Mobilis

Opinie o Mobilis

Nick 2017-03-23 19:43 [użytkownik zarejestrowany]
przedstawiam jak to wygląda od wewnatrz, a tyle na ta chwile chca tego ''nominału''
tu w przypadku tych smiesznych premii dla aktywnych trzeba bylo wyjezdzic tyle samo godzin a zarobek byl lekko ponad 3kola(i to cud zeby to wziasc, brały jednostki) tam trzeba byla zaczac od podstaw, od nie obciazania za przepaly, potem od kwot wyjsciowych, bylo 3kola, potem 3200 stanelo na 3400, teraz trzeba będzie wybić i ten pomysł ze nominal ma byc tyle godzin, jak juz pisalem w przeciwienstwie do tej firmy--filii z wiadomo jakim rodowodem tam nie ma z gory narzuconych wytycznych, wszystko wychodzi w praniu, jesli sie uda zbić to do normalnej liczby godzin jako nominalu kolejnym etapem będzie zmarginalizowanie pseudo kierownika--dyrektorka tamtejszego który wielu zniechęca juz na starcie.
Edi 2017-03-23 22:06
Chodzi o fakt, że nominał 220 godzin jest nielegalny w Polsce.
Ktoś kto to wymyślił nie ma pojęcia o przepisach, jest idiotą lub przewalaczem.
Jeżeli firma zaczyna od ewidentnego łamania prawa to nie warto się nią interesować.
Nick 2017-03-23 22:12
synek prezesa probuje w ten sposob wymigać sie od stawki 20zl netto za godzine, jak juz napisalem na forum MZA spokojnie, będzie forsowane to na kolejnych spotkaniach zarządu..
Edi 2017-03-24 17:02
Nie ważne, czy to synek prezesa czy inny menel. 220 godzin miesięcznie nominału jest niezgodne z prawem.
Po podpisaniu takiej umowy należy się z nią udać do sądu pracy, ITD a następnie do prokuratury.
Utrata koncesji raczej pewna.

Chodzi o to, że jeżeli ktoś tylko proponuje taki przewał to jest totalnie niepoważny. Jeżeli chcesz zaufać osobie niepoważnej to Twoja sprawa.
Nick 2017-03-24 17:16
heh zaufanie nie ma tu nic do rzeczy, przekazuje tylko info, pewne z 1 ręki, oficjalnie jest to 3400 i tym zamierzają werbować ludzi, tych 220godz nikt oficjalnie nie potwierdzi, ja o tym wiem więc przekazuje i jak mowie spokojnie, będzie to dyskutowane na spotkaniach zarządu, to jest specyficzna firma ale calkiem inaczej dzialajaca niz o ten syfilis, dlatego jest nadzieja na dobry koniec, jeszcze raz powt, trzeba bylo tam zaczac od podstaw, przepaly raz, dwa stawka najpierw 3kola potem 3200 teraz jest 3400 to wymyslil sobie te 220godz, cierpliwosci będzie to zbite dopóki nie będzie to potwierdzone nikt nie podejmie zadnych dzialan zeby im nagarniac ludzi a i na żadnej umowie nie będzie tego ile godzin, w tym chcą miec haczyk, pytanie nasuwa sie samo, kto podpisze taką umowe? gamonii nie brak na przykladzie o tej firemki doskonale to widac..
Nick 2017-03-24 17:28
jeszcze jedno, chcą to tak zrobić ze będzie zapis coś jak tutaj w umowie ;Pracodawca zatrudnia pracownika w pelnym wymiarze czasu pracy na co pracownik wyrażą zgode, jezdzili tam do tej pory 300godzin za 3tys to liczy ze teraz pojadą 220za 3400, tutaj polecam tez przyjrzeć sie grafikom, dają takie zapisy gamonie podpisują a potem winduja te swoje smieszne ''nominaly'' nikt z tym nic nie robi i to sie tak toczy,
teraz jest szansa zeby cokolwiek zmienic bo co zrobi PKS pociagnie reakcje innych firm,jak tutaj byla szansa rok wstecz baa jeszcze w sierpniu, jak to sie tutaj skonczylo pisalem juz nie raz i dlaczego tak sie stalo, tam jest inna sytuacja dlatego jest szansa na pozytywny koniec i to duza..
Sebastian Wycieczkowiec 2017-03-24 22:31
~ferdek - nie obrazaj ludzi - po pierwsze ja nie "skacze po kolegach" , po dugie - sam jesteś tchórz, ho nie przedstawiasz się z imienia i nazwiska... Ja zaczynałem pracę w zeszlym stuleciu na R-6, pózniej przemianowanej na R-5 i w koncu zlikwidowanej...
Takze pracowalem w Mobilisie, gdyż ta firma zapewniala mi elastyczny grafik, którego dziś Mza nawet w częśc nie jest w stanie spelnic - gdyz często wyjeżdżam na ... wycieczki (nie jako kierowca)... Jesli robiles na Redutowej - wolano na mnie "student"... Na Utracie - nikt nie przejeżdżał do pracy większym autem ode mnie... Jesli jestes tylko jakimś wichrzycielem - slabo Tobie to wychodzi - i dlaczego sam się nie przedstawisz ??? boisz się czy jesteś zwykłym cieniasem mądrym tylko zza klaweiatury komputera ??? Ja o sobie podalem tyle faktów, że wielu chłopaków bez problemu wie o kim mowa - a Ty się ukrywasz i tylko krytykujesz innych...
Olgierd 2017-03-25 00:36
Nie rozumiem jednego - skoro na zachodzie nawet nie w turystyce tylko w zwykłej KM można odpowiednio zarobić, to po jaki ch.. siedzicie tutaj.
Przecież przez 4 miechy tam zarobisz więcej niż tu przez rok. Po 4 wracasz i masz 8 wolnego. Jak Ci się strasznie nudzi to sobie pojeździsz na umowę zlecenie od czasu do czasu...
Jakie to k.... proste !!!
Zadajcie sobie jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ważne pytanie: dlaczego kierowcy KM tak nie robią?
I tu dochodzimy do sedna sprawy...
Sebastian Wycieczkowiec 2017-03-25 06:09
Odpowiedź jest prosta - ludzie tu mają roidziny, tu mieszkają i nie chcą tego zmieniać... Pracując w zbiórkomie - jesteś codziennie w domu, spisz we własnym łóżku itd... Dla wielu osób jest to bardszo ważne.
Nick 2017-03-27 17:09 [użytkownik zarejestrowany]
robota na bazie w grodzisku idzie pełna parą wedle wytycznych ZTM wszystko będzie gotowe, ludzie walą opór, 220 godzin czy nie to ajent, 168 z grafiku mza nie ma i nie będzie mialo do tego nic, to samo Polskie prawo pracy, w mobilisie syfilisie za 250 godz mają 3200 w PKS wczesniej orali za 300godzin 3tys europa nieco lepiej ale takze przepisowa liczba godzin nikogo nie interesuje i nikt na to nie zwraca uwagi, więc 3400pln za 220godzin to ''łakomy'' kąsek, jak sobie ludzie dają to tak mają..
kierowcajakoiwy 2017-03-27 19:10
Na początku gdy ściągnęli nowe Merolki też była gitara z zarobkami. Później zdaje s ie coś zreformowali?
A teraz jest lipa. Zapewne później i w Grodziu pełno będzie takich racjonalizacji.
Ja tam im nie wierzę.
Ludzie idźcie jeżeli możecie pracować do MZA. Bynajmniej tam macie zapewniony nominał który nigdy nie przekroczy 180 godzin, pełen socjal. Nikt wam nie zmieni warunków umowy, ani nie wpisze wydumanych potrąceń.
Nick 2017-03-27 23:53
byla taka gitara ze 3dni w miesiacu wolne i 3100na reke i jak nie zabrali zwyklej premii i jak sie udalo wziasc ta smiechu warta premie dla aktywnych, taka to byla ''gitara'' a to co jest teraz i jak jest teraz to tylko konsekwencja swiadomego dzialania figuranta miast kierownika realizujacego z gory narzucone(wiadomo przez kogo) wytyczne..
kierowcajakoiwy 2017-03-28 09:08
Ciekaw jestem co na działania figuranta ma do powiedzenia prawdziwy właściciel który w będzie tracił jako firma rynek następnie dochody. Przypominam że niebawem zmieni się zarząd miasta.
Wtedy zacznie się wszystko zmieniać, jeżeli właściciel nie podejmie decyzji wobec figury to zacznie jak Grodzio wypadać z e stołecznego rynku.
Nick 2017-03-28 10:19
to sie okaze czy będzie tracil, lada chwila szykuja sie do kolejnych przetargow, prawdziwy wlasciciel to najwieksza spoldzielnia transportowa z Izreala, to co sie dzieje teraz a takze wczesniej to wlasnie realizowanie wytycznych stamtad, postawienie na ukraine zeby tylko nie podniesc stawki to natomiast juz inwencja tutejszych nadzorców, dla wlascicieli liczy sie wynik finansowy na koniec miesiaca i ci nadzorcy, figuranci, marionetki idealnie sie z tego wywiazuja mało tego w razie w sami beda wsiadac za fajere i ratowac ''plan'' poprzednik figuranta robil to samo do tego jeszcze mial uklady w ztm(firma jakie tam ma swoja droga) ale mial nie wyparzoną gębę dlatego swego czasu tylko przez niego byl deficyt kierowcow natomiast ten to ''skarb'' dla ukrainy, gamonii, swiezakow po up na lojalkach czy emerytow, siedzi nic sie nie odzywa jak cos chca od niego mruknie przytakujac ale swoje dalej robi, po cichu, bez rozglosu, dla wlasciciela taki ktos to skarb..
Nick Oskar-fajtułapa. 2017-03-28 13:54
Kocham Mobilis! szkoda że już tam nie pracuje.
NOWY 2017-03-29 09:01
Witam Panowie.
Jestem świeżym kierowcą i chcę nabrać doświadczenia abym mógł pracować np. w MZA.
Czy warto zacząć pracę w Mobilisie?
Ile można zarobić tam miesięcznie netto?
Proszę o szczere odpowiedzi.
Dziękuję.
Nick 2017-03-29 10:56 [użytkownik zarejestrowany]
da to kolejny powód donosicielom, tutejszym buldogom kierownika pionka zatem..nie chcę mi sie już tego pisac nawet ile, było tu podawane kilka(nascie) razy i do tego całkiem niedawno, co do dalszych pytań; nie warto, wystarczy poczytać posty, idź do arrivy, ewentualnie szukaj u innych ajentów raz wiecej zarobisz dwa no właśnie wystarczy poczytaj posty...
NICK 2017-03-29 12:29
czytam twoje posty i tylko ty koleżanko źle piszesz o tej firmie. ja tam pracuję i nie narzekam.
Buldoga tam żadnego nie widziałem :-). ha ha ha ha
kierowcajakoiwy 2017-03-29 13:38
Jak widzę to Polak potrafi pracować za tyle samo szekli co Palestyńczyk
Nick 2017-03-30 22:26 [użytkownik zarejestrowany]
no baa, jeszcze bronić tego zaciekle..
Nick 2017-03-30 22:29 [użytkownik zarejestrowany]
jeszcze jedno, tym przypadku powinieneś napisać polak z małej litery bo z Polakami to oni nie wiele a własciwie oprocz obywatelstwa to nic nie mają wspólnego..
Nick 2017-03-31 13:39 [użytkownik zarejestrowany]
pseudo kierowniczce z pokoju nr 1 do tego stopnia sie nudzi, do tego stopnia jest ''ogarnięte'' tutaj z obsadami, na ta chwile nie muszą sie oto martwić, ze jezdzi po pozostalych firmach pomawia ludzi ktorzy sie z nim nie patyczkowali, na swoje nieszczescie nie wszyscy ulegaja tym pomowieniom do tego narobil tylko kolejnych swiadkow przeciwko sobie na sprawie cywilnej z art.24 kc
do zobaczenia panie ''kierowniku'' z kazdym dniem coraz blizej :)
fvfvfbv 2017-04-07 20:34
Tylko ratują to Firemkę i Arivę Kierowcy z MZA

Poparcie dla PIS na Krakowskie
Nick 2017-04-09 20:46 [użytkownik zarejestrowany]
tyle to twój stary jak cie robil zakrecil sie i zabezpieczenia nie zalozyl i tyle, wyszlo co wyszlo, umyslowa ameba na żydowskim powrozie gotowa ujadac zza komputerka na każdego kto powie prawde o tym syfie, bo w oczy to pod 15 bylo widać co jestescie warci jeden z drugim gałganie.
r5 2017-04-11 15:22
Czegoś tu nie rozumiem. Nick pisze najpierw, że w PKS na nowym przetargu będzie stawka 20 zł/h netto. Później twierdzi, że 3400 do ręki ale za... 220h (czyli jakieś 15,50 netto za godzinę). Ktoś w końcu powie jak jest?
Nick 2017-04-11 17:31 [użytkownik zarejestrowany]
doczytaj dokladnie wszystkie posty, mialo byc 20zl a wyszlo ze 3400 podstawy a 220godz to nie oficjalna informacja z 1 ręki, wiem to podaje, sytuacja zmienia sie na biezaco to informuje , ''stary'' sklad z ITSu ma sie tam zejsc skuszony wlasnie tym 3400podstawy i oto chodzilo PKSowi a ile to będzie godzin wyjdzie w praniu, nie dają juz stawki godzinowej nie ma wogole tematu wiec spodziewam sie ze moze byc i 250godz bo jak nie zbiora kompletu a będzie bardzo cięzko 120osob to absolutne minimum zebrac to te powiedzmy 100 czy tam ile uda sie zwerbować będzie musialo wyrobić ''plan''
r5 2017-04-11 19:31
Czyli nieważne, że w danym miesiącu będzie nominał 152, 160, 168, 176 lub 184h (nominał = 8h x ilość dni roboczych w danym miesiąu) to 3400 do ręki będzie tak czy siak i poniżej tej kwoty nie zejdę. Dobrze rozumiem?
Nick 2017-04-11 19:45
nie ma co liczyć na takie 'nominały' bo to jest ajent, wynagrodzenie dali ogólne, podstawe a nie godzinową stawkę wlasnie po to żeby mieć furtke otwarta do różnego rodzaju kombinacji, bo zadziala to jak napisales tyle ze w druga strone..czy 200godzin czy 220 czy 250 czy 300 i tak będzie 3400 na ręke i tak..
porównanie 2017-04-11 22:27
PKS Grodzisk 3400 na ręke za około 200 godzin w tym dojazdowych nadliczbowe dodatkowo płatne ale nie więcej niż do 220 godzin w miesiącu wszystko na kwitku darmowy hotel. Mobilis 250 godzin 3500 na rękę hotel 500 .
Sebastian Wycieczkowiec 2017-04-12 22:13
Dziś rozmawiałem - pks prowadzi juz zaciag - podobnie jak mobilis - sa w necie nowe ogloszenia. W pks oferują 3400 netto za 190 godzin i mówią, ze dadzą to na piśmie, także nie będzie naliczania za przepały a będą wyplacane oszczędności... Tak przynajmnjiej mowi kobieta , ktora odpowiada za rekrutację pod tel. 22 755 22 85... Czyli by wychodzilo netto okolo 19 złociszy za godzinę...
Wie ktoś czy Mobilis będzie otwierał nową zajezdnię czy te hybrydy będzie chciał wrzucic na ursus ?
Nick 2017-04-13 19:13
o czym gadka wogóle? jakie kwity? bo baba przez tel powiedziala? nikt powtarzam NIKT nie podpisal jeszcze umowy na nowych warunkach, narazie wszystko w przedbiegach-obiecanki puste slowa oficjalnie na gębe i to przez tel190godz a nieoficjalnie 220 i to jest z 1szej reki wiesc jak juz napisalem zeby nie bylo ze wyjdzie 250-300 bo narazie organizuja tylko werbunek, 3400kwota startowa majaca skusic nic poza tym, Ludzie zejdzcie na ziemie juz arriva wydawalo im sie ze zlapali pana Boga za nogi bo mialo byc tak a tak z $$$ wyszlo jak zwykle ewentualnie lepiej niz tu w tym syfie ale niewiele lepiej a co mowic tam? dopóki nic na papierze nie radze sie napalać i to wszystko w temacie.
stefan 2017-04-14 09:07
Mobilis musi zgarnac z rynku nowych kiermanow, jesli chce bez wtopy zrealizowac od startu nowy konttakt na hybrydy (o ile Michas sie nie odwola).
Nie wiem skad wezmie ludzi do pracy. Ja do nich nie wroce, nawet jak dadza 20 zeta na reke. Tak samo nie pojde do Grodzia, bo obiecuja pieknie, a zapewne skonczy sie jak zawsze, czyli potracenia za wszystko. Tam u wladzy sa dyletanci, ale swoj plan do wykonania maja. Jedyna szansa to nowa organizacja branzowa dla kierowcow, motorniczych i pracownikow zaplecza. Jeden zwiazek dla ludzi ze wszystkich firm. Walczymy o lepsze warunki pracy i placy oraz z glupota urzednikow ZTM, Ratusza i decydentow w spolkach transportowych. Kto jest za?
ratata 2017-04-14 11:47
Nie słuchaj idioty wycieczkowca. Podając numer telefonu rzucił na forum kryptoreklamę firmy
która nigdy nie była dla pracownika rzutka w wypłatach świadczeń.
Takie coś to relikt przeszłości tak samo jak ameby typy wycieczkowiec.

Taki bogaty - Barcelona, Honolulu, Madagaskar, jak się okazuje pisze z takim entuzjazmem o obietnicach jakiegoś tworu jakby mu zależało by rybka łyknęła haczyk.
Co ja gadam wycieczkowiec wracaj na Madagaskar.

Nick, bojkotuj tego trola który tylko działa na zasadzie negacji i złotego słonia na łańcuchu. Pisząc -zaprawdaż słuchajcie mnie bo ja jestem panem świata jestem najbogatszy, najładniejszy.
Jam ci jest głosem ludu wybranego. Czujesz? ja czuję smród brudnych skarpetek, mitomaństwa oraz blagi oraz pogardy dla ludzi pracy

Wystarczy że telefonicznie powiesz mu że dasz mu stówę oraz zwrot za Taxi a on poleci na księżyc..
Nick 2017-04-14 15:05
jesli kogos tu bojkotowac to tylko wierne psy pseudo kierownika z pokoju nr i ich ujadania czy obrazania typu jack pola czy kogokolwiek od nich, byl na utracie przyjezdzal takim autem ktos taki jak tu opisywal Seba nie wiem czemu taka nagonka bo podrozuje sobie? bo napisal ze mial duze auto ? a moze ze lubi poprostu jezdzic i sobie dorabial? jego sprawa i napewno nie sieje kryptoreklamy Grodziskowi ale nic tam, sa wazniejsze rzeczy, wracajac do tematu, Stefan ma racje tylko nie nowa organizacja branzowa co do Grodziska a poprostu nie podpisywanie umow i spotkanie bezposrednio z prezesem, jak juz napisalem przed chwila na forum pks, wybrali sloikowo, kwota 3,4 pln jest atrakcyjna dla kierowcow z mniejszych miast tym bardziej ze hotel darmowy, dlatego kto mialby nie podpisywac tych umow? ilu sie takich znajdzie ? bo glowe swoja daje ze nawet nie 10ciu mimo ze szykuja zapis jak w umowie z syfilisu, beda to podpisywac jak leci i pisalem juz jaki zapis, szukaja niewolnikow a nie pracownikow i znajda a jakze, dlatego nie ma z kim dzialac tym bardziej jesli jakas ''ogolna''organizacja jak napisal Stefan, wiekszosc dobrych kierowcow, ze swoim zdaniem, z charakterem dawno za granica, a nawet jesli nie to dawno nie w komunikacji miejskiej, sami sobie ludzie tutaj pozwolili i tyczy sie to czy mza czy ajentow wejsc na glowe i to jest juz nie do odkrecenia, jednostki proboja cos zmienic czy w zarzadach czy w zalogach ale sa to tylko jednostki co widac na przykladzie pks az nadto swietnie czy otego syfilisu.
vsdvdfsvdfsv 2017-04-15 18:56

Dziś NBP ma około 100 ton złota wartych prawie 4 mld zł. Prawie wszystko znajduje się w Banku Anglii. Na początku lat 90. był co prawda pomysł utworzenia w Forcie Zegrze polskiego Fort Knox, ale za jego budowę inwestorzy chcieli pół miliarda złotych, czyli dwa razy więcej, niż planował NBP. Zresztą nawet gdyby plan zrealizowano, to i tak polskie złoto raczej by tu nie przyjechało. - Złoto NBP przechowywane jest na rachunku w Bank of England, który jest jedną z wiodących instytucji wykonujących usługi powiernicze i zapewnia najwyższy standard, bezpieczeństwo, efektywność oraz jakość usług w obrocie złotem - mówi Przemysław Kuk, rzecznik prasowy NBP. I dodaje, że planów budowy Skarbca Centralnego w Zegrzu nie należy łączyć z kwestią rezerw złota.
abc 2017-04-16 15:02
Pewnie dla tego nie robią tam skarbca gdyż nie dojeżdża tam żaden miejski z numerem7..
Ogólnie proponuję mniej bimberku więcej monopolowej. Nie wali tak w dekiel.
kierpwca 2017-04-17 17:49
W PKS Grodzisk ma być 3400 przy nominalnej ilości dni i pracy okolo 9 - 9,5 h dziennie. Razem więc 190 godzin a nie 220. Jest to obecnie najlepsza stawka w W-wie.
Nick 2017-04-17 19:43 [użytkownik zarejestrowany]
więc czym prędzej podpisuj umowę bo miejsc może nie być :)
kierowcajakoiwy 2017-04-18 12:17
Najpierw przeczytaj umowę ze zrozumieniem. Później idź ,,pod słupek,, i porozmawiaj z Kierowcami już zatrudnionymi lub tymi którzy pracują kilka lat

Co ja będę gadał, leć orle, sokole bo może zabraknąć miejsc na lukratywny kontrakt.

P.S.
Najlepsza stawka na umowę stałą była i jest w MZA. Ajenci kombinują ale żaden nie wyskoczy ponad to, gdyż Kierowca nie jest od zarabiania on jest od...... tak długo aż się nie przekręci lub nie dotknie nosem ziemi z przepracowania.
Choopie gdzieś ty się urodził?
bez ściemy 2017-04-19 12:39
PKS Grodzisk nadal szuka ludzi do pracy, w pośredniaku jest ogłoszenie z początku kwietnia, poszukują min. 50 osób na stanowisko kierowcy, oferują 4 600 PLN, tj. ca 3 250 PLN na rękę
co dziwne - na ich stronie internetowej nie ma śladu oferty pracy (a to chyba naturalne miejsce, gdzie ofertę warto zamieścić)

co do osób "jarających się" nową ofertą PKS-u chcę przypomnieć kilka faktów, może otrzeźwiejecie

w przetargu ZTM założył maksymalną stawkę 10,30 za wozokilometr

w pierwszym przetargu (pierwsza 50-tka) wygrała Arriva ze stawką 7,24 zł/wzkm, tylko że spółka ta ma bogatą mamusię, która zasponsorowała zakup 54 nowiutkich Solarisów, zarobki w Arrivie są trochę lepsze niż w Mobilisie czy Europie, ale nie powalają
w ciągu pierwszych 4 miesięcy pracy (grudzień 2016-marzec 2017) przeciętny autobus Arrivy zrobił łącznie 28 000 km, czyli ca 231 km dziennie,
policzcie koszty operacyjne pracy liniowej: paliwo na trasie + bezpłatne dojazdy z zajezdni i zjazdy, obsługa zaplecza, wynagrodzenia, koszty zarządu, biuro, spłata za autobusy do spółki matki, itp...

Grodzisk takiej mamusi nie posiada, a dał stawkę w swoim przetargu 6,99 zł/wzkm, z której musi opłacić leasing autobusów (w tym cztery rezerwy), paliwo, pracowników zaplecza oraz kierowców.

Czy sądzicie, że firma, która ciągle była na bakier z realizacją kontraktów i "waliła" kierowców za przepały będzie od teraz działać w zgodzie z prawem? I to przy tym samym zarządzie skupiającym rodzinę M.
Nick 2017-04-19 14:23
zarząd i rodzina M swoją drogą, problemem był, jest i będzie pseudo dyrektorzyna z klemy wojtuś, jak już pisałem, to co sie dzialo to 99% jego wina i przepaly i obciazenia i młyn z zapleczem (brak tablic zezwolen itp) i syf na hotelu.
chłodny komentarz 2017-04-19 14:39
Poczytaj trochę a może zmienisz zdanie. Zacznijmy od ZTM. W przetargu wpisali wymagania wszystkie z możliwych aby unikać patologii, dlatego też masz GWARANCJĘ zatrudnienia na etat i NIE PRZEKRACZANIA dopuszczalnego czasu pracy. Za to ZTM może przywalić takie kary, że firmę trzeba będzie zamknąć po tygodniu. I wydaje ci sie że PKS Grodzio o tym by nie widział? - wręcz przeciwnie, doskonale o tym wie i stąd ten zwrot o 180 stopni. A skoro dają najlepsze warunki w Warszawie to chyba na pewno wiedza co robią. Poza tym to największy polski PKS który od lat funkcjonuje na rynku i nie upada - daje do myślenia? Nie ma "mamuśki", dobrej "cioci" a odnajduje się na rynku. Pokupił upadające PKS i one tez funkcjonują. Więc nie wszystko co polskie jest złe, nie zawsze obcy kapitał ratuje sprawę. Dla mnie jednak szacun !
Nick 2017-04-19 14:48
niech mnie uj..kto to pisze ? synio prezesa? nasza perełka nasza gwiazda ktora dobrze wie i tak czy tak co swoje przytuli a moze słoik któryś skuszony gadka ewentualnie ktos od nich z hotelu dorwał sie do netu od tych ''stalych'' co to wielkie zale i placze ze za dodatki po 7 czy 8 godzin jazdy mieli a tyle i tyle $$$ i ba co miesiac mniej bo obciazenia, liczysz teraz będzie lepiej? to sie przeliczysz bo do póki tam siedzi jeszcze wiekszy figurant niz tu w syfilisie wczesniej lukaszek a teraz marcinek i jego buldogi to nie ma prawa sie nic zmienic i zadne gwarancje, wymagania czy co tam sobie powiesz nic nie pomogą ale ty polecisz podpisac umowe jako jeden z pierwszych i wlasnie dlatego nie mozna, nie da sie nic zrobic bo takich jest wiekszosc.
... 2017-04-19 17:29
Nici - chyba ty z rodziny psów pochodzisz nieobrazajac buldogow
Nick 2017-04-20 05:00
ja nie ale ty i reszta twojej sfory napewno, stad wiadomo skad u was wypaczone umysly i odwrotne preferencje co do płci..
bez ściemy 2017-04-20 09:36
Uśmiałem się z rana...
największy polski PKS? No wybacz, ale jesteś bardzo nie w temacie...
nie upada? Nie upada, bo ratuje się na plecach kierowców... zbyt dobrze siedzę w temacie, by tego nie wiedzieć, w jaki sposób jest zarządzany

wymień te PKS-y, które niby Grodzisk kupił...
PKS-u Turek nie kupił, jedynie przejął obsługę ZKM w Sochaczewie

OBY TEN GRODZISK NIE UPADŁ w czasie realizacji najnowszego kontraktu w Warszawie
kto jest z-cą dyrektora w ZTM-ie? Człowiek, który był w różnych spółkach prywatnych, jeżdżących dla miasta, ale nie w Grodziu
dlaczego tak długo trwało podpisanie umowy z Grodziem? bo nikt ich już nie chciał

i teraz, gdy Grodzio dwukrotnie musiał w sądzie udowadniać, że to jemu się kontrakt należy tenże Grodzio będzie skrupulatnie sprawdzany przez ZTM - chodzi o to, by nazbierał jak najwięcej punktów karnych

współczuję jedynie kierowcom, których będą trzepać tak, jak nigdy np. w Mobilisie
saszka 2017-04-20 12:45
Jedno małe pytanko:
czy wszystkie świadczenia pracownicze w ciągu dwóch lat płacone były na czas?

Wypłaty były całe czy może wypłacane ratalnie?

Słucham zatem opinii , rzetelnych oczywiście?
bgbgbbngnbgn 2017-04-21 22:01
no miamia
mundek 2017-04-24 17:55
Czyżby choroba małego człowieka? Małego donosiciela chcącego zastraszać użytkowników forum
przynajmniej kablu dwie osoby mają z ciebie dobrą zabawę, co ja gadam trzy, razem z twoim partnerem.
Zapraszam ciekawych do poczytania forum kierowców mza gdzie partner dla partnera szybko zmieniający nicki się produkuje. Współczuję tym którzy mają z tobą styczność w realu podróżniku za pięć złotych.
Lepiej weż sobie wolne i nikomu nie mów że idziesz pod tęcżę.
bezściemy rozpytuje się o nazwiska na forum? naprawdę ludzie trzymajcie mnie wyrób czekoladopodobny.
Paweł 2017-04-25 13:59
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć od przyszłych kolegów jak wygląda tzw certyfikat kierowcy w ztm?
Dużo o tym słyszałem, ale nie miałem okazji nikogo się o to spytać.
Na czym to polega?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Zostaw swoją opinię o Mobilis - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobilis