Opinie o Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski o rekrutacji.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski w Radom

Wiecie może czy do dziś komunikacja z klientem uległa zmianie? Widziałam właśnie tę ostatnią opinię, ale od pracowników wciąż brak odzewu. Czy oni w ogóle rotują? Ile wynosi średni staż pracy i jakie wychodzi wynagrodzenie w tym roku? czy przysługuje jakiś solidny fundusz socjalny? Warto polecić komuś pracę?

Paulina Malik Nowy wpis

Nie polecam ekipy ze względu na traktowanie mieszkańców. Panowie odlaczyli wode o godzinie 8 i po 6 h dalej nie ma wody, dodatkowo panowie nawet nie racza powiadomić o odlaczeniu. Z tego względu musiałam wziąć wolne w pracy. Kto mi teraz za to zapłaci? Niepoważne podchodzą do sytuacji.

Swojski chłop Nowy wpis

Polecam Pracuje 27 lata od 1989 roku. firma miała swoje problemy głównie przez nierzetelnych "mieszczuchów". Polecam.

jędrek Nowy wpis

Niesolidny. byłem podwykonawcą. Lekceważy tematy i co najgorsze- wypłaty! Przestrzegam przed współpracą.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
michal

Lipa nie polecam chyba ze masz nuż pod bardlem

rusek67

Witam.przestrzegam wszystkich przsd podjeciem pracy w firmie...jadex.kadra firmy to 99% ludzi ze wsi wyciagnietych z przydroznych sklepow z alkoholem bez wymaganych kwalifikacji.tzw jedna klika.praca w tej firmie to ciagle balansowanie na granicy prawa i czesto poza nim.transport oraz maszyny budowlane w opłakanym stanie-jaka kadra taki sprzet.sam szef arogancki,opryskliwy oszust z duza dawka mobingu.brak plynnosci finnansowej.nie polecam.nerwica gratis.pozdrawiam wszystkich normalnych LUDZI.

zyzio
@rusek67

Witam domyślam się kim jesteś to że z pod sklepu pisałeś to chyba o sobie .Jeśli masz problem z pracodawcom to jego opisuj i szkaluj. To że ze wsi to nie znaczy że gorsi lecz w 100 %lepsi od ciebie barania

NIKI
@zyzio

zanim napiszesz zastanów się o kim bo chyba osobie piszesz bo z pod sklepu ciebie pan D.... wyciągnoł chyba

Rufy

Witam pracowałem pewien czas u pana D. Od roku 2013 przestał mieć ciągłość finansową i na wypłatę można czekać nawet do 3 miesięcy. Praca bardzo niebezpieczna w prowizorycznych zabezpieczeniach. Brak szacunku dla pracownika i ciągły mobing , brak wolnych sobot praca od 6 do 19 pozdrawiam i niepolecam

Zostaw merytoryczną opinię o Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski - Radom

Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.

Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski