Opinie o Mobilis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mobilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilis w Warszawa

Pajace z Mobilisu

Ale wczoraj miałem ubaw z kierowców Mobilisu. Prawie każdy miał czapkę mikołaja na głowie. Nie wiedziałem i nie mogłem pojąć jaki,, gatunek" ludzi może pracować w Warszawskiej komunikacji za najniższą stawkę i co nim kieruje. Widząc wczoraj większość w czapkach nie mam więcej pytań. Typowe popychle ,bez szacunku do własnej osoby ,które zrobią z siebie klowna aby firma była zadowolona ,ze ma takich ,,ograniczonych umysłowo" pracowników. A ilu z nich sobie fotki robiło. Niestety czas stwierdzić Mobilis składa się z pracowników ,,Wieś tańczy, wieś śpiewa"

Busotrams
@Pajace z Mobilisu

I napisał to numer z mza zarabiający 100€ więcej. Gratuluję szacunku do ludzi. Ale nie ma co się dziwić, szczucie jeden na drugiego, to w tym kraju codzienność. Wszedł taki chłopek na forum mobilis by obrażać. Takie zachowanie można przyrównać jedynie do puszczenia głośnego bąka w towarzystwie. (usunięte przez administratora)

@Pajace z Mobilisu

Koleś nie rozumie że to nieważne u kogo pracujesz. Przecież i tak przes wszystkich jesteśmy traktowani jak g××no. Zwykłe robole. Gdyby nie braki kierowców, ani w mza, ani w mobilisie nie byłoby podwyżki. Ale Janusze nie zrozumią, że w takim wypadku nie wypada się żreć nawzajem, że sytuacja wymaga jedności. Wpis kolesia to typowa walka szczurów o to kto jest lepszy w cuchnącym kanale. No masz te pare stówek więcej. Tylko się nie przejedz z tego dobrobytu.

Bębęn
@Walendzik

janusze nie rozumieja(przyjmujac twoj tok) że NIE BYŁO ŻADNEJ podwyzki, te pieniadze(ochlapy raczej) byly na wyciagniecie ręki juz przed startem conecto a wiec ponad dwa lata wstecz..co powtarzasz jak mantra za takimi samymi..jaka podwyzka..zamilcz chociaz ,nie rob z siebie publicznie jelenia do potęgi za tą(ta czy inna wszystko jednym ch szyte) ''firme'' ktora ma cię za nic(doslownie, ma miala i mieć będzie ZA NIC).

@Bębęn

Drogi Bębnie :) . Naucz się czytać ze zrozumieniem. Przestaje mnie dziwić że mają nas (kierowców) za g××no, jak takie dna intelektualne pakują się za kierownicę. Twoja wypowiedź jest subtelna niczym taran walący w bramę. Poziom dziecka w przedszkolu. Zabawki były ale zła pani nie dała. Dzidzia obraziła się na panią. Zobaczyła że pani jest zła dla dzieci. A ja tej pani przestaję się dziwić, bo upośledzonym trzeba wytaczać granice.

@Pajace z Mobilisu

ty (usunięte przez administratora) i mza i tramwajewarszawskie jeajazdzily w czapkach mikol

@Walendzik

zamilcz goju. "Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. ... By dobrze pracować dla...."

Walendzik

Chłopku. Autobusy uratowały takich jak ty od kopania rowów.

gostek
@Pajace z Mobilisu

Jezu, ile chamstwa, agresji i nienawiści w tych kilku zdaniach. Czy kolega czuje się jakiś lepszy? Pewnie zarabia więcej i ma większą ogładę w świecie. Otóż nie, przez takie wpisy jak te mogę stwierdzić że wieś to raczej u ciebie. Czytam tak te fora, czytam i czytam i dochodzę do wniosku, że co poniektórzy są zwyczajnie żałośni. Jeden drugiego obraża, wyzywa od najgorszych. Ogólnie mam wrażenie, że ten co pracuje w komunikacji miejskiej jest zwyczajnym nieudacznikiem i życiową ofermą. Niektórzy pracują tutaj, bo zwyczajnie im to pasuje. Inni pracują bo sytuacja życiowa zmusza. Każdy przypadek jest inny. Nie przeczę są też chamscy kierowcy z brakiem jakiejkolwiek kultury i takich powinno się eliminować ale dużo w KM jest fajnych osób z którymi na luzie można pogadać, pośmiać się czy nawet po pracy piwo wypić jak wraca się do domu. Co do czapek to w innych miastach też jeździli kierowcy i zakładali je z własnej inicjatywy. Ja w tym nie widzę nic z czego można mieć ubaw. Fajnie jak czasami kierowcy robią z własnej inicjatywy, pomagają pasażerom itp. Więcej życzliwości mniej chamstwa.

Oc
@Pajace z Mobilisu

Muszę przyznać i uchylić głowę większości kierowców z prywatnych przewoźników. Panie i Panowie takich kierowców w mza to że świeczka szukać. Potraficie przejechać całą zmianę z żółtą kontrolka silnika nie robiąc z tego (usunięte przez administratora) burzy ja specjaliści z mza. Nie działa Wam ABS ,nie robicie zjazdów, niestety super kierowcy z mza już nie potrafią hamować bez abs u?!!!!! Zarowka się przepali, nie ma problemu ,jedziecie dalej. A te małpy już po pogotowie dzwonią...... pozdrawiam.

Busotrams
@Oc

Idiotyczny sarkazm. Około połowy taboru mza wymaga napraw głównych(NG) bądź wymiany na nowy. To mza same sobie robi przeglądy w swoich stacjach diagnostycznych przez co na miasto wyjeżdżają wozy które nie powinny wyjechać. A jeśli chodzi o mobilis to w słabym stanie są solarisy przeguby . Reszta wozów jest max 2,5 letnia i o nie się dba. To po pierwsze. Po drugie to nie słyszałem by ktokolwiek wzywał pogotowie autobusowe do nie działajcego abs , czy pomarańczowego trójkąta i nie ważne jakiego przewoźnika jest pojazd. Kompletnie nie znasz realiów km.

@Pajace z Mobilisu

w mza i tramwajach warszawskich tez jezdzili w czapkach wiec niewiem skad ten ubaw z twojej strony

pjace sa w ztm-ie

Spoko
@Walendzik

a skąd braki?dlatego ze mało placą a praca ciezka .dostawca pizzy zarabia wiecej niz kierowca autobusu

nick
@Spoko

Dostawca pizzy zarabia więcej niż 3 tys na rękę za 168h?! Oczywiście nie bronię mobilisu, bo płacą tragicznie i najgorzej w Wawie (dlatego stąd uciekłem), ale chyba troszkę złe porównanie. Co do dostarczania czegokolwiek, to moooże dostawca na tirach np lidlowskich ma lepiej. No cóż, ale być może to ja jestem nie zorientowany...

Alo
@Pajace z Mobilisu

Wiem, że większa część kierowców Mobilisu to ludzie mądrzy, uczciwi i z pasją. To ty pokazujesz swój poziom inteligencji pisząc w tak obraźliwy sposób o ludziach których nie znasz.

Kazik
@Alo

A darmowe karnety do Polin mają Ci oddani i z pasją???

Miłosz

W Mobilisie przeprowadzana jest ankieta. Zarząd robi nią wspólnie ze związkiem zawodowy. Ocenia się w niej kierownictwo, planistów, dyspozytorów. FAJNA SPRAWA. Wreszcie można ocenić pracę przełożonych!

Mateo
@Miłosz

są też w niej pytania o prezesa ;) i warunki pracy w Mobilis

Glon
@Miłosz

Propaganda sukcesu. Ma być na zielono i zapewne będzie bo Ci co zostali mają klapki na oczach i są wdzięczni firmie ,że uratowała im życie.

jolie
@Glon

A co w tym zlego? Jeżeli ktos jest zadowlony to niech dobrze ocenia firme. Nie mam z tym problemu.

@Mateo

oddaję swój głos na prezesa na NIE to wszystko jego wina

kucharz zawinił - kota ukarali
@Miłosz

To teraz prezes szuka winnego?! Trzeba ratować własny tyłek i odstrzelić bogu ducha winnego dyspozytora, za to że wykonywał polecenia prezesa?! A co dyspozytor spowodował taką na przykład sytuację? [cytat z forum gazeta.pl - bez problemu odnajdziecie w google na hasło "mobilis opinie" "od dnia 1 marca 2016 Mobilis w Warszawie po raz kolejny obnizył zarobki kierowcom zatrudnionym na umowe zlecenie - dwa lata temu było to 18,40 brutto, do wczoraj było to 17,40 a dziś jest tylko 16,00 PLN na godzinę. ponad to zmieniono także sposób naliczania wynagrodzeń zatrudnionym na umowe o pracę i nie na lepsze... " No panowie, czyjaś głowa w zamyśle prezesa już spadła, teraz już tylko trwają igrzyska - na kogo wypadnie to tego bęc. Prezes wam potem wytłumaczy że takiego wyboru dokonała załoga!

E. K.
@Miłosz

Dla mnie to jest spoko opcja. Z takiej ankiety może wyjsc duzo dobrego dla pracowników…

subwoofer
@Miłosz

Czyżby strona izraelska zainteresowała poczynaniami polskiego kierownictwa w polskim oddziale firmy ? Pewnie za mało wpłynęło i teraz łby poleca .

Alo
@kucharz zawinił - kota ukarali

Co za bzdury. Zastanów się zanim coś napiszesz. Ty i inni piszecie o podwyżkach w Mobilisie a nie macie o nich pojęcia. Pracujecie tam? Wiem w 100% że nie bo wasza wiedza jest żadna.

Róbta co chceta

HA HA HA !!! Następny naiwny :-)

R-
@Róbta co chceta

Dlaczego koledzy nie robicie nic by zarabiać godnie.Kierowców brakuje nie do dziś.Godzicie się na każdy numer. Wykonujemy wszyscy podobna pracę ale za małe lub mniejsze stawki. Czy coś się zmieni? Ja zarabiam na rękę 3500 na Kleszczowej i chciałbym by stawka każdego Kierowcy w Warszawie wyniosła cztery i pół tysiąca za nominał 180 godzin. Czy dalej nic nie można?

@R-

cytując klasyka..''nic z tego nie będzie, nie ma (z) kim robić''

Marzena

Bardzo Cię proszę, żebyś skupił się już na rzeczach, które na obecnym wątku są ważniejsze, mianowicie na przedstawieniu nam warunków, jakie stwarza swoim pracownikom firma Mobilis. Dasz radę to zrobić? Widziałam na ich stronie, że aktualnie rekrutują kierowców kat. D. Oferują im między innymi: stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę, szkolenie z topografii miasta oraz cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, pomoc finansową i merytoryczną w uzyskaniu niezbędnych dokumentów do wykonywania zawodu, a także prywatną opiekę medyczną dla pracownika. Te warunki mogą zachęcać do aplikowania potencjalnych kandydatów. A czy umowę o pracę dostaje się od razu, czy dopiero po okresie próbnym? Wiesz coś o tym?

Stefan

Słuchajcie, co się dzieje w sprawie nazwiska "Szymonik", pomóżcie proszę wyjaśnić Eugeniusz był preziem Mobilisu, zanim nie nastał Dariusz ale jeszcze dwie osoby o tym nazwisku (dość młode) sporo mieszały/mieszają w komunikacji: 1) Szymonik Katarzyna - info tu: http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Szymonik-Katarzyna/336cfb20ec038fa1830f1780c1ff6319.html, m.in. wiceprezes Warbusa (poczytajcie koniecznie na Gowork o Warbusie - jaja jak berety) 2) Paweł Szymonik - swego czasu dyrektor generalny Warbusa Tylko pytam, ale pytanie zadaję również dlatego, by dowiedzieć się, czy te trzy nazwiska są ze sobą powiązane rodzinnie, czy POLITYKA PŁACOWA firm, w których te nazwiska się pojawiają, nie ma sobie nic do zarzucenia?

@Stefan

rodzina

re
@Stefan

2019 a (dopiero) padają nazwiska (i to zapewne epizod, na tym się skończy) kto to i dlaczego..brak słów po prostu i jak ma być normalnie w Polsce czy się coś zmienić na lepsze... o 30 lat za późno jest...a co do polityki placowej..ci tu wymienieni ani tym bardziej poprzednik teraźniejszego ''(usunięte przez administratora)'' nie mają tu nic do gadania..jest to z góry narzucone przez..a to proszę wyłączyć tv i włączyć myślenie to szybciutko(w niektórych przypadkach niestety wolniej ale też w końcu, i mam tu na myśli ogół, nie konkretnego Autora wpisu) się dojdzie przez kogo(to nie tyczy się tylko komunikacji, transportu, turystyki, tylko każdej dziedziny w Naszej dorzynanej Ojczyźnie)...jeśli chodzi o warbusa.. to to jest jawne już plucie Ludziom w twarz..tyle ze skoro ci się na to godzą, twierdząc że deszcz pada to sami są sobie winni.

Kierowca Autobusu

Kazali mi zapłacić za ubrania do pracy. Szybko poszło wyszedłem

Ja zadałem pytanie czy muszę sam kupić sobie ubranie? czy mogę mieć swoje ubrania? i jaka stawka? Suma odpowiedzi, wstałem i wyszedłem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
news

Eugeniusz Szymonik Prezesem Autosana.

xawery

A kogo to obchodzi

news
@xawery

ciebie i 90% miejscowych oraczy nie obchodzi, nie obchodzilo i nie będzie obchodzilo, typowa mentalnosc bialych murzynow, natomiast kto ma swoj rozum i wyciaga wnioski, wdzięczny za to info, zostalo sprawdzone i to prawda! zatem wszystko po kolei: wogociagi, transport, finanse etc. etc. już w ''ich'' rękach, wojska nawet nie ma co wymieniac bo to juz zdemontowane do rozmiarow makiety na defilady, dla takich wlasnie nygusów , co by sie tym jarali, podobnie jak mozliwoscia wyjazdu manem dla ''najwiekszego prywatnego przewoznika w Stolicy''jakies swiece w sejmie zapalane przez najwyzszych oficjeli, hasla ''wesolego hanuka'' coraz smielej juz gloszone..wszystko po kolei, stopniowo..jeszcze rudzielec prezydentem po tej(brak dostatecznie obelzywych słow, po kim) chwile potem euro tu wprowadzone i zmiecie, zdmuchnie jak zapałke resztki tej ''klasy średniej'' m.in. kierowców że na przyslowiowe słoneczniki nie będzie za ''prace''

Jagiełlo
@news

Założyciel Mobilis który oddał firmę pod władanie Izraelskiemu podmiotowi. Czyli wiadomo kto będzie pociągał za sznurki w Autosanie... Ot ,,dobra zmiana" ale nie dla Polaków. Polska się zwija ,nastaje POLIN jak to PAD mówi posłusznie.

Gienia
@xawery

A mnie to obchodzi

xawery
@Gienia

Gienia a co tam u Januszka???

Kmietek

Brałęś coś dzisiaj ?

Solidarni

Wszystkie firmy poszkodowane przez portal gowork zachęcamy do dołączenia się do pozwu grupowego przed Sądem . Wszystkich zainteresowanych z całej polski zachęcamy do kontaktu na nieprawdziwe12[małpa]gmail.com .Jedynie ruch solidarny położy kres tym kłamstwom i kalumniom Piszcie będziemy się wspólnie bronić

Litwin

Pozdrowienia z belgi zeebrugge i życzę podwyżek powyzej 20 zł na godzine w Nowym Rokiem ŁUKASZ z

re
@Litwin

Nawet 5% nie zostalo...20zl i to powyzej to beda tam mieli moze za 5 lat a i to raczej nie..pzdr z Malty

CieĆwiek
@Litwin

Dzięki

Litwin

Ja bym z chencia wrócił do komunikacji jak by zaczęli normalnie płacić ,pozdrawiam kierowców z mobilisu .I jestem ciekawy ile zostało z starej załogi ? Łukasz Z

Święty Mikołaj

Miłych Świąt dla wszystkich pracowników

suweren

Jest o niebo lepiej niż było za poprzedniej koalicji PO PSL,wtedy to się dopiero działo,teraz się uspokoili,smieciowki znikają,grabierze kierowców tez,jest ogólnie dużo lepiej niż było ale do ideału jeszcze brakuje,także widać zmiany na plus po zmianie władzy

globus

Czy z okazji święta chanuki firma Mobilis przewidziała dla swoich ..wiernych i oddanych" kierowców jakieś upominki :-)

___U_W_A_G_A___ A_K_C_J_A

Witajce. Mam do wszystkich czytających/ piszących. Włączcie dzisiaj o 18:45 Polsat- Jest 15Blok Mikołajkowy (reklamy) a cały dochód z reklam pójdzie na dzieci. To nic nie kosztuje a możecie pomóc. i powiedzcie bliskim.... pozdrawiam Mikołaj

Tylko Mobilis

Kochany Mobilis - będę w tym roku święta? (Wypłata już nie długo )

cytan z postu niżej

Skubaliście nas przez tyle lat i teraz mam być wobec was lojalny!!!! trzeba było uczciwie płacić cały czas a nie chwalić się w internecie że płacicie 30% mniej i jakie to oszczędności dla miasta! to wy zaglądaliście do nie swojego portfela - prywaciarz zatroskany o pieniądze gminy. Tfuuu, słabo mi się robi jak czytam taką popelinę!!!!

i co? lepiej jest?
@cytan z postu niżej

I co? Driverzy po podwyżce zabijają się o pracę? Da się już przytulić 3 tysia na łapkę za nominała czy dalej poniżej?

figa

dalej ponizej

Czarny
@i co? lepiej jest?

dla mnie podwyżka to był dobry ruch. Teraz patrzeć jak zaprocentuje, wypłaty lada chwila…

Natally
@i co? lepiej jest?

hehe… widziałam sporo nowych twarzy. Z tego co rozmawiam z kierowcami są zadowoleni z kasy. Dla mnie nie tylko kasa się liczy! Atmosfera też jest ważna!

Marian
@Natally

wszyscy byli tacy sceptyczni, a wszystko fajnie się rozwija, są nowi ludzie i lepsze pieniądze. Chcecie to róbcie, jak chcecie. Nie zamierzam zmieniać miejsca pracy, bijąc się o 2 stówy.

qwerty
@Marian

Oj tu nie chodzi o 2 stówy... Z tego co widzę i słyszę to potrafią być różnice rzędu 600-800 zł na rękę za tę samą robotę (i tu piszę o ajentach, prywaciarzach). Sporo osób również wspomina o "przyjemnej atmosferze" "bezproblemowych kierowcach", po co Wam to jak i tak przez ponad 99% czasu jesteśmy w trybie ja+autobus ;)

piotrek
@cytan z postu niżej

ZDANIA zachwalające wypłatę SĄ TAK UKŁADANE że tylko (usunięte przez administratora) się nie zorientuje kto to pisze..

nie kumom ło co tó hodzi
@piotrek

i z reguły pisane przed fajerantem w biurze :) - wszystko po 14 tej , ha haaa ha!

Beka z ciebie
@nie kumom ło co tó hodzi

Taaak… Ziomeczku… teorie spiskowe zawsze spoko!

Bartek
@qwerty

Czy na mobilis tylko można źle pisać? Widzieliście co się dzieje na innych forach na goworku? Same negatywne opinie, wy z niczego nie będziecie zadowoleni… podwyżek nie było źle… są jeszcze gorzej… szkoda, że nie dogodzisz

qwerty
@Bartek

Właśnie sęk w tym, że po podwyżkach i tak jest mniej niż u KILKU innych pracodawców! ;(

Byle zrobić szum
@qwerty

Może tak, ale pieniadze to nie wszystko. Wole zarabiac mniej, ale być traktowany jak czlowiek. Niż mieć pare zlotowy wiecej i nie mieć nic do gadania, jak u niektórych.

złota myśl

Zauważcie... Tam gdzie dzieje się coś złego - komentarzy w profilu jest mnóstwo. Wiadomo - negatywnych tych od osób które zostały pokrzywdzone i znacznie mniej od "PR-owców", zachwalających pod przykrywką pracowników walory pracy w firmie. Firmy gdzie dzieje się dobrze nie mają wpisów na tym forum - to też naturalne, jak jest dobrze to w naturze polaka nie znajdziesz odruchu aby kogoś pochwalić. Dlatego wszelkie pozytywne wpisy na "popularnych" forach to nic innego jak riposta do zatuszowania, zagadania, przesunięcia na niższy poziom dyskusji opinii nieprzychylnych pracodawcy. To forum aż "trzeszczy" od ilości komentarzy..... Wniosek nasuwa się tylko jeden....

sen o Warszawie
@złota myśl

zgadza się

Kolega
@złota myśl

Wystarczy popatrzec na ilosc komentarzy które sa na goworku innych firm zajmujących się transportem publicznym. Tutaj jeszcze nie jest tak zle jak na mza...

ja pracuję 2 lata i mi się podoba. z Planistami można się dogadać. w mza tego nie było.

Wiktor

To jest zdecydowany plus. Wolę mieć te 180 złotych mniej, ale się z nikim nie szarpać... teraz ładna pensja wpadła...

Norb
@Wiktor

W moim przypadku nie tylko liczy się kasa… Ludzie zawsze będę gadac, bez znaczenia co zrobisz i ile z siebie dasz… niby w MZA tak fajnie, a wystarczy poczytac opnie w Internecie zadowolonych pracowników - śmiech na sali

qrczak

Ile obecnie wychodzi wypłaty za nominał (średnio 168h) po tych "wspaniałych" podwyżkach?

Jest pięknie

Poniżej 3 koła - ale jest pięknie

@Jest pięknie

Dzięki za odp! To teraz chyba zostali ci co się boją zmian, ci którzy muszą odpracować zasponsorowany kurs, może ewentualnie jacyś maniacy jazdy na konkretnych liniach jakie akurat ma mob. I tak chyba jest sporo lepiej, jakiś czas temu tu pracowałem. Miałem wypłaty średnio coś około 2300-2400 netto, ale jednak jest kilku innych przewoźników, u których spokojnie wychodzi ponad 3tys netto za miech 168h...

Tammy
@qrczak

tak gadacie, jakbyście w kamieniołomach robili. Spójrzmy obiektywnie teraz dużo się pozmieniało. Od dłuższego czasu jeżdżę w Mobilisie. Lubię ich. Moim zdaniem kierowcy są mniej problemowi, niż gdzie indziej.

Edd
@qrczak

Min. 4100 brutto to jest 3000 PLN na rękę, nie wiem jak wy liczycie.

@Edd

Panie towarzyszu, tak liczymy, jak liczyli nam w mobie ponad rok temu. 2400, może max 2500 na rękę bez nadgodzin. Może jest lepiej, ale jak na największego prywaciarza, wciąż jest BARDZO słabo. Obecnie w tym fachu, gdzie indziej, spokojnie można wziąć ponad 3 tys netto za nominał.

Kazik

Nie wiem, jak liczysz, ale mam 3 tysie za nominał, bez wiekszego gadania

Pawełek

Największy a jednoczesnie najgorszy prywatny przewoznik w Warszawie, najslabiej placacy(to juz firma ktorej konczy sie umowa na miescie EEC lepiej placi) z kierownictwem którego podejscie zniechęcilo najtwardszych, zero empatii, zero kultury, zero czegokolwiek, patrzenie aby zabrac smiechu wartą premie za byle co, jeden planista calosciowego obrazu nie zmieni bo i drugi taki sam jak ci juz wymienieni, dyspozytorzy, nadzor ruchu to samo, poza dwojka(Remigiuszem i Tadkiem) podejscie do kierowcow poziom arogancji, buty, przekracza wszelkie granice, odradzam prace tutaj chyba ze nie masz wyjscia a i to do pierwszej wyplaty i bez slowa wyjasnienia nawet rzucic to jak dziw.....e nad ranem!

hardkorowy kierman
@Pawełek

Ja jak przychodzę na dyspozytornie to z nikim się nie witam,jestem zimny i bezduszny,na wszystkie pytania odpowiadam tylko „” co ?”” albo „”możesz mi skoczyć !”” olewam totalnie panów dyspozytorów ciepłym moczem,kiedy dzwonią i pytają czy przyjdę z wolnego odpowiadam „”a skoczysz mi na bata ?”” ostatnio zadko coś dzwonią,generalnie wszelkie kontakty z ludźmi z tej firmy ograniczam do niezbędnego minimum,i póki co wychodzi mi to na zdrowie,nie polecam zbytniego spoufalania się z tego typu osobnikami z pod ciemnej gwiazdy

pamiętacie ten wpis?
@Pawełek

anonymous 11.10.2018 00:54 @Dla mnie spoko 09.10.2018 14:29 Tylko zaraz ci policzą że te 22 to tylko jezdne a za przestoje inaczej. I będą ci odliczać za każdy postój pewnie z czasem wpadną na pomysł żeby nawet za postój na czerwonym świetle liczyć postój i w końcu wyjdzie ci średnio 15 zł na godzinę do tego będziesz łapany za wszystko żeby tylko ci coś jeszcze potrącić za karę i wtedy dopiero poznasz co to Mobilis. Przepracujesz 250 godzin a z tego tylko ze 150 będzie jezdnych. (...) Darius 05.10.2018 10:17 Z całego serca odradzam pracę w Mobilisie,można stracić zdrowie nie tylko fizyczne ale i psychiczne.Nie pomogą żadne pseudo podwyżki,wyzysk na każdym kroku,a o równoważnym czasie pracy zapomnij.Pozdrawiam. (...) @Mobilisek 08.10.2018 09:23 zrównanie sie z, na przyklad stawką oferowana w EEC nazywasz ''podwyżka'' ?! (...) @Mobilisek 08.10.2018 09:23 Będzie jak co roku - jak chłopy skończą wykopki i zaczną zasilać w Mobilisie - wtedy jak zawsze stawka znowu spadnie bo będzie nadmiar rolników chętnych na przetrzymanie zimy. Na wiosnę znowu odpływ [do pola] - to stawki rosną. jerzyk 05.10.2018 07:04 @nauczony doswiadczeniem 05.10.2018 00:05 @nauczony doświadczeniem. Mobilis dał podwyżkę bo nie realizuje odpowiednio kontraktów bo nie wyjeżdzają brygady. Brak ludzi. Gdyby podwyżkę dał przed wejściem MANów hybrydowych to tak by to się nie skonczyło. Nie wiem ilu chłopa uciekło ale sytuacja nie jest obecnie ciekawa. Na bierząco 05.10.2018 11:03 @jerzyk 05.10.2018 07:04 Znający historie tej firmy w Warszawie wiedza co wyprawiała i raczej mało prawdopodobne aby wrócili,do dziś procesy w sadach pracy o niewypłacone nadgodziny z zeszłych lat kiedy to firma miała w głębokim poważaniu kodeks prac

Dominik
@Pawełek

Chyba żartujesz… nigdy nie miałem problemu by cokolwiek załatwić z kierownikiem czy dyspozytorem…

Danielek
@hardkorowy kierman

Prosta sprawa, skoro pracownicy są dla siebie tacy, to nie dziwmy się, ze połowa kierowców obrywa… Jak jesteś chamski to dlaczego ktoś ma być miły dla Ciebie? Dobrze żyje z dyspozytorami, lubimy się, dlatego nie mam problemu by coś załatwić i nie narzekam, jak wy.

Kasper
@Danielek

Muszę się zgodzić… hehe marudzenie na wszystko to chyba jakas nasza dziwna narodowa cecha…

cytat dnia

Furtak 19.11.2018 17:04 @Marcin 19.11.2018 14:02 Człowieku zejdz na ziemie! W MZA za 168 h młody kierowca ma zagwarantowane 3400 na rękę. To co według Twojego toku rozumowania 3400 - 180 = 3220 za 168h w Mobilisie. Przestań bzdury pisać. Za 168h w mobilisie masz na rękę po podwyżkach około 2600, a jeśli pracujesz ponad rok to 2700-2800. Na samej podstawie w stosunku do pracy w MZA masz w plecy 700 złotych a nie 180 złotych. Zeby w mobilisie zarobić te 3220 to musisz tyrać ponad 230 godzin.

Krycha
@cytat dnia

Haha… nie wiem, jak to liczysz… ale spoko licz tak dalej chce pracowac w mobilisie to będę i już nie ma co tu gadać

Lilyl

Mi też się podobało, tak jak niektórym, ale zmieniłem pracodawcę i dostałem 1000 zł więcej za tę samą pracę, tę samą liczbę h.. Walczcie o swoje, nie bójcie się zmian! Bałem się, ale warto było! Szukajcie lepszych ofert, nie dajcie się rąbać! Wiecie że nie będziecie mieli przerwy na krańcu? Jedźcie WOLNIEJ (ekstremalnie zgodnie z przepisami, bezpiecznie, oraz ekstremalnie płynnie) i upominajcie się o przysługujące przerwy do ZTMu! Nie to że na luzie, to jeszcze dzięki takiej postawie ten fach będzie lepszy! Tak, to MY możemy uczynić tę pracę lepszą, nikt inny!

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilis - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilis?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobilis?

Kandydaci do pracy w Mobilis napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobilis