Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne

Radom

Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne

kierowca

Zarobki kierowcy 10 zł brutto co jest poniżej najniższej krajowej. Gdyby nie dodatki za noce i święta to pensja była by z 1300zł a tak to nawet 1500 zł. A wstawać trzeba o 2 w nocy. Za wszystko karają i zawsze jest wina kierowcy.Aby zarobić w miarę normalne pieniądze trzeba pracować przynajmniej 5 lat. Jedyny, plusem jest umowa o pracę . Nigdy nie wiesz kiedy bedziesz miał wolne bo grafik miesięczny się nie sprawdza. 60% autobusów to złom. Sumując zarobisz większe pieniądze sprzątając ulice.

denko
@kierowca 14.04.2016 22:30

Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej pólki ale daje możliwość przyuczenia się. Co do kasa to mogłoby być lepiej

Jose

Witam. Odbyłem praktykę zawodową w MPK Radom. Polecam to miejsce. Ludzie naprawdę bardzo w porządku,bardzo mili,pozytywnie nastawieni do innych. Zarówno pan który kontroluje pracę praktykantów jak i panowie na poszczególnych pracowniach,naprawde wielce w porzadku ludzie. Polecam i pozdrawiam :-)

uczeń

Spoko, można śmiało iść do MPK.

Zostaw opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne