Opinie o Mobilis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mobilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilis w Warszawa

W wymoderowanym już wpisie na forum był artykuł z infobusa, gdzie prezes nazwał strategię firmy w pozyskiwaniu kierowców cytuję "magnesem mają być pensje" I co, jak z tym magnesem? Przyciąga czy to dalej te same opychające sie bieguny?

Zenon

Dla mnie mega spoko. Podwyżka jest odczuwalna! Dorzucając dodatki, robi się całkiem niezła pensja.

Robert

Nick czytając Twoje wypowiedzi to wychodzi bardzo smutny obraz Ciebie jako czlowieka. A mianowicie jesteś bardzo sfrustrowany i ograniczonym czlowiekiem, potrafisz tylko wyzywać ludzi (Ale w necie to łatwe (usunięte przez administratora)) Zostań lepiej za tą granicą i nie wracaj bo takich prostaków z wielkim EGO jak Ty tutaj nie potrzeba. I żebyś zaraz nie pisał że się podszywam pod kogoś z Mobilisu to wiedz że tam nie pracuje ani nie siedzę w żadnym pokoju jak to Ty wypisujesz wietrzac wszędzie spisek. Po prostu zał mi Ciebie.

@Robert

w necie latwo' a no jak widac bardzo latwo, za latwo, zatem powiedz mi to w oczy wariacie ty kolejny ty, powiedz mi to w oczy jakiz jest moj obraz w twojej jakze interesujacej ocenie, i nie zapomnij podac konkretnych przykladow gdzie i kogo wyzywalem ale zanim a troche czasu minie o czym na koncu to naucz sie czytac ze zrozumieniem, wroc do szkoly a moze zapisz sie na jakies kursy, skoncz je, poczytaj potem 100 razy jak nie pomoze to i 200 i tak do skutku, moje wypowiedzi(moje i nie tylko moje bo pod NICK nie kryje sie 1 osoba ale ty kocie ty zapewne to wylapales) na przestrzeni 4-5lat..potrzeba za to takich jak ty, ameb umyslowych i pruj..d..p zwyklych(ja nie wyzywam w tym konkretnym przypadku i innych podobnych, teraz zebys nie pry pry pod siebie tam, ja z toba/wami cisne) co to potrafią burczec pod nosem, a tym bardziej sprzed komputerka, ILEZ TO takich prowakacji tutaj bylo, ilez razy byl nawet podawany adres jak bylem, dawaj podjedz, swieta bede w Pl, powiedz mi to w oczy, mi ciebie nie zal bo sam sobie jestes winny, juz daruj sobie odpisywanie bo nawet nie czytam i nikogo to nie interesuje twoje zdanie czy takich jak ty(niestyety takich wiekszosc) a jak ktos z toba ruszy jeszcze to tym bardziej bij sobie brawo w lusterko, JESZCZE RAZ ci napisze jak nie dotarlo(i interesuje mnie skadś ty czy od tego czy od tamtego czy od zadnego kasztana tyle co wczorajsza gazeta) WIELKIMI LITERAMI może dotrze, PRZED SWIETAMI PODAJE TU NAMIAR, podjedz, nie sam najlepiej a paru was sie znajdzie takich jurkuf, markuf, robertuf(pisownia celowa bo nie przypadkowa) z paroma mamy do wyjasnienia, i wiecej sie na ten temat produkowac nie zamierzam bo to nie miejsce na p

polemike z zerami umyslowymi, ''dostal bym w pape'' cytuje tylko podsumowujac ostatnia moja taka polemike z tego typu zerem, 3mam cie za slowo.

bardzo często obrażasz pracowników Mobilisu i po tym co wypisujesz to zalecałbym leczenie Oskarze B.

Oskar Blicharz

Mam do powiedzenia, powiem wam jedna, druga, trzecia, i tak dalej konca nie widac xxx setna(oby) amebo umyslowa juz niebawem, za te pomowienia, za to co jedna druga i tak dalej (konca nie widac) amebo za to co narobiłaś koło piora, nie będe tylko ja, jest paru Ludzi co maja tez wam(wszystkim procz Tadzia i Remka) kilka slow do powiedzenia, panie janćiki, panie g czy jak mu tam(ten zdaje sie juz na r2, zajedziemy a jak) panie bule czy reszta zwyklych łepetyn (pokazalas lepetyno klase juz nie raz pokazesz po raz ostatni) leczenie wam sie przyda, chociaz niewiele już pomoze a ja nie będe chodzil po sądach (chociaz to z wami nalezalo zrobić, to wiesz jeden z drugim że nie ze Mną) spotykamy sie LADA CHWILA, wszyscy, DO ZOBACZENIA.

piekarz3

Czy są jakieś zmiany finansowe dla pracujących na umowę zlecenie?

qrcze
@piekarz3

podbijam temat! Ile płacą teraz na zlecenie?

jerry

odradzam

Helka
@jerry

a ja polecam

lolo
@Helka

Ja też odradzam. Najgorszy pracodawca w komunikacji w Warszawie.

Darek
@lolo

nie jest tak zle jak piszecie. Zobaczymy po 10, jakie pensje będą… Moim zdaniem lepsze niż myslicie

Kierowca Autobusu

Kazali mi zapłacić za ubrania do pracy. Szybko poszło wyszedłem

Ja zadałem pytanie czy muszę sam kupić sobie ubranie? czy mogę mieć swoje ubrania? i jaka stawka? Suma odpowiedzi, wstałem i wyszedłem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Radosny Alfred

Dali podwyżkę to już lecę,rzucam wszystko żeby tylko w mobilisie robić,prestiż aż bije z tej firmy,nawet z kolegami po fachu można się dogadać co prawda po rusku ale to żadna przeszkoda w szkole się liznęlo języków obcych,no i nasze ukochane kierownictwo,naprawdę ciężko odmówić sobie takiej przyjemności.

Kazik
@Radosny Alfred

A ja tam nie czuję ciśnienia, mam w Mobilisie elastyczne warunki pracy, a podwyżkę do 23zł/h przyjąłem z otwartymi rękoma. Przecież to in plus.

Jogi
@Kazik

Na takich właśnie Kazikach mobilis robi kapitał. Smutne ale prawdziwe.

Olo
@Jogi

Każda firma robi pieniądze na takich Kazikach nie zależnie czy to MZA czy Mobilis czy IKEA . A MZA mając za wozokilometr cos kolo 9 zł a nie 7 jak mobilis to może dobrze płaci. Śmieszka mnie te wasze wypowiedzi i plucie na ludzi którzy pracują gdzie indziej niz wy. Po prostu poziom szkoły podstawowej.

re
@Olo

5kola papieru(na ręke) to powinno być absolutne minimum w MZA gdzie masz rózne linie, wozy duzo tego ..u ajentów gdzie masz swoj woz niemal z automatu, plus jesli tylko tak chcesz to tylko 1linie 3,8-4000 bez premii, bez nadgodzin, bez laski, samej podstawy za nominal, doszlo do takiego zapętlenia(celowe dzialanie nie tylko w km) że te aktualne zarobki w MZA są okreslane jako''dobrze placi'' BO przeciez INNI placa jeszcze mniej.

kalkulator
@Olo

@Olo, a kto kazał Mobilisowi jeździć za 7 zł a nie za 9 jak MZA? - to ich własny wybór. A jak się nie doszacuje stawki to potem tnie się na wszystkim co można przyciąć - na pensjach, na częściach i na ludziach. @Olo, a kto kazał kupić Mobilisowi 61 hybryd, skoro ZTM wymagał ich w przetargu tylko 54? - co myślisz, że MAN dał te dodatkowe 7 aut w promocji po 1 zł? - nie, trzeba było za każdy autobus zapłacić przynajmniej z 1,2-1,5 mln zł, czyli jest do odrobienia na kontrakcie dodatkowe ponad 10 mln zł. Jak sądzisz (usunięte przez administratora) w jaki sposób te auta się "odpracują"? To teraz w drugą stronę: czy wiesz że aby tylko zbilansować ten zbędny zakup każdy autobus powinien przejechać przynajmniej 15 tys km miesięcznie? Jest to realne i zgodne z umową z ZTM? - masz odpowiedź na swoją radość.... Niestety.

wszędzie dobrze gdzie nas...
@Olo

Taaa… Wystarczy wejść na stronę MZA, gdzie jest tak super i poczytać komentarze…

Były Mobylys.
@Kazik

Koniu z utraty, to ty? Mam suchy chleb dla konia????

Nawet na forach widac kto pracuje kto zostal w KM bo kazdy kto choc troche kumaty zostawil to juz dawno, juz nie mowie czy wyjechal z tego chorego krajuale pprostu od reki zostawil, rzucil jak dzi..ke bez swlowa wyjasnienia nawet..na racjonalne, konkrete atgumanty i przyklady galganeria reaguje standardowo, szkoda ze w oczy NIGDY nie byla taka mocna a jedyne co potrafila to p0licja sie ratowac jak przychodzilo co do czego czy ta firemka czy inne..ily z was galgany podalo tu swoje dane, adres i chocby maila i ilu burczyaby anonimowo, lepiej sie zrobilo jeden z 2gim gamoniu ale to tylko na chwile, to nie pomoze, wam juz nawet baranki o sciane nie pomoga..3-4 lata aktywnosci na tym forum Ludzi charakternych moze z 5 Kaso Olo jeszcze max 2-3 jak i przez lata i przez te wszystkie firmy wydmuszki w realu...wchodzi ktos swierzy czyta o takie bzdury jurkow czy innych kasztanow potem laduje sie w to zostaje i staje sie tacy jak oni..on ''dojezdzil'' miejscie swoj rozum, praktyka max 3miesiace i lota, pracy jest a jest wtym zawodzie to praca szuka driverow nie odwrotnie..pozdro dla tej garstki normlanych..z fartem mimo wszystko.

Czacza

Współczuję Ci człowieku! Jesteś taki nieszczęśliwy...

@Czacza

WY/TY/90% za to szczęśliwi ..że aż bije,,gnojem co najwyzej wyniesionym w butach z rodzinnych wsi..nie udzielam/y sie tutaj juz bo smierdzi, kiscie sie w tym smrodzie jak wam tak pasuje.

@Czacza

odedzwal sie ćwe ćwe wujek dobra rada, jeszcze szkoda ze do psychiatry nie napisales ze trzeba isc, wy, ameby umyslowe tak macie az dzw bierze ze nienarobiles jeszcze otak pod siebie..moze cos konstuktywnego bys napisal, moze jakies konkrety o nie dali 3zl podwyzki ćwe ćwe i reszta happy, no a przeciez osrodek wczasowy za free co ma pisac i po co..burknie aby pod siebie od czasu do czasu humorek sie poprawi na chwile i dalej jazda dla tego czy tamtego wyzyskiwacza..gardze wami(90% w KM) to juz tak na koniec..jestescie zera (0) jestescie nikim, byliscie, jestescie będziecie, i nic dziwnego ze kierowniczka ta czy tamta za takowych was ma bo sami sobie zasluzyliscie, sami sobie daliscie to macie.. TYLE. a teraz brzechniesz cos tam jeszcze ale to juz do sciany, to juz na nic twoje brachanie.

Tomek86

Każdy ma prawo do wyrażania myśli, mobilis to nie jest dla mnie firma wiadomo, nie pracuje w Warszawie w żadnej firmie, ale myślisz że jak pójdziesz gdzie indziej to będzie taki miód?, będą cię klepac po plecach i dziękować? U prywaciarza na liniach regularnych albo turystyka, w co szczerze wątpię, może i kasa większa ale jakim kosztem, mało jest takich firm w których człowiek czulby się doceniany i miał jeszcze w miarę komfortowe warunki

Kierowca autobusu 11111000993

Witam mam pytanie chce jeździć na pół etatu gdyż jest to coś co kocham robić. Kiedyś pracowałem na pełen etat ale teraz mam drugą pracę gdzie mam ustalone godziny pracy. Gdzie łatwiej będzie mi się do gadac z grafikowym a by mi się nie pokrywały godziny pracy jeśli w ogóle jest to możliwe ??? Bardzo proszę o poradę

@Kierowca autobusu 11111000993

Polecam Arrive. Tam ustalisz sobie dni pracy i zmianę na której chcesz pracować.

Bolek
@Kierowca autobusu 11111000993

Najprędzej w EEC. Tylko tam trumny na kółkach jeżdżą a nie autobusy.

@Bolek

trumny a nie autobusy to jezdzily u michalczewskiego- dwunastki pod koniec kontraktu je autentycznie je przypominaly(druga sprawa ze many byly juz wtedy xxx letnie) autosany 3 lata i fakt zajechali je pogrodziskowe orly i reszta ale przynajmniej hamują(czego nie mozna bylo powiedziec o niektorych manach itsu na starzyniaku to w dol szedl jak po swoje) autosany raz ze orly zajechaly a dwa ze awaryjna, nieudana konstrukcja ale i tak bezpieczniejsze niz many(i epizod ze 1 spalonym tego nie zmienia)

Jerzyk

Akurat pod koniec kontraktu Many ITS były w lepszym stanie niż rok czy dwa przed jego końcem. Ztm ostro przycisnąć Michalczewskich i wozy w ostatnich miesiącach były nadzwyczaj sprawne.

@Jerzyk

nono wedle ztmiku to i autosany dostaly ''certyfikat'' i również są aktualnie ''nadzwyczaj sprawne'' jeszcze w ''lepszym'' stanie niz pol roku czy 2 miesiace przed buahahahahahha ztmik to sie nadaje, banda nierobow, pociotkow i calej reszty darmozjadow zarabiajacych dwa trzy razy tyle niz ludzie bez ktorych by nie istnieli(kierowcy taki paradoks), sztuczny twor w dodatku monopolista do natychmiastowej likwidacji pododbnie jak straz miejska, itd i jeszcze pare takichperelek post komunistyczniej ''wolnej'' Polski..no ale to juz szerszy temat nie wart wyjasnienia komus kto twierdzi ze trumny z its byly ''nadzwyczaj sprawne'' fakt pod koniec tym nie jezdzilem bo zostawilem szmelc i kazdy kto mial choc troche oleju w glowie, natychmiast po 1szej i ostatniej akcji ze mi nie chamowalo truchło, no ale sa i tacy co dojezdzili, ba jeszcze sobie chwala a teraz szykuja sie do wyjazdu scaniami skladanymi na kolanie..jak to mowią SZEROKOSCI ''koledzy''z its, super ''firmy'' nastepnej :)

jerzyk

Nie ubliżaj i szacunek zachowaj dle firmy i kolegów z którymi jezdziłeś. Ja dojezdziłem w ITS do końca i chwalę sobie tam pracę

@jerzyk

ale co nie ublizaj ? ZTMikowi?! co Ty tu kolegow miedzy wodke a zakąske wtracasz? bo z ztmikiem jade jak z dzika swinia z ztmikiem, z kierownictwem czy z its czy z mobilisku(tu i z dyspozytorami oprocz Remka i Tadzia) czy z grodziska czy z mzkowa a co jezdzilem to sie szanuje i mam kontakt moze z 5cioma od michalczewskiego i to takimi co rowniez jak ja co od reki zalatwili sprawe z kolejna firemka krzakiem(taki guzik robil u nich 15 min doslownie dojechal aby z bazy na CH targowek truchlem bez hamulcow zglosil podmiane byl slawetny TATUS( z nim samym rowniez dobrze mi sie wspolpracowalo bo szybko pojal ze tu swojego pokazywal nie będzie) na dysp stwierdzil zeby jechac linie robic a guzik aha ok tel na KG na wydzial ruchu drogowego..30min pozniej holownik juz jechal po tego zloma bo nawet nie pozwolili na baze jechac) do takich Ludzi mam szacunek i z takimi Ludzmi mam kontakt(jeszcze ze 3-4 od ITSa) a reszta o tacy jak jurek co to im ''dojezdzili'' do konca, wąsate piotrki reszta tych gamonii to nawet do mnie nie podchodza i nie podchodzili bo dobrze wiedzieli/wiedzą ze jedyne co to pocisk w ich strone..Ty im dojezdziles ''kolego'' ale to swiadczy tylko o Tobie, przez takich jak Ty(mimo wszystko z duzej), piotrki zbychy czy reszta(w KM to 90%) jest w tym zawodzie jak jest i lepiej nie będzie a tylko gorzej, chwalisz sobie ok ale na Twoim miejscu publicznie bym sie nie przyznawal do tego bo jak powtarzam swiadczy to tylko o Tobie

Janek
@Kierowca autobusu 11111000993

Tutaj też nie ma z tym problemu. Jest elastycznie.

Jerzyk

Toniesz chłopie i nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz.

@Jerzyk

mowisz o sobie ? no tak tobie juz nic nie pomoze a o mnie sie nie martw, ja sobie zdalem sprawe juz dawno ze w polin mozna tylko orajac wlasnie utonac dlatego juz dawno nie oram w polin jak ty i twoje ziomki z itsu czy arrivy..zatem szerokosci ''kolego'' bo tu nic innego nie mozna juz napisac.

@Kierowca autobusu 11111000993

Do póki kierownikem jest Łukasz oraz Marcin to odradzam przyjscia do tej firmy.

Matplaneta

Dostaliście obiecane 200% za godziny nadliczbowe ?

sugestia

Moje sugestie dla Mobilis: Więcej pokory - pracownicy to jest ciemny lud i nie wszytko kupi

Wujek dobra rada
@sugestia

Nie mogę tego słuchać. Dobrze znam rynek i wiem, co w trawie piszczy, ale mega hejt na Mobilis, że pensje podniósł też jest przesadzony.

Gniew jamnika
@Wujek dobra rada

Słuchać ? Jak można patrzeć w monitor czy tam smartfon i pisać ze się słucha . To chore .

ciocia lepsza rada
@Wujek dobra rada

Ojojoj, będziemy płakać z tego powodu. Popatrz ludziom w twarz których ten pracodawca rzeźbił i teraz próbuje ratować własny zad, ale dopiero jak się ludzie od niego odwrócili - dla mnie za to wszyscy którzy odeszli zasłużyli na wielkie uznanie! Tak trzymać koledzy - koniec z robieniem z nas baranów!

nikt
@Wujek dobra rada

Zanim następnym razem coś napiszesz, najpierw sięgnij do słownika i przeczytaj znaczenie słowa, a potem go używaj. Do rzeczy. Nie "hejt" a krytyka. I nie za podwyżkę tylko za jej brak przez tyle lat, pomimo tego że pieniądze - jak się okazuje - były.

Driver oblatany

Ja mogę przyjść na etat do mobilisu tylko ze ja rozmowę zaczynam od 30 zł /h i to na umówie,za mniej nawet nie rozmawiam zwłaszcza z tak poważnym kontrahentem

Dla mnie spoko
@Driver oblatany

W Mobilisie jest teraz 22zł/h na start i umowa o prace. Wg mnie też całkiem spoko, 3dych nie dostaniesz od nikogo.

Jaro
@Dla mnie spoko

34złotych masz w MZA.zapraszamy

@Dla mnie spoko

Tylko zaraz ci policzą że te 22 to tylko jezdne a za przestoje inaczej. I będą ci odliczać za każdy postój pewnie z czasem wpadną na pomysł żeby nawet za postój na czerwonym świetle liczyć postój i w końcu wyjdzie ci średnio 15 zł na godzinę do tego będziesz łapany za wszystko żeby tylko ci coś jeszcze potrącić za karę i wtedy dopiero poznasz co to Mobilis. Przepracujesz 250 godzin a z tego tylko ze 150 będzie jezdnych.

Bez przesady...
@anonymous

Chyba trochę cię fantazja poniosła!! Za chwilę nic z pensji nie zostanie, jak zaczniesz odejmować… Hehe może trzeba profesje zmienić, by zacząć zarabiać, ale beka…

Darius

Z całego serca odradzam pracę w Mobilisie,można stracić zdrowie nie tylko fizyczne ale i psychiczne.Nie pomogą żadne pseudo podwyżki,wyzysk na każdym kroku,a o równoważnym czasie pracy zapomnij.Pozdrawiam.

Taka sytuacja
@Darius

Taa, jak ktoś przymierza się do zrobienia kat.D, to musi mieć niezły orzech do zgryzienia, bo na profil której firmy przewoźniczej by nie wszedł to jest pocisk na maxa, niektórym po prostu nigdy się nie dogodzi. Nawet jak podnieśli płace.

Mobilisek

I jak zadowoleni po odebraniu aneksu do umowy w temacie podwyżki?

DOLAR
@Mobilisek

zrównanie sie z, na przyklad stawką oferowana w EEC nazywasz ''podwyżka'' ?!

cent
@Mobilisek

Będzie jak co roku - jak chłopy skończą wykopki i zaczną zasilać w Mobilisie - wtedy jak zawsze stawka znowu spadnie bo będzie nadmiar rolników chętnych na przetrzymanie zimy. Na wiosnę znowu odpływ [do pola] - to stawki rosną.

Bobby
@cent

Hehe, nie no, bez przesady, nie ma opcji, żeby te podniesione stawki w Mobilisie uległy zmianie :)

Panie Jaki - do Pana ten post

ZTM przygotował prezent dla członka WTP. W ramach nie wiadomo czemu stworzonego zamętu na obsługę komunikacji autobusami 18m, gdy Mobilis nie wygrał przetargu nagle pojawiło się wiele przesłanek żeby zwycięzca nie dostał przetargu i tym sposobem niby to zupełnie przypadkiem ale jednak innego wyjścia ZTM nie ma - to zamówienie musi obsłużyć przez przynajmniej pół roku, w ramach zamówienia z wolnej ręki nie kto inny jak .... Mobilis. To nic, że w MZA zwalnia się trochę takiego taboru. Oczywiście, pożądane będzie aby na przeguby siedli pracownicy z UA - w tym zadaniu można, więc za niższe pensje kierowców Mobilis będzie miał zwrócone to niby będzie musiał zapłacić za straty na najnowszym kontrakcie. Taki to gest ma Stołeczne Miasto Warszawa rękami urzędników zaprzyjaźnionych z jedynym słusznym operatorem komercyjnym.

Wojtek
@Panie Jaki - do Pana ten post

A ze Ariva nie wyjedzie w planowym czasie na 9 metrowce to przedłużenie kontraktu dostało EEC bo do tej pory obsługiwała ten kontrakt. A może tez jest pod parasolem ochronnym ZTM. Nie pracuje w żadnej z tych firm tylko jestem miłośnikiem komunikacji. Wiec nie rozumiem skoro tak bylo źle to po co pracowaliscie w takiej czy innej firmie. Po pierwszym miesiącu bym się zwolnił jak by mi nie odpowiadało . A wy piszecie jak to bylo okropnie jak byliście oszukiwani jakmto was kierownictwo nie szanowali a jednocześnie pracował iście tam kilka lat a teraz wylewacie żale To jest poprostu zenujace.

rozumienie to dar
@Wojtek

No widzisz, nie zrozumiesz bo jesteś tylko miłośnikiem. Skończysz gimnazium, nauczysz się życia - to pogadamy. No, a teraz spać - bo jutro masz na 8-ma do szkoły dzidziusiu.

@nauczony doświadczeniem: ta hojność firmy przedstawia się tym, że w Warszawie podnoszą o 5 zł i dalej nie mają ludzi, a Krakowie dostaną 1 zł i za chwile tez nie będą mieli ludzi. Taka sprawiedliwa firma. Na szczęście wiara się na nich już poznała.

nauczony doswiadczeniem

jak myslicie,mobilis ta podwyzka chce pokazac ze teraz to jest pozadna firma ktora liczy sie ze zdaniem pracownikow i nawet placi czy to tylko tak na chwile taki pic na wode,kielbasa wyborcza ?

@nauczony doswiadczeniem

@nauczony doświadczeniem. Mobilis dał podwyżkę bo nie realizuje odpowiednio kontraktów bo nie wyjeżdzają brygady. Brak ludzi. Gdyby podwyżkę dał przed wejściem MANów hybrydowych to tak by to się nie skonczyło. Nie wiem ilu chłopa uciekło ale sytuacja nie jest obecnie ciekawa.

Na bierząco
@jerzyk

Znający historie tej firmy w Warszawie wiedza co wyprawiała i raczej mało prawdopodobne aby wrócili,do dziś procesy w sadach pracy o niewypłacone nadgodziny z zeszłych lat kiedy to firma miała w głębokim poważaniu kodeks pracy,zreszta niewiele się w tej kwestii zmieniło poza zmuszeniem ich do wypłacania nadgodzin,miasto w żaden sposób nie kontroluje jak realizowane są kontrakty za państwowa kasę,do tej pory było ciche przyzwolenie na te wszystkie patologie które miały miejsce w firmie ale to widać ze już się kończy,zaczynaja dobierać im się do tyłków,boja się ze PiS może wygrać w Warszawie,a wtedy dopiero zrobi się wesoło,nie będzie parasola ochronnego .

@Na bierząco

taa, powsadzaja ich do wiezien, poodbieraja majatki i co im tam jeszcze nie zrobia..uklad po-magdalenkowy kopanie sie do i po kostkach, nic i nigdy wyzej, a zasada wy nie ruszacie naszych my waszych swieta. WYLACZ TV WLACZ MYSLENIE !

WSTYD
@jerzyk

To była podwyżka - jak by dali te 22 ,23 netto to rozumiem .Czekamy na kolejny ruch w sprawie podwyżki ale taki by było się czym pochwalić na mieście ( bo teraz to jest wielki WSTYD )

Helmut

To po co tam pracujecie albo pracowaliscie?? Po miesiącu pracy powinniscie odejść a nie kilka lat przerobili a tera maja pretesjie do garbatego ze ma dzieci proste. Po prostu jesteście żałośni .......

huuurrrrrraaaaaaaaaa
@Helmut

zeby wykorzystac a potem rzucic jak szmate ? podszkolilem sie troche i starczy tego wolontariatu,juz mnie przyjeli do mza wiec mam gdzies ta firme,odchodze bez zalu i z satysfakcja ze duzo na mnie nie zarobili

Niegdzie nie dostaniesz tyle co ci Mobilis naobiecuje Ha hhahhhaaaa ha!

@anonymous

Masz rację, rozbawiles mnie z rana. U (usunięte przez administratora) już ponoć 25brutto jest i tylko chetnych brak. Tu 22 i 23 i brygady nadal w Ursusie a nie na mieście. PKS opinia tragiczna i gragiki z dnia na dzień i ludzi nie brakuje. Arriva placi najgorzej i ludzi pod sufit. Wyjezdza za innych i gdyby bylo wozow więcej to ponoc ludzie by tez na nie byli. Gdzie jest pies pogrzebany że tu gdzie źle płacą ludzie są, a tu gdzie lepsze stawki nie ma kto kręcić kierownicą?

Mulatek
@Jerzyk

Jak Arriva ma tyle ludzi ze wozów dla nich brakuje to czemu cały internet zasypany ich ogłoszeniami o prace?

Tadek
@Jerzyk

Powodów takiego stanu jest wiele. Miejsce zamieszkania i dogodny dojazd. Układ z dyspozytorami, co do czasu, brygad i wozów. Darmowe miejsce do spania itd. Najwyższa stawka nie jest wyznacznikiem decyzji. Każdy waży swoją decyzję pod względem ekonomicznym i społecznym.

@Mulatek

Bo proszę Ciebie od grudnia Arriva wyrusza z nowym kontraktem na 25 brygad na wozy 9 metrowe.

Nie w Arrivie
@Jerzyk

To nie do końca tak, że Arriva nie ma problemów kadrowych. Też czeka sporo wolnych miejsc.

Kutanoid
@Jerzyk

Odpowiedz jest prosta,mobilis musi zmienić kierownictwo nie będę wymieniał nazwisk ale każdy kto pracował wie o kogo chodzi,jeżeli zakład pracy ma jakoś prosperować to załoga musi grac w jednym teamie,nie może być tak ze kierownictwo szuka haka na pracownika na sile żeby tylko nie zapłacić to dobre na krótka metę,kierownik musi stać murem za pracownikiem i odwrotnie inaczej zawsze będzie wojna wewnątrz firmy,pracownicy będą odchodzić a smród zostanie,jak kierownictwo zrozumie ze kierowcy na drzewach nie rosną może być już z deka za późno,wtedy wkroczy ztm zerwie kontrakt i ogłosi nowy przetarg, kierownictwo wyląduje na bruku i taki będzie finał .

@Kutanoid

Zaczynam rozumieć o co tu biega. Jednak atmosfera to już połowa sukcesu.

@Kutanoid

Nie zerwie umowy niestety.. Po to ludzie z Mobilisu siedzą w ZTM aby firma miała się dobrze w Warszawie nawet jak nie realizuje planu. Od tego jest MZA ,aby takie dziury łatać ,a w MZA mnóstwo chętnych do przychodzenia z wolnego, wiec koło się toczy dalej a ,że kosztem kierowców nie ważne czy z MZA,Arrivy,PKS czy Mobilisu to już inna sprawa.

darius

Dlaczego jaśnie wielmożny moderator usuwa moje wpisy o tym że praca w firmie mobilis to dno i kupa mułu....

Aaaasss

Czy macie kontrole itd na zajezdni jesli tak to jakie wrarzenia

Nie itd
@Aaaasss

Człowieku na zajezdni nie ma żadnych kontroli ( a niby do czego mieli by się przyczepić )

Jan Koss
@Nie itd

A choćby do ilości godzin przepracowanych przez kierowców w miesiącu i w roku. Do przerw które są za krótkie. Nie chodzi o przerwy miedzy dniowkami bo te są ok ale o odpoczynek po 2 tygodniach pracy ilu kierowców go ma??

szofer

Niemiecki rynek pracy interesuje pracowników z Ukrainy oczywiste z jakich względów iokoło 60 % deklaruje wyjazd po otwarcu dla nich rynku pracy. Nasi pracodawcy dostaną po łapkach jak do tego dojdzie i juz trzęsą portkami tulko czekać aż do tego dojdzie, wreszcie zadziala prawo popytu na pracownika i potrzeba wzrostu wynagrodzeń, ciekawie jak zachowa się przewoźnik ktory chwali sie że płaci najmniej

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilis - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilis?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobilis?

Kandydaci do pracy w Mobilis napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobilis