Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Ale dali nam ochłapy co to w ogóle są za bomy to jest totalna porażka wstyd gdzie kolwiek iść z tą kartą na zakupy bony powinny być wypłacane równo każdemu pracownikowi a co kogo obchodzi ile mąż czy żona zarabia w żadnym zakładzie w okolicy tak nie ma tylko u nas to jest po prostu żałosne jak ta firma.

Zadowolony

Bony będą 13.12 :)

???

ile by Ci niedali to i tak Ci bedzie zamalo .....docen to co masz ..// nie jedni nie maja na chleb idiotko

@???

Tylko nie idiotko widzę że prawda boli.

Normalny

Zamknijcie wreszcie te zawistne mordy bo doprowadzicie do tego ze odechce się do pracy przychodzić taka będzie atmosfera. Praca to praca , uczciwie róbcie swoje to nikt Was się nie będzie czepiał!!! Jazgacie na forum jak przekupy a skutek tego będzie odwrotny od zamierzonego. Miejcie na tyle odwagi żeby w oczy powiedzieć danej osobie co wam się nie podoba bo to co tu wypisujecie świadczy tylko o tym jacy jesteście beznadziejni i te wasze wypociny jeżeli coś zmienia to tylko na gorsze !!!

W1

Wszyscy jesteście poje.... zajmijcie się swoimi (usunięte przez administratora) co kogo to obchodzi co wy tu wypisujecie albo kto jest czyim dupasem a te madrale co pisaly ze na maszynach się leży i nic nie robi to zapraszamy .... nogi wam w du....wejda widocznie to wy nic nie robicie skoro to wszystko widzicie zresztą nie ma się co dziwić najlepiej wyjść na fajkę i godzinami siedzieć w telefonach !!!!! jestescie bezmyslni i piszecie bzdury wyssane z palca

Lila

Jak czytam te wszystkie komentarze, to wydaje mi się, że ludzie czegoś nie rozumieją. KAZDY JEST PANEM SWOJEGO LOSU. Naprawdę. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Można spróbować poszukać innej pracy, jeśli ta nas nie zadowala, można spróbować otworzyć własną działalność. ..Pracy na rynku jest dużo, możliwości na zdobycie pieniędzy na działalność tez sporo. Ale wiecie co? To wymaga jednak trochę wysiłku! Jak rozmawiam z ludźmi, to twierdzą, że w innych firmach na naszym terenie jest tak samo albo gorzej, a otworzyć własną działalność to już w ogóle abstrakcja, bo się boją ryzyka, nie mają pomysłów i w ogóle to nie dla nich. To do kogo ludzie macie pretensje???? Mi się też wiele spraw w tej firmie nie podoba, ale póki co pracuję tutaj z własnego wyboru. Jak będę chciała coś zmienić w swoim życiu, to to zrobię i już. A Polacy to taki naród, że zawsze będą narzekać. Co do kart podarunkowych to dobrze pamiętam jak wszyscy psioczyli gdy dostali wypłatę w grudniu razem z premia świąteczną. A to ze wyplata mała i na święta nie starczy, że nawet z tą premia to jak tu porządne święta zrobić itd itd.... Najłatwiej na innych zwalac winę za to, że samemu się nic nie chce i tylko wiecznie narzekać, narzekać. ....

@Lila

oczywiście, zgadzam się, nie wiem po co ludzie pracują w pracy, której nienawidzą? Podam przykład ich myślenia. Chcesz schudnąć, robisz coś w tym kierunku, ruszasz się, masz jakąś dietę, czy winisz za swój tłusty zadek chemiczne jedzenie, ciążę, geny itd.. a tak naprawdę nic w tym kierunku nie robisz żeby sie zmienić, popracować nad sobą, czy jeść zdrowiej. lepiej z_aPiEr_dAla_C po kolejny baton do automatu i mówić, a ja mam to w genach. To samo tyczy się pracy, wszystkich wokół winią za swój los i miejsce w którym pracują, zamiast pomysleć przednim płatem czołowym i zrobić cos żeby żyło sie lepiej. Tak Polacy to naród jęczący, do tego leniwy też. NIE JESTEM MĄDRALĄ Z BIURA CZY JAK WY TO WIDZICIE, NIE WSZYSCY W TEJ FIRMIE PRACUJĄ POD PRZYMUSEM I Z BRAKU PERSPEKTYW NA PRZYSZŁOŚĆ.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

_##&£%÷

O jaka Honie hodzi z PCC ???

