie wiem czy Ci bezdzietni wiedzą że od każdej paczki jest potrącany podatek więc nie są za darmo.

Waldek

Ta firma wogole nie szanuje pracowników, kierownicy robią co chcą i do tego perfidnie kłamią. Najgorsza jest bezradnośc z naszej strony, nie liczy się dla nich pracownik, ręce opadają i kompletny brak słów. Przekonaliśmy się o tym w ostatnich dniach na Solarze. Niestety kiedyś do pracy szło się z uśmiechem i zadowoleniem teraz masakra niechęć i obrzydzenie. Jak można być takim człowiekiem i Ci panowie kierownicy naprawdę nie mają odrobiny ludzkiej dobroci w sobie, a może za te chamstwo im płacą......?

Wkurzony

Jak zawsze mikołaj jest tylko i wyłącznie dla tych co mają dzieci , wszystko im się należy ale my też pracujemy w tej firmie i tak samo powinno nas to obejmować ! Przyszedłbym nawet z młodszym rodzeństwem , ale nie mogę , bo przecież te dzieci nie są moje :/ to jest chore !

@Wkurzony

Nie osmieszaj się . Dziecku paczki żałujesz ?. Skąd u was ludzie tyle zazdrości i zawiści . ,,Ja nie mam to drugi też niech nie dostanie." Ty sam na siebie robisz a rodziny np. z dwójką dzieci wszystko na czterech muszą liczyć . Czterech do ubrania ...Czterech do nakarmienia ...rachunki też z wyższe i Nie zazdroszczą Ci tego ze masz mniejsze wydatki . Może jak będziesz miał czy miała dzieci to zrozumiesz . A jeśli nie możesz mieć to przykro mi ale to nie wina tych co mogą mieć tylko taki los .

Wkurzony
@Normalna

Dzieci są dziećmi ! Ale wszyscy pracujemy i jesteśmy ponoć równo traktowani to też niech tak będzie ! , socjalne jest w firmie to wszystkim się należy , a Ci bez dzieci muszą zapie**** , na takich jak Wy ! Gdzie ta sprawiedliwość ???? Nie ważne czy mogę mieć dzieci czy nie ! Powinniśmy mieć takie samo prawo do wszystkiego jak wy co macie rodziny ! Gorsi jesteśmy ??? Skoro jest socjal to wszystkim się należy ... w dodatku ci co mają rodziny mają 500+ i jeszcze wam mało ??? Na 4 nie starcza ?? To już gruba przesada ! Zróbcie w końcu coś z tym ! Skoro robicie coś w firmie to niech to się tyczy wszystkich pracowników nie tylko rodzin !!!!!!! Bony wszystko mamy mniejsze ... więc dajcie nam taka sama możliwość z skorzystania z imprez i innych rzeczy ,które robi firma !

Taka sytuacja HR
@Normalna

Kto w dzisiejszych czasach nie ma wydatków ? Pomyślałaś chociaż ,ze ta osoba może wynajmować mieszkanie ? Bądź buduje się ? To również są koszta ! Przy tym tak samo trzeba się ubrać , coś zjeść , mieć środki higieniczne ,czystości .. nikt nam grosza nie dołoży , a Wy pójdziecie do opieki zglosicie sytuację pieniądze dostaniecie , teraz 500+ i w głowach się niektórym poprzewracało :) !!!!! I nawet te 500+ nie starcza ?? Ale co tam ... Ci co mają już rodziny to potrafią tylko krytykować osoby ,które nie mają dzieci ,bądź nie mogą ich mieć ! ... również przyłączam się do postu i chce aby w firmie należało mi się wszystko nawet dzień dziecka i paczka ! A co z tym zrobię to moja sprawa ! I myślcie co chcecie , ale taka jest prawda ! Skoro innym się należy to nam bezdzietnym również ! Walczmy o swoje !

@Wkurzony

Jestem matką trojga dzieci ..jeszcze się nie zdążyło żebym odmówiła kiedykolwiek nadgodziny . Żadnej opieki bo na szczęście dzieci mi nie chorują. Na paczki dla moich dzieci nie idzie z Twojego socjalu, ani żadne chorobowe ani na szkołę. Szkoła jest panstwowa Ale wiele jeszcze ponosimy kosztów. Jeśli chodzi o bony to fakt ...powinny być dla każdego pracownika równe i to osobno a nie doliczane do wypłaty. Też bym chciała się wybudować Ale nie stać mnie za to a bez kredytu zwykły pracownik nie ma szans 500+ świetna sprawa Ale jak chcesz kredyt to to nie dolicza się do pensji bo to jaest na dzieci a nie na wygody .

Frank
@Wkurzony

Ale nie macie DZIECI a paczki sa dla dzieci tempaku

Zróbcie w końcu coś z WTR tak jak na ICC i DC każdy i to bez wyjątku może to potwierdzić nie dosyć że operatorzy maszyn spia na nockach, co 30min chodzą na papierosa , siedzą 24h w telefonach komórkowych , i grają sobie w gierki przez całe 8h, zbrojarze nie dosyć że oczywiście też non-stop są na telefonie to miałem sytuację że formy z obydwu działów stoją pod maszynami po 6h i przychodzą na sam koniec pracy po formę już nie raz czekałem koło wejścia na slusarnie i obserwowałem 30min pogawędki sobie strzelają zbrojarze tylko aby nie zawieszać form , bo im się nie chce byłem przy formach dużego gabaryty że zakładali w 1h formę a tutaj po 3-5h co oni robią przez ten czas oczywiście siedzą na telefonie papierosek i chodzą po innych halach, do dziewczyn bo nie mają innego zajecia, a później chcą podwyżki podwyżki za siedzenie na innych halach to slusarnia robi co może aby Phoenix funkcjonował umiarkowanie sprawnie bo wiadomo każdy jest człowiekiem ale to co wtr wyprawia przekracza wielkie oczekiwania

oses
@pracownik

I nikt z tym nic nie robi od lat

CHUCK NORRIS
@pracownik

Przez 30 min obserwowaleś zbrojarzy ??? a co z twoją pracą ? Czyżbyś nie wywiązał się z obowiązków w tym czasie ? czy może miałeś skończone zadania przed czasem ? Bo nie wierzę że przyszedłeś 30 min predzej do pracy.

Wtr
@pracownik

Ej cwaniaku nie zapominaj że na wtr.jest hydra i to ona wszystko monitoruje co dzieje się z produkcją na maszynie.Jest też coś takiego jak SMED czyli szybkie przezbrajanie maszyn.Czas średni na przezbrojenie wynosi 30 min.Więc lepiej zajmij się swoją robotą bo to co piszesz nie ma sensu.Spanie na nockach dobre sobie.Nieraz nie ma czasu iść na śniadanie bo jest tyle roboty a maszyn nie możemy zostawić i iść tak sobie się najeść.A te formy co stoją pod maszynami to tak mają stać są przygotowane do następnej produkcji.Następnym razem jak będziesz chciał pisać swoje spostrzeżenia to lepiej się zorientuj jak na wtrach jest naprawde żeby nie wyjść na debila.

pracownik produkcji
@Wtr

Co sądzicie o Warsztacie Szkolnym? Jak to obserwuje to na celnej tylko 1 osobę widać co interesuje sie uczniami podchodzi spotyka się z nimi na stołowce a pozostała ekipa co robią?

polo
@pracownik produkcji

Warsztat ma się coraz gorzej przez złe zarządzanie na Celnej. Kiedy zacznie brakować pracowników wykwalifikowanych to może ktoś sobie o nich przypomni. W tej fimie ciężko czasami z mysleniem...

@Wtr

A co za problem oszukać hydrę? Dc znalazło sposób przy uruchomieniu na małą ilość braków a ic na na braki i niedolewy o każdej porze nawet na rano nie maja wbitego zlecenia. Też mi problem więc nie cwaniakuj.

Wtr.
@1234567890

Nie porównuj IC doDC.Całkiem inny dział inne zasady i zarządzanie.Pomimo że znajdujemy się na jednej hali.A i od pilnowania hydry jest też brygardzista on ma wgląd na wszystko a oprócz niego jeszcze kierownik też sprawdza co dzieje się na hali.

@polo

Na celnej glośno przecież było że Warsztat szkolny zostanie zlikwidowany i powoli tak się dzieje. Jeden instruktor odszedł sam drugiego zwolnili a trzeci jest na przymusowym zwolnieniu lekarskim. Pozostał 1 instruktor i 1 specjalista oraz kierownik. Wiem dokładnie że specjalista szuka pracy był na rozmowie w znajomej firmy i nie ma co ukrywać że wydeptuje sobie ścieżkę w firmie transportowej. Jeśli odejdzie to pozostanie dwóch z czego 1 instruktor ktory będzie odpowiedzialny z wszystkie zawody studentów dualnych praktykantów a kierownik będzie nadzorował pracę instruktora. Taki warsztat powinien być reklamą firmy ale nieststy nasi mądrzy myślą inaczej. Wielka szkoda

poooollkdsd
@pracownik

Studentów dualnych już podobno nie ma bo0 to był niewypał...

zdziwko
@Wtr.

Bo co? Ty chyba z kosmosu jesteś jaki k...a nadzór przecież brygadzista sam tak każe robić!

Mądry
@Wtr

Więcej ludzi do rządzenia niż do pracy.ślusarnia raczej nic nie ma na swoją obronę bo kierownicy nawet rozkładają ręce jak poprawić tam sytuację.formy robione na spokojnie a od 5:00 laba ale forma gotowa stoi na stole bo ciężko już zacząć kolejna robić na ostatnią godzinę pracy.form na przezbrojenie nie ma już gdzie upchac pod oknem-taka szybkość czyszczenia form.brak kierownika na nockach-zdecydowanie!formy stoją pod maszynami prędzej i są oznaczone"forma przygotowana do przezbrojenia"w tym celu są zastosowane nawet tabliczki skraca to czasy przezbrojen i pracuje to na również wasza premie póki co więc skąd te aluzje?

Pis-sowiec

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska