Opinie o Mobilis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mobilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilis w Warszawa

Man

Śmiechu warte 24 złote brutto w bydgoszczy(usunięte przez administratora)

Wiaczeslaw

Tragedia, pracowałem jako mechanik brak narzędzi zaplecze (usunięte przez administratora) No chyba tylko w Łodzi można gorzej mieszkać.. Nie polecam omijać, płaca obiecują a jest co innego.. Ogólnie ciagle problemy z przełożonymi czy nawet działem kadr..

Krzyś
@Wiaczeslaw

w kadrach i płacach pewnie stara kadra jeszcze pracuje , to się nie dziwie, że dalej jest samo i problemy.

Aneta
@Krzyś

O planistach już m pisali a co do tej kadry tak w zasadzie masz? w czym miałby być problem, że tak stwierdzasz?

Freddy

Cześć, słyszałem plotki że podnieśli w Mobilisie godzinówkę na 28 brutto po dwóch latach. To prawda? U nas w Arriva bez podwyżek na razie i zastanawiam się czy nie przejść do Mobilisa

@Freddy

Ja pracuje 4 lata i tyle nie mam

Cię Cię Cię
@Freddy

Coś źle usłyszałeś - teraz świeżak ma 32 brutto na dzień dobry a od października ma być 35 dla wszystkich

@Cię Cię Cię

Ale to na umowę zlecenie bo napewno nie na umowie o pracę

rafaL
@Ja2

to moja praca marzen . na ile mozna liczyc

Urszula
@Rasiak

Czemu nie na umowie o pracę? Nie można liczyć na taką formę zatrudnienia? Czy po okresie próbnym może to możliwe?

@Urszula

Teraz dali na umowę o pracę podwyżki całe 10% aż żal dalej nie ma 4 z przodu. Najwyższa stawka z dodatkiem starszego kierowcy 28.6 brutto niższa 27.5 ale to jak masz rok doświadczenia min a jak nowi dopiero co po egzaminie to nie wiem.

Aneta
@Rasiak

Aha... A jak oni tłumaczą to, że nie mogą dać więcej? kondycja firmy kuleje? Gdzieś jakieś spłaty mają?

@Aneta

Podejrzewam że ich koszty zjadają i nie przewidzieli takiej sytuacji kontrakt z miastem na wozokilometr jest zbyt niski w stosunku do oczekiwań pracowników. A szkoda bo firma dobra naprawdę pracowałem tam jaka czas źle nie było można było wiele rzeczy załatwić z planistami jedyna uwaga do nich to aby to co jest w grafiku była też w sms:-)

Gjbbn

Dr Hanna Labrenz Weiss cytowana w dniu 01/07/2013 na portalu Fronda.pl„Donald Tusk to płatny współpracownik STASI o pseudonimie OSCAR. Dokumenty znajdują się w niemieckim urzędzie o nazwie”BstU”

Kierowca Autobusu

Kazali mi zapłacić za ubrania do pracy. Szybko poszło wyszedłem

Ja zadałem pytanie czy muszę sam kupić sobie ubranie? czy mogę mieć swoje ubrania? i jaka stawka? Suma odpowiedzi, wstałem i wyszedłem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Man

Naj gorsza foremka pod każdym względem miałem okazję zobaczyć szkolenie nie płacą ani złotówki i to trwa kilka dni za darmo w każdym mieście jest to płatne a u żyda nie nie dodają za niekaralność

A

Witam chciałbym się zapytać na jakie wynagrodzenie mogę liczyć jako kierowca autobusu ? Czy jest możliwość dogadania stałej lini do obsługi ?

Anastazy
@A

Tak, jest możliwość porozumienia się w tej kwestii z Planistami.

B
@Anastazy

A jakie jeste wynagrodzenie ?

@B

Średnio 3400

Bbb
@A

A potem są jednoliniowcy. Siedzi na dyżurze i tylko się modli żeby nic się nie zepsuło i wszyscy przyszli. Chłopie chcesz jeździć w komunikacjibto poznaj wszystkie linie na zajezdni.

StaryZłyBrzydki
@Anastazy

Po co ci jedna linia? Chcesz żeby cię w tojce wywalili? Haha

aaa

Czy to prawda ze w mobilisie teraz podstawa to 5200

Rafcio Trząść i ekipa
@aaa

Teraz w MZA masz 6300 brutto na dzień dobry. A od 1 stycznia 6500 brutto dla nowych kierowców w transporcie drogowym oraz w MZA będzie 1000 brutto premii miesięcznej

Tadek
@Rafcio Trząść i ekipa

W mza jest płacz i zgrzytanie zębów. 5500 brutto po 15 latach pracy i kary, kary, kary!!!! Dno!!!

z
@Tadek

w mza kary? tam na prawde musisz grubo cos sprzeprzyc, popatrz na sciane placzu w mobili - kary za nieprawidlowe buty, za rozpiety guzik w koszuli. w mza kierowcy przychodza do pracy w sandalach.....

Zbyszek

Cześć, Panowie ile można zarobić jako mechanik w Mobilisie? Pracuje w Arriva i nie wiem czy nie zmienić pracy

Kiedyś grzesznik 4
@Zbyszek

Masz robotę to się jej trzymaj - kasa będzie taka sama

Patoo

Witam. Chciałbym się spytać jakie jest wynagrodzenie do ręki jako kierowca w Warszawie ?

Pająk bez zdobyczy 7
@Patoo

5 z przodu plus dodatkowa kasa za nadgodziny

Blazej

Czy jest możliwość pracy jako kierowca na 1/2 etatu jako praca dodatkowa, od godz 16 w tygodniu i w weekendy?

Patykiem pisane 5
@Blazej

Są takie braki w KM że pracujesz gdzie chcesz , ile chcesz oraz kiedy chcesz .

Firma Mobilis prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Aplikowaliście na tę ofertę? Czy kwota 4200 PLN to rzeczywiste zarobki u tego pracodawcy?

Nie. To nie jest w PLN tylko w EURO. Proszę doczytać adminie

Pojtek 7

Coś kapło na konto że względu na święta - inflacja już grubo ponad 10 %

B

Witam jestem świeżo po zdanym prawku na kategorie (usunięte przez administratora) Chciałbym się zapytać. Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć. Jako kierowca w mobilis. Bo zastanawiałem się. Nad Mza

@B

To w MZA dostaniesz więcej (ale i obowiązków więcej )

@Ja2

Obowiązki takie same ("ścieżka" OC po zjeździe) więc bajek tu nie opowiadaj.

@Bus Driver.

Np. w mobim wyjeżdżasz z hali oc i parkowacze są a i rano autobus zawsze przodem do wyjazdu... I nie ma żadnego odstawiania .... No i nie trzeba latać karty stemplować jak w MZA codziennie zbieranie pieczątek....

@DSX

Ale masz tankowanie, plus myjkę, plus wjazd na kanał i konsultacje z Mistrzem (czyli jak w MZA)

@Bus Driver.

Coś ci powiem Paröwo. Jak niktt cię nie pytał o zdanie to nie ujadaj

@DSX

Spadaj na drzewo banany prostować, bo do tego tylko się troglodyto nadajesz.

@Bus Driver.

Prostuje to twoja matkę złamanie. A kwiczy jak ja bolcuję jak świnia przed zarżnięciem. A teraz idź ssać parówek bo tylko do tego się nadajesz

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Mobilis?

Ja2

Nie ma pytań chcesz pracować to każda firma autobusowa w Warszawie z otwartymi rękami na każdego czeka. Poprostu nie ma chętnych za takie stawki do pracy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Mobilis? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Trzeba mieć swój

Bbb

Tak zawsze możesz spodziewać się telefonu jeśli mają dziury. Nawet o 5 rano.

Czy w Mobilis są szkolenia zewnętrzne?

BusDriver.

Tak, na kurs zgłaszania Dyspozytorom chęci z korzystania Toi-Tojów, pracując na linii.

Aaaa

Tak wszystkie szkolenia są na zewnątrz żeby był przewiew i koronka mogła się ulotnić.

Vbbbb

PO podwyrzkach umowa zlecenie 16 netto 21 netto umowa o pracę preferowani kierowcy z b firma zrobi prawko D bedzie (usunięte przez administratora) na 3 lata zmiany całe słolkowo I gminy ościenne

J

Czy ktoś sprząta te autobusy? Rano jak wyjeżdżałem to był taki (usunięte przez administratora) jak by wogòle nikt tam nie zajrzał. Papiery wszystko było w przestrzeni pasażerskiej. I to nie pierwszy raz.

Abi

Czy to prawda że wasza firma robi nową zajezdnię na Chełmżyńskiej?

Jak można pomylić krańce?
@Abi

Tia Robią, za chwilę się przenosimy

Thyger emotional

Zwykła świnia ukraińska zabiła kobietę, która przechodziła przez przejście na pętli Nowe Bemowo. Stop sowieckiej chołocie. Start... Narkotesty, plus ukraińskie świnie do zsrr

Edek z fabryki kredek
@Thyger emotional

Po pierwsze nie szła po przejściu tylko po skosie w stronę ekspedycji a po drugie to był polak a nie Ukrainiec. Ale prostaki takie jak ty tylko ubliżać potrafią.

Gry
@Thyger emotional

Bo to Polak tam kobietę przejechał

Jak długo trwa proces awansu w Mobilis?

Ja2

Szybko 3 miesiące pojeździsz i awansujesz ..... Tzn na to samo stanowisko ale za to w MZA za większą kasę.

Jarek
@Ja2

Tu mogę przynajmniej nadgodzinami dorobić. W MZA już tak nie jest

Darius
@Jarek

Oj biedulka,no w mza nie dorobisz ojoj no wielka szkoda

Haker
@Ja2

No jak to jest odpowiadać BOTOWI? Te pierwsze pytanie zadał bot, a ty grzecznie odpowiadasz. To tak samo jakbyś gadał ze ścianą albo z drzwiami. Przyjrzyj się konstrukcji pytania, kto normalny nie odmienia nazwy Mobilis? Nawet mi was nie żal

Dorota
@Ja2

Nie rozumiem, chodzi ci o coś w stylu przejścia z agencji na zatrudnienie przez pracodawcę?

Odpowiedz 7

Jeśli się sprawdzisz i przez kilka miesięcy nie podpaniesz to masz otwartą ścieżkę do awansu oraz do solidnej podwyzki

Erdogan
@Odpowiedz 7

Podwyżce? Ciekawe czyżby dyrektor podejmował decyzje kto ile ma dostać podwyżki?

Haker
@Odpowiedz 7

Czemu piszesz z botem?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilis - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilis?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobilis?

Kandydaci do pracy w Mobilis napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobilis