Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

realistka

Ale 13nastke do stawki godzinowej to potrafią wliczac! A co wyniki finansowe są złe? Cały rok nadgodzin i jeszcze mało? Docencie w końcu tych którzy na tą firmę szarpia i dzięki którym na firma przynosi dochody bo bez nas produkcji do gów** byście mieli !!!!! Związki niech coś zrobią w tym kierunku! Mają szansę się wykazać! Tylko nie tak jak z podwyżka;)

Yz

Porażka! Człowiek cały rok na nadgodziny chodzi i jeszcze 13 nastki nie dostanie. Cele? Produkcja nie wyrobiła celów? Jak biurowi nie wyrobili to niech nie dostaną 13 nastki i więcej niech dostanie produkcja a nie ze zapier***amy na tą firmę i w domu nas nie ma a 13 nam obetna!!! Szkoda słów!

Wesołych Świąt
@Yz

Jeżeli faktycznie zostanie obcieta 13 - nastka to połowa magazynierów ucieka w trybie natychmiastowym . Nikt za te pieniadze nie bedzie sie wysilał ani wykorzystywał . Kolejna sprawa jeżeli bon swiąteczny bedzie w formie karty a nie przelewu do wypłaty grudniowej to połowa załogi wybiera sie na przymusowe L 4 !

K-R
@Wesołych Świąt

No niestety rzeczywistość prognozuje że tak może się stać . Jeżeli prawdą okaże się że osoba która nie chorowała otrzyma taką samą trzynastkę jak chorowała to coś jest tutaj nie w porządku . Brak jakiejkolwiek motywacji i zaangażowania będzie ze strony pracownika . Jaka płaca - taka praca !

uaaaad

Kierowictwo olewa Ukraińców to my sie musimy męczyć z nimi, uczyc ich, moze najlepiej jakbysmy rozmawiali po Ukraińsku. Mam to w DU PI E jestem w Polsce, będe rozmawiac po Polsku w Polsce, reszta niech sie uczy jak chce tu na dłuzej sie zadomowić i nie obchodzi mnie ze oni nie ponimaju.

JA

Jak nie będzie 13-stki idę na L4. Kto idzie ze mną daje lajka.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Solidarność

Mam dla Was newsa. Czy wiedzie że podobno 13nastki mają być obcięte tak że nawet ci którzy nie mieli L4 będą mieli obcięta? To Masakra człowiek szarpie żeby dostać ta 13 chory czasem chodzi do pracy żeby na L4 nie iść. W styczniu się okaże o ile ma być obcięta i również się okaże czy w ogóle będzie.

Lasek
@Solidarność

A czy trzynastkę gdzieś mamy w regulaminie lub umowie, że się należy jak psu zupa ? Przecież to jest uzależnione od wyników finansowych firmy a nie od tego, że co roku trzynastka była....

zaniepokojona
@Lasek

Wyników finansowych? Tyle nadgodzin że babki z produkcji nie mają prawie czasu dla rodziny i co może nie zasłużyły tym na 13 i tym że na l4 nie chodza? Skoro taki mądry jesteś to domyślam się że jesteś jakimś smiesznym biurowym i masz cele zamiast 13 wymyśliłes/as jakie (usunięte przez administratora) i masz wieksze sianko niż produkcja z 13...ludzie czekają na tą 13. Ale ok niech jej nie będzie i niech się posypia L4 zobaczymy co wtedy "tegie" głowy biurowe zrobią ;))))

nick
@Solidarność

To super bo ja lubie llllllllll4 haha

Wałęsa

Phoenix contact wielkopolska-ukraina czy ktoś z wielkich uczonych kapnie się że Ukraina wykorzystuje Polaków ; udają że nie rozumieją a my tracimy na normach uslugujac im

kamerka
@Wałęsa

U mnie na zmianie Ukraińcy jedzą na lini robote olewają przerwe sobie robią godzinną na śniadanie a nawet więcej i panie brygadzistki oraz kierownictwo udają że tego nie widzą. A my jak wyjdziemy do wc to już jest wielkie halo. A Ukraińcy lepiej paniemaju niż nam wszystkimi się to wydaje. Phoenix contact Wielkopolska proszę o sprawiedliwość w tej firmie.

MImi
@kamerka

...Oooo tak niech będzie sprawiedliwość .Ja się pytam kim są Polacy w tej firmie i do czego potrzebni ? Jejku Ty " moja kochana firmo " jesli tak Wam zalezy na Ukraińcach to proszę bardzo macie ich ....Tylko potem się nie dziwcie ...ze to jest zle ...ze tamto nie tak...ze są reklamacje .Super się szanuje Polakow w tej firmie .To się zemści prędzej czy pozniej .No i będzie _ " Mialeś chamie złoty róg ..Ostał Ci się ino sznur ........

Mala

To niezła jest ta Pani jak u niej sie gościł hahaha

Bywa i tak

Tak myślałam że kiedyś frustracja ludzi dojdzie do tego stopnia ze pana kierownika opisza na forum. I tak podziwiam że tak długo wytrzymaliscie. Oni chyba zapominają że w ten firmie jest akord i każda pani na siebie musi zapier**lac . Nie wiem kim jesteś @Majka 2016-11-28 12:33:45 ale skoro rozmowa z nim dla ciebie to sama przyjemność to na pewno nie jesteś z produkcji. Z produkcją na pewno w ten sposób nie rozmawia. Niestety . A może to właśnie klucz do problemu. A co do szacunku to na pewno go nie okazuje swoim podwładnym. A już na pewno nie przejmuje się ich problemami.

@Bywa i tak

....Jestem z produkcji .W sumie to jest moje zdanie .Ty masz swoje ....Szanuje to .Wiadomo , że nie wszystkich lubimy i tak się tez nie da ....Miłego wieczoru ...

Kika
@Majka

Witam chcialabym przyjsc na produkcje montaz zlaczy czy moze ktos napisac jak wyglada praca czy jest szansa sie dostac prosze o wiadomosc pzdr

Bywa i tak
@Majka

Ok jesteś niby z produkcji tylko ciekawe czemu masz jako jedyna inne zdanie niż reszta.podejrzane ale nie mi to oceniac.zauważ że jestes jedna na chyba 10 komentarzy ktora uwaza ze da sie z tym kierownikiem rozmawiac. Chcielibyśmy wszyscy żeby z nami tak rozmawiał. I nas szanowal i był dostępny gdy mamy jakieś problemy. A nie tylko z wybranymi osobami . A prawdopodobnie jesteś jedną bo nie kojarzę osoby która dobrze by się o nim wypowiadala nawet biorąc pod uwagę inne warsztaty.

Zeberka

Przestań się ośmieszac!

aga

Moim zdaniem jak by w tej firmie pracowalo wiecej Facetów to by nie bylo takich problemów. A te wszystkie baby to kurw...i naj wieksze plotkaryi dlatego jest taki syf.

aa

Aby awansowac trzeba miec znajomosci albo dobrze robic....

Wydziarana w okularach
@aa

Jak już to znajomości

Pan

A ja szanuje ludzi , którzy szanują mnie. Niestety od tego kierownika szacunku nie spodziewałbym się. Chyba że jesteś jego kolega/koleżanka i to najlepiej z biura oczywiście. I dlatego nie pracuje już tej w firmie. Jedna wilka patologia. Nie ma wyrozumienia . Nie ma dobrego słowa. Nie ma przyjemności z pracy. Wręcz przeciwnie . Nigdy od tego kierownika nie usłyszałem dobrego słowa z problemem tylko raz się zgłosiłem i też zostałem olany. Ludzie na mieście mówią też że jedna pani do psychiatry przez niego chodziła bo by się wykonczyla i na lekach uspokajających chodziła do pracy. To jest człowiek inteligentny?

.:)
@Pan

Pani chodzila sie leczyc bo mąż mlodsze wolał

Asia
@Pan

Ta Pani to prawda, że chodziła do psychiatry, ale nie przez kierasa tylko przez swojego męża, który z inną dużo młodszą z hali 3 się wprowadzał, swoje też pokazała brygadzista JM wtedy. Oj on to nawywijał z tą Ewelina

Ana
@Asia

Musi się leczyć żeby jej nie zostawił Ale faktem jest ze przy młodej to kwitł a teraz nie ma w nim życia . Chociaż chociaż są przeblyski

fajfus
@Ana

Facet który dobrze zje w domu, nie musi się stołować na mieście :) Są dwa typy kobiet. Te które wiecznie boli głowa i te których nigdy nie boli głowa. To są akurat dwa takie przypadki :)

Proxi
@fajfus

W tej firmie to normalne . Mężowie zostawiają żony , żony zostawiają mężów . Pani L się Nemo nacieszyla . Trochę zaliczyła nocek. Ale chyba nie był dobry bo go olala . Chyba Nowa ofiara się znalazła Ale inne gabaryty hihihi

Mejk
@Proxi

...Czy to wazne kto z kim ? Nikt nie jest idealny ...kazdy ma jakieś grzeszki na sumieniu :)...Może dosyc włażenia kopytami w czyjeś życiu i zajmowanie się plotkami na papierosie...Nigdy nie wiadomo co komu się przydarzy a los bywa przewrotny ......Miłego dnia .

W5

Kierownik chyba sam o sobie komentarze pisze haha . I nie ładnie tak usuwać niewygodne komentarze innych. Trzeba się zmierzyć z problemem a nie od niego uciekać kierowniku

Chyba piszemy o dwóch różnych osobach. Można iść do niego z problemem ? Chyba że masz jakieś układy. Nie wiem o czym w ogóle piszesz . Nie liczy się z problemami pracowników w ogóle. Zero jakiegokolwiek wyrozumienia . Nie słyszałam na jego temat od ponad roku nic dobrego . A już na pewno nie znam przypadku żeby komuś poszedł na rękę jak ktoś miał problem. Inteligentny ? Może prywatnie. W pracy na pewno nie daje się tego zauważyć. Przyjemność jak się z nim rozmawia? Chyba sobie żartujesz. Z nim nie ma rozmowy.musi być na jego i tyle . To przykre ale niestety prawdziwe.

wrrkur

Szlak mnie trafia jak widzę nowy parking cały czas zamknięty. Ludzie muszą stawiać samochody pod jakimiś lasami i prywatnymi domami. Dlaczego ten parking jest cały czas zamknięty ?? Czekają do oddania nowej hali ? Kolejna sprawa to brak myślenia przy wyjeżdżaniu z parkingu przez pracowników. Zawsze znajdą się gamonie co staną po prawej stronie (wyjeżdżając z parkingu) i uniemożliwiają wyjazd. Podobnie jeśli chodzi o podjeżdżanie do sprzyżowania. Zamiast stać tak, aby inni mogli obok przejechać to stoją na środku jak gamonie.

Bjosa
@wrrkur

Nie wspomnę o tych co z biedą parkują przodem a próbują stanąć tyłem, ich żałosne proby koncza sie tym ze zajmuja 2 miejsca parkingowe na raz !!!! Cholerne barany zacznijcie myśleć!!!!

maxdave

Czyli cała produkcja pracuje jednak ten tydzień po świętach?

W5

I ja się podłączam. Chamstwo Chamstwo i jeszcze raz Chamstwo od tego człowieka aż odrzuca . Potrafi z niczego zrobić problem i aferę jakby mu człowiek pół rodziny zabił. Najchętniej to stanął by z batem nad człowiekiem i rób! Nie rozmawiaj! nie odchodz od stołu! Nie obracaj się! I najlepiej nie oddychaj! Taki człowiek nie powinien być kierownikiem. Rozumiem że musi zarządzac ludźmi i jakiś respekt powinien być ale nie takie zachowanie . Gruba przesada kierowniku jeśli to czytasz. Skupilbys się na problemach pracowników i próbował rozmawiać zamiast robić problemy tam gdzie ich nie ma i być poprostu chamem.

Panna anna

@ona 2016-11-26 02:35:12 I ja się zgadzam. To ma być kierownik ? Dobrego słowa to ja pewno od niego nie usłyszysz. W sumie to żadnego bo nawet przychodząc na linie "dzień dobry" nie umie powiedzieć. Kłamie co buzię otworzy i chamski jakby ludzi miał za pacholki. Niech związki się za niego wezmą a nie sprawy o mobbingu za porozumieniem rozwiązują. Nas jest tu więcej i większego grona to dotyczy.

jedna z wielu

poza tym prosiłam aby związki przyjrzały się tym jak kierownicy traktują pracowników. na mp1 idzie dokładnie to zauważyć jak kierownik K.G. sie wyżywa i (usunięte przez administratora) sobie robi z pracownic. tak kierownik nie powinien się zachowywać, a już na pewno nie jest to dobra osoba by być kierownikiem, nawet nie ma co problemów zgłaszać bo i tak ma gdzieś a jeszcze się uweźmie za to. więc dla kogo to dobre miejsce pracy? zapisując się do związków liczyłam na większą ich ingerencje i większe zainteresowanie . przeliczyłam się.

Wydziarana w okularach

Weźcie zróbcie porządek z tymi nałogowymi palaczami więcej siedzą na dworze niż w firmie. A jak kierownik zwróci uwagę to od najgorszych i się mszą i piszą głupoty na forum

lotta

Jak pracowałam pxcw to mówili na niego odyniec....

@lotta

Jejku i co z tego jak mowili.Kazdy ma jakąś ksywe.Ja tam do niego nic nie mam .Kierownik tez czlowiek.Jak ktoś ma sprawe zawsze moze do niego iść.Bardzo inteligentny facet .Rozmowa z nim to sama przyjemność.I nie trzeba wcale zadnego lizusostwa.. itp.Szanuje takich ludzi .....

@lotta

ona
@Majka

Haha tak bardzo inteligentny fałszywa szu ja kłamliwa.ukrald komuś innemu pomysł i tak się dostał do biura...skoro go uważasz za inteligentnego to twój iloraz wynosi chyba -100. Albo sam sobie napisał pozytywny komentarz o sobie. Każdy wie jaki z niego "kierownik" szkoda słów na niego mam tylko nadzieję że się za niego zabiorą w związkach a jak nie to ktoś inny się za niego zabierze jak dalej będzie sobie tak pogrywac.

jedna z wielu

@cwaniaki Nie wiem jak jest u was ale u mnie do powiedzenia po zebraniach panie mają bardzo dużo. Ale kierownicy obracają kota ogonem albo udają ze nie słyszą. Człowieka krew zalewa. Nie należę do osób cichych i psioczących przy stole. Mówię co myślę, czy na zebraniach czy przy brygadzistce czy kierowniku. Ale nic z tym się nie dzieje. Po co odrabiamy przerwę między świętami skoro i tak pójdziemy do pracy? I kto pójdzie? Jak zwykle produkcja. A biura będą sobie odpoczywać w domu jak przez cały rok. TRAGEDIA

jedna z wielu

Zgadzam się. Ta firma tylko potrafi gnoic i nic więcej. Kierownicy spotkanie mieli robić co miesiąc i gdzie oni są? Mija 3 miesiąc a spotkań jak nie było tak nie ma. Przypomnijmy tytuł prezentacji przedstawionej przez Pana prezesa "dobre miejsce pracy" . Nie robicie nic w tym kierunku. Ładna bajeczke nam sprzedaliscie. Apeluje do związków by przyjrzaly się temu jak kierownictwo traktuje pracowników.

cwaniaki
@jedna z wielu

A po co nam spotkania z kierownikami jeżeli nikt z produkcji się nie odzywa??? Cytuję..... kierownik zakładu pracy po przemówieniu za każdym razem się pyta czy są jakieś pytania.... A produkcja na to "milczy" więc po co te spotkania???? Przepraszam bardzo ale co ten biedny Michał z ZZ ma zrobić jeżeli produkcja na tych spotkaniach milczy a po zebraniu wszyscy mają tyle do powiedzenia....... ale na lini. Michała zostawcie w spokoju bo on jest jeden a nas jest więcej.

?????
@cwaniaki

Madre slowa. wszyscy maja duzo do powiedzenia na lini i na forum, lecz nikt nieodezwie sie przed kierownikiem.....Bohaterki ..

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska