Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Angelika

Witam , co z tym kierownikiem infrastruktury technicznej? Już od kilku lat wisi oferta i nie mogą go zatrudnić

abc
@Angelika

Co, szukasz nowego bolca ?

Tymek
@Angelika

Zarobki na tym dziale to porażka

niepodrodze

BHP barak na mrozie i deszczu kto to k...... wymyślił

BRAK SŁÓW

BHP LUDZIE CZEKAJĄ W MROZIE NA PANIĄ KTÓRA PRACUJE W BARAKACH A PANI SIĘ SPÓŹNIA DO PRACY BARAKI TO POMYŁKA LEPIEJ JAK WYDAWALI ODZIEŻ ROBOCZĄ W AKIPOLU

zmarzniety
@BRAK SŁÓW

...i na nockach zamknięte mają!!!! Nie do pomyślenia :-)

polo
@BRAK SŁÓW

To po to, aby ludzie tam rzadziej chodzili :)

Brak słów

Czeka nas wydajność grupowa, rewelka, szkoda tylko, że informacje otrzymujemy na ostatnią chwilę, co tam, jeden na drugiego będzie robił , żenada.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Antek

BHP!!! Totalna masakra! Czekanie w kolejce do kontenerów - minimum 30 minut. I to na mrozie. Mogliby trochę pomyśleć o pracownikach. A o tym, że Bhp jest czynne tylko 3 godziny w tygodniu to już nie wspomnę.

kolo
@Antek

Dokładnie brak słów na to!

obudź się produkcjo

Hej ludziska. Z dniem pierwszego stycznia najniższa krajowa poszła do góry. No ciekawe co teraz bo niby te nasze podwyżki nie mały mieć z tym nic wspólnego. No chyba zostaliśmy wyruchan.. i na sucho bez wazelinki Kto kumaty to będzie wiedział o co chodzi.

Lila
@obudź się produkcjo

Kumatym trzeba było być jak nam te podwyżki dawali. Szybko żeście się obudzili, nie ma co. Tym bardziej, że nam już drugi raz taki numer zrobili. Jak tylko rząd ogłasza podwyżkę płacy minimalnej, to zarząd firmy podwyższa nam podstawę do tego poziomu kosztem premii wydajnosciowej. Tyle, że jakieś trzy miesiące wcześniej przed zapowiadanymi zmianami w placach. Tym sposobem podwyżki od nowego roku są, ale my zarabiamy tyle samo. Liczą na to, że nikt się nie skapnie. I mają rację. Wszyscy zajmują się pierdolami i siedzeniem na fejsie zamiast interesować się tym co się dzieje wokół nich. A później oczka przecieraja i są wielce oburzeni, że znowu ktoś ich zrobił w bambuko.

Lila
@obudź się produkcjo

Mamba
@Lila

Masz rację ale...przecież wszyscy doskonale to wiemy że nas " robią na szaro" a Z.Z. się cieszą jak " głupi z bateryjki " że coś " ugrali " haha. Proponuję zmniejszyć wskaznik na 1.6 i dodac coś do wypłaty ze niby podwyzka albo ...nie nie. ..zmniejszyc jeszcze bardziej. ..coo. tam niech harują jak woły a w razie czego Ukr.są w gotowości ......

ona

pracuję od kilku tygodni, póki co atmosfera ok

mitchis 1

hej jest ok, praca jak każda inna. na olx mają sporo ogłoszeń możesz tam się zgłosić.

kkkk

hej, szukam pracy w Nowy Tomyślu, widziałam sporo plakatów na mieście że agencja zatrudnia i nawet warunki ok czy warto się zgłosić?

Wałęsa

Hej kto wie co stało się z punktami za kaizeny bo są same zera 000000 znów nas wystawiono

dddd
@Wałęsa

Punkty regulaminowo zostały wyzerowane wraz z początkiem roku. Wszystkie punkty zostaną wypłacone ze styczniową wypłatą.

Pikuni

@Tomek. Aż tak beznadziejnie z wypłatą na stanowisku mechanika? To tam w ogóle ktoś pracuje na tym stanowisku?

Robol

Szczęśliwego nowego roku debile!

uaaaad
@Robol

Ty to musisz mieć smutne życie, skoro w sylwestra chce ci sie włazic na forum i pisac takie irytujące życzenia. Tobie życzę więcej uśmiechu i szczęscia i żebys nie musiał współpracować z debilami, no ale swój do swego ciagnie, dlatego nadal tam jesteś.

@uaaaad

A ty to dopiero musisz mieć beznadziejne życie jak wchodzisz na forum 1 dnia nowego roku. Aaaa.. Nie pracuje już w..........., ..,. I bardzo się ciesze z tego powodu B-)

xdwqdwedc
@Gość

pierwszego większość jest już w domu, chyba ze ktoś musi balować 2 dni z rzędu. Wymyśl coś własnego a nie odbijaj piłeczki w taki sam sposób bo to marne, jak twoje jęczenie na forum.

Pikuni

Witam serdecznie. Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku mechanika? Jaka jest atmosfera i wymagania?

@Pikuni

Na początek czyli przez parę ładnych lat 1800 zł na rękę . Po 10 latach będziesz zarabiał 2000 zł na rękę.

?????

Witam.Wszystkim niezadowolonym maruderom życzę wszystkiego dobrego w tym nadchodzącym nowym roku, radosci ispełnienia marzeń....

lubie

Wczoraj jakiś wypadek na WTR kogoś przygniotła forma ktoś coś wie?

anka

Ja i 10 dziewczyn odchodzimy z kabli to co tu płacą to psi grosz nawet Ukraina nie chce pracować, a o brygadzistce nie wspomne to koszmar to sie nadaje na mobbing a dyrekcja udaje ze tego nie widzi, skączy sie sprawa w sądzie pracy i odszkodowaniem.

Sowa
@anka

To co sie ostatnio dzieje to jest totalna porażka . Brygadzistko z kabli - spójrz sobie sama na siebie w lustro ? Na stanowisku sie bywa a człowiekiem do drugiego człowieka należy być . . Wiec badz soba , nie daj sie manipulować kierownictwu bo Ty na tym dużo tracisz a ani sa czyści .

Ktoś normalny
@anka

A powiedzialyscie jej kiedyś ze nie odpowiada wam sposób w jaki zarządza obszarem, czy tylko bardzo "odważne" jesteście anonimowo schowane za nickiem?! Wszyscy mądrzy ale tylko na forum! Po cichutku innych obgadujecie i jesteście bardzo zdziwiony że nikt wam nie potrafi czytac w myślach!! ! Jak macie problem to porozmawiajcie z zainteresowaną osobą tak w cywilizowanym świecie załatwia się konflikty!!! I nie gadajcie ze to nic nie da skoro nawet nie probowałyście!!!

Abcd
@Sowa

Mam pytanko a o którą brygadzistke z kabli chodzi proszę o info.

filifili
@anka

chcialabym sie z wami skontaktowac... tez bede walczyc o odszkodowanie

Napisz proszę o co chodzi z tą brygadzistką z kabli Anią:-)

Jak wam ta Ania nie pasuje to macie ogłoszenie na lidera. Pokażcie na co was stać..Każdy ma teraz szansę. Możecie ją zastąpić

Kable

To bzdury. Ja ja ani lubię ani ani nie lubię. Pracuj i nie leseruj to nie będziesz musiała wypisywać bzdur na forum. Nigdy nie miałam problemu z otrzymaniem urlopu i to bez włączenia w (usunięte przez administratora) Dobrze tam ktoś wcześniej napisał- jak Ci tak źle to startuj na lidera.

wolololo

Boże... Przychodzą ludzie o pracy i zdziwieni, że im się pracować każe. Kto to widział? Przecież, czy się stoi, czy się leży, tysiąc złotych się należy, prawda? Nie wiem jaka ta liderka jest, nie mi to oceniać, ale naprawdę dziwi mnie oburzenie niektórych osób, że w pracy trzeba pracować. I to całe 7:45h.

Srutututu
@wolololo

Moja Norma nie spada poniżej 180 także nie leseruje... :-) wręcz przeciwnie.. Ciągnę produkcję ile wejdzie. nie narzekam na pracę. tylko na osoby kierujące.

Ty kobieto nie wiesz co piszesz. Nie pracowalas jeszcze na solarach. Jak tylko przyszlam do pani Ani na zmiane to byłam w szoku,że brygadzistka ma taką siłę, że tyle inwestuje w Was, że tak poważnie podchodzi do tego żeby były szkolenia, że zależy jej na waszej wydajności, że widzi w Was tyle dobra. Bo Wy w niej ciągle widzicie zło. Ja ją podziwiam. Cieszę się że do niej trafiłam bo jak są nadgodziny i jestem na zmianie przed nami to .. nic nikogo tam nie obchodzi. Nic. Nie ma przygotowanej pracy a jak już coś dostaniesz to same ciężkie artykuły które nie chcą robić grupowe itp.

XXX

Natalia Paluszak ściąg swój pokrowiec z ręki i weź się za robotę. Nie przedłużyli umowy i boli co? Więc trzeba innych smarować? Pokazujesz na co Cię stać:-) Napisz jak miałaś zastąpić na maszynie na czas letniego urlopu.. co zrobiłaś

Aaaaa
@Srutututu

Ciesz się,że masz te 180 albo I więcej pewnie nie musisz chodzić na pakowanie I robić zleceń po 10 szt. Siedzieć na osadzaniu i robić ciagle to samo to pestka no ale, nie wszyscy majá tak dobrze zawsze te same osoby muszá iść a reszta? Niesprawiedliwe jak wszystko w tej firmie !

Aaaaa
@Srutututu

Zdolna

Co do karty . To nie miałam problemów w żadnym sklepie a byłam chyba w 6 i za każdym razem zapłaciłam bez problemów.

Realista

Pracuje w Phoenixie od paru lat i różnie bywało, ale ogolnie nie jest zle. Tylko sciemniacze i Ci z wygorowanymi ambicjami narzekaja. Kazdy ma to na co zasługuje. Jeżeli nie dostaliście się gdzieś gdzie chcieliście to nie wylewajcie pomyj na tych nad wami tylko probujcie dalej, widocznie tym razem to nie byl wasz czas. Porównywalną firma do naszej w Tomyślu jest jedynie Chifa i tego faktu wasze ziejace jadem wypowiedzi nie zmienią. Z Bero juz nie jeden wrocil do PC a mialo tam byc tak pieknie ... Ja nie narzekam. Nie muszę się nikomu podlizywac żeby mi się dobrze pracowało. Nie obgaduje swoich przełożonych bo im nie mam czego zazdrościć. Każdy tu robi to w czym się dobrze czuje. Ja pracuje na produkcji czyli jestem najniżej w naszym łańcuszku i jakoś żyje. Da tu się dobrze żyć tylko trzeba być uczciwym. Z tego co widzę to najgłośniej krzyczą Ci co im się wydaje że powinni tu być prezesami tylko ze kultura osobista i odwaga moralna to dla nich terminy nieznane i niezrozumiale. Pewnie nie jestem pierwsza osoba która to napisze ale jak wam jest źle to wypad, nikt tu na waszym odejściu nie straci a jedynie zyska. Bez takich pieniaczy odważnych na forum i obgadujacych innych za plecami o wiele przyjemniej będzie się innym pracowac. Ludzie przestańcie tu wylewać pomyje o jeżeli macie jakiś problem to idźcie do rady albo do związków. Wasze chore nienawistne wypowiedzi na forum niczego tak naprawdę nie zmienia a jedynie dają świadectwo temu jakimi jesteście miernotami !!! Jakim to trzeba być malutkim moralnie człowiekiem żeby wypisywać obraźliwe komentarze o kolegach i kolezankach obok których się na co dzień pracuje !!! Takim osobą można tylko współczuć bo ich kompleksy są tak wielkie ze przez nie, nie potrafią normalnie żyć bo ich malutkie mózgi zjada nienawisc.

solid
@Realista

Nie zgodzę się. U mnie na dziale tylko ściemniacze i kapusie maja ok. Każdy normalny, uczciwy tylko się choroby może dorobić i nalepki solidarny czyli przeciw firmie.

Karol
@Realista

Zgadzam się z Tobą w 100%!!!! Tutaj obraźliwe pisze malutki człowiek,któremu nie chce się pracować! Chciałby siedzieć 8H na fejsie a brygadzista nie ma prawa zwrócić uwagi o telefon bo to zaraz ...mobbing! Śmieszni mali ludzie,którzy boją się mówić w oczy. Potrafią tylko hejtowac.. tchórze :-)

typologia
@Karol

HR-em pachnie z daleka

@typologia

Lepiej pachnieć HR niż śmierdzieć tchórzem.

hanabarbara
@222

hahaha mówisz o sobie chyba

?????
@hanabarbara

Nie!!!! niestety nie bo ja jestem zadowolona z pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

hanabarbara
@?????

A to chyba że tak :) U mnie na dziale zadowoleni to tylko kapusie i wazeliny.

wyśmiewaczka
@hanabarbara

Wspólczuję ze za kare przychodzisz do pracy, ja bym na twoim miejscu popełniła samobójstwo, po co siedziec pół życia za niewinność w pracy? Dlaczego nie otworzysz drzwi i zwyczajnie nie wyjdziesz? bo jesteś słaby, słaby jak bańka mydlana, ludzie silni rozwijają się, szukają czegoś dla siebie, idą tam gdzie im lepiej, a cieniasy chodzą do pracy tam gdzie muszą, bo boją się wyjść na dłużej z feniksa. Siedzą i plują jadem jak węże, a własnego cienia się boją, bo wchodza na forum pojęczeć, bo biedaków nikt nie chce słuchać.

Robol
@hanabarbara

Dla jasności - to że się rozmawia z brygadzistką czy nawet ( o zgrozo!!! ) się ja lubi, nie znaczy że się jej kapuje!!! W miarę wychowani i posiadający minimum obycia ludzie tak właśnie się zachowują. I to jest normalne!!! Niestety wiem że nie wszyscy te podstawowe zasady współpracy międzyludzkiej rozumieją. W każdym środowisku znajdują się barany o zanizonym poczuciu własnej wartości, którzy żeby podbudowac swoje morale rozsiewaja zawistne plotki i stają okoniem przeciwko "wladzy" i tym którzy potrafią z nią współpracować. Aż mi was żal bo to cholernie słabe ze przez to iż nie potraficie się dostosowac to psujecie atmosferę w pracy swoimi żenującym wypowiedziami. Tak to już jest ze jesteśmy my czyli robole i Ci nad nami czyli brygadzistki i kierownicy o jeżeli ktoś ma z tym problem to niech startuje na inne stanowisko, albo niech się zwolni i da innym w spokoju pracować!!! Pozdrawiam

Karol
@Robol

Robol-dokładnie tak jak piszesz. Najwięcej tytaj wylewają pomyje Ci,którzy najmniej pracują i najwięcej mają skróconych czasów pracy oraz chorobowych. Weźcie się ludzie za jakość a nie ocenę swoich koleżanek,kolegów,przełożonych! Ciągle wieszanie psów na brygadzistki,ciągle Wam się te kobiety nie podobają! Proszę iść na rekrutację i wejść w miejsce brygadziatki. Wtedy zobaczymy czy będzie Wam tak łatwo.. życzę powodzenia! Liczę na Hr,że zrobi porządek z tym co wiecznie są niezadowoleni Dla reszty w Nowym Roku życzę dużo zdrowia i uśmiechu :-)

Wkurwiony Andrzej
@Karol

Drogi Karolu ułyszałeś plotki I już filozofujesz , brygadzista MA PRAWO zwrócić uwagę , ale nie powinien ingerować w prywatne sprawy w dodatku kłamiąc na swoją korzyść ! Nie znasz sytuacji wiec nie komentuj !!!

Zadowolony

Związki są OK :D

Słowik

No i dobrze że idzie bez problemu płacić kartami. Jeszcze by tego brakowało żeby nie działały. Tylko jak byłby przelew od razu na konto to by się nie trzeba było zastanawiać gdzie można płacić a gdzie może być problem.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska