JADAN AUTOMATYKA SP Z O O

Wrocław

Opinie o JADAN AUTOMATYKA SP Z O O

zawiedziony 2010-03-16 20:30:42
Firma generalnie skoncentrowana na opanowaniu chaosu który jest przyczyną dezorganizacji w pracy firmy. Brak organizacji i złe zarządzanie zespołem ludzkim prowadzi do wielu konfliktów i sytuacji stresowych powodujących liczne nieporozumienia z pracodawcą. Generalnie nie można am długo wytrzymać, w pewnym momencie człowiek ma dosyć
pozytyw 2014-04-17 23:21:14
Byłem pracownikiem Jadan przez ok dwa lata. Ogólnie bylem zadowolony z pracy, panującej w niej atmosfery. Czasami bywało stresowo, jak to w pracy, ale szef i właściciel w jednym, jest w porządku. Praca niesie ze sobą dużo wyzwań, można się wiele nauczyć i ma się duże pole do popisu swoich kompetencji.
Klex 2015-02-08 01:31:57
Praca w firmie jadan wymaga dużego samozaparcia. Atmosfera bywa lepsza lub gorsza. Zakres obowiązków zmienia sie codziennie w zależności od potrzeby chwili. Dziś możesz być handlowcem, jutro serwisantami pojutrze doradcą technicznym, reprezentantem handlowym, magazynierem, spedytorem, informatykiem a nawet sprzątaczką. Ogólnie czasem cieżko się połapać. Napewno możesz dużo sie nauczyć. Szef jest w miarę ok. Za dużo nie zarobisz ale doświadczenie i nauka jest największym atutem jaki tam mozna zdobyć.
oaka 2016-04-21 12:18:29
Frima z obszaru automatyki przemysłowej jak widze, faktycznie maja wszytkie dane podane na ich stronie, wiec zawsze łatwo się skontaktowac, sa to aktualne dane, wiec tym bardziej nie ma problemu, ja się zastanawiam jeszcze tylko nad tym czy dają umow o prace.
Zostaw swoją opinię o JADAN AUTOMATYKA SP Z O O - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JADAN AUTOMATYKA SP Z O O