Opinie o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Actavis Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Actavis Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

pilot

Nie wiecie czy z tymi nieprawdziwymi ims to nie ma tu oszustwa i nie nalezaloby tego zgłosic do prokuratury,zeby wyjasnic wszystkie okolicznosci i potwierdzic to co actavis gadał?Czy ktos sie orientuje?

wojtekck35

Apteczni beda sprzedawac leki refundowane?czy taka praca jest legalna?to jak oni beda rozliczani?

Aga Goś

Aga w swoim żywiole pewnie?

Miki

Zima wraca i nie poradzi zarzadzac nawet niemieckim burdelem,stara juz jest i nic w zyciu nie ma, nic pusto wszedzie.Wizja taka dojebac ludziom za swoje nedzne zycie.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
do Judym

Chyba wiem a jaką laskę chodzi. Nie ma sprawiedliwości i nigdy nie będzie. Musimy się do tego przyzwyczaić.

do doktora

Kolo nie ma czego zazdrościć i tak ich zima (usunięte przez administratora) bez grosza.Zostali Ci którym trzebaby bylo zapłacić, a tak sami sie zmyją za darmo. Zima bedzie miała na nową torebke i to się liczy a wazeliniarze czy weterynarze to hieny, ktore lubia padline i nawet nie wiedzą co jest dobre.

doktor Judym

Ciekawe czy zwolnienia obejmą również pewna miernotę ze Szczecina która od paru lat robi 80% planu,wiecznie ciagnie ogony pomimo że ma plany najniższe w regionie....Widać jej gumowe ucho regionalna ceni bardziej niż jej pseudo wyniki oraz nieudolność pracy w terenie..Tak się pracuje w tej firmie..Pewnie teraz zwolnią dobrych ludzi a zostaną sami podpierdalacze i wazeliniarze,oczywiście ich wyniki są odwrotnie proporcjonalne do ich podpierdalania ...TA FIRMA TO DNO!!!!

diablo

Żadnego zbalansowania i wykorzystania potencjału ludzi przy zwolnieniach.Psychopaci są u władzy.Imsy sie nie zgadzaja. Premie zmniejszone.

Mirek

Wykosili wszystkich jak leciało, zostawili tylko tych, których wywalą za pare miesięcy bez odpraw. zimna liczy jak w Zentivie, i liczyc sie nie nauczyła.Ze starych trampków placka się nie upiecze.

Lola

Dzis na zwolnieniach wmowili dziewczynie zeby porozumienie stron podpisala, zeby nawet zasilku nie dostala przez pare miesiecy. Tak sie ludzi wywala jak smieci na. Chlewie actavis.Doradztwo HR pro patologiczne.

Sylwia

Dobre pytanie Olo. Połączenia wymuszają na zarządach redukcje i cięcia. Niestety na polu walki niekoniecznie zawsze zostaja ci najlepsi. Samo zycie...

olo
@Sylwia

Szkoda tylko, że odbywa się to zawsze w ten sposób. Ale chyba taka kultura organizacji.

olo

Szykują się zmiany, ciekawe kto zostanie na polu walki a kto polegnie?

Alka

Przedstawię konkrety : a)-zero szacunku dla pracownika b)-przedstawiciel jest traktowany jak kolejny numerek w korporacji c)-masz wyniki , robisz premię , ale życie - jesteś zwolniony,a d)-regionalni wprowadzają mobbing ( UWAGA NIE WSZYSCY ) e)-plany są wymyślone z kosmosu , nie do zrealizowania f)-jeżeli są braki w hurtowni , to nikogo to nie interesuje masz wykonać plan PANI IZABELLO BARDZO PROSZĘ O PRZECZESANIE DOKŁADNIE REGIONALNYCH CO ONI WYRABIAJĄ Z SWOIMI LUDŹMI , NAJLEPIEJ NIECH PRZEDSTAWICIELE PISZĄ ANONIMOWO Z INNEGO NUMERU TEL NA PANI NUMER I OPISUJĄ CAŁĄ PRAWDĘ O SWOIM KIEROWNIKU , WÓWCZAS PANI POWYRYWA TE CHORE ZĘBY , Z ICH TĘPYCH GŁÓW.

on

No to Mareczku to miejsce dla Ciebie abyś się życia za młodu nauczył :) Powodzenie i przekonaj się sam :)

wojtek
@on

100% racji!Kolega Marek jest chyba albo bezdennie głupi albo naiwny,lub co gorsza to i to!W tej firmie sa osoby które nie nadaja się do tej pracy,nie maja wyników,nie potrafią go zrobić i żeby ratować swoja dupe donoszą regularnie na innych tylko po to żeby wykazać przełożonemu(notabene mobbingującemu w białych rękawiczkach) swoją przydatność i kupić tym sobie pare dni spokoju w przypieprzaniu się przełożonego o brak wyniku,oraz zastraszanie zwolnienieniem z pracy...Niestety,kto tam nie pracował nie ma pojęcia o tym co to za firma i jakie wyznaje "wartości"....

Gola

Stary odpuść sobie firma , ma ciągłe braki na hurcie , brak IMS a , wysokie plany zero budżetu , , mianowanie stanowisk odbywa się w pokojach na Cyklówkach. jeszcze coś ?

bydzia
@Gola

Pare lat tam pracowałam i co nieco wiem na ich temat...Tam się by przydał tvn żeby pokazać jak "etycznie" Actavis promuje leki u lekarzy ale bardziej co wyprawia i ile płaci aptekom za zamawianie swoich leków RX!!!Niestety to prawda,awanse poprzez bzykanie na cyklówkach,fałsz,obłuda,itd.W żadnej innej firmie nie spotkałam tak zawistnych,fałszywych ludzi jak w Actavisie,ale czemu się dziwić skoro przykład idzie z góry...Wystarczy się przyjrzeć kierownikom jacy tam pracują-poziom intelektualny DRAMAT!!Jedyne co robią to dzwonią do ludzi wypytując "co słychać" i czekają na podpierdzielanie innych.Ciśnienie na apteki maxymalne,ale to sprawa dla prokuratora oraz izby aptekarskiej ,bo to co oni wyprawiają to temat na elaborat...Jeśli jesteś skur....,lubisz donosić,nie masz zasad moralnych to miejsce dla ciebie!

do Wojara

Oczywiście jak firma jest notowana na giełdzie w NY to rzeczywiście może być już tylko lepiej tak to jest prawda

odp do poprzednika

Cała ta firma to tempota , wszystkich bym pozwalniał , łącznie z poprzednikiem i zrównałbym z ziemią . Awanse odbywają się za pomocą imprez alkoholowych na cyklówkach. Pamiętajcie jaki zarząd , taki zespół czyli ?

143mondo

a imsu za dwa miesiące nie ma i nie ma......

do 143mondo
@143mondo

ty normalny/a jesteś pisząc na forum, że nie ma ims? a co tam! niech konkurencja wie, a co! proponuję 5 razy pomyśleć przed wypowiedzią, ha aż trudno mi uwierzyć w taką tempotę...

odp do edwina

Z Tobą jest coś nie tak,mówisz o ciężkiej pracy w Actavis o wynikach o wykształceniu to popracuj w Actavis polska, super Cię wynagrodzą za wyniki ciężką pracę i docenią Twoje wykształcenie.Brainless

do edwina

Edwin z całym szacunkiem jeszcze nie masz pracy , a już pytasz o podwyżkę , żeby awansować na wyższe stanowisko musisz sobie zasłużyć ciężką pracą oraz wynikami . Nie chcę Cie obrażać , ale z Tobą jest coś nie tak .To jest oczywiste jeżeli masz odpowiednie wykształcenie , pracujesz , a nie siedzisz na Mc Donald,s , to jest normalna sprawa , ze awansujesz i więcej zarabiasz tak ? Myślisz , że ludzie tutaj wysłali toto lotka i wygrali stanowiska ? - żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Actavis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Actavis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Actavis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Actavis Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa

Actavis Polska Sp. z o.o.