Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski

Radom

Opinie o Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski

Swojski chłop

Polecam Pracuje 27 lata od 1989 roku. firma miała swoje problemy głównie przez nierzetelnych "mieszczuchów". Polecam.

yery

Niesolidny. Lekceważy Przestrzegam przed współpracą. balansowanie na granicy prawa i czesto poza nim Brak szacunku

jędrek

Niesolidny. byłem podwykonawcą. Lekceważy tematy i co najgorsze- wypłaty! Przestrzegam przed współpracą.

michal

Lipa nie polecam chyba ze masz nuż pod bardlem

rusek67

Witam.przestrzegam wszystkich przsd podjeciem pracy w firmie...jadex.kadra firmy to 99% ludzi ze wsi wyciagnietych z przydroznych sklepow z alkoholem bez wymaganych kwalifikacji.tzw jedna klika.praca w tej firmie to ciagle balansowanie na granicy prawa i czesto poza nim.transport oraz maszyny budowlane w opłakanym stanie-jaka kadra taki sprzet.sam szef arogancki,opryskliwy oszust z duza dawka mobingu.brak plynnosci finnansowej.nie polecam.nerwica gratis.pozdrawiam wszystkich normalnych LUDZI.

zyzio
@rusek67 03.03.2015, 08:36

Witam domyślam się kim jesteś to że z pod sklepu pisałeś to chyba o sobie .Jeśli masz problem z pracodawcom to jego opisuj i szkaluj. To że ze wsi to nie znaczy że gorsi lecz w 100 %lepsi od ciebie barania

NIKI
@zyzio 28.06.2015, 16:21

zanim napiszesz zastanów się o kim bo chyba osobie piszesz bo z pod sklepu ciebie pan D.... wyciągnoł chyba

Rufy

Witam pracowałem pewien czas u pana D. Od roku 2013 przestał mieć ciągłość finansową i na wypłatę można czekać nawet do 3 miesięcy. Praca bardzo niebezpieczna w prowizorycznych zabezpieczeniach. Brak szacunku dla pracownika i ciągły mobing , brak wolnych sobot praca od 6 do 19 pozdrawiam i niepolecam

Zostaw opinię o Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jadex Przedsiębiorstwo Prywatne Jan Dąbrowski