Opinie o Mobilis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mobilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilis w Warszawa

Dario

Większość z Was nie ma pojęcia o czym pisze. Taka zła firma? Myślę, że się mylicie. Jak wprowadzono w Warszawie rozkład "sobotni", zrobił się nadmiar kierowców. Jak zareagowała firma? Zarząd wraz ze związkiem zawodowym omawiali kilka rozwiązań, dzięki którym udało by się uniknąć choćby jednego zwolnienia. I to się udało. W chwili obecnej sytuacja wróciła do normy (powrócił rozkład z dnia powszedniego). Pracowałem u innego prywaciarza, znam sytuację z innych firm przewozowych w Warszawie i jestem pewny, że Mobilis jest najlepszym, prywatnym płatnikiem w Warszawie (m.in. płacone wszystkie składki, cały socjal, Ośrodek Wypoczynkowy na Mazurach, elastyczny grafik...). Jedynie miejska firma MZA lepiej płaci. Polecam firmę

@Dario

Widzę komuś się nudzi na "pracy zdalnej". Mam chwalić mobilis za to że nikogo nie zwolnił przez sobotni rozkład jazdy?? Za to że odprowadza składki?? Czy może za samą łaskę pracy w firmie?? Za socjal, który jakby podzielić na 12msc wynosi około 70pln/msc?? A znasz zasadę "quid pro quo"?? Zwracasz się do kierowców jak jakiś plantator bawełny do niewolnika. Firma pokazała gdzie ma kierowców przed podwyżkami i pokazuje teraz podczas pandemii.

pikuś
@Dario

Jeśli ta firma to najlepsza jaką znasz, to znaczy że bardzo mało znasz. Dla ciebie szczytem zacności jest to że firma płaci składki? - to odpowiedz mi zatem, czy jest równie zacna jak nie płaci ci nadliczbowych kodeksowych, tylko gołą godzinówkę w ramach tego jak wypracujesz prawie drugi etat na tej samej umowie. Jak brakuje kierowców w sezonie rolnym, to ty i tobie podobni na paluszkach truptacie, jak po sezonie robi się duża liczba kierowców - zaczynają się igrzyska: kary, kary, kary.... Gdybyś był strategiem a nie (nie napiszę kim), to robiłbyś górkę kierowców, bo apogeum epidemii dopiero przed nami i za chwilę znowu będziesz wydzwaniał po ludziach, bo nie będzie kim obsadzić nawet weekendowego rozkładu. "Kurort na Mazurach" - jakie to już oklepane, wymyśl coś nowego, na te baraki nad jeziorem już się nikt nie łapie i nikt z tego powodu nie pieje z zachwytu. Napisz lepiej, czy będzie środek do odkażania i mydło, bo podobno Flixem jechał ktoś zakażony COVID19 i teraz szukają osób które miały styczność. I wykreśl to hasełko ze strony pt. "Od czerwca 2018 roku użytkujemy największą flotę (61 szt.) autobusów hybrydowych w Polsce" - napisz może że wystarczyłoby 54, ale jak by to brzmiało?.... Nie byłoby emocji, ale byłyby realne pieniadze.

Dario
@pikuś

1) dla mnie liczy się wynagrodzenie, które ma w swoich składnikach także składki (nie daj Boże jak coś mi się stanie), 2) Ośrodek na Mazurach? Byłem, domki wyremontowane, za niespotykanie małą opłatą -polecam, 3) masz rację. Mamy bardzo trudny okres - dla wszystkich. Z serca życzę zdrowia. To tylko maja opinia. Jeżeli masz inną - szanuję. Serdecznie pozdrawiam

D+
@Dario

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. To która firma jest lepsza?

Dawid
@Dario

A ile by ten sobotni rozkład trwał człowieku.tydxien lub nawet miesiąc i co by firma zrobiła tajny zwolniła kierowców co by zrobiła po miesiącu .mam otpowiedz płaciła by jkary .to w firmy interesie było zatrzymać interes.a składki płacą jak w przetargu od nich wymagali .kierowco to ty nie jesteś raczej biuro

kiedyś mobilis....
@Dario

-w całej EUpracodawcy dają sobotnie plany i wszystko płacą a jesli nie to zwiażki zawodowe negocjują covidowe premie od takich odpowiedników ZTM każdypracodawca wie ile mu miesiecżnie kierowca zarabia i ma stracha że tylko ruszą wycieczkowe to mu personel zwieje mimo covida jest i tak wielka rotacja-nikt sie o prace nie boi i szuka okazji do podwyżki ja sam teraz pauzuje i mam płacone 75procent spokojnie można sobie przyjechąć na dłuższy odpoczynek do krajui bez strachu i nerw ...tak wiec pracodawcy nie są tacy dobrzy -tylko po prostu takim zachowaniem dbają o swoją przyszłość inni pracodawcy?-kierowcy im odejdą na LKW do reichu to bedą na barana nosić pasażerów chyba żadna łaska że pracodawca płaci

Maksik

Nie ma co narzekać na tego operatora w Warszawie. Wiadomo, zarobki są tragiczne jak w całym zbiorkomie nie tylko w tym mieście, aczkolwiek porównując do innych niezależnych operatorów, tutaj jest chyba najlepiej. Przyjazna atmosfera, tutaj nie jest się tylko 4 cyferkami, jak na prywaciarza naprawdę super socjal, premia na święta czy dofinansowanie do wypoczynku, lub tez możliwość skorzystania z ośrodka należącego do firmy za grosze, z grafikiem można się bez problemu dogadać z planistami. Na minus na pewno słabe myjnie, brak zadaszonych dystrybutorów z paliwem, konieczność planowania urlopów na przyszły rok do końca listopada roku poprzedzającego jest trochę śmieszne, bo nie każdy jest w stanie sobie tak wcześnie wszystko zaplanować, no i na pewno za krótki czas na OC 10 minut rano i wieczorem jest trochę bez sensu biorąc pod uwagę, że więcej roboty ma kierowca wieczorem. Jak wszystko są plusy i minusy myśle, że większość rzetelnie opisałem.

@Maksik

Zapomniałem oczywiście o największym minusie chyba wszystkich prywaciarzy, mianowicie brak wypłacanego jakiegokolwiek dodatku za prace w niedziele i święta, tylko goła stawka jak w zwykły dzień roboczy

BusDriver.
@Maksik

No właśnie, ma teraz złapać mrozik, popadać śnieg ;) W końcu mamy zimę ;) A wy przy tych niezadaszonych dystrybutorach. Żeby wam pistolet od dystrybutora do ręki nie przymarzł, bo ma być w ciągu dnia minus 10, więc wieczorami będzie odpowiednio więcej ;) Ale co to warszawskiego kierownictwo Mobilisu obchodzi ;)

Wojtas
@Maksik

A jak jest z umowami o prace dają na czas nieokreslony?

@Wojtas

Niestety, nie ma takiej możliwości, z uwagi na podpisywane kontrakty z ZTM-em na określony czas, tzn. Możesz dostać maksymalnie umowę na czas określony do końca dnia ostatniego kontraktu czyli aktualnie 31.12.2025

Janusz Pędzibimber

Jak to jest z tym cofaniem w firmie ? Słyszałem, że nie każdy potrafi, a potem kręci dymy o to i nie dostaje za to nic, a inne osoby dostają za to po premii. Może znajdzie się ktoś kto odpowie mi na moje pytanie, aby rozwiać wszystkie moje wątpliwości

Zibi
@Janusz Pędzibimber

Z jakim dodaniem i o co doklaadnie Ci chodzi?

tomasz

Mobilis ,warunki płacowe fatalne,socjal w praktyce nie istnieje,jedynie żydki sie cieszą bo co miesiąc leci pajda do JEZRAELA....szolom, a szkoda chłopaków ze zlecenia nawet się buraki z nimi nie potrafili pożegnać...

TED
@tomasz

Masz rację,po kilku latach zlecenia ani beeeee, ani meeeee, ani kukuryku......

Wasyl
@TED

Chłopaki. O czym wy piszecie??? O jakie zlecenia chodzi... Chyba narazie kierowcy na umowę zlecenie pracują... Może ktoś napisać o co z tymi zleceniami chodzi????

TED
@Wasyl

chodzi o tzw." zasilających"

Wasyl
@TED

A dokładniej... Bo ja jakoś zasilam i nie zauważyłem żadnych zmian. Jestem co drugi dzień w pracy.... Może mnie coś ominęło..żeby nie było. Inni kierowcy też zasilają i nic im się w grafikach nie zmieniło... . Możesz dokładniej opisać o co chodzi...

ANTY ZTM
@tomasz

I właśnie przez takich ze zlecenia w żadnej formie nie będzie dobrze. A tak w jednej firmie ma etat a w innej z wolnego przychodzi. ZTM powinien to zlikwidowac i nie pozwalać na zdawanie certyfikatów w dwóch firmach. Zdałeś w jednej to z drugiej cię usuwają . I dopiero wszystkie firmy od MZA po MOBILIS. By odczuły brak ludzi i zarobkami by zachęcali żeby przejść do nich. Ale ZTM ma w nosie czas pracy kierowcy i udaje że nic się nie dzieje. Róbcie tak dalej a kardiolodzy i neurochirurdzy (zawał, wylew) już na was czekają. Lepiej już się zapisujcie bo terminy długie.

Karol
@ANTY ZTM

A wpadłeś na to, że jak naszych zasilaków pozabierają, to mobilis czy inne takie sobie ściągną hindusów, czy z Bangladeszu... Już to testują w poznaniu .. Ni w ząb po polsku a trasy Lini to tylko dzięki jak dojadę i innym aplikacją znają... Tego chcesz w warszawie ??? To ja już wolę żeby chłopaki z grodziska czy z arrivy zasilały....

Młody wytresowany
@TED

Czy towarzystwo mogłoby napisać o co chodzi z tymi zasilakami??? Sam zasilam i jak narazie nie zauważyłem żadnych zmian?? Jaki koniec współpracy?? O co chodzi?? Czy TED lub ktoś w temacie mógłby to jakoś opisać bo zostało zaisane ziarno niepewności... Z góry dzięki

ANTY ZTM
@Karol

Wystarczyło by zrobić trudniejszy egzamin na certyfikat i nikt kto nie zna Warszawy by nie zdał. A tak mamy patologie.

Karol
@ANTY ZTM

Jakby zrobili trudniejszy egzamin to by go i rodowite warsiawiaki nie zdały... A certyfikat jest tylko po to aby nie było takiej patologii jak w dawnym pks grooodzi.sk. Gdzie większość kierowców to byli towarzysze z Ukrainy i co się ich kto nie spytał to oni,, ja nie pani maju,,.... Już nie wspominając o tym że tak potrafili z błądzić autobusami, że scanie były znajdywane w lesie kabackim czy pod Mińskiem mazowieckim... To ktoś logicznie odpowie co to za nowe pomysły zarządu z zasilającymi????

Bolek
@Karol

A myślisz że ludzie z Indii Bangladeszu i innych krajów tak łatwo by zdali certyfikat?? Niech ZTM podkręcić troche trudność i jeden na 100 może zda. Wystarczy żeby wprowadzić pytania wielokrotnego wyboru i więcej z topografii A ilość błędów zmniejszyć do 3.

xxxx
@tomasz

Na umowie zleceniu to mozesz kasy nie zobaczyć (usunięte przez administratora)

Adrian 123
@TED

...a pamiętam jak zlecaki śmiali się z etatowców " pracujesz w święta?"

Kierowca Autobusu

Kazali mi zapłacić za ubrania do pracy. Szybko poszło wyszedłem

Ja zadałem pytanie czy muszę sam kupić sobie ubranie? czy mogę mieć swoje ubrania? i jaka stawka? Suma odpowiedzi, wstałem i wyszedłem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
xxxx

17 zł netto na umowie o pracę 15zł umowa zlecenie to w ochronie 15.5 obcinki za wszystko (usunięte przez administratora) bandera białorusy odpad z mza

Jacek
@xxxx

W firmie Mobilis w ogóle funkcjonuje dzięki istnieniu kilku grup pracowników. Są to: -Ukraińcy -Świeżaki po kursie na prawo jazdy -Emeryci na część etatu -Kierowcy z turystyki dorabiający między zleceniami -Zwolnieni z MZA z wilczym biletem Sam się zatrudniłem będąc świeżo po kursie i wytrzymałem pół roku zanim przeszedłem do MZA. Nie warto

Jaki
@Jacek

Nie warto iść do MZA też tak myślę

@xxxx

A skąd masz takie informacje o stawkach z przed 5lat chyba. I po za tym stawki na umowę zlecenie zawsze były wyższe niż na umowę o pracę więc nie się fermetu.

Kiks
@Jacek

I co zwracałeś hajsik za prawko? Opłacało się? xd

Rafał
@Adam

21zł brutto na zleceniu. Stawka nie zmieniana od chyba 5 lat. Tylko że wtedy minimalna krajowa była 10zł a nie 18,70.

Pytanie od pasażera

Od niedawna pracuje u was pewien bloger facebook'owy, jak się z nim pracuje? W porządku gość? Dla mnie spoko ziomek

Enrico
@Pytanie od pasażera

BusZiewnik? Ten który za każdym razem rozkłada czerwony dywan przed pasażerami i wozi małolatów w wyłączonej strefie? Pewnie długo nie popracuje (tak jak to było w MZA)

Wiśnia
@Enrico

Mobilis-skup odpadów

Utrata

Kto z was pamięta piszczałę?

Darek
@Utrata

A kto pamięta Plecaczka, który wcześniej pracował na "Woronicza" a później przeszedł do Mobilisu?

Jak wygląda ścieżka awansu w Mobilis?

Tyterel

Jakiego awansu ? Z kogo na co chcesz awansować ???

Juzio

Ale wy się czepiacie wszystkiego praca jak praca, wiadomo kasa lepsza w mza ale jaki tam masz młyn. Tu możesz się dogadać ze masz do obsługi 2 linie w miesiącu elastyczny grafik cóż więcej chcieć.

Nie ma pseudo premii dla aktywnych na październik ale kierownik konkurs wymyślił, 1msc 1tys zl 2gie 800 i 3cie 500 ponad to jesli zwycięzcy pracuja na etacie dodatkowo będą mieli zagwarantowany dodatek starszego kierowcy a zeby wogole wziasc udzial trzeba bylo wyjezdzic nominal za ostatnie 3miesiace..o ten numer przebil wszystkie dotychczasowe tej firmy krzak wszystko poto by nie podniesc stawki i najlepsze ze oczywiscie gamonie to lykneli 19.10 o 9 na ursusie beda sie teraz oto zabijac jeszcze..poprostu brak słów.

olo

nick zdaje sie ze pisales ze sie zwalniasz,co tam jeszcze robisz? a kierownik to dzis jest jutro go nie ma ,jak robilem w syfie to trzech przezylem,kazdy byl co to nie on,jeden sam sie zwolnil drugiego zdegradowali a trzeci na banicje skazany,nie znasz dnia ani godziny.

@olo

Nie ma mnie ale jakbym byl, poczytaj jeszcze wczesniejsze wpisy to zrozumiesz i dlatego nie podaje stawki bo juz to robilem, wystarczy poczytac, a ze bez zmian więc nie bede 100razy kazdemu pisal. A co do kierownika akurat ten dozywotnio tu bedzie, Ty przezyles trzech a on dwoch ale prezesów :-)

realista

Kolego. Po pierwsze Mistrzostwa Kierowców są już od czterech lat. Po drugie kierownictwo nie ma nic wspólnego z jego organizacją.

@realista

I tak sie sklada ze jak sa to premii dla aktywnych w tym czasie brak, nie ma nic wspolnnego aha aha no tak to sami kierowcy sobie organizuja a przepraszam komisja socjalna czy jak jej tam i w ktorej sklad obstawiam wchodzisz sadzac po tonie, 3maj sie ich daleko zajedziecie razem z ta firemka oficjalnie juz najwieksza firmą krzak swiata zwana.

BusDriver

Mamy październik 2020 roku i nadal twardo się trzyma, ciągle i nieustannie ten sam kierownik.

@BusDriver

No tak Jak i mowilem..dzis patrząc wstecz na samo wspomnienie "pracy" tu jak i w reszcie "firm" KM na miescie..az sie niedobrze robi(do tego dochodzi co sie potem dzialo, i co sie teraz dzieje+jakie pieniadze co do aktualnych cen)

Ja2

Tak czytam od dawna te wpisy i zanim się do tej firmy przyjąłem to czytając wpisy myślałem że straszna lipa. Teraz myślę że piszą tu tylko osoby niezadowolone. Praca jest jak każda inna i te wszystkie wpisy można sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić

BusDriver

Dokładnie, odczuwam to samo.

frustrat

Czy pracownik szeregowy fizyczny jest gorszy od umysłowego?! Tak ... w Mobilis w Warszawie. Pakiet medyczny tylko dla pracowników umysłowych. Wstyd panowie prezesi. To CI "gorsi" zarabiają dla was pieniądze, którymi możecie się wykazać przed kapitałem właścicielskim z Izraela!!!!!

driver
@frustrat

Fakt, ze nie szanują pracowników. Wystarczy popatrzeć w jakich warunkach pracują ludzie na zajezdniach. Szczególnie w zimie. Temperatura na "halach" niższa niż na dworze, a na Utracie praca na dworze w czasie mrozu, deszczu, śniegu. (usunięte przez administratora)Faktem jest kilka świętych krów, którym jest dobrze w tym bałaganie bez żadnego planu strategicznego, koncepcji. Od kontraktu do kontraktu. Stąd i umowy śmieciowe!

BusDrier
@driver

Do tego od lat niezadaszone dystrybutory na Posagu :(((

Buszek

A jak z grafikami w tej firmie? Da się dogadać? Pracuje się na zmianę na zmiany A i B, czy można tylko na jedną lub na drugą?

Marietta 45
@Buszek

Jak chcesz tak pracujesz - Ty decydujesz . Ludzi jest Full

Ha ha ha ha
@Marietta 45

A jak chcesz to możesz nie pracować a wypłatę dostaniesz. Luz firma tylko trzeba mieć kartę rowerową bo inaczej nie przyjmą

Hirek
@Marietta 45

Według dzisiejszego komunikatu ZTM (WTP), były "problemy techniczne" z obsługą linii 203- czyli krótko mówiąc, brygady nie wyjechały. Należy pogratulować samopoczucia i samozadowolenia ze swoich działań kierownictwu z Posagu 7 Panien. Bijecie się o palmę pierszeństwa z Arrivą? ;)

Zyga
@Hirek

Przestań siać ferment, akurat MOBILIS to najbardziej porządna i wiarygodna firma na rynku komunikacji miejskiej w Warszawie.

Ja bo kto inny.
@Hirek

Brygady wyjechały tylko może coś się w każdej chwili zepsuć. I do czasu aż rezerwa dotrze na miejsce to robią takie wpisy. Ale jak ktoś się zna jak świnia na grzmotach to potem wypisuję takie bzdury

Hirek
@Ja bo kto inny.

Tak, akurat dwie jednocześnie się zepsuły? ;))) Może pomyśl o karierze szklarza, bo niezłe kity tu wstawiasz.

Trąbaczek
@Hirek

Tak było traf chciał że 2 brygady nawaliły - życie .A rezerwa się popsuła w połowie drogi

Bronek
@Ha ha ha ha

Możesz nie pracować, tylko musisz siedzieć na dyspozytorni i (usunięte przez administratora) w krzesło. A to jest o wiele bardziej męczące niż sama praca

Luki
@Bronek

Można się dogadać i jeździć tylko jedną zmianę

Komunikat

Procedura podprowadzenia płynu do spryskiwaczy: 1. Bierzemy autobus wystawiony na "ekstrówkę" oraz swój 5l baniaczek. 2. Odpalamy autobus i wjeżdżamy na halę oraz parkujemy nieopodal zbiorników z płynami. 3. Chyżo wychodzimy z autobusu wraz z baniaczkiem i lejemy do pełna płyn do spryskiwaczy. 4. Wsiadamy z powrotem do autobusu i jedziemy pod dyspozytornię. 5. Wysiadamy z autobusu z napełnionym baniaczkiem, otwieramy swój prywatny samochód Ford Kuga i wkładamy w/w baniaczek do bagażnika. 6. Z uśmiechem wracamy do pokoju dyspozytorów myśląc, że nikt nie widział.(widziało kilku kierowców) Do dyspozytorów: I wy się macie za kogoś lepszego od nas, a tu taka słoma w buciorach Swoją drogą ciekawe kto kradnie regularnie trójkąty i apteczki.

Mk
@Komunikat

Z roku na rok atmosfera w mobilisie coraz gorsza. Większość dyspozytorów gardzi kierowcami. Czesto jak kierowca zgłosi problem na mieście to potem slychac z pokoju dyspozytorów niecenzuralne komentarze i bluzgi na jego temat.

Zigi
@Mk

To zupełnie jak w pewnej, ostatnio dosyć sławnej firmie, która posiada jeden ze swoich oddziałów na Płocho.

Margines społeczny
@Mk

Atmosferę tworzą ludzie, większość dyspozytorów jest w porządku, ale jest takich dwóch niefajnych, a szczególnie młody kawaler co się goli na łyso. Z komunikacji interpersonalnej to najbardziej lubi drzeć się jak opętany, potrafi też dzwonić do kierowców w ich czasie wolnym i wrzeszczeć przez telefon. Interakcja z nim to jak pójście do toitoia na pętli - tylko jak nie ma innego wyjścia.

Krowa 1
@Margines społeczny

Wszystko jest do czasu - niech tylko do mnie zadzwoni i spróbuje ,,Wrzeszczeć ,

Karuś

Niedługa w tej firmie będą karać za podrapanie się po jajkach w kabinie. Śmiech na sali. Aby zabrać tą premię. (usunięte przez administratora) Jeszcze trochę i kopa dostaną i nigdy więcej powrotu tutaj

Zigizigi
@Karuś

Jajka się myje i nie trzeba wtedy drapac bo nie siedzą. Kraus jakoś przez 4 lata w tej firmie ani razu nie straciłem premii . Więc jak ktoś wykonuje dobrze swoja pracę to nie ma problemu z zabrane premią

Muszalineczkowsty
@Zigizigi

Potwierdzam żeby nie dostać premii trzeba konkretnie narozrabiać

Bus Driver
@Muszalineczkowsty

I już ktoś konkretnie narozrabiał! Czemu pan kierownik Marcin B. do tej pory go w pracy trzymał i nic do tej pory nie zauważył? Bardzo ciekawe.

CV na portalu?....

(usunięte przez administratora) ex-CEO, jak szukasz pracy to napisz CV do Arrivy - kontakt masz na ich stronie w zakładce "kariera". Potrzebują teraz kierowców - masz szansę wrócić do Warszawy. Oczywiście - warunki wybitne, podobne do twoich - pojeździsz 200 godzin, zarobisz 2500. Aaaa, ale przecież ty nie masz lejców na autobus - więc przez akademię, czyli 2300 na łapkę. Co, źle? - w Ostrołęce tyle nie zarobisz. Pomyliłeś sobie lejce - aplikacje składa się do pracodawcy, a nie do mediów! Buha haaa ha!

duch powraca z osrtołęki

Na Infobusie przebudził się duch przeszłości: "O artykuł na ten temat poprosiliśmy Dariusza Załuskę, długoletniego dyrektora zarządzającego Grupy Mobilis.Oto jego głębsze spojrzenie na ten problem: Czytaj więcej: http://infobus.pl/zaluska-czy-autobusowe-wypadki-musza-sie-zdarzac-_more_125638.html" Ex-alfa i omega twierdzi: Przewoźnicy niezależni muszą ubiegać się o zlecenia w ramach przetargów publicznych, gdzie podstawowym parametrem podlegającym ocenie jest cena usługi, a kolosalny wpływ na tę cenę mają koszty osobowe tj. koszty kierowców (nawet ponad 30% kosztu całkowitego)." Dariuszu, a ile u ciebie wynosił nominał w miesiącu? - bez płatnych nadliczbowych, bo ty sobie wymyśliłeś że nominał za twoich czasów to 200 godzin i sam jesteś wspóuaytorem przemęczenia kierowców. Z drugiej strony - twój artykuł jest bardzo słaby merytorycznie i stylistycznie. Chciałeś zaistnieć? - nie udało się, nie wrócisz. Nie nadajesz się. A jak wyleciałeś - nawet wzmianki nie było o tym na Infobusie. Napisz kolejny artykuł o tym za co straciłeś posadę, polemizujemy.

Jerzyk
@duch powraca z osrtołęki

Warto też wspomnieć o wypadkach , pożarach i uziemueniach autobusów Mobilisu. 3 wozy w rowie na Strażackiej, Solina w lesie w Rembertowie z pijanym kierującym. Kilka su10 rozbitych i skasowanych. Pożary Jelczy Libero i stan techniczny większości wozów w starych przetargach.

@Jerzyk

No własnie słowo klucz "na starych przetargach" . Od tamtej pory jednak wiele się zmieniło.

N
@Jerzyk

Cyrk widziałem, bo w cyrku byłem. W Mobilisie pracowałem - cyrk przeżyłem!

.WOT

Praca w całej komunikacji zmieniła się na gorsze, więc nadal nie wiem do czego pijesz. Ogólnie kto młody to radził bym uciekać z KM.

Dominik

Mobilis zatrudnia nawet kierowców z żółtymi papierami, niezrownowazonych psychicznie którym nie powiodło się w mza, takim przykładem jest pewien Janusz

Mietek
@Dominik

Januszem to ty jestes a Twoja stara to Grażyna!

Olo

MZA wypłaciło dzisiaj premię za pracę w warunkach zagrażających życiu. (usunięte przez administratora)

Rafex
@Olo

Mza żadnych premii nie wypłaciło. Pracowałem cały miesiąc i na konto nic nie skapnęło.. Dzwoniłem (z ciekawosci do rachuby.. Nie mieli żadnych dyspozycji z premiami... To jest FAKE NEWS!!!!!!!

Fbnn
@Olo

Nic nie ma nawet z wolnego ludzie uciekaja z mz

Kierowca

Witam serdecznie. Czy obecnie są przyjęcia do pracy na stanowisko kierowcy autobusu?? Jaką obecnie oferują stawkę na umowę o pracę, jakie dodatki, premie ? Z góry dziękuję za informacje

@Kierowca

Do września nie ma na razie przyjęć, a stawka i benefity są niżej opisane

Trampkarz 6
@9999

Czy ktoś wie za co tą premia 600 zł ?

Goryl i Motyl
@Trampkarz 6

Ci co mieli dostać to już mają kasę na końcie - garstka osób dostała

Rysiek
@Kierowca

Czy jest nabór i szkolenia? Jak pracuje się osobom z ostatniego naboru?

Norbi
@Rysiek

Teraz nie ma przyjęć, idź do Arrivy tam biorą wszystkich.

Kris_167

Chciałem serdecznie pozdrowić mega interesującą dziewczynę Kierowcę z Lion's City 9_5_1_7. Masz bardzo ładne oczy, swoim spojrzeniem zdecydowanie poprawiłaś humor :)

@Kris_167

Żeby ci się następnym razem zdecydowanie nie popsuł humor... ;)

Ja2

Ale na temat Mobilisu że hoho

Grubcio
@Kris_167

Niektóre nie są po przejściach, są bardzo szczęśliwe i zadowolone z życia ????

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilis - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilis?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobilis?

Kandydaci do pracy w Mobilis napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobilis