Opinie o Mobilis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mobilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilis w Warszawa

Darek

Chciałbym zapytać pracowników i tylko pracowników tej firmy - jak wygląda obecnie sytuacja? Jestem spoza Warszawy, chciałbym się przenieść do stolicy i rozpocząć pracę. Jak z zarobkami? Przyjmują kierowców bez doświadczenia? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Przyszly szofer Mobilis :-)
@Darek

Hej. Wejdź na stronę internetową wejdź w zakładkę na dole chyba wie nazywa Kariera, tam jest numer telefonu do personalnej ona Ci wszystko wytłumaczy co i jak i napewno zaprosi do zajezdni która jest zlokalizowana w Ursusie :-) ja robię badania, jak zrobie je to zaczynam kurs :-) pozdrawiam i powodzenia!

2200zl

@Przyszly szofer Mobilis :-)

To szybko rób te badania bo zaraz kurs zaczynamy :-)

Przyszły szofer Mobilis :)-
@Marcin

We wtorek mam badania :-) dlugo trwa ten caly kurs itp? :-)

@Przyszły szofer Mobilis :)-

Bhp3dni a potem z patronem zalezy od ciebie tylko rozpoczecie kursu jest raz w tygodniu

Przyszły szofer Mobilisu :-)
@.....mobilis

Spoko spoko, pracuje gdzies na etacie dalej i do momentu kiedy wszystkiego nie pozdaje to nie bede mogl sie zwolnic u siebie :-) wiec logiczne ze mocno dyspozycyjny nie jestem. :-)

@Przyszły szofer Mobilisu :-)

Jak spóźnialscy wszyscy do łączony z badaniami szybko to może w połowie lutego kurs zrobimy ile potrwa no to zależy od ciebie możesz robić dwa miesiące trzy cztery...

@Marcin

Mam nadzieje, że uda sie wszystko dopasować :-) a ze pracuje w sklepie to przewaznie mam zmiany 6-14 14-22 mysle ze bedzie wszystko w porzadku. Do zobaczenia!

@Przyszły szofer Mobilis :-)

Do zobaczenia bo napewno trafisz na ten kurs razem ze mną :-)

@Marcin

Jak we wtorek przejdę badania to wtedy tak :-) ty masz info jak bedzie przebiegac ten kurs na D i potem na kwalifikacje? Jak to bedzie wyglądało?

@Przyszły szofer Mobilis :-)

Tyle co się dowiedziałem w biurze tyle wiem także nie wiele. Kwalifikacja będzie chyba połączona z kursem bo i szybciej tak jest a czas gra spora role. Wszystko zależy od Twojego czasu wolnego. Wiadomo im bardziej Jesteś dyspozycyjny tym szybciej zrobisz kurs. Badania fajnie mi przebiegły oprócz wbijania igły bo tego nie lubię.. blee. A teraz czekam już dluuuugo na resztę grupy :-P

@Przyszły szofer Mobilis :-)

Wiem tyle co dowiedziałem się w biurze czyli nie wiele. Kwalifikacja pewnie będzie razem bo czas najważniejszy żeby to zrobić i mieć spokój. Badania przejdziesz mam nadzieje :-P Ja czekam już 2 tygodnie na grupę także już chętnie bym zaczął.

@Przyszły szofer Mobilis :-)

Wiem tyle ile się dowiedziałem w biurze czyli chyba niedużo. Kwalifikacja będzie prawdopodobnie razem z kursem ale to lepiej bo akurat mi zależy na czasie. Już dwa tygodnie czekam na grupę :-P Badania mam nadzieje przejdziesz :-P

@Marcin

Igłe? No ja mam wszystkie badania jednego dnia, gluoza, okulista, neurolog i lekarz medycyny, myslalem ze jednego dnia skoncze wszystko...

@Przyszły szofer Mobilis :-)

No glukozę robią nie przez piciu tylko igiełką :-) Ja miałem dwa dni badań i to jeszcze w dwóch różnych placówkach.

@Marcin

No ja mam łącznie wszystkich jednego dnia, wiec juz jutro jak będę po badabiach, jadę od razu na Posagu 7 Panien :-)

@Przyszły szofer Mobilis :-)

No ale jeszcze wydział komunikacji i numer PKK :-)

@Marcin

Mam ten numer juz od dawna :-)

@Przyszły szofer Mobilis :-)

No to dobrze :-) To kolejna osoba do kompletu. Jeszcze reszta zepnie się i będzie git.

@Przyszły szofer Mobilis :-)

Jak jutro będziesz to dowiedz się czy w połowie lutego napewno damy radę :-)

@Marcin

A powiedz mi, czy ja musze miec oddzielny numee PKK na kategorie D? Mam taki z zeszlego roku, jak B robiłem...

@Przyszły szofer Mobilis :-)

Nie powinien być potrzebny oddzielny numer skoro już masz. Ale dla pewności lepiej się upewnić żebyś nie śmigał 20 razy tam i z powrotem. Ja B robiłem daaaaaaaaaaaawno temu i nie było takich głupot jak teraz :-)

@Marcin

No ja B robile w zeszlym roku i ten numer mam caly czas. Moze rozmowe przeniesiemy poza te forum?

@Przyszły szofer Mobilis :-)

Nie mam pomysłu jak przenieść a Nie chciałbym później tysiąca strzałek :-) Chyba ze będziemy jeździli na jednej linii na zmianę :-D Myśle, ze numer jak masz PKK to nie trzeba nic innego. Daj znać jak poszły Ci badania i ciśnij o kurs powiedz, ze już tych Najlepszych maja :-)

@Marcin

Podam szybko moj numer: 5 7 7 14 66 14 ty szybki pisz a ja kasuje kom :-)

@anonymous

Hoho :-) No to teraz się zacznie :-)

@Marcin

Szkoda ze jednak nie napisales na tel ;-)

@Darek

Panowie, ale ja wszystkie uprawnienia mam. Pytam o samą pracę, zarobki i tak dalej ;)

@Darek

Zmiany idzie sie dogadac ,pensja moze nizsza niz w mza ale atmosfera lepsza .wiem co mowie nie wszystko da sie przeliczyc na kase...

@Marcin

Bardzo dojrzałym postępowaniem jest blokowanie czyjegoś numeru telefonu :-) pozdrawiam

Dziadostwo
@Darek

Darek jak chcesz się przenieść do Warszawki Pieniążki to za wypłatę z Syfa wystarczy ci na wynajęcie mieszkania ,

@Przyszły szofer Mobilis :-)

Panie Szofer napisałem SMSa :-)

@Darek

Dzięki za wszystkie porady i odpowiedzi :)

serdtydt
@Marcin

Spór o historię! Czarnecki: Na ołtarzu polsko-ukraińskim nie poświęcimy pamięci o zamordowanych Polakach 3 godziny temu Polityka13 „My z tego nie zrezygnujemy. Będziemy czcić pamięć zamordowanych przez ukraińskich szowinistów i Ukraina musi to zrozumieć”.

bgrbrttr

"Polski "rząd ID: 228416 "Polski" rząd planuje wprowadzić nowe metody karania kierowców. mandaty mają być zależne od zarobków. czy dalej będziecie mówić że zarabiacie 7-9 tys zł ~misiek *.play-internet.pl Posty (28) ~misiek 2018-01-24 02:32:10 jak w temacie... -1 ~żona szofera 2018-01-24 18:21:27 ciemniaki tak będą mówić 1 ~cooooo 2018-01-29 13:40:25 podnosze ~cooooo 2018-01-29 13:51:33 zatkało cacao ~Mirek 2018-01-29 14:22:42 To nierząd to pazerna władzy i pieniędzy trzoda Rządu to nie było i nie ma w tym kraju, ba nie pamiętam a żyję już na tej ziemi ~vfvfvf 2018-01-29 17:15:44 w końcu Polski ~Rasputun 2018-01-29 18:51:09 Nie ma to jak usprawiedliwiać swoje nieudacznictwo, brakiem rządu w kraju. Gwarantuje, ze bedzie inny, nastepny, a nieudacznik i tak bedzie narzekał. 2 ~filou 2018-01-30 15:45:36 Zgodnie z polskim prawem i wymogami NATO Ministerstwo Obrony Narodowej powinno co cztery lat tworzyć plany rozwoju wojska na dziesięć lat. Najnowsze takie plany powinny być gotowe już w 2016 roku i obejmować lata 2017-2026. Tymczasem planów tych nie ma do dzisiaj. Utknęły w MON. Hamuje to unowocześnianie wojska. pomniki, miesieczniceprawda historyczna, bitwa z niemcami, ukraina, francja, z UE i KE na nic nie ma czasu!!! 1 ~dvdfvdfv 2018-01-31 17:55:32 Patryk Jaki: zbyt długo Polska była chłopcem do bicia 1 ~BFFGBGF 2018-02-02 11:23:03 Pan Prezydent powinien podpisać ustawę o IPN, tam nikt nie neguje Jedwabnego i innych incydentów. Obozy Śmierci w Polsce zbudowali Niemcy, Rosja Katyń, Wołyń Ukraina, pużniej teror Rosji w Polsce do 89 i wpływy do dziś ~BFFGBGF 2018-02-02 11:36:37 Jakub Berman you tube ~BFFGBGF 2018-02-02 11:38:21 Helena Wolińska you tube ~BFFGBGF 2018-02-02 12:02:44 Ziemia Grodkowska miała też swój Katyń? - Ogólnopolski miesięcznik... odkrywca. pl/ziemia-grodkowska -miala-tez-swoj-katy n-, 490311. htm ~ciec z cieciowni 2018-02-02 13:05:39 trzeba najpierw do elementarza zobaczyc gzie byla i gdzie jest obecnie ukraina. kiedys do polski nalezalo czesc Czech. i co na to ~świetlicowa 2018-02-02 13:54:57 porozmawiaj na ten temat z ukrami-gotowi dziś ci zrobić wołyń z zadka ~xxx 2018-02-02 14:17:17 ~świetlicowa 2018-0 2-02 13:54:57 porozmawiaj na ten temat z ukrami-gotowi dziś ci zrobić wołyń z zadka dziadkowie na czołgach w 45? ~Wielki Szu 2018-02-02 14:27:27 Nie bylo żadnego Jedwabnego. To zwykła prowokacja niemiecka. Niech kraj nasz weźmie grzechy całego świata na siebie. Komorowski w ramach reparacji dla Żydów miał już uszykowane " pod młotek " polskie lasy państwowe i KGHM. Cale szczęście że społeczeństwo sie w porę obudziło i wybrało PIS a rudzielec Tusk schowal sie pod spódnicę makreli. Jesli prezydent nie podpisze nowej ustawy to będziemy mieli marzec 1968. Chroń nas Panie od takich przyjaciół jak Żydzi. ~Rasputun 2018-02-02 14:33:25 Poczytajcie sobie o ustawie 447 w USA. Stad ten kwik ydostwa. Ustawa IPN zabroni starania sie czosnkowych o polskie mienie. W tym kamienice. Kwwwwiiii!!! ~Wielki Szu 2018-02-02 14:36:11 U Niemca synagog musi pilnować policja bo ciągle sa obrzucane kamieniami ale Niemcy nie są antysemitami. W Polsce nie słyszałem choćby o jednym tego typu przypadku ale nasz kraj jest antysemicki. I ilu Żydów zajmowało wysokie stanowiska w katowniach ubeckich? Radkiewicz Wolińska Minc Berman Michnik, brat Adama. ~Wielki Szu 2018-02-02 14:39:54 Kiedy ten polski naród zaprzestanie samolinczowania? Kiedy ludzie podziękuja zdrajcy Tuskowi -wnuczkowi wermahtowca czy Róży Thun Hohenstain? Pytan jest wiele a odpowiedzi żadnej. najemnik 2018-02-02 14:40:57 Ciekawe, ciekawe... nasz największy "sojusznik" czyli USA wzywa pisowski rząd do przestrzegania praworządności i poprawienia ustawy o IPN a pisiury dalej lezą w du pę amerykanom. A tamci nawet wiz nie znieśli... ~Wielki Szu 2018-02-02 14:46:10 Izrael jako państwo i Żydzi sami o sobie mówią że są goląbkami pokoju a jednocześnie sprzedają największe ilości broni na świecie. Mają za sobą wszystkie media swiata i banki. Na bliskim wschodzie praktycznie szatkuja Palestyńczyków. Im wolno. ~Rasputun 2018-02-02 14:52:52 Nie Amerykanie wzywaja, tylko niedobitki senatu, ktory jest tez przeciwbimiem na chwile obecna Trumpa.

def

Koledzy- chciałem się przenieść na etat na miejskie do Warszawy. Jak wyglądają obecnie zarobki w Mobilisie i jak są rozliczane przepisowe dodatki do wynagrodzenia?

Mało
@def

17zł70gr/h brutto ,po zdaniu certyfikatu ztm 18,70 +10% premii za każdą godz. przepracowaną na wozie.

sadButTrue
@Mało

No i jeszcze do tego premia za oszczędność paliwa i dodatki za pracę w godzinach nocnych.

def
@sadButTrue

Ile realnie bierze się do ręki?

jack

Jak jest z dojazdami nocnymi do pracy. Czy Mobilis wysyła jakieś autobusy specjalne do przewozu pracowników. Chodzi mi o dojazdy na 4 i rozwóz po 00.Jeśli tak to skąd. Bo z dojazdem tam jest trudno jak ktoś nie ma samochodu.?

@jack

Z tego co wiem ekstrówki są z Gocławia (nie wiem jak dalej jedzie, ale pewnie zahacza o południe Warszawy), jak i z dworca wschodniego (ta pewnie jeździ północną częścią miasta). Co do ekstrówek doczekaj się info od pracujących, albo zadzwoń do nich. Na pewno podstawiają ekstrówki na Globusowej i czekają na wybrane kursy N01

sa ekstrowki

Kierowca Autobusu

Kazali mi zapłacić za ubrania do pracy. Szybko poszło wyszedłem

Ja zadałem pytanie czy muszę sam kupić sobie ubranie? czy mogę mieć swoje ubrania? i jaka stawka? Suma odpowiedzi, wstałem i wyszedłem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Jacek

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają osoby niezbyt związane z firmą!

Qrczak

Przy umowie o pracę na rękę za nominał godzin 2100-2400... Dziwię się, że aż tylu chętnych pracowników mają... Niektórzy sobie wysoce cenią, że można tu nabić ponad 200h i dostać więcej, oraz że mają luz przy umowie zlecenie- dzwonią, że ich nie będzie i jak ponad 11h przed pracą to zero konsekwencji. Jakby ktoś był zainteresowany to dokładne stawki- umowa o pracę- 16,5 brutto za h + 10% premia, zlecenie 21 brutto (stawki z certyfikatem, bez 1 zł za h mniej). Ogólnie prawie jak w każdej robocie w komunikacji i tak 99% czasu jestem ja+autobus- trzeba mieć takie podejście! Jednak to za niskie stawki jak na największego prywatnego przewoźnika w Wawie, ale skoro nie podwyższają to znaczy, że chętnych na razie nie brakuje... Z plusów to sporo prawie nowych autobusów ponad 100 z 2016- solarisy alpino, mercedesy conecto, a oprócz tych solarisy urbino 18 z 2011 i końcówka solarisów urbino 12 z 2007. Właśnie chyba wpadł im przetarg na ponad 50 hybryd to może stawka pójdzie w górę żeby ściągnąć kierowców :D

Obserwator 1
@Qrczak

Hybrydowy autobus hmmm.... będzie podstawa aby nie płacić kierowcy oszczędności za paliwo. Sprytne

Miki
@Qrczak

oj mylisz się Qrczak. Jest zmiana stawki od 1 stycznia 2018. W Warszawie z certyfikatem stawka to 18,70 brutto za h + 10 % premia. 40 % kierowców otrzyma dodatkowo Dodatek 1 zł. Można go otrzymać juz po 6 miesiącach pracy. Także mają 18,70 + 1,87 premia = 20,57 brutto . To więcej jak Arriva i Grodzisk. Do tego ten dodatek, to 40 % kierowców ma 21,57 brutto. Już podobno związki podpisały regulaminy i ludzie przychodzą do kadr podpisać zmianę stawki. W Arriva dają 18,50 brutto za h i jakiś dodatek 2,5 jezdny. W Grodzisku dają 17 brutto plus jakieś nagrody uznaniowe itp.

@Miki

jeszce jest premia paliwowa, dodatki za godziny nocne i socjal.

...
@John

powazne pieniądze jednym słowem, nowy tabor, baza z prawdziwego zdarzenia, ciuchy, nic tylko pracować..

@Miki

Napisz, czy macie inne dodatki: za pracę w godzinach nocnych, mundurówka, jak są rozliczane doby - czy jeśli następnego dnia zaczynacie pracę wcześniej niż dzień przed - czy płacą z tego tytułu nadgodziny... pisz wszystko, aby uczciwie stawiać sprawę, bo bez tych dodatków to płaca w Mobilisie nadal jest jałmużną

Miki

płaca za nocne płacą zgodnie z kodeksem pracy. ok. 2,50 . Nadgodziny też płacą

M....
@Stefan

Kodeks pracy sie klania praca nastepnego dnia wczesniej to przekroczenie doby pracowniczej

@M....

Chciałbym to widzieć... byli znani z tego, że nie płacili takich rzeczy i nagle płacą, mundurowego pewnie też nie płacą, chociaż kiedyś płacili

@M....

Koledzy od 15 stycznia rozpoczynamy walkę o podwyżki. Będzie to dotyczyło wszystkich, jeżeli nam się uda. Wiadomo kto rządzi budżetem transportowym. Proszę tylko byście pomyśleli również o sobie jeżeli będą chcieli wysyłać was z wolnego gdy my wejdziemy/mam nadzieję że nie/ w spór oraz pogotowie strajkowe

@kierowca Stal

Czy to dobry termin ?wtedy sa ferie zimowe i nie bedzie polowy mieszkancow stolicy.to przepraszam ja w Mobilisie mam walczyc o podwyzke dlaMza?a czy jak wy z Mza przychodzicie do pracy na zlecenie do Mobilisu to jest ok ,dzieki takim jak ty mam porabany grafik

Zawsze mozesz zglosic sie o wyplate zaleglego wynagrodzenia do 3 lat wstecz

@M.....

Stary, ty chyba jesteś pracownikiem biurowym, albo pożytecznym idiotą i przez takich jak ty w tej komunikacji będzie kaszana to co napisałeś świadczy o pracodawcy - nie płaci tego, co mu kodeks nakazuje, a o swoje to bij się z pracodawcą (w swoim wolnym czasie) w sądzie - czy to jest normalne? Zobaczymy, czy będziecie w biurze tak pięknie pisać, jak wam wozy z nowego kontraktu nie wyjadą, bo nie będzie komu jeździć a akcję MZA popieram

@M.....

Ja ciebie gnido dworska nie proszę o komentarz, informuję Kolegów Kierowców że wszędzie stawki są podobne więc ktoś nad tym czuwa by nagle Janek z Mobiego, Franek z Grodzia i Rysio z MZA nie dostali wypłaty za nominał na poziomie 4500 netto+premia. Zasadę naczyń połączonych znasz, może zbyt trudna? Jak nam się uda to wszystkim zaczną podnosić. Nie chcę byż nadstwiał swoją chudą d, chcę by Większość Kierowców z Warszawy wiedziała że jeżeli jednym się uda to inni też skorzystają. Jeżeli się nie uda to nadal będziemy wszyscy tasować się w internecie na forum jak to dużo można zarobić nie przekraczając pewnej sumy. Wszyscy przewoźnicy płacą podobnie, problem w tym by to zmienić, łapiesz czy mam pisać bardziej po polsku? Skoro nie łapiesz nic nie musisz ja nikogo nie wołam tylko informuję o następstwach dla wszystkich.

@Stefan

Czlowieku vzytaj pasek z wynagrodzeniem ze zrozumieniem tam masz wszystko napisane

@kierowca Stal

Po pierwsze to nie obrazaj ludzi bo forum nie do tego sluzy,a pamietaj intetnet nie jast anonimowy.a te swoje sugestie dotyczace plac w mza to do kieruj do zwiazkow zawodowych ktore maja kierowcow gdzies i z prezesem pija kawe smiejac sie z ciebie zeyklego robola

@M.....

Nie ludzi, tylko ludzia -hejterka z za biurka. Z ludźmi rozmawia się po petlach a z hejterami ... . Druga sprawa weź mi nie groź gdyż klasyk niejaki J Piłsudski powiedział ,,nie strasz nie strasz bo się ze.....,, Ja się nie użalam ja tylko informuje tych na których żerujesz. A czy ktoś wesprze czy nie jego sprawa. Wy na razie zbierajcie parę melonów na zwrot....

@kierowca Stal

Tak wiec strajkujesz czlowieku sam.zakladamy sie?spadaj na foru mswojej firmy i pocztaj ze tsm tez maja gdzies twoje gadanie

@M.....

dzięki Bogu tylko jeden burak na tym forum. Masz rację zapalaj u siebie za psi ch... O co chodzi przecież jest dobrze i wypłata za 300h i socjal. Racja kraina mlekiem i miodem płynąca tylko szkoda że z nazwy przypomina kraj nad mare nostrum . Czy będziesz tego chciał czy nie swoje wywalczymy i tak wy będziecie musieli podnieść wypłaty swoim Kierowcom, inaczej będziecie musieli szukać pracowników z Bangladeszu

nickowy

Pytanie do kolegów z Mobilisu - ile dostaliście w tym roku karpiowego? Pozdro

@nickowy

ludzie dostali zależnie od wynagrodzenia czy tam dochodow, ok. 500 zł do ręki. za wczasy jest wiecej bo jakies 900 zl. Mamy tez osrodek na mazurach, ze pracownicu korzystaja prawie za darmo.

M....
@John

A jakie sa kryteria do funduszu socjalnego

@M....

To zalezy od średniomiesięcznego dochodu w rodzinie. Jakoś tak. Składamy wnioski co roku. Są takie tabele, czym mniej masz tego dochodu to więcej dostaniesz

sert

Kiedy Pan Zbigniew Ziobro wprowadzi kary więzienia za lewe tarczki lub jazdę na magnesie ,bez karty Kierowcy nie wspomnę tak na początek zawiasy 2/3 Recydywa ze 3 lata Więzienia

@sert

od kiedy w mobilisie sa tarczki

hio
@jack

w starych turystycznych mogą być ;)

kierowcaR1
@sert

Szanowni Koledzy Kierowcy. W MZA zarobki oscylują na poziomie 3200-3800 na rękę za nominał 180 godzin. Nie w tym sęk by was drażnić czy też namawiać do przejścia do nas. Problem jest w tym że nami grają. Wszystkimi od Grodzia po super expres. Zauważcie że nigdzie .zarobki nie przekraczają czwórki. Moim zdaniem ogranicznikiem i kontrolerem dla wzrostu płac jest Zarząd nad komunikacją. On to bowiem daje podstawy do przetargów za wozokilometr, w zasadzie to on dyktuje ceny tym samym przekłada się to na nasze pensje. Nigdzie godzina pracy Kierowcy przez to nie podskoczy. Napisałem to gdyż z czasem trzeba będzie walczyć wszędzie o podwyżki lub przymierzać się do emigracjo za chlebem do Norwegii lub Niemiec gdzie są inne pieniądze i nie ma ograniczającego czyli zarządzającego przetargami na wozokilometry w transporcie publicznym. Sytuacja jest napięta u nas tak samo zapewne i u was/podwyżki- lub ich brak/. W sumie podejmujemy takie samo ryzyko co dzień, coraz słabiej jesteśmy też opłacani. Powoli zbliża się moment dużych deficytów w szeregach Kierowców. Możemy wspólnie negocjować podwyżki, wspólnie naciskając na ztm. ZTM jest płatnikiem pieniędzy za transport miejski. Na razie zaczyna być ciepło sądzę że czujecie że ta praca jest ciężka i powinna być lepiej opłacana zatem możemy powoli jednoczyć się w celu uzyskania właściwego zawodowi statusu, Górnicy się wspólnie zjednoczyli możemy i my. Fakt że na razie jesteśmy rozbici ale to na razie

Qrczak
@kierowcaR1

Dobrze piszesz Panie kolego po fachu! Jedynie pozostaje dodać, że o bardzo dotkliwy, solidniejszy protest wcale nie jest tak trudno. Na tą chwilę myślę żeby wystarczyło że zbierzemy się w kilkudziesięciu na oddanie krwi zamiast pracy i już całe miasto by to solidnie poczuło!

Adolf

Dawać dziadki! HGW już nawet nie ma bezpiecznego konta osobistego. Żydki robią pod siebie! I może wreszcie po zmianie władzy sprawdzimy rolę szanownego mężulka HGW z spółkach skarbu państwa. Nie wspominając o budynkach w wawie. Trzeba to wszystko prześwietlić i winnych skazać. Puki co NIE RÓBCIE DLA ŻYDA !!!

Robson

Panowie ktoś się sadził z Mobilisem o nadgodziny ? Chce założyć sprawę o niewypłacone nadgodziny trzy lata wstecz .

Aloizy
@Robson

Marszałkowska 82 Sąd Pracy szybkie rozprawy, Płocka 12 PIP,

Aloizy
@Aloizy

ITD Alvin Gajadhur Al Jerzolimskie 94 Warszawa nr fax 22 22 04 898, tel 22 22 888

Zenek

Art. 276 Kto niszczy, uszkadza, czyni bezużytecznym, ukrywa lub usuwa dokument, którym nie ma prawa wyłącznie rozporządzać, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

piekarz1

Jakie stawki na wrzesień dla zleceniobiorców ?

hahaha

Mi zaproponowano na początek 15 złotych z groszami brutto minus 750 zł za pokój kilkuosobowy co w przeliczeniu daje jakieś 1200 złociszy na rączkę :) śmiech na sali

kierowcajakoiwy
@hahaha

Dziwi mnie fakt że podobno ludzie kierują sie rozumem. Przecież w MZA zarabia się obecnie na rękę za nominał 170 godzin ze wszystkimi dodatkami minimum 3400. Jest to i tak zadecydowanie mało za orkę na ugorze. Ale wystarczy ze zadzwonicie na Woronicza, wszędzie są braki Kierowców i z pocalowaniem ręki podniesiecie swoje zarobki. Napięcie takie samo jak wszędzie nie wierzcie w zapewnienia że macie luz a gdzie indziej dyscyplina. I Wszystkich tak samo czesze ZTM, zatem zastanówcie sie nad zmianą barw pracodawcy. Nie musicie jeździć zgięci ze zmęczena nad kierownicą w pół /jak wczoraj widziałem chłopaka na 188/ widać było że ma już dosyć po prostu napier..ły go ze zmęczenia plecy. Wszyscy tak samo się męczymy za kierownikiem,na drodze w korkach i objazdach, z nie zawsze mądrymi pasażerami. Po co tyrać skoro można normalniej?

Pegaz

Kto tak napisał i gdzie bo niewierze

już wymoderowano
@Pegaz

widzisz, przez chwile miałeś odpowiedź ale jak widać ktoś czuwa nad "poprawnością polityczną" i informacje wymoderowano, co tym bardziej wskazuje na prawdziwość opinii

Tomecki
@już wymoderowano

Na stronie ZTM jest filmik z okazji 25 lecia tego tworu - tam znajdziesz odpowiedz

Jol

Dziady, dziady, dziady... Róbcie na Żydka czy innego pajaca. Nie stać Was na więcej, to nie wybrzydzać tylko (usunięte przez administratora) br />(usunięte przez administratora) jest turystyka, są firmy zachodnie, które się proszą o pracowników... Ale jak nie umiecie to jak w wersie drugim.

Z neta
@Jol

Kostek 2017-05-21 12:38 Taka mała ciekawostka: reklama tzw: "Marszu wolności" organizowanego przez POlszewie i Kodziarstow była JEDYNIE na zadach wozów MZA. O czymś to świadczy. Co do obsługi 188 i 523: zapewniam że Ajent lepiej się z tego wywiązuje i dynamiczniej nadrabia opóźnienia, niż wozy z R-10.

ratata
@Z neta

Daj spokój, każdy bieg, każdy marsz KOD, za tym wszystkim autobus dyżurny tzw zbierający jest rodem z Ursusa. Co by nie pisać HGW mocno stawia na Ursus. Może nie osobiście ale zdaje się ktoś miły zasiadał w Radzie M???

wypadek-przypadek?
@ratata

Ktoś z rodziny kogoś wpływowego był członkiem rady nadzorczej rady nadzorczej.... Ktoś z bardzo wysokiego stołka w tej firmie jest teraz na bardzo wysokim stołku u orgaznizatora ... Znany od lat jako kiepski przewoźnik nagle stał się najlepszym operatorem w mieście - same superlatywy... Przypadek? - chyba pęknę ze śmiechu.

johnny
@wypadek-przypadek?

Nie martw sie radni z PIS maja informacje na temat powiązań ZTM z Mobilisem jak również n/t MZA. i obsadzonych w tej firmie stanowisk. Ręka rękę myję dopóty bufetowa trzyma stołek.

Sebastian Wycieczkowiec

Panie i Panowie kierowcy - kilka pytan - po co jesteście na tym forum - by hejtować, by wyzywać itd ??? Oskarzacie jeden drugiego nieszczędzac kulturalnych słów - odreagowujecie pracę ??? Odpowiedzcie na jedno najważniejsze pytanie co Wy uczyniliście, aby Nasz zawód miał lepiej ??? Co dzień ryzykujecie wlasne życie i życie Waszych rodzin - bo łamiecie prawo np woząc rowery pojazdami do tego nie przystosowanymi - w Poznaniu kierowcy się postawili i efekt taki, ze autobusy zostaly wyposazone w stojaki i odpowiednio oznakowane - a u Nas kazdy cicho siedzi - czy choć jeden z Was napisał w tej sprawie do swojego szefa czy do innego urzędu np. ITD czy Ministerstwa Infrastruktury lub Policji ???nawet większość z Was nie zdaje sobie sprawy jakie bierzecie na siebie ryzyko wpuszczajac rowerzystę do pojazdu... Bo prokurator będzie Was po sadach ciagał za wypadek i to Wy będziecie placić np dożywotnie renty poszkodowanym... Większosc powinna znać kraniec na Bokserskiej - to jest zgodny z prawem kraniec - na wszystkich innych łamane sa przepisy - bo powinien byc przystanek dla wysiadajacyh i wsiadajacych a pojazd powinien stać bez dostępu pasażerów - wpuścić do środka pasazera mozna na minutę przed odjazdem... U Nas jesteśmy zmuszani do jeszzce większej ilosci lamania przepisów - batdzo kontrowersyjne jest opuszczanie kabiny w coś lu rozkladania ramp a inwalidów ... Ale to dłuzsza historia - zapytajcie swoich bhpowców jak wyglada odpowiedzialnosc w przypadku jeśli Wy wyjdziecie, a w pojeżdzie odpusci ręczny i pojazd się stoczy i kogos zabije (zakladajac, ze odpowiednio zabezpieczyiscie pojazd na czas wyjscia z szoferki)... ~~ferdek - Ty nie chcialeś się umówic - Ty wyznaczyles spotkanie nie czytajac tego co napisalem - ja naprawdę często wyjezdzam na wakacje - wtedy mam więcej czasu na fora i inne lekkie tematy - teraz też jestem z dala od kraju ale aby z zazdrosc nie wywolywac kolejnej fali hejtu nie będę podawal gdzie jestem...podkreśle raz jeszcze ja posluguje się tylko jednym i tym swmym podpisem...podam swego maila - sebek1@tlen.pl  odpiszę kazdemu, bo dopiero zaczalem tydzien laby... Ja z MZA nie wylecialem za paliwo (to byla domena nocników) ani za gorzałkę, ani za zwolnienia - nie bylem nawet na jednym (o ile pamięc mnie nie myli) aby bylo smieszniej to często jeżdzilem jeszcze na drugi numer bo jeszcze wtedy tak mozna bylo. U zadnego ajenta tez teraz nie pracuję - od roku jak Mobilis obnizyl stawki i zamknąl Utratę - jestem "poszukujacym pracy" - a u ajentów nie ma bajonskich zarobków o socjalu tez nie slyszalem, ale ja bylem na zleceniu a nie na stalej umowie. Nie kazdyn pracuje bo musi - niektórzy pracują bo lubia... ~~ferdek - ja nie wymięklem od spotkania - bo nie ma się czego obawiac, a skoro dluzej pracujesz to moze i sie znamy bo ja nie bylem z tych co siedzieli tylko w kabinach... Napisz na email - a pewnie znajdziemy jakies miejsce, gdzie da sie pogadac i napic piwa... Nomintak jak napisalem - z chęcia bym wrócil do MZA - ale dzis przyjmuja tylko na pelny etat - a takiej pracy nie chce...

ferdek
@Sebastian Wycieczkowiec

Panie i Panowie jeżeli czytacie to PAMIĘTAJCIE , GŁOSEM ROZSĄDKU, prawdą w prawdzie jest głos jeden jedyny wykładnia ostateczna, jak wyżej. Bo reszta pisząc i mówiąc że jedyną firmą nie łamiącą praw pracownika jest tylko MZA, jest w błędzie.? Że to najlepszy pracodawca/owszem do ideału mu brakuje troszkę, o tym wie większość Pamiętajcie że nic nie robicie, za was hejtuje jedyny wirtualny związkowiec kierowca Sebek. Słuchajcie go to na pewno będziecie mieli na miskę ryżu oraz talerz fasoli, a wasz dzień pracy skróci się zaledwie do kilkunastu godzin. Azaliż powtarzam Wam słuchajcie ukrytego hejtu Sylwka, on ci rzecze prawdę azaliż całą i jedyną. Jeszcze jedno , mój drogi Sebku , po pierwsze- nigdy nie napisałem że mój staż jest stażem najstarszym i azaliż mnie jedynego należy słuchać gdyż jestem najlepszy, najdalej byłem na wycieczce/doprawdy?, jestem najlepszy najwszechstronniejszy. Szkoda jedynie że takie coś to łykają tylko zakompleksieni ludzie bojący się własnego cienia, niewykształceni i sfrustrowani- a takich wśród Kierowców jest coraz mniej. Po drugie miałeś szansę na to by się ukazać ,, skoro wszyscy wiedzą jak macho wygląda???, po trzecie obiecałem sobie że z prowokatorami nie gadam. Co właśnie po tym poście zrobię. Przewracają się we mnie flaczki gdy widzę jaki z ciebie ananas. Sorka, czuj się Sebek jakbyś rozmawiał z Coachem Personalnym, najgorsze że określiłem twoją osobowość jako mocno niezrównoważoną. żyj swoim życiem, tylko proszę nie wmawiaj innym którym być może gorzej się żyje jaki z ciebie ,,gość,,. Nie musisz się dowartościowywać kosztem swoich Kolegów tyrających za kółkiem po Polsce i jej Stolicy. Skoro szukasz pracy lub jesteś na przymusowym wolnym na wzgląd wygranej w TOTO, to zechciej mniej rewolucyjnie a bardziej pragmatycznie podchodzić do świata. Nie zamulaj, nie hejtuj, po prostu -NIE PIERDZIEL. Z poważaniem twój Coach Personalny, psycholog- Ferdynand. Co do reszty to każdy pracuje tam gdzie mu najdogodniej. Gdy podpisuje umowę powinien ją respektować lub wymagać tego od strony przeciwnej. Natomiast to całe pisanie o nieścisłościach w rozliczeniach jest jeżeli nie masz na to dowodów zwykłym pomówieniem mającym na celu przyczepienie komuś łatki, taki płacz nad rozlanym mlekiem. Więcej konkretów mniej wazeliny i tyle co miałem ci do powiedzenia,. Niebawem lecę do Melbourne to cię stamtąd pozdrowię , wyślę też na twego maila widokówkę, pa.... A zapomniałbym jeżdżę najmniejszym lecz nie najtańszym samochodem w myśl prawa fizyki mówiącym o bezwładności masy. Gdyż Lotus Lotus jest mały ma zaje..sty współczynnik mocy do masy i nie muszę nim kartofli przewozić by mnie każdy podziwiał na Utracie czy u innej ajentury)))))

Sebix

Jak znasz język polski to zaliczysz. Chłoptasie od Banderowców mają problemy... ale też im się "udaje". Kilka brygad musi wyjechać. Nie ważne czy MZA czy inny Żyd Trans.

Witam, Chciałbym się dowiedzieć od przyszłych kolegów jak wygląda tzw certyfikat kierowcy w ztm? Dużo o tym słyszałem, ale nie miałem okazji nikogo się o to spytać. Na czym to polega? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

boczny 8707
@Paweł

Czy u kolegów przewidują jakieś podwyżki stawki godzinowej? Coraz gorzej z rezerwami coraz gorzej u nich z topografią przystanków. Niestety jaka płaca taki narybek. Niektórzy ze starych Kierowców się trzymają i tych pozdrawiam gdyż mają ciężką pracę a wynagradzani są nie najlepiej za swój wysiłek, miejmy nadzieję że niebawem to się zmieni. Pzdr

abc
@boczny 8707

A ja się zastanawiam, bo kiego grzyba jeżdżą ci starzy kierowcy w tym Mobilisie za miesięczną pensję 2200 na rękę, jak mogą gdzieś iść i zarobić lepiej? Co ich trzyma w tej firemce na tym wypiździajewie ursuskim To już nawet ten PKS oferuje lepszą kasę i ten koleś Nick, co tu pisał, ze w Mobilisie robił to teraz do PKS nagania ludzi, jak bydło do obory przed dojeniem nie dajcie sie robic w wała w tej komunikacji

Ola
@abc

Czy mogę prosić by Koledzy zwrócili uwagę na Chamskie zaczepki Nick-a i Sebastiana i ich nowego klona Wiem że nie wszystkim wystaje słoma z butów, ale tym obu paździerzom jak najbardziej. Jeszcze powinni wytrzeć to mleko pod nosem. A teraz niech pocałują mnie w du..ę jak już maja czyste jadaczki. Możecie zobaczyć ich w zasadzie jego produkcję na forum MZA. Chamstwo prosto z AAA Piszą że k... super a najsuperowiej jest u ich ciotki AAA nawet podaja linki, ale nie podaja zarobków i stawek. Jednym słowem ch...,d..a i kamieni kupa. Pzdr Tak się wzburzyłam gdy po dodatku przeczytałam te idiotyzmy że aż sie rozpisałam i tu i tam.

@Ola

ich ? ja tu czy tam jestem, byłem, będę, a że sie podszywają to inna sprawa a umyslowej amebie nastepnej abc nawet nie ma sensu nawet odpowiadać bo nie ma komu, polecam tylko powrot do szkoly a moze jakies kursy z czytania ze zrozumieniem.

bgbgbbngnbgn

no miamia

saszka

Jedno małe pytanko: czy wszystkie świadczenia pracownicze w ciągu dwóch lat płacone były na czas? Wypłaty były całe czy może wypłacane ratalnie? Słucham zatem opinii , rzetelnych oczywiście?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilis - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilis?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobilis?

Kandydaci do pracy w Mobilis napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobilis