MPK

Włocławek

MPK

Opinie o MPK

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Hanna

Zakładam, że MPK we Włocławku, zrzesza nie tylko kierowców, ale również osoby na stanowiskach biurowych. Czy w związku z tym, ktoś pracujący w takim charakterze w tym miejscu mógłby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia w oparciu o które współpracuje z tym pracodawcą? Jaka atmosfera na co dzień panuje w biurze?

Hanna

Zapraszam was do świeżych wpisów w temacie MPK we Włocławku, z wielką ochotą poznamy najnowsze informacje związane z rozwojem tej firmy! Kwestie dotyczące aktualnych rekrutacji oraz warunków pracy będą tu bardzo przydatne dla innych użytkowników forum!

Henry

Zastanawiam się dlaczego nikt nie zagląda na forum.

Aron

Witam, Czy są przyjęcia do MPK na stanowisko kierowcy ? Jaka jest płacą mniej, więcej ? Ktoś coś wie ? Proszę o opinie

Czy są jakieś zmiany w MPK? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Witek

Jak się pracuje w firmie? Mam nadzieję, że dobrze

Gość 1

Właśnie jadę autobusem nr 12 pan który ma teraz zmianę był nie miły kupując bilet za 2,60 miał problem z wydaniem reszty Z 3zl dodam Pani która kupowała również bilet w tej samej kwocie również ne otrzymała reszty bo pan twierdzi że nie na wydać reszty . Co to ma być

kierowca
@Gość 1 04.03.2017 05:45

Kierowca prowadzi autobus bilety kupujemy w kiosku .

pasażer

Witam. Odradzam jazdę naszymi autobusami właśnie jechałam autobusem linii 17 . Bardzo nie przyjemny i arogancki kierowca. Chcąc kupić bilet usłyszałam ze "takie małe zielone budki to są kioski i tam sprzedają bilety" wkońcu z wiela łaska otrzymałam bilet ale reszty juz nie . Nr. Boczne 515 .

piter

spozniaja sie autobusy

kierowca
@piter 21.08.2017 12:53

Pasażerowie też nie raz czekałem bez słowa dziękuję.

Nim

Ciekawe kto układa rozkłady jazdy? Według nowego rozkładu pracownicy Wika wychodząc o 22 z pracy czekają 30 minut na autobus w kierunku Zazamcza.Parodia...kpina...

turlaj

praca za biurkiem, znacznie ciekwiej jest w terenie. szukają kontrolera stanu technicznego pojazdów we Wrocku. o zaskoczenie, już z wykształceniem średnim tedchnicznym biorą

Tomek

Witam chciał bym się więcej dowiedzieć o pracy w MPK Posiadam wykształcenie średnie techniczne z zawodu mechanik mam 2 letnie doświadczenie z samochodami osobowymi i dostawczymi do 3,5 tony jestem w trakcie kursu na kat. C i jak tyko będzie możliwość chciał bym podjąć się kursu na kat. D Jeśli wiecie czy jest szansa zatrudnia na stanowisku mechanika bądź pomocnika mechanika prosił bym o odp czy warto startować czy może lepiej do Saniko

On

brzezin - 2011-02-14 22:02:22 W żadnym wypadku nie podejmować zatrudnienia w Dziale Organizacji Transportu. Panuje tam zła atmosfera. Pracownicy są poddawani mobbingowi. witam brzezin mozesz mi powiedziec cos wiecej na temat MPK ?bylem na rozmowie z prezesem i obecnie ubiegam sie o prawo jazdy kat D ktore mam nadzieje urzad pracy mi zrefunduje Pan Prezes powiedzial ze bardzo chetnie mnie przyjmnie na stanowisko kierowcy i dlatego chcialbym wiedziec cos wiecej na temat tej firmy

brzezin

W żadnym wypadku nie podejmować zatrudnienia w Dziale Organizacji Transportu. Panuje tam zła atmosfera. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o MPK - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPK