Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Mobilis

Pracowałeś w firmie Mobilis i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
werty - 2016-02-03 16:09:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
noo to super wlasnie ze oferuja tutaj niezbedne narzedzia pracy i w dodatku wlasne auto, bo to przeciez jest wazne..ciekaw czy tak na kazdym stanowisku
zdjecie uzytkownika
mac - 2016-02-08 18:13:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na elektornika autobusowego musi byc ukonczona szkola zawodowa lub technikum oraz doświadczenie,prawo jazdy kat. b, ale oferuja szkolenia ,narzedzia pracy,bilet miejski równiez.
zdjecie uzytkownika
Wiatr - 2016-02-10 16:15:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Brak miejsca jakby to opisać w całości. Brak rozmów Prezesa z pracownikami i pochylenia się nad problemami wśród pracowników z kierownictwem. Pracownik nie ma nic do powiedzenia , nie można mieć swojego zdania ani je głośno wypowiadać. Należy dbać o pracowników , którzy sumiennie wykonują swoją pracę a nie czepiać się drobnych przewinień i nie zastanawiać się w jaki sposób pogorszyć pracownikowi warunki pracy - płacy co nie zawsze bywa to z prawdą by w ten sposób postępować pracownikiem. Nie dąży się by w tej firmie panowała atmosfera wśród pracowników , wręcz przeciwnie by jej nie było.
zdjecie uzytkownika
olo - 2016-02-15 12:39:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ci kierowcy z Mławy to oderwane od pługa brudasy. I tak im dużo płacą.
zdjecie uzytkownika
lol - 2016-02-16 08:18:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W Mobilisie dorabjaia kierowcy z MZA nikt tego nie kontroluje , mozesz smigac rano w MZA po południu Mobilis
zdjecie uzytkownika
JA - 2016-03-01 17:03:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
od 1 marca Mobilis Warszawa obniżył stawkę godzinową przy zleceniu o 9% czyli z 17,40 na 16,00, a osobom na umowach stałych poobcinali dodatki - jak chłopaki wyliczyli ze 200 mniej do pensji...
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2016-03-02 10:53:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Zamiast podwyżek, obniżki dla umów zleceń - niefajnie zaczął się marzec 2016 w firmie. Niedawno rozdawali pracownikom ankiety dot. stosunków wewnętrznych, w sumie żal du... ściskał przy wypełnianiu...

jest jednak w firmie większy luz niż w MZA i to jest jedyna rzecz, która wielu ludzi trzyma w Mobilisie
zdjecie uzytkownika
kier1 - 2016-03-06 19:30:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JAKI LUZ W MOBILISIE ,W MZA ŚWIEŻY KIEROWCA ZA PRZEPRACOWANY NOMINAŁ MA 3 TYŚ NA RĘKĘ A W MOBILISIE ILE GODZIN MUSI NAJEŻDZIĆ NA TYCH ZŁOMACH ŻEBY ZAROBIĆ 3 TYŚ PO 12ZŁ ZA GODZ
zdjecie uzytkownika
KIER 1 - 2016-03-06 19:34:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
12 ZŁ NETTO
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2016-03-08 08:19:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kier1 mylisz luz z kasą...

kasa jest od 1 marca podła i to napisałem, ale luz w firmie nadal większy niż w MZA, jeśli siedzisz w Mobilisie idź do MZA, nadal są przyjęcia
zdjecie uzytkownika
kier 1 - 2016-03-08 15:13:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kierowca - 2016-03-08 08:19:04]:
A jaki luz masz na myśli ,tak samo kręcisz fajerom ,stoisz w kirkach i za tę samą robotę dostajesz ok 1 tyś mniej na miesiąc nie wspomnę o funduszu socjalnym z którego masz dofinansowane wczasy ,zielone szkoły , kolonie i bilety dla dzieci ,ubrania
zdjecie uzytkownika
prawda - 2016-03-11 13:17:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cięcia płac bez konsultacji ze związkami i ich zgody robią co chcą , pracowników ma się za śmieci . Tyko aby wyrobić zysk i wykazać się właścicielom (Izrael) , a ty robolu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jak ci nie pasuje to się zwolnij !!!
zdjecie uzytkownika
Olo - 2016-03-12 23:55:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy Wy jesteście normalni? Za 12 na godzinę? Teraz jak wszyscy szukają kierowców?
W turystyce i 3k euro zarobisz. Ciężką pracą ale masz. Robienie za Czarnucha dla Ży-dka jest smutne. Zwłaszcza dla tych którzy mają trochę pojęcia o robocie i podstawy angielskiego.
Niech się ćwoki martwią kogo na nowe linie wsadzić. Te Solarisy kupili ch-ujowe. Bez kierowcy nie pojadą :)
zdjecie uzytkownika
cv c c c c - 2016-03-13 18:47:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
06.01.2016 19:23 ~Michał
Wbrew zaleceniom KIO i ekspertów z Politechniki Warszawskiej Mobilis wygrał największy przetarg w mieście i nie tylko utrzyma swoje brygady ale także zastąpi 50 dodatkowych za autobusy spółki Michalczewski (d. ITS Michalczewski). Parę dni temu kolejny raz Policja zatrzymywała pijanego kierowcę z Mobilisu, teraz to. A w jakim stanie są autobusy z tej firmy każdy pasażer wie. Lewizna na całego.
zdjecie uzytkownika
dcc - 2016-03-13 22:14:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kierowca kat. C +E/ Fulda
Zadania:
klasyczne jazdy samochodem ciężarowym typu SCANIA 40 Ton,
jazdy w odległości do 200 km od siedziby
obsługa wózka widłowego ( kurs na wózek można zrobić bezpośrednio w firmie),
obsługa od 1 - 4 klientów w ciągu tury,
rozładowanie i przewiezienie towarów do magazynu klienta/ pomieszczenia sprzedażowego,
zebranie i załadowanie skrzyń z pustymi butelkami, zliczenie skrzyń i butelek oraz wypełnienie potwierdzeń odbioru dostawy
Wymagania:
Prawo jazdy kat. C, E z kodem 95
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
umowa o prace na czas nieokreślony bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego,
ubezpieczenie oraz wszystkie inne dodatki socjalne,
okres wdrażania wynosi od 2 do 4 tygodni, w tym czasie pracownik jeździ, jako drugi kierowca i uczy się/ pomaga. Wynagrodzenie w okresie wdrażania się to 8,50 Euro/h, nadgodziny zostają wypłacane w tym czasie z 25% dodatkiem.
po tym okresie wynagrodzenie wynosi od 2500 do 3500 Euro Brutto na miesiąc,
dodatki świąteczne 2% rocznego wynagrodzenia brutto,
dodatki urlopowe dla pracowników powyżej 30 roku życia 562 Euro/ poniżej 30 roku życia 521 Euro
premia za bezszkodową jazdę 500 Euro/rok
premia za pracę bez zwolnień lekarskich (do 4 dni) max. 500 Euro/rok
premia za ekonomiczną jazdę,
udział w szkoleniach i treningach,
praca na zmianach dziennych zaczynających się miedzy 3.00 a 7.00 rano, w zależności od tury. Powrót między 12.00 a 17.00 po południu.
zdjecie uzytkownika
Cody - 2016-03-14 12:13:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Całkiem fajne ogłoszenia dla ludzi, którzy znają się na naprawach autobusów. Wydaje mi się to dość uczciwe wszystko i chyba się skuszę raz na zawsze do pracy
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2016-03-15 19:07:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Olo - 2016-03-12 23:55:45]:
Olo, sorry ale pier... jak potłuczony

gdzie w turystyce zarobisz 3 K euro na miesiąc
i nie mów mi, że w Skandynawii z żółtkami, bo Ciebie wyśmieję...

wszyscy szukają kierowców?
tak - za ile?
za 4 000, z czego legalnie minimalna, a reszta na lewo
za to w domu jesteś gościem i nawet nie wiesz, czy Twoja żona bliżej poznała listonosza lub hydraulika

nie sadź tu dyrdymałów, bo widać, że jesteś w tym cienki

a Solarisy są OK, tylko serwis w Mobilisie siada z miesiąca na miesiąc
zdjecie uzytkownika
jhbwsd - 2016-03-16 13:24:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@kierowca, chyba każdy może mieć własne zdanie, to że masz inne nie znaczy że ktoś ma gorsze niż Ty. A co do ofert pracy to w Koszalini szukają operatorów koparki kołowej
zdjecie uzytkownika
takie upodlenie ? - 2016-03-20 09:14:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Zloty 1 - 2016-01-28 16:22:31]: Ja tam nie wiem czemu taki pesymizm w ludziach. Nie podoba się to wypad ! Praca bardzo dobra i godna polecenia każdemu. Rozwojowa ,pełny socjal i wspaniałe wczasy w Mrzeżynie. Co do pensji jest dobra na 4+ zawsze śmiało te 500 można miesięcznie odłozyć. Polecam ,a nie roby wypad !
Jak taka świetna ta praca,to chciałbym z toba pojechać jako pasażer.A zahamuj gwałtownie,albo rusz za szybko lub słuchaj radia za głośno,to zobaczysz co ja jako pasażer zrobię z tobą.A ty masz mieć mordę w kuble i słuchać moich bluzgów na ciebie, twoją rodzinę na twój styl jazdy i na wszystko na co będę miał ochotę.A ty milcz bo jesteś śmieciem bez żadnego prawa do obrony.To jest prawda o MZA a to czy ktoś nierób to nie ma nic wspólnego synku.Tak że zapraszam do pracy ludzi bez honoru z miękkim kręplem i masochistów.
zdjecie uzytkownika
maciek - 2016-03-20 11:54:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z tego co czytam to chyba sobie wymyślacie te wszystkie problemy @kierowca dziwi mnie, że narzekasz na to, że nie ma Cię w domu..niestety taki zawód chyba każdy wie na co się decyduje! a akurat w mobilisie warunki nie są takie złe
zdjecie uzytkownika
olo - 2016-03-20 18:59:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kierowca - 2016-03-15 19:07:21]:
Jeżeli nie umiesz zarobić w turystyce to nic dziwnego, że robisz w Syfilisie.
Dobry kierowca zarobi 3k euro. Nie wiem jak jest w Skandynawii, ale w Europie zachodniej spokojnie. I to pracując dla Polaczka a nie dla zachodniej firmy.
Sprawa jest prosta:
- z firmy masz 1k euro pensji
- z grupy (Chińczyk/Hindus) 12 dniowej masz średnio 1k euro (nie możesz jeździć więcej niż 12 dni bez pauzy). Robisz dwie takie grupy w miesiącu (Po 12 dniach 4 dni pauzy).
Oczywiście pracujesz po 13-15 godzin na dobę. Robota może niezbyt ciężka bo więcej stoisz niż jeździsz ale faktycznie - w domu jesteś kilka dni w miesiącu.
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2016-03-21 07:55:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [olo - 2016-03-20 18:59:30]:
Olo, tak się składa, że ja jeżdżę po Europie w turystyce, a Mobilis był przechowalnią,
pracuję z obcokrajowcami, to wiem, ile dostaje się tipów, sorry ale nie jest to 2 K EURO na miesiąc
nie przeczę - może ktoś złapał taki kontrakt (może i Ty w jego ramach jeździsz), ale to są wyjątki od ponurej rzeczywistości
zdjecie uzytkownika
dsok - 2016-03-22 18:42:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kierowca, slyszalem ze mobilis nie ma az tak wielu mozliwosci rozwoju na terenie Polski ale i zagranicy. druga sprawa - wynagrodzenie podobno 2'5 tys zl
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2016-03-24 08:10:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [dsok - 2016-03-22 18:42:39]:
By dostać na rękę 2 500 PLN w Mobilisie (w Warszawie) musisz ostro dymać...
na zleceniu jest to 210 godzin w miesiącu, na umowie o pracę trochę mniej godzin (powiedzmy coś koło nominału), jeśli nie zabiorą premii i nie masz np. dodatku starszego kierowcy

możliwości awansu w Wawie są nikłe - możesz zostać po jakimś czasie starszym kierowcą (a wcześniej juniorem starszym kierowcą), dostaniesz może certyfikat od ZTM, to dokulasz do pensji jakieś 300 PLN na rękę

zdjecie uzytkownika
olo - 2016-03-24 15:21:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kierowca - 2016-03-21 07:55:27]:
To ile masz z grupy?
Hindusi dają:
- 2 euro od łba dziennie np. grupy z Cooka (u nich opcji nie zrobisz ale są duże grupy)
-1,5 euro od łba + 35 euro gwarantowane (mniejsze grupy ale duża szansa na opcję)
Za każdą opcję bierzesz 200 euro. Dodatkowo kasa z shopingu. Jak ci się uda zrobić w Paryżu nighttura to wiadomo ile z tego można wyciągnąć.
Z Chińczykami jest troszkę mniejszy tip ale więcej z opcji i zakupów. Generalnie wychodzi podobnie.
Do tego dolicz pensję i dniówki od pracodawcy i jak ma nie wyjść 3k euro?
Oczywiście dla twardzieli, którzy robią 2 grupy miesięcznie.
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2016-03-25 12:26:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [olo - 2016-03-24 15:21:08]:
No to powiedz mi Kolego, ile osób z Polski jeździ z takimi grupami np. w Paryżu?
Ile to autobusów?
zdjecie uzytkownika
olo - 2016-03-28 03:01:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kierowca - 2016-03-25 12:26:17]:
W firmie dla której pracuje jest to ok. 50-60 autokarów na samą Europę zachodnią. Z tego wynika, że będzie ok. 80-90 kierowców, ale nigdy tego nie analizowałem.
Najlepsze jest to, że przyjęcia dla osób z praktyką, językiem i dyspozycyjnością są od ręki a ludzi brakuje...
Są też ścieżki po Europie środkowo-wschodniej ale tam nie śmigam więc nie będę się wypowiadał.
zdjecie uzytkownika
Andrzej - 2016-03-29 21:48:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zajrzałem tu z ciekawości, aby dowiedzieć się co chłopcy w moim zawodzie mówią o tej firmie, ale jestem zaskoczony ba nawet bardzo,@olo za co duży plus. Chłopaki czy warto do nich aplikować na kierowcę. Szerokich wiatrów. Pozdrawiam A
zdjecie uzytkownika
olo - 2016-03-30 23:41:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ehh to taka zabawa
Ktoś kto robi za Czarnucha w takim Syfilisie raczej nie jest zainteresowany pracą za pieniądze. Gdyby był to by startował z pozycji MZkowa albo jakiś firm lolTurystycznych.
To może zapomnijmy o zarobkach w turystyce czy nawet na liniach międzynarodowych.
Wyjaśnijmy sobie jedno - czasy się zmieniły. 4-5 lat temu było ciężko się dostać do MZA. Teraz przyjmują praktycznie każdego. Z jakiego powodu gogusie robią w Syfilisie? Bo są na "czarnej liście MZA". Gorzała, kradzieże itd.
Pierdolenie o wczasach pod gruszą u takiego pracodawcy jest żałosne. Cieć z parkingu strzeżonego w wawie zarabia więcej niż ci śmieszni driverzy z Syfilisa, Michałka czy innych wynalazków.
zdjecie uzytkownika
les - 2016-03-31 21:51:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pewnie, że warto, bo taki kierowca można liczyć na dobre zarobki @Andrzej. Ważne jest to, że można liczyć na stabilne zatrudnienie, ale są jeszcze jakie socjale? Dzięki
zdjecie uzytkownika
olo - 2016-04-01 23:19:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Widać kadra Syfilisa się udziela :)
Klęknij bo może to sam Prezesina tego bjzlu do Ciebie pisze :)
Dobre zarobki i stabilne zatrudnienie za 1500 miesięcznie :)
Teraz te Ćwoki mają problem bo wygrali przetarg a nie ma kto jeździć i co ważniejsze - nie ma CZYM jeździć.
Żałosne dupki
zdjecie uzytkownika
sara - 2016-04-03 00:10:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Robata jest ok tylko ta wyplata jest zero.
zdjecie uzytkownika
Andrzej - 2016-04-03 08:19:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziękuję Ci bardzo @les. Trochę nie to podbudowało, chyba spróbuje a nóż widelec będę zadowolony i z zarobków i z umowy i ze zdrowia może ubezpieczenie dorzucą. Pozdrawiam A
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2016-04-08 12:07:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W kwietniu następuje scalenie firmy na terenie stolicy - z dwóch baz robi się jedna baza (konkretnie Utrata do likwidacji, wszystko idzie do Ursusa)
być może Mobilis będzie chciał zmienić obsługę linii, bo przecież nie będzie z Ursusa puszczać przejazdu technicznego 20 km w jedną stronę
zatem jesli szukasz tam pracy - lepiej mieszkaj blisko zajezdni, bo ta jest zlokalizowana na kompletnym zadupiu (10 minut pieszo od autobusów, które gdzieś do miasta dowiozą)
zdjecie uzytkownika
Oramus1 - 2016-04-11 01:09:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jakie aktualnie są stawki w Krakowie dla nowych kierowców ?
zdjecie uzytkownika
sara - 2016-04-11 18:48:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Oramus1 - 2016-04-11 01:09:27]:
około 10 zl warszawie masz 12 zl super stawka.
zdjecie uzytkownika
Oramus1 - 2016-04-13 23:28:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chodzi o umowę zlecenie ?
zdjecie uzytkownika
Oramus1 - 2016-04-14 14:29:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Słyszałem że dają 15 zł brutto za postoje i 18 zł za czas jazdy.
Ale czy to prawda ?
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2016-04-17 20:36:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Oramus1 - 2016-04-14 14:29:55]:
Na zleceniu w Wawie na rękę masz 12 zeta za godzinę spędzoną w autobusie, to jest 16 zeta brutto. Jeśli siedzisz na dyżurze, masz mniej. W Krakowie nie wiem, ale chyba lepiej nie mają
zdjecie uzytkownika
sdtfyhui - 2016-05-02 20:32:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Zloty 1 - 2016-01-28 16:22:31]: Ja tam nie wiem czemu taki pesymizm w ludziach. Nie podoba się to wypad ! Praca bardzo dobra i godna polecenia każdemu. Rozwojowa, pełny socjal i wspaniałe wczasy w Mrzeżynie. Co do pensji jest dobra na 4+ zawsze śmiało te 500 można miesięcznie odłozyć. Polecam, a nie roby wypad !
Jak taka świetna ta praca, to chciałbym z toba pojechać jako pasażer. A zahamuj gwałtownie, albo rusz za szybko lub słuchaj radia za głośno, to zobaczysz co ja jako pasażer zrobię z tobą. A ty masz mieć mo*dę w kuble i słuchać moich bluzgów na ciebie, twoją rodzinę na twój styl jazdy i na wszystko na co będę miał ochotę. A ty milcz bo jesteś śmieciem bez żadnego prawa do obrony. To jest prawda o MZA a to czy ktoś nierób to nie ma nic wspólnego synku. Tak że zapraszam do pracy ludzi bez honoru z miękkim kręplem i masochistów.
zdjecie uzytkownika
plum - 2016-05-03 08:29:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
sdyhui, słucham ? Powiedz mi od kiedy mobilis dba o jakiś socjal dla pracowników ? Podpowiedźcie proszę jak wygląda standardowe wynagrodzenie ?
zdjecie uzytkownika
mac - 2016-05-06 08:54:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiecie mi, czy tutaj można liczyć na jakieś benefity typu multisport? :)
zdjecie uzytkownika
Abcde - 2016-05-10 15:47:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niektórzy to mają poczucie humoru, benefity im się marzą, jak popracujesz w tej firmie to będziesz się cieszył jak cała wypłatę uda się dostać, wypłata bez obrywek to już wielki sukces, celowo pomijam jej wielkość żeby nie dołowac świeżych pracowników
zdjecie uzytkownika
LORET 3459 - 2016-05-15 09:46:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie kontroluja pracy kierowcy więc ludzie pracuja na 2 etaty Mza i Mobilis
zdjecie uzytkownika
LORET 3459 - 2016-05-15 09:49:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
lub zapitalaja w Mobilisie 24 h karty drogowe sĄ
zdjecie uzytkownika
kierowca13 - 2016-05-15 20:08:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
12 zł na rękę za ciężką pracę!!! niedługo żydy same będą musiały usiąść za kierownicą, wychodzi na to, że zapłaciliśmy ze swojej pensji za kostkę wyłożoną na zajezdni w Ursusie - stąd obniżka pensji od marca!!! zarobki kierowcy w tej firmie są takie same jak sprzątaczki z Ukrainy, a odpowiedzialność jednak inna
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2016-05-17 15:31:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja to tak chciałbym, żeby ta firma splajtowała w Warszawie,żeby tak im obsad brakowało, życzę im tego z całego serca.
zdjecie uzytkownika
kierowca - 2016-05-18 15:00:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kierowca - 2016-05-17 15:31:52]:
Obsad im będzie brakować już za chwilę, jeśli już to nie nastąpiło... jak co roku połowa jedzie na wieś i ogarnia swoje,
a ciekawe co będzie, gdy dostaną 100 nowych wozów?
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Spotkanie rekrutacyjne to ordynarne Bezplatne szkolenia wstepne BHP, stanowiskowe itp. przez 3 dni!:( a pozniej NAWET 6 dni bezplatnej prakryki/pracy na autobusie.
Bandytyzm!!!
Pytania: Czy obecnie kierowca musi posiadac do kontroli swiadectwo kwalifikacji, oraz ile wczesniej ma sie stawic do pracy:)))
zdjecie uzytkownika
Sdfg - 2016-05-27 08:06:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tvnwarszawa. tvn24. pl/informacje, news, betoniarka-potracila -kobiete-na-bemowie, 203
zdjecie uzytkownika
qwe - 2016-05-28 11:55:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ile można zarobić na umowę zlecenie w Krakowie, jeżeli będę to traktował jako dodatkową pracę ? Składki zdrowotnej nie muszę mieć opłacanej.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Mobilis!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobilis

Twoj email:
Wiadomość: