Opinie o JaDan Automatyka Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JaDan Automatyka Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w JaDan Automatyka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JaDan Automatyka Sp. z o.o. w Wrocław

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w JaDan Automatyka Sp. z o.o.?

Padawan Nowy wpis

Na własne

Administrator186 Nowy wpis

Szef ledwo wiąże koniec z końcem, na wszystkim oszczędności, nawet nowa szafa sterownicza dla klienta jest szyta ze starych przewodów.. WSTYD!!!

Borsuk Nowy wpis

Pracowalem w firmie Jadan kilka dobrych lat i ogólnie polecam tą firmę. Bardzo sobie chwalę atmosferę panującą w firmie oraz przede wszystkim ludzi, którzy są otwarci i życzliwi. Wiadomo w firmie czasami bywają momenty stresowe, ale jako zespół potrafiliśmy się zmobilizować i wesprzeć nawzajem, aby sobie poradzić z chwilowym kryzysem. Dla mnie atmosfera w pracy jest bardzo wazna, bo w pracy spędzamy większość swojego czasu. W Jadan można powiedzieć, że panuje rodzinna atmosfera. Urodziny świętujemy ciastem, na święta zawsze są drobne upominki i premie, z szefem zawsze można się dogadać, ogólnie jest w porządku. Wiadomo, że nie ma idealnych firm, ale ta nie jest najgorsza:) Polecam jeśli szukacie firmy, gdzie oprócz realizowania siebie jako pracownika i rozwoju szukasz też przyjaznej atmosfery, w której bez stresu dadzą Wam pracować i docenią Wasze starania.

Padawan

Moje doświadczenia z firmą Jadan Automatyka Przemysłowa chciałbym krótko, a zarazem merytorycznie przedstawić zestawiając wady i zalety firmy Zalety: - ze względu na chroniczny brak pracowników firma przyjmuje do pracy praktycznie każdego niezależnie od doświadczenia, -praca w firmie Jadan pozwala na zebranie bogatego doświadczenia zbieranego w terenie na obiektach (o szkoleniach można zapomnieć), -POZYTYWNA ATMOSFERA WŚRÓD PRACOWNIKÓW (serio, bez żartów), -możliwość poznania "antycznych" przyrządów pomiarowych (nowego sprzętu jak na lekarstwo;)), -szkolenia dla klientów (nie dla pracowników), aka- pochlej i wyżerka:)), -...? Wady: -w firmie panuje totalny chaos widoczny nie tylko dla pracowników ale również klientów, -tragiczny brak sprzętu od wkrętaków przez elektronarzędzia, aż po multimetry za 15 zł (no dobra 30 zł), -jednego dnia jesteś serwisanto-handlowcem jak i sprzątaczką- "flota" sama się nie umyje, -dużo nie zarobisz... serio:), - zła reputacja u klientów, spotkasz się z częstymi docinkami oraz brakiem poważnego traktowania ze względu na rotację pracowników, wyżej wspomniane braki w sprzęcie oraz politykę ZARZĄDU. Na koniec krem dela krem;) Mistrz Oszczędności, wybitny krasomówca, mistrz ceremonii, król słońce, prezes oraz właściciel firmy po prostu musisz to zobaczyć, bo tego nie da się opisać.

Weronika
@Padawan

Opinia jaką dodałeś jest bardzo merytoryczna więc dziękuję Ci za nią. Przyda się ona wielu osobom, które mają zamiar pracować w tej firmie. Dosyć dużo zalet wymieniłeś z pracy w JaDan Automatyka, które rzeczywiście mogą zachęcić wiele osób do złożenia tam CV. Powiedz proszę, dlaczego jest tam dosyć duża rotacja pracowników skoro pracuje się im dobrze?

Padawan
@Weronika

Droga Weroniko!;) ...Odnośnie rotacji w firmie nie mogę się wypowiedzieć za wszystkich, ale myślę że wiele osób może się ze mną zgodzić. Główną przyczyną są niskie płace w stosunku do wykonywanej pracy oraz zakresu obowiązków. Ponadto wspomniany wyżej rozgardiasz oraz ogólny chaos raczej nie skłaniają do wiązania się z firmą na dłużej. Chciałbym również podkreślić, że nie napisałem w swojej opinii ze w firmie Jadan pracuje się dobrze!;) PS. Na "zalety" firmy również należy spojrzeć przez palce:) Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań pracy, chociaż firmę Jadan raczej odradzam!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JaDan Automatyka Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
Patryk

Myślę sobie, że niektórzy bardzo chcieliby rządzić w firmie. Może niech każdy zajmie się swoja pracą?

Napęd elektryczny

JaDan - tłumaczenie z języka chorwackiego idealnie odzwierciedla charakter i profil działalności firmy co w dosłownym znaczeniu przekłada się na "żałosny". Prezes zarządu to nikt inny jak swoisty, polski "Janusz biznesu", który to w latach 90 miał moc rodem z "powrót Jedi" jednakże obecnie takowej mu brakuje i to od ładnych kilku lat świetlnych. W firmie panuje wszechogarniający chaos wszystkie płaszczyzny zamierzonej misji firmy jaka jest automatyzacja napędu elektrycznego bazująca głównie na sterowaniu czestotliwosciowym. Nieprzyjemna atmosfera i nieprzychylne opinie na temat firmy wyczuwalne na kilometry ze strony kontrahentów w terenie na obiektach. Ogółem wielką porażka z głównodowodzącym na czele. Morale firmy bronią jedynie panowie z działu techniczno - serwisowego, niestety zmieniane na prędce niczym w loterii fantowej przez szefuncia. Z radością na sercu serdecznie odradzam.

Podzielam opinie Klex

Ogólnie chaos i dezorganizacja....

oaka

Frima z obszaru automatyki przemysłowej jak widze, faktycznie maja wszytkie dane podane na ich stronie, wiec zawsze łatwo się skontaktowac, sa to aktualne dane, wiec tym bardziej nie ma problemu, ja się zastanawiam jeszcze tylko nad tym czy dają umow o prace.

Klex

Praca w firmie jadan wymaga dużego samozaparcia. Atmosfera bywa lepsza lub gorsza. Zakres obowiązków zmienia sie codziennie w zależności od potrzeby chwili. Dziś możesz być handlowcem, jutro serwisantami pojutrze doradcą technicznym, reprezentantem handlowym, magazynierem, spedytorem, informatykiem a nawet sprzątaczką. Ogólnie czasem cieżko się połapać. Napewno możesz dużo sie nauczyć. Szef jest w miarę ok. Za dużo nie zarobisz ale doświadczenie i nauka jest największym atutem jaki tam mozna zdobyć.

pozytyw

Byłem pracownikiem Jadan przez ok dwa lata. Ogólnie bylem zadowolony z pracy, panującej w niej atmosfery. Czasami bywało stresowo, jak to w pracy, ale szef i właściciel w jednym, jest w porządku. Praca niesie ze sobą dużo wyzwań, można się wiele nauczyć i ma się duże pole do popisu swoich kompetencji.

zawiedziony

Firma generalnie skoncentrowana na opanowaniu chaosu który jest przyczyną dezorganizacji w pracy firmy. Brak organizacji i złe zarządzanie zespołem ludzkim prowadzi do wielu konfliktów i sytuacji stresowych powodujących liczne nieporozumienia z pracodawcą. Generalnie nie można am długo wytrzymać, w pewnym momencie człowiek ma dosyć

Zostaw merytoryczną opinię o JaDan Automatyka Sp. z o.o. - Wrocław

JaDan Automatyka Sp. z o.o.

JaDan Automatyka Sp. z o.o.