Kali
@_##&£%÷

A jak myślisz? :)

Fiu . . Fiu

Czego Wy sie wszyscy boicie ? ? ? W obecnej chwili jest Rynek Pracownika a nie Pracodawcy ! ! Pracownik dyktuje warunki pracodawcy . . Zrozumcie to nareszcie . W Nowym Tomyślu jest brak ludzi do pracy . . . Wszystkim opłaca się dojeżdżać nawet do Poznania . . . Firma rozwija się naszym kosztem bo jesteśmy głupcami . . . czyli tania siła robocza . . . Weźcie sie w garść i zacznijcie realnie myśleć . . .

Zdrowy rozsądek
@Fiu . . Fiu

A kto takich baranów przyjmie? Wszyscy mądrzy ale na forum. Tak najłatwiej pluć jadem. To ludzie małego umysłu których największym osiągnięciem życiowym jest praca w wielkopolsce na produkcji. Żeby podnieś sobie samopoczucie czepiają się wszystkiego i wszystkich ale tylko anonimowo bo ich odwaga kończy się z chwilą gdy publicznie by mieli zabrać głos. Kierownicy źli, bony do du...y, praca bllle i tak tkwią w swoim zawistnym światku bo najzwyczajniej w swiecie na nic innego ich nie stać!!! Żal mi was ludzie bez perspektyw bo jestescie ofiarami swojego pustego umysłu. Ta nienawiść Was udusić. Wypad stąd jak wam się nie podoba. Idźcie mącić gdzieś indziej.

Zadowolony

Zróbmy sciepe zakladową, kupmy bombę atomową :D

Robol

Tablice ze zleceniami na PCC powinny się nazywać ścianami placzu. Co dzień to gorzej. Jak tu żyć :(

ona

ja mam propozycje dla tych wszystkich co im tu tak zle, krytykantow co tu sie swoje kompleksy wylewaja i wszystko krytykuja....jak sie nie podoba przeciez nikt nikogo sila nie trzyma, bony dadza?zle bo daja karte a nie kaske, wyplata tych bonow 13go? to tez zle bo nie 11, autobus postnawiony 10 metrow dalej tyz zle, jak wam tak zle to idzcie do prywaciarza gdzie bedzie lepiej, jak pracowalam i sprobujcie sie odezwac to zobaczycie i byc moze, bo pewnosci nie ma, moze dotrze jak bedziecie mieli wyplate na raty placona a jak sie odezwiecie to uslysycie ze jak sie nie podoba to....

W1 albo W2 ....

Leniuchom źle bo wreszcie muszą przy maszynach siedzieć i ktoś tego pilnuje. Na linie zapraszamy. Przyda się wam tak na normę porobić jak my i bez premię na święta zostać bo tak jest praca rozdana ze się wyrobić nie idzie !

polokokta
@W1 albo W2 ....

Trzeba się było uczyć a jak taka mądra zapraszam do nas zobaczymy ile wytrwasz. A za podniesienie norm podziękuj sobie lub koleżankom.

Blleeee
@polokokta

Wy to się nauczyliscie ale biegłej obsługi telefonu bo z nudów nie macie co robić. Uczyć- chyba ściemniania.

W1
@W1 albo W2 ....

Ciesze się, że nie dostałaś premi na święta :-) dobrze ci tak. Mam nadzieje, że 13-stki też nie dostaniesz! :-) B-) :-D

Macie coś na kartach podarunkowych czy dopiero będą przelewać pieniądze?

@Gość

13 też będą przelewane na te karty?

Roza

We wtorek dopiero będą

Mala
@Gość

Nie 13 nastki nie będą przelewane na tą kartę.

Kawa

A wtr icc zmiana ranna nie idzie na wigilię bo by musieli zostać 2 godziny dłużej tak sobie kierownik zarzyczył ale nikt z tej zmiany nie zostanie bo są zgrani i nie idą na wigilię.

Wózkowy

O godz 10 coś zerwało się z łańcucha . . . Coś uciekło nie wróciło . . . a obiadek czeka . . już niestety ale zimny . .

@Luzerzy@

A ja lubię pracować w Phoenix Contact. Bardzo fajna praca. Czasami mi dupeczkę obrobią ale jednym uchem wpuszczę drugim wypuszczę i żyje się dalej :)

Premiowany Pies
@@Luzerzy@

Pies ( D . P . ) - kiedy dowiedział się że można otrzymać premie wyobraźcie sobie sam na siebie napisał wniosek i co śmieszne otrzymał ją . . . Jestem ciekawy za co ? Za siedzenie ? Granie w gierki ? Za 30 minutowe siedzenie w WC ? Ten człowiek nic nie robi a być może nic nie potrafi ?? Dziwie się Kierownikowi że mu przyznał taki przywilej . . . Pies spójrz sobie w lustro i zrób sobie rachunek sumienia bo na pewno masz nie czyste sumienie . Szkoda że Ci którym się należało nie otrzymali nic . Od 4 lat nie otrzymałem nic co jest przykre .

Jasmin
@@Luzerzy@

To chyba nie siedzisz na lini 8 osobowej albo więcej tylko sam przed siebie przy maszynie. A to całkiem inna bajka . Jeżeli chodzi o pracę tutaj. Nie polecam. Zalezy na jakich ludzi trafisz.Zero docenienia pracownika i podwyżki takie ze obcinaja z premii . Co do kierowników to w ogóle szkoda gadać. Jak tylko znajdę coś innego to spadam stąd jak najdalej .

Foxi
@Premiowany Pies

Hahaha no tak . Przydupasy kierownika zawsze dostają premię. To tylko świadczy o waszym kierowniku zmianowym i jego braku kompetencji. To że mu pozwala na nic nie robienie a jeszcze za niego wykonuje pracę to tym bardziej. Ludzie to widzą dookoła i komentują że Dariusz sobie siedzi przy biureczku a kierownik pracuje . Ładnie sobie go ustawił ;)

rampa
@Premiowany Pies

A co Ci dziwi? Zmianowy mu (D.K)na wszystko pozwala w zamian za to że ten mu w telefonie auta szuka. Przyjdz na rampę to sam zobaczysz. Waldek na ziemi siedzi a ten rozwalony na fotelu pies .Non stop z efaja przyklejona do pys Ka chodzi w systemie nic nie potrafi zrobić a tabela kompetencji cała na zielono i nikt tego nie widzi. Ustawił sobie tak zmianowego że nawet jak wniosku nie wypisuje o premii to przy każdej okazji ja otrzymuje a inni którzy się starają żeby ten zmianowy mógł ładne raporty pisać na koniec zmiany (usunięte przez administratora) z tego maja. W sumie i jeden i drugi nic nie umie w systemie.Ale skończyło się nie opłaca się starać jak to zostało potwierdzone przez te premie które nie zostały przyznane osoba którym się należały. W logistyce (biuro) każdy dostał ale oni dostają za pomiatanie magazynierem więc się zgadza. Zalosne.

Scooby doo
@Premiowany Pies

W biurze w Logistyce aż wrzało na temat Pieska i śmiali się że ktoś odważył napisać całą prawdę . Biurowi śmialiście się z czego ? Z własnej głupoty bo to Wy przyznaliście mu ten bonus w formie premii ? Wstyd bo cała sytuacja jest Wam bardzo dobrze znana . Bardzo wiele osób jest poszkodowanych . Nie chodzi o pare złotych tylko o sam fakt że Ci którzy nic nie robią są poważani . Podsumowując treść mojej wypowiedzi stwierdzam jedno : Czy Pies jest czy go nie ma robota jest tak samo wykonana . Efekt ? Etat zredukować na poczet małych podwyżek . . .

ona

Atmosfera jak na forum, plucie jadem

ruda1

hej mam pytanie możecie mi napisac jak wygląda praca u was chcialambym przyjść bo się trochę obawiam ludzi bo widze co niektórzy oceniają dane osoby a ja nie nawidze (usunięte przez administratora) jaka atmosfera jest itp. dzięki

@ruda1

myslalam ze dostane jakas normalna odpowiedz na ten temat ale ok spoko

@ruda1

na temat atmosfery w pracy itp

A co wam szkodzi, że na karcie będą te bony? Najlepiej trzymać kaskę w łapce? Tym, co narzekają, nic bym nie dała

ironia

Brak perspektyw? jeżeli czujecie, ze dusicie się na produkcji, to startujcie wyżej, macie odpowiednie wykształcenie chcociaż? macie pomysły żeby forma jakos się rozwijała, czy tylko wlatujecie na 8 h zrobicie swoją norme i pół godziny przed wyjsciem byście stały już przy tajmie? Czego wy oczekujecie? w marketach nawet nie mają weekedów, robią nadgodziny, czasem idą w święta, zarabiają ponizej 2 tysięcy. Wasz płacz nic nie da zatrudnią Ukraińca, który bedzie się cieszył ze ma pracę za 2 tysiące a po was zostanie tylko wspomnienie, skoro wam źle, to brama otwarta, wystarczy wyjść i nie wchodzić. Takie to trudne?

Ada

Ale Ty tempa jesteś !

@ironia

Ojej widzę oburzenie pracownika biurowego. Przychodzimy i musimy całe 8 godzin zapier*** żeby zrobić normę żeby mieć jako tako zadowalająca wypłatę. Nikt nas nie posadzi i sobie nie siedzimy. A czy my mamy weekendy ? Chyba tylko niedzielę. To jest wg ciebie weekend ? Wiele osób również ma na produkcji ponizej 2000zl .Bo żeby mieć więcej trzeba normę robić taka że głowa boli. Tak tak UKRAIŃCÓW Już był temat jak oni pracują. Niech zatrudniają reklamację się dalej będą sypać a efektywność spadnie . A po 3 czy 6 miesiącach wyjadą i mówi na przyuczenie przyjadą i jeszcze więcej reklamacji i mniejsza efektywność...

BiedniLudzieMająBiedne Umysły
@Gość

nie jestem z biura, nie wszyscy sa nastawieni anty na prace w której "muszą" siedzieć. Pracuje od 2 lat nigdy ie miałam poniżej 2 tysięcy, za kilka kaizenów wpadło dodatkowi kilka stówek. Firma traci przez olewajacych pracę pracowników, którzy siedzą, bo mają kredyty, i jak tylko to ich trzyma to faktycznie, super. Sami wymagacie od wszystkich wokół ładu i porządku a nawet pomiędzy sobą się zgodzić nie możecie, nic nie wnosicie od siebie, tylko najlepiej na fajkę tradycyjnie wychodzić żeby obrobić komuś tyłki Chodzić na L4 co 2 miesiące i jeszcze wymagania wielkie i dlaczego firma niedocenia. Wysilcie się trochę czasem a nie jęczycie jak to źle macie. Co do ludzi w biurach, oni też mają swoje obowiązki z których też są rozliczani, jest zapotrzebowanie na ludzi do biur, dlaczego nie chcecie"nic ie robić i zarobić?" skoro to takie proste i łatwe?

gosia
@ironia

Bo to jest wina takich ludzi jak Ty, którzy na wszystko się zgadzaja jak im firma zagra tak tańczycie a później pretensje do tych co prawde mówią.

@gosia

a wy cos robicie w tym kierunku żeby było wam lepiej, czy wasza zmiana kończy sie na lamentach forumowych? Bo taka ściana płaczu i marudzenie pomiędzy kolegami w pracy nic nie zmienia, na zebraniach nikt nie ma nic do powiedzenia. Czego oczekujecie, ze ktos zajmuje sie pretensjami na forum i wysłucha kilkunastu ludzi, którzy tylko tu otwarcie potrafią pisać. Brawo Wy. Chcecie zmian, jakich zmian? a jezeli twierdzicie ze to ic ie da, ze nikt nie wysłucha, jest sens skamleć tutaj?

Kiedy beda paczki dla dzieci?

Wkurzony

Bony w formie karty!!!! Co to za kretyn wymyslił i po jaką cholere!!!! Niech nam przeleja to co mam się należy z wypłatą i tyle!!! Na głupie karty kasę mają ale żeby dac coś więcej do wypłaty to już nie!!!!

chłop
@Wkurzony

Jak zwykle nie zadowolony jak kasa za bony przy wypłacie to pewnie twierdzisz że nie widzisz różnicy bo z wypłatą zamieszają i nie wypłacają tyle co powinno być. A teraz jak czystą kwote dostaniesz na karte to też źle Dla takich jak Ty nie warto nic robic. Ale na szczęście są też osoby i to w wiekszości zadowolone

@chłop

Bo tak jest. Przy premi już na niektórych działach tak zrobili, że będzie niższa. Przypadek ?

@polo

Bony na kartę wynagrodzenie na konto

@Mała

Ale jakie bony na karcie ? Nie będą wypłacone w gotówce na konto ?

MP-1
@polo

Miesiąc marzec , rok : 2017 -będziemy musiały się ewakuować . Brak sił oraz prespektyw spowodowane jest musowym odejściem . MP1 - rozpadnie się . Pozdrawiamy całą załoge !

@Mała

Normalnie bony świąteczne w karcie upominkowej do wykorzystania w sklepach :-) takie rozwiązanie jest najlepsze

Amanda
@MP-1

Haha ..jedna pisze za wszystkich Ale wszyscy za Tobą nie pójdą . Ludzie zastanówcie się co mówicie . Myślicie ze wszyscy się zwolnią . Przecież mamy rodziny , kredyty ,za coś trzeba żyć. Dlaczego tu na forum wszyscy są tacy mądrzy. A w rzeczywistości boją się kierownictwa.

@Mała

Ja chce pieniądze na konto ! I gdzie to będzie można wkorzystać ? W jakich sklepach ?

?????

Ty mozesz sobie chciec..

@polo

A ja chcę zarabiać 8000 na produkcji i jeszcze chce weekendy wolne i wiele innych rzeczy chce a nie mam :-)

@Mała

Za co chcesz te 8000 ? Za stanie przed czytnikiem za 10 ?

filon
@chłop

Wystarczyłby osobny przelew na konto gotóweczka a nie karta! Proste tanie ale nie w Pxcw

polak
@filon

Ktoś znając życie na tym zarobił a stracimy my pracownicy którzy nieświadomie zapłacimy za te karty. Każda karta i utrzymanie konta kosztuje. Z powietrza tych pieniędzy nie wezmą.

M8
@polo

Właśnie W1 stoją przed czytnikiem za 10 bo jak koleżanki dadzą najlepsze zlecenia to się wyrabiają przed czasem! I to na 200 ale nikt tego nie widzi!!!

@M8

Ty ale durny jest nikt nie stoi przed czytnikiem za 10 bo chyba się trzeba z komputerów wybić ze zleceń nie wiesz o tym a nikt się o tej godzinie nie wybija durnoto.

pollo
@1234

Te głupie baby biorą innych koleżanek czytniki i się za nie odbijają a reszta idzie pod czytnik

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska