Opinie o Mobilis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mobilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilis w Warszawa

Janosik

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

nosił wilk razy kilka...

Nosił wilk razy kilka - ponieśli i wilka! Jakież radosne nowiny docierają z Warszawy! ;)

Baggio
@nosił wilk razy kilka...

O czym piszesz?

@Baggio

zmiana prezesa?

Wkoncu
@nosił wilk razy kilka...

Deratyzator wchodzi do domu oby!!!!!!!!!!!!

Salomon

Co się dzieje w tej firmie???. Kogo się tutaj zatrudnia??? Dwóch kierowców z mobilisu pobiło się na pętli przy Centralnym. Kierowcy z MZA mieli ubaw po pachy :-)Niezła wizytówka firmy :-) Jak nie muzyka w języku hebrajskim puszczana na postojach ,to kierowcy się biją na pętlach.

Mareczek

Jakie obecnie stawki proponują w Warszawie?

Berek
@Mareczek

Daj sobie spokój że stolicą - trzeba szukać szczęście gdzie indziej

Kierowca Autobusu

Kazali mi zapłacić za ubrania do pracy. Szybko poszło wyszedłem

Ja zadałem pytanie czy muszę sam kupić sobie ubranie? czy mogę mieć swoje ubrania? i jaka stawka? Suma odpowiedzi, wstałem i wyszedłem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
gdybym był bogaty

Dlaczego w autobusach tej firmy podczas przerw na krańcach z głośników słychać muzykę w języku hebrajskim ??? Co to ma być???

@gdybym był bogaty

Weź zmień lekarza i się zacznij leczyć bo obecna terapia się nie sprawdza

@Ja2

Nie ukrywam, że pilnie poszukuję rzetelnych informacji na temat aktualnych warunków pracy w Mobilis. Ale na sam początek chciałabym Cię zapytać o dosyć delikatną sprawę. Sama rozważam aplikowanie, ale zastanawiam się, jak podchodzą tam do zatrudniania kobiet. Co o tym powiesz?

glon
@Łucja

Jeśli jesteś babochłopem to się nadasz. Kobieta jest delikatną osobą i jeżdżenie autobusami czy tirami jej nie pasuje. Natomiast babochłop bierze każdą robotę. W Warszawie popatrz na kobiety kierowczynie autobusów. 90% to waga ciężka z cechami babochłopów. Więcej w niż chłopa niż kobiety. Na palcach jednej ręki można policzyć kobiece kobiety w tym zawodzie. Ale one szybko uciekają jak po miesiącu jazdy zauważają ,ze tracą swoją kobiecość i staja się otyłym babochłopem. Daj sobie spokój chyba ,że masz tendencję bycia babochłopem nie delikatną kobietą.

Grubcio
@glon

Autobus prowadzi się bardzo lekko, za kierownicą widać mnóstwo suchoklatesów do złożenia jednym strzałem. Kobiety jeśli są dyskryminowane, to poprzez komentarze takich prymitywów i ptasich móżdżków którym nie mieści się w łepetynach, że nie tylko oni mogą prowadzić autobusy i tiry.

Wkurzony kierowca
@gdybym był bogaty

To po jakiego ciorta wsiadasz do tego autobusu . Na czas przerwy na pętli powinien być zakaz wchodzenia pasażerów do wozu - kierowca odpoczywa ( wejdzie taka pindzia i nawija przez komórkę , dzieciaki wrzeszczą i weź tu się nie denerwuj )

????
@Wkurzony kierowca

Pasażer wszedł bo kierowca zapodał piosenki w języku hebrajskim. Gdyby kierowca nie lansował muzyki na krańcu możliwe ,ze by nie wszedł do autobusu :-) Też uważam ,że postoje powinny być bez pasażerów, no ale zgodziłeś się na warunki pracy więc machaj grzecznie fajerą bo sam nic nie zdziałasz. Gdybyscie sie postawili to moze by Was Pan wysłuchał, bo by kary sie posypały za nie wykonanie planu. A tak mozesz tylko sobie pogadać i ewentualnie załatwić potrzebę w toi toiu, bo wody bieżącej ZTM nie przewidział dla pracowników . Najlepiej z brudnymi rękami obsługuj pojazd i pasażerów ale przymusowo w krawacie i spodniach w kant i butach od garnituru. Jeśli tego nie zrozumiecie jak Was traktują to nic sie nie zmieni w komunikacji miejskiej w Warszawie

Grubcio
@glon

99% mężczyzn w tym zawodzie wygląda jak zawartość toitoia na pętli - spasieni aż ledwo chodzą, bez zębów, antyperspirant widzieli w telewizji, smród z gęby jakby coś tam zdechło, tłuste włosy z łupieżem, a mają czelność wypowiadać się o kobietach prowadzących autobusy. Spójrzcie najpierw w lustro.

Kochany

Kochany samo życie

Piękny 30 latek
@Grubcio

A ty sam spójrz w lustro -najpiękniejszy jesteś ?

łeon
@Grubcio

Mnie już nie zdziwi. Jak zobaczyłem kobietę która jeżdziła szambiarą i z ,,gracją" jak na kobietę przystało wkładała rurę do kanału a pózniej wyciągała ja z kanału i z ,,gracją" wciągała na beczkę. Tak jak kolega napisał wcześniej ,że babochłop łapie każdą robotę. Teraz w Big Broterze też jest babochłop (Natalia) .W dowodzie kobieta a wygłądem facet. Także zgodnie z założeniami wczesnego PRL ,,KOBIETY NA TRAKTORY" inaczej babochłopy ,bo kobiety to ewewntualnie w sklepie,biurze czy na poczcie będą pracowały a nie na szambiarkach,autobusach,tirach czy walcach drogowych.

Profesor

Poradnik Pasażera: Kilka porad jak zachować ma się pasażer o przepraszam Hrabia ze sloikowa co za 4.40 wozi się po Warszawie. 1. Na pętli nigdy nie siadaj na pierwszym miejscu bo to nie PKS do Lichenia w Twojej miejscowości gdzie Ci co z przodu otrzymują gratisy na drogę. 2. Daj zjeść kierowcy śniadanie nie patrząc się na niego z wywieszonym ozorem, fakt szynka nie zastąpi klopsów w słoiku z Pierdziszewa ale bądź człowiekiem. 3. Gdy dobiegasz do autobusu wchodź drzwiami które sa już otwarte. Zaoszczędzi to czas i Tobie i kierowcy zamiar naciskać guzik i otwierać kolejne drzwi. Wcisnąć guzik fajna sprawa rozumiem bo na Sloikowie całe życie za klamkę chwytasz. 4. Jak wybierasz się na rower to już na nim jedz. Nie ładuj się do autobusu to nie Twoja wieś gdzie sąsiad Cię furmanką podrzucał do domu jak jechał na swoje pole. 5. Używaj mniej drażniących perfum, to nie odpust na Wsi gdzie trzeba się wyróżniać z tłumu. Potem Cały autobus śmierdzi. 6. Gdy dojeżdżasz do przystanku stałego nie wciskaj guzika, kierowca się zatrzyma. Rozumiem zachwyt Warszawskimi nowościami ale bez przesady. Guzik wciskaj tylko ma żądanie. 7. Jak stoisz i czekasz na przystanku machaj do momentu aż kierowca nie włączy kierunkowskazu, to nie jest Pan Wiesiek co jeździ na wsi i zna wszystkich was na codzień. 8. W autobusie jest biletomat gdzie możesz zakupić bilet, nie pytaj kierowcy czy je sprzedaje bo tylko przynosisz sobie wstyd. Ale spokojnie może i kiedyś Ciebie i Twoje słoiki taki wypasiony PKS zawiezie na wieś. Wtedy będziesz wiedział co robić. 9. Nie stój przy przednich drzwiach no ograniczasz kierowcy widoczność. Wiem, ze u Was na wsi trzeba podtrzymać drzwi by się domykał jak Pan Wiesiek pruje po polu 20km/h ale tu nie o to chodzi. 10. Mały słoiku z hulajnogą, wiadomo frajda przejechać się Warszawskim wypasionym autobusem ale masz dwa kółka przy sobie. Uwierz mi ze ten jeden przystanek szybciej pokonasz ba niej Myśle ze pomogłem, tymi sposobami ułatwicie sobie życie, i mieszkając w Warszawie już miesiąc i mając kartę Warszawiaka w ręku a w drugim siatkę brzęczących słoików pokonacie każdego dnia swoją trasę z przyjemnością i szybciej :)

Mobilis

Witam! Może to pierdoła chociaż dla niektórych może nie, ale fajnie by było czasem dostać wypłatę dzień wcześniej niż tak jak zawsze. Dajmy na to wypłata jest 10-tego czyli 10 powinienem pójść do Banku i już pieniążki mieć z samego rana. Niestety wieeeele razy jest tak ze kasa widnieje na koncie dopiero owszem 10-tego ale po godzinie 14 czasem po 15. Czemu wiele firm umie przelać pieniądze nawet 6 by pracownik już mógł cieszyć się „drobnymi” ? Jeśli czyta to ktoś tam na gorze a napewno to proszę to przemyśleć, to chyba nie wielkie wymagania dla takiego pracodawcy.

@Mobilis

Chłopie nie raz była 9 mimo że 10 był dniem powszednim. A druga rzecz to jakoś słabo gospodaruje aż pieniędzmi że nie starcza Ci na miesiąc. Dadzą Ci 9 to będziesz narzekał że nie 8 itd. Dają 10 i jest ok a czy o 10 czy o 17 to jak dla mnie obojetne

mariusz
@Albin

Człowiek jakby nie gospodarował to i tak w kieszeniach pusto. Mobilis płaci dziadowskie pensje, tyle aby zaspokoić prostych kierowców którzy tam tyrają. Lubisz być popychlem więc bądz a nie pouczaj innych. Nie każdy jest tak tępy ,że nie pilnuje swoich spraw. Tobie nawet gdyby przyszła pensja z opóżnieniem to jako wyrodnik będziesz klepał uszami z radości ,ze Pan rzucił Ci kość i dba należycie o sługę.

@Mobilis

Otwórz konto w mBanku to będziesz miał w momencie wysłania przez księgowa kasę na koncie

@mariusz

Zal mi takich ludzi jak Ty. No ale cóż prości ludzie też muszą być na tym świecie. Możesz iść pracować gdzie indziej nikt pod przymusem Cię nie trzyma w tej firmie.

mariusz
@Albin

Ale ja pracuje w tej firmie bo kocham patrzeć codziennie na (usunięte przez administratora)pracujących na Pana . Widok najlepszy w Warszawie.

NIE TVN

Jak macie głosować na PO teraz PO-KO to tak jak by napić się ciepłej WÓDKI

kacbonk
@NIE TVN

Na Posagu 7 panien głosowanie na żydopis jest nieformalnym przymusem. Nie głosujesz na żydów możesz mieć problemy z pracą w żydowskiej firmie. Takie są priorytety narzucone przez kneset w ,,dojnych córkach żydo bisnesu"

@NIE TVN

Tobie by dali nawet wodę kolońską też byś wypił więc po co ta gadka.

@kacbonk

W Polsce każda partia jest przychylna Izraelowi, ale PO jest bardziej żydowskie i prorosyjskie niż pis. do tego PO jeszcze broni byłych ubeków. PIS dobrze robi utrzymując dobre kontakty z USA. Wszystkie państwa które z nimi współpracują są potęgami gospodarczymi (Włochy, Korea Płd, Japonia itd.) Nasi sąsiedzi nigdy w historii nie byli nam przychylni więc dlaczego teraz mają być, nordstream jest tego przykładem. PO zlikwidowało nasz przemysł na korzyść Niemców W Polsce nie ma teraz na kogo innego głosować. Mobilis jest najlepszym prywatnym przewoźnikiem w Warszawie i tolerancyjnym, zatrudnia najróżniejszych kierowców z kilku krajów, jest Włoch, Litwin, Białorusini, Ukraińcy, Rosjanie był Egipcjanin oraz pierwszy czarnoskóry kierowca w Warszawie. Mi się tutaj dobrze pracuje, elastyczny grafik, miła atmosfera i nie jesteś numerem jak w mza.

Wojak

Kiedy Mobilis wygra jakiś przetarg dla Warszawy?

@Wojak

Co coraz większe dziadostwo w firmie po wycofaniu U18 :-) Brak kasy kierowcy zrekompensują karami - głowa do góry i grzecznie kręć fajerą :-) Jest i było dziadostwo w tej firmie jak i u innych ajentów . MZA nie lepsze. Na pewno lepiej nie będzie w POLIN. Polak ma zaiwaniać za miskę ryżu tak jak Icek Krzywousty mówił w Sowie.

@Furtak

Ale wam zadaje z chociaż stała pensja miesięczna i pewna robota a tutaj nie wiadomo jak długo to wszystko się dalej potoczy. Równie dobrze Mobilis może zrobić pa pa dać Kopa w DE i uciec do Krakowa :)

Wojak

Ale w MZA.... :)

Od grudnia

Nigdy a może kiedyś ?

Najpierw Wrocław.

@Furtak

Firma często narzuca na was kary finansowe? Aby doszło do takiego posunięcia ze strony firmy powinna ona posiadać duże dowody na poparcie takiego wniosku. Czy rozmawialiście na ten temat z kadrą zarządzającą?

@Łucja

Kadra zarządzająca jest w Izraelu i wymaga kontaktu w hebrajskim :-)

Bob budowniczy
@Łucja

Każdy siedzi cicho bo robota lux -po ciorta się wychylać

Witek
@Furtak

Furtka i no opiniach o MZA i Mobilizuje mówisz to samo musieli Cię z wielkim hukiem wywalić z obydwu firm.

@Witek

Urzekła mnie twoja historia. Celuj dalej bo na razie twoje typy są na poziomie mizernym :-)

XYZ

Praca w Mobilisie jako kierowca autobusu jest przyjemna. Z ludźmi da się dogadać, z planistami da się dogadać. Zarobek jest dobry i z nadgodzinami można nawet 7k brutto zarobić jak człowiek postara się. Polecam firmę, jak ktoś chce zacząć. Jedyny minus jest taki, że rozkłady często są napięte ale to już wina organizatora, czyli ZTM.

furtak
@XYZ

7k brutto to może i zarobisz ale łamiąc wszelkie przepisy czasu pracy kierowcy. Kara Karę Karą pogania. To kwintesencja pracy na Posagu 7 panien i Klementowickiej. Wystarczy zobaczyć miejsce tankowania autobusów. Ślizgawka bo każdy tankując przelewa bak ,brudząc swoje ubranie gdyż nie zatankowanie pod korek to Kara. Na myjce można uszkodzić lusterko następna Kara itd Itd. Najlepszym pracodawcom jest MZA i nie ma tu co dyskutować. Umowa na czas nieokreślony to podstawa spokoju a nie umowa na czas kontraktu i z każdą utratą kontraktu coraz gorsze warunki ze względu na nadmiar kierowców.

@furtak

Chyba w MZA tankowanie pod korek jeszcze sprawdzane i podpisywane przez ochronę. Ale jak ktoś nie wie to pisze takie rzeczy później.

@XYZ

Bardzo się cieszę, że aż tak chwalisz sobie pracodawcę, jakim jest Mobilis. Nie ulega chyba wątpliwości, iż swoją opinią zachęciłeś na pewno kilka osób do aplikowania - tym bardziej, że trwa tam właśnie rekrutacja: http://www.mobilis.pl/oferty-pracy.html Nadmieniłeś, iż polecasz tę firmę "jak ktoś chce zacząć". Czy oznacza to, że osoby bez doświadczenia w takiej pracy mają szansę na stałe zatrudnienie? Przybliż mi proszę ten temat.

Bardzo dobra firma na początek kariery, można się dogadać z planistami i zaczynać od mniejszego taboru. polecam wszystkim początkującym. kasa jak na polskie realia - można przeżyć .

Fajnie, że polecasz firmę i zatrudnienie. To najlepsza rekomendacja dla przyszłych pracowników. Na stronie http://www.mobilis.pl/oferty-pracy.html znalazłem oferty pracy dla kierowców autobusu i mechaników samochodowych. Czy Ty też pracujesz jako kierowca? Napisz jak wygląda grafik, czy jest elastyczny i możesz liczyć na premie lub inne dodatki. Chętnie się tego dowiem.

Olo

Wystarczy sobie policzyć 168*23+10% premii i jeśli jest dodatek starszego kierowcy +168 zl wychodzi 4418 zł Czyli jakieś 300 zł brutto mniej niz podstawa przy przyjęciu do MZA

@Olo

Teraz łosie będą wypisywać, podszywać się co gorsza pod kogos, aby wybielic, aby przykoloryzowac, tylko widzisz, ŁOSIU z pokoju nr 1 (czy tam ktorego), sam sobie przeczysz, 'jeśli jest dodatek starszego..'' wiadomo że nie ma(a nowo przyjety tym bardziej nie ma) póki łosiu, pokroju łukaszka czy tego 2go jelenia tam siedzisz. Czyli nie 300 i nie brutto MNIEJ niż podstawa przy przyjeciu do MZA!

Nict
@Olo

@Olo, napisz wprost: 5000 PLN na rękę z wszystkimi możliwymi dodatkami za 350 godzin pracy w miesiącu. I wszystko jasne! Chcesz zarobić - musisz z roboty nie wychodzić. Tyle w temacie.

a gdybym byl bogaty

nick ale czemu nie chcesz przyjac do wiadomosci ze sa ludzie ktorym pasuje ta praca,ze robia to bo lubia,mogliby pracowac w lepszych firmach np arriva czy grodzisk ale wola mobilis,wola wyjechac na wczasy na mazury do kurortu,ze posag siedmiu panien to sens ich zycia,poza tym na tle dyskontow i agencji ochrony to mobilis wypada calkiem niezle,no moze z wylaczeniem lidla i biedronki gdzie podstawa to kolo 4000

@a gdybym byl bogaty

fakt dopóki nie powstal KOD nie wiedzialem ze tu tyle ameb umyslowych lazi po ulicach, spodziewalem sie sporo ale nie ze az tyle..to samo tu..''podwyzka'' ktora oni dali byla na wyciagniecie reki juz przed startem conecto ale ze wlasnie o takie(brak juz slow nawet kto) im ''jezdzili'' to jest jak jest i będzie tylko gorzej, samo porownanie pracy wozenia ludzi i ot po zakorkowanm miescie do wykladania kartofli w lidlu pokazuje co tu sobie dali gamonie na glowe wejsc i to juz dawno w momenci wylonienia sie z nadwyzki kadr MZA ZTMiku.

@a gdybym byl bogaty

chodzilo oczywiscie o MZK..a jedyne jak to stwierdziles czego ''nie chce przyjac do wiadomosci'' i NIGDY nie przyjme to to jak ten naród za przyslowiowy kawalek kielbasy, dobry tv(w 80% w chalupie na kredyt na 25lat) dal sie upodlic, najpierw latami komuny potem ''solidarnoscia'' i bolkiem, potem prawie 30lat pseudo wolnosci..jak bez wojny mozna zrobic z panstwa kolonie a z ludu bialych murzynow, wlasnie tak jak tu sie stalo, jedyne takie panstwo na swiecie(obok u-krainy i bylych kolonii afrykanskich)

old driver

nick niedawno wrocilem z niemiec,troche tam popracowalem,i poznalem swiata,powiem ci ze polska zrobila ogromny krok do przodu od czasu przemian ustrojowych,nie przypuszczalem ze dozyje czasow kiedy wroce do polski,kiedys w niemczech faktycznie sie oplacalo pracowac na dzien dzisiejszy ta roznica zaciera sie,niemcy wberw powszechnej opinii nie sa az tak bogatym krajem,jest tak samo duzo biedy jak w polsce,przecietny niemic zarabia okolo 1500 euro,przecietny polak okolo 1000 euro wiec sam widzisz,dla ludzi jak ja ktorzy kiedys w latach 80 wyjechali i teraz wracaja to jest prawdziwy szok,jaki ogromny postep w polsce,polska jest pelnoprawnym zachodnim krajem i mowie to z pelna swiadomoscia,oczywiscie jest wiele jeszcze do zrobienia ale jak zmienila sie chocby warszawa,komunikacja autobusy,wszystko czyste nowe,kiedys stare rozwalone brudne ikarusy i jelcze,jest postep,tylko nalezy to kontynuowac nie cofac sie.

old spice
@old driver

@old driver. Dobre, doooobre! Przeciętny niemiec 1500 euro. przeciętny polak 1000 euro, a przeciętny kierowca Mobilis 600 euro ! Dobre, gonimy świat ! Chyba sobie za to cały Ursus kupię !

old spice
@a gdybym byl bogaty

z taką filozofią to ty nigdy ie będziesz bogaty, ha haaa ha !

@old driver

ja nie musialem nigdzie wracac bo za granica jestem co jakis czas od ponad 17lat, raz dluzej raz krocej teraz juz na stale i nie tylko niemcy czy jak nazywasz ''europa zachodnia'' bo tej juz rowniez zaraz nie będzie, ta sama sie pogrzebala, a polska jest pelnoprawnym ''zachodnim'' krajem fakt tu masz racje,, ale tylko z zewnatrz, to tylko tak wyglada, Polska to upudrowany trup(podobnie jak zusy i reszta post komunistycznych instytucji i sluzb) zadluzony(i to stale rosnie) na kwoty ktorych nasze wnuki nie splaca(bo i tak ma byc)postęp jest ale na pokaz, ale na kredyt i malo to po kosztach tych kredytow narzuconych przez lichwe ze szok ze jak juz napisalem NASZE WNUKI tego nie splaca, Polska istnieje juz tylko teoretycznie.

@old driver

Co należy dodać jeszcze to to że ten przecietny Niemiec za te 1500kola wyżyje(czy odlozy to inna kwestia) ale wyżyje NIE WEGETUJE ale wyŻYJĘ ,idz sobie do mobilisku, popracuj, weź 1sza wyplate, idz za tą wypłatę z Kobieta do dobrej restauracji czy zafunduj sobie pare markowych ciuchów(nawet nie że kilka czegoś a dobre buty, markową koszule czy kurtkę na zimę) a może jakieś hobby a może na inną ''przyjemność'' i zobaczysz jaki jest w Posce postęp, jak jest ''pięknie'' jaki ''dobrobyt'', I JAK SIĘ SUPER ŻYJĘ tak mówią w TV, tak to ma wszystko wygladac na zewnatrz, i juz daje spokoj temu mobliskowi, idz gdziekolwiek nawet do MZA(tym bardziej do MZA) i zobaczysz to samo PRACUJĄC masz na wegetacje, nie na godne życie, i to nie wazne Warszawa, Gdansk, Poznan czy Krakow, wszedzie jest to samo, i nie wazne czy komunikacja czy inna dziedzina,, DOBRZE to tu tylko mają pokomusze sitwy, układy, do tego lichwa no i Ci na górze, prezesy, dyrektory etc. ewentualnie budzetowka i garstka mundurowych(m.in. wierchuszka ITD i SM ''mundurowi'' niech im będzie) reszta ORA ora bo nie pracuje za max 3500 a i to w Warszawie bo w mniejszych to kwoty 2,2&2.5max a cala pozostala czesc za max 2kola czy najn, średnią krajowa (1530)..oczywiscie są też tacy co daja sobie rade ale to jest GARSTKA, ktorzy mimo ucisku, mimo podatkow mimo wszystkich przeszkod ze strony quasi panstwa ogarniają(w jaki sposob to juz inna rzecz)

brawo, możesz być z siebie dumny, mozna? a jak! tak 3maj oby tak dalej, jestesmy z Tobą.

Kierowca

Ja tylko obalam mit, że potrzeba na to 360h :)

@Kierowca

super ze ''tylko''243 potrzeba gdzie ten papier za nominalne 168h powinien byc no ale tydzien roboty w skali miesiaca wiecej co to jest, to zleci, po za tym miast robic w tym czasie jakies tworcz czy przyjemne rzeczy badz poswiecac ten czas rodzinie musisz orac(bo nie pracowac) no ale w skaprete na hotelu(tym bardziej ze ten ze free) jest co wlozyc i gitarka, oby tak dalej.

@Olo

a ile za h na zlecenie obecnie w mobilis?

Rrrrrrrrrrrr
@old driver

Tak , zrobiliśmy krok na przód stojąc na krawędzi przepaści. Gratuluje kolegom samozaparcia i cierpliwości.Choć ostatnio na krańcu rozmawiałem z Kierowca ze 118.Chwalił że mu tak dobrze, że ma dzieci i pod ich szkoły ma robiony grafik. Rozumiem ale ona chyba u niego utrzymuje dom a on go prowadzi.

Jaro
@a gdybym byl bogaty

dokladnie stary. Każdy z nas ma inną sytuację… hehe… nie zamierzam rezygnować z Mobilisa, szczególnie po podwyżkach… przyzwyczaiłem się i można nawet powiedzieć, że zżyłem...

Kierowca

Nie znasz mnie a zarzucasz mi oszustwo. To, że ty tyle nie widziałeś na pasku nie oznacza, że inni tyle nie wzięli. Jak ci pasek pokażę to odszczekasz swoje słowa?

@Kierowca

Z tym szczekaniem to lekko przesadziłeś... Napisałem też, że może to być zwykła pomyłka.. W takim razie jesteś jednym z nielicznych w Wawie, który dostaje, LUDZIE UWAGA- ponad 7 tys BRUTTO! Nie raz rozmawiałem z pracownikami, którzy pracują około 220h i dostali ledwo 4 tys netto przy pełnej premii... W takim razie oni kłamią, a Ty przeskoczyłeś system naliczania wypłaty, dla Ciebie idzie więcej, a dla nich mniej. Jesteś wielkim zwycięzcą! Ja się nie piszę na tyle h pracy, żeby to sprawdzić :D

@qrcze

Może i przesadziłem, ale miałem pełne prawo zdenerwować się a ty powinieneś ważyć słowa. Z tym brutto też się pomyliłeś. Polecam kalkulator netto-brutto w necie. Wychodzi ok.6800 zł i tyle mam na pasku. I jeszcze kolejna sprawa, bo wyszło, że się chwalę. Podałem przykład swojego paska, bo koledzy wymyślają niestworzone rzeczy o tym, że trzeba mieć 350h. Pracowałem tyle, bo musiałem zapłacić ratę. Nie widziała mi się wizja utraty mieszkania, ot cała filozofia.

@Kierowca

''przyjacielu''..takie pieniadze a i wieksze bo 5.5 kola na reke dalo rade juz za scanii wziasc, jak w takiej firmie jak pks umiales sobie poradzic(piesciami niekiedy) i tez mozna by rzec ze 350h nie bylo potrzebne..za dodatki za przerwy placili wychodzilo dobrze a nawet bardzo dobrze, ale kazdy(kumaty) kto tyle bral sie tym nie chwali czy tez innym nie mowi z jednego podstawoweego powodu, te pieniadze powinny byc za nominal za 168h bez premii bez laski bez szarpania sie bez orania a ze hotelowi to rozpowiadaja/rozpowiadali to juz inna rzecz..

@Kierowca

Napisałem to po skorzystaniu właśnie dokładnie z tych kalkulatorów. 5000 netto = 7080,62 brutto, ale nie warto strzępić internetu o 2 stówy :). Nieważne.. Już powoli kończąc temat, bo to podstrona o mobilisie. Dlatego w ogóle zacząłem ten temat, bo tak sobie liczyłem- 243x17+1300 (premia) + 150 (pranie) = 5581 brutto, ale okay jak się nabije nadliczbówki 100% i 50% dodatkowo płatne i trochę nocnych, to już się zbliżamy do Twojej kwoty, zakładając, że nic nie zabiorą z premii ;). Można rzec, że "odszczekałem" nieco! Nie trzeba się tłumaczyć kto po co tyle pracował i na co! ;). Dużo zdrowia życzę, pozytywnej energii, szerokości i miłych, wdzięcznych pasażerów!

Anita
@qrcze

Widzę że liczenie pensji dla niektórych to wyższa matematyka… Do 10 niedaleko… Zobaczymy nasze pensje po podwyżce

Qrcze
@Anita

Tak, bo unikam nadgodzin jak ognia :) nie miałem prawie nigdy tych dodatków 100 i 50

madra glowa
@Olo

a w grudniu tez tak wyjdzie jak masz nominal 152 ?,zrozum czlowieku ze kierowcy nie powinni miec stawki godzinowej to prowadzi tylko do patologii,w tym zawodzie tylko stala pensja inaczej robi sie cyrk,a kierowca wyrobnik,chcecie zeby bylo normalnie zlikwidujcie przyczyne tej patologii stawke godzinowa,to najwieksze zlo w tej branzy a to sie pozniej przeklada na jakosc wykonywanych uslug,jedni zarabiaja a inni nie dlatego taki cyrk,pensja powinna byc stala i zalezna od stazu i doswiadczenia kierowcy nie od menagera ktory w zyciu autobusem nie jechal i kombinuje jak zrobic najtaniej a potem kwiatki w postaci kar nalozonych przez ztm

Kierowca mobilisu

tylko że w mza jesteś numerem a w mobilisie można się dogadać z planistami i dlatego warto dostać te 180 netto mniej. ja nieczuje się gorszy od kierowców mza i łosiem nie jestem. a obrazając innych tylko dlatego że pracują gdzie indziej to pokozujesz się z złej strony i świadczy to tylko o tym że twój irolaz inteligencji nie przekracz 80 pkt.

@Kierowca mobilisu

inteligencie, co to jest "Irolaz"?

rekin finansjery

Nick mam podobne odczucia do twoich,wiekszosc jakieś 90% jak nie lepiej to ameby albo rozwielitki umysłowe,nie dziwota ze walą ich w rogi,to i tak ze dostali teraz podwyżkę bo myśle ze spokojnie za te 18 zeta dalej by jeździli, czasami jak posłucham jednego z drugim jak się wychwala ze teraz 4,5 koła wypłaty wziął ze 250 godzin wyjeździł i on myśli ze on doceniony przez firmę,to już wszystko opada nie tylko ręce,takie ameby nie wiedza nie rozumieją ze sami sobie szkodzą,ze sami na własne życzenie robią z siebie wyrobników,ze nikt z takimi się nie liczy tylko zastępuje następnymi,panowie i panie kierowcy szanujcie się trochę to i was będą szanować.

@Kierowca mobilisu

Dokładnie tak. Nie zamierzam szarpać się później o 180 złotych. A tu nie ma problemu, czy potrzebuje zamienić zmianę albo inaczej ustawić. W Mobilisie pracują życzliwi ludzie, rozumiejący innych.

@Marcin

Człowieku zejdz na ziemie! W MZA za 168 h młody kierowca ma zagwarantowane 3400 na rękę. To co według Twojego toku rozumowania 3400 - 180 = 3220 za 168h w Mobilisie. Przestań bzdury pisać. Za 168h w mobilisie masz na rękę po podwyżkach około 2600, a jeśli pracujesz ponad rok to 2700-2800. Na samej podstawie w stosunku do pracy w MZA masz w plecy 700 złotych a nie 180 złotych. Zeby w mobilisie zarobić te 3220 to musisz tyrać ponad 230 godzin.

Witek
@Furtak

MZA 4500 + 300 brutto bez paliwa godzin nocnych itp Mobilis 168*23+10%premii + starszy kierowca wychodzi ok 3450 i gdzie masz te 700 zł różnicy wychodzi jakieś 350 brutto.

RafTranscio
@Olo

Za chwilę od Lipca obniżka stawki za nadgodziny do tej pory płacili + 100% A od Lipca będzie tylko +50% Za nadgodziny :) odpada 50 autobusów koniec kontraktu i za dużo kierowców się zrobi to można ściąć stawkę nadgodzinową :)

Sproket

W mza robota złota

TAK

GŁOSUJEMY NA PIS

Kierat

Natanjahu jakieś prezenty przywiózł z Izraela dla wielce oddanych masochistów i masochistek pracujących w Mobilisie???

@Kierat

Tak ale cicho sza

Kazik
@Ja2

Jedna z drugą bawiły się w berka na 159. Więc musiały dostać coś od wodza .A może był tylko uścisk dłoni który nastawił je pozytywnie do firmy :-)

Polin
@Kierat

Gdzie pracujesz pajacu? To może dowiemy się jakie prezenty i od kogo ty dostajesz?

@Polin

Ten (usunięte przez administratora) to musi sam dawać prezenty żeby normalnie pracować jemu nie dają

Misiek
@Ja2

Masochiści z Mobilisu pracują za najniższą stawkę w Warszawie. Zastanawiam się jakie trzeba mieć IQ aby tyrać na firmę z Izraela? Korzenie czy głupota i prymityw ???

@Misiek

A Ty jaką masz stawkę napisz chciałbym się dowiedzieć co tracę?

Pan Witek z Atlantydy
@Misiek

Chyba się trochę mylisz z tą najniższa stawka Ale jak kogoś wylali a jak pracował to mu ciężko było krawat założyć to teraz wypisuje takie rzeczy.

chętny ale wymagajacy

Czy jak ktoś jest z korzeniami to ma dofinansowanie do pensji za pochodzenie??? Słyszałem ,że z korzeniami można łatwo dostać się do zarządu??? Proszę o info od pracujących czy z takimi preferencjami mam szansę na szybki awans w Mobilisie. Jestem religijny wiec soboty muszę mieć wolne.

Netanjahu
@chętny ale wymagajacy

איר וועט זיין פריינג אין די גענעם פון גאָדזש!

Kostek
@Netanjahu

W Polsce jesteś nie u siebie w Izraelu, więc wyrażaj się w Polskim języku . Proponuję ten napis umieścić nad bramą wjazdową do firmy w Ursusie. Niech pracownicy i kierowcy Mobilisu wiedzą jaki firma ma do nich antypolski, szyderczy i poniżający stosunek.

Stach
@chętny ale wymagajacy

Masz rację ja mam układy i już pracuję jako umysłowy za podwójną stawkę - życie

axel

jak można się godzić na zabieranie wypracowanych godzin?

@axel

W grodzisku im nie tyle zabierali to raz(to ze podobnie jak tu, sobie dawali to osobny temat) a dwa wiekszosc z nich jest na podpisanych lojalkach wiec sami sobie uwiazali powróz..ale baby kioskarki czy reszta wczesniej ''bezrobotnych'' co innego mieli by robic niz krecic od slupka do slupka za grosze, w kraju bez przemyslu, bez fabryk, bez niczego zostaje to albo montownia dla zachodnich koncernow(rowniez za grosze a jak), No i jeszcze zasilaki na zlecenie orajacy na 2 roboty i palący (usunięte przez administratora) ze wszystko jest ok

blich o

racja. dlatego głosujcie dalej na lewaków to jeszcze więcej zamkną i sprzedadzą polskiego majątku pozostawiając tylko zagraniczny kapitał który będzie wykorzystywał Polaka.

NICK

W grodzisku zabierali kasę za nic. potem kręcili i wymyślali a jak się domagałeś dowodów to potem czekałeś na wypłatę 2 miesiące. W mobilisie nigdy nie musiałem się prosić o swoje zarobione pieniądze, a jak niesłusznie była zabrana premia to na piśmie dostawałeś odpowiedź że masz rację. jak ktoś jeździ w dresie pomimo obowiązującego np. stroju to co się dziwi że płaci karę.

Zm. D
@axel

Jest robota jest kasiorka a że trochę zabiorą życie

waldi
@Zm. D

I dzięki takim nierozumnym takie firmy jak Mobilis wyzyskują kierowców . Chyba niewolnictwo u ciebie rodzinne skoro twierdzisz ,ze okradanie Ciebie przez pracodawcę to życie. Tyraj dalej niewolniku. No ale jak ktoś wyżej napisał zwerbowali kioskarki którym mobilis życie uratował ,to teraz w ramach wdzięczności będą tyrały , zwłaszcza ,ze dostały do tej orki hybrydowego MANa :-) Poziom ludzi pracujących w Mobilisie jest bliski zeru.

@axel

Chodzi Ci o to że nadgodziny teraz będą wypłacane raz na kwartał ???

—:—::—
@Ja2

Już są przecieki nowych grafików,zero nadgodzin w przyszłym miesiącu.Kiero z EEC już się cieszą

Kiero
@—:—::—

Taa, dostałem informację, że kierowcy zatrudnieni na inny etat niż cały (czyli 1/2, 1/4, 3/4 itp.) nie mają już możliwości przychodzenia z "wolnego". Tylko Ci co pracują na cały etat mogą pracować w wolne dni. Czemu służą takie dziwne zmiany ?

Berta
@Kiero

Bardzo dobry ruch - szacun

moskit
@Berta

Bo to jest ruch zrobiony po to aby kierowcę który zatrudniony jest na etacie wykorzystać maksymalnie, a jak rozwali autobus bo będzie przemęczony to tylko korzyść dla firmy bo po pensyjce poleci. Powinni płacić tyle ,żeby kierowca nie myślał o nadliczbowych, a w tej firmie płacą najmniej w Warszawie więc zmuszają tym samym kierowców do tyrania na firmę krzak.

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

Robert

Czytam te wasze wypociny i zastanawia mnie jedno . Nieżycie się na kary ale wystarczy wykonywać swoje obowiązki sumiennie i kar nie ma. I to niezależnie od pracy jaką się wykonuje. A ci co tak boją się kar pewnie co miesiąc posiadają i tyle w temacie

abc
@Robert

Z translatora korzystałeś??? Bo nic nie można zrozumieć z Twojego tekstu.

axel

zabawne jest zbieranie godzin za karę finansową brak krawatu 15 godzin zabrane ITP czyli kto tam rabota

axel

szkoda czasu dziadostwo kary jak ktoś chce sponsorować firemkę krzak proszę bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilis - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilis?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobilis?

Kandydaci do pracy w Mobilis napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobilis