Opinie o Polwell w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polwell. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polwell o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwell w Łódź

Urszula Nowy wpis

czy ktos pracowal ostatnio jako przedstawiciel dla tej hurtowni? nnadal jest taka niska ta premia od utargu ? a jak z dostepnoscia do samochodu,trzeba odstawiac codziennnie pod firme mimo ze stale nim sie jezdzi? co z tymi godzinami pracy, sa przestrzegane czy jednak trzeba przerwe nadal odpracowywac i nikt z tym nie walczy ?

Nick Nowy wpis
@Urszula

Podobno trochę się pozmieniało..

Ilona Nowy wpis

Podasz jakieś szczegóły, co się konkretnie pozmieniało? Ludzie pytają a tu zero konkretów :)

Nick Nowy wpis
@Ilona

Nie znam szczegółów. Jeżdżą nowymi samochodami, co nietrudno zauważyć na ulicach, a od znajomej fryzjerki wiem, że nie przywożą zamówień tylko zamówienia są wysyłane kurierem.

Magda

Czyli premii u Was niestety nie ma ?

User

Powiem krótko . Ktoś kto ma dużo pieniędzy i nudzi mu się może tam pracować . Odpowiedzialność za wszystko za telefon za samochod za towar na samochodzie za towar w hurtowni nawet gdy cie tam nie ma , a to wszystko za najniższa krajową . Wspomniane jest coś o premii dajcie spokoj wyrabiasz 25000 utargu dla firmy żeby dostać 200 zł premii .... Pracowałem w kilku firmach i w żadnej się nie spotkałem żeby samochod pod firmę odstawiać po skończonej pracy . Pracuje się 9 h 8-17 ponieważ niby jest godzina przerwy i trzeba ja odrobić . Ja się pytam ? Jakim prawem . Codzienny raport do kierownika telefonem ile ci się udało i zawsze jest pytanie czemu tak mało ? Niepolecam tej firmy . Ogłaszają się non stop ze poszukują PH (Jelenia)

@User

Potwierdzam. Żenada ta firma. Na reklamy i sponsorowanie się w mediach ładują kasę, która chyba płacą pracownicy, z których są te pieniądze ściągane przy najmniejszych brakach, jakie firma powinna mieć uwzględnione w normach jak inne sieciówki .....

Wanda

@User, czy wszystkie przytoczone przez Ciebie sytuacje dotyczą obecnie panujących w tej firmie procedur? Nie wiemy chyba jednej z istotniejszych rzeczy - pracowałeś w tej firmie? Co mógłbyś zaliczyć do plusów pracy w Polwell? Czy zgadzacie się z zamieszczonymi opiniami? A może macie zupełnie inne zdanie na ten temat?

Aplikowałeś do firmy Polwell? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

@tomek widze ze na chwile obecna poszukuja do rpacy przedstawicieli handlowych w Koniniew ymagaja prawa jazdy kat. B ,dyspozycyjności, samodzielności i sumienności umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych, wysokiej orientacji na wyniki klientamile widziana grupa inwalidzka

Zgadzam się w 100%!!!!!!!!!!!!!!!! Zapomniałeś o odpowiedzialności za towar, ale nie na samochodzie tylko w hurtowni. Nie ma cie na miejscu nie masz jak kontrolować towaru, a i tak za braki zapłacisz :0/

gość

SZKODA CZASU NAWET NA PISANIE O TEJ FIRMIE UMOWA CO INNEGO I WYNAGRODZENIE TEŻ, 1100 do ręki + prowizja z czego jak wyliczysz sobie prowizje od obrotu netto to odejmij 2Xpodatek przykład powinieneś dostać 1000 zł prowizji według utargu a dostaniesz ok 400 rżną na każdym kroku [usunięte przez admina]. Powodzenia

młody

hej pollwelowcy!