MPK

Włocławek

Opinie o MPK

sekretariat

Ten kto stracił zniżki na przejazdy MPK nie ma czym się przejmować. Jeden krok dzieli Cię od uzyskania ulgi. Wystarczy zapisać się do Nova Centrum Edukacyjne na bezpłatny kierunek. Wtedy otrzymasz status ucznia, legitymację szkolną a zniżki na przejazdy kolejowe masz zagwarantowane. Wybór kierunków jest ogromny. Każdy znajdzie coś dla siebie.Zajęcia prowadzone są w trybie dziennym , wieczorowym i zaocznym. Sprawdź nas na stronie https://www.nova.edu.pl/ Chcesz zapisać się online? Kliknij i wypełnij formularz https://www.nova.edu.pl/application/register/index/ Nova Centrum Edukacyjne ( Plac Wolności 15 , I piętro, Włocławek)

Gość 1

Właśnie jadę autobusem nr 12 pan który ma teraz zmianę był nie miły kupując bilet za 2,60 miał problem z wydaniem reszty Z 3zl dodam Pani która kupowała również bilet w tej samej kwocie również ne otrzymała reszty bo pan twierdzi że nie na wydać reszty . Co to ma być

pasażer z karnetem
@Gość 1 04.03.2017 05:45

o 5,45 rano myślisz, że kierowca wyda ci resztę trochę zrozumienia i najlepiej kup sobie karnet albo miesięczny i nie kwicz tutaj bo żale ci nic nie dadzą

pasażer

Witam. Odradzam jazdę naszymi autobusami właśnie jechałam autobusem linii 17 . Bardzo nie przyjemny i arogancki kierowca. Chcąc kupić bilet usłyszałam ze "takie małe zielone budki to są kioski i tam sprzedają bilety" wkońcu z wiela łaska otrzymałam bilet ale reszty juz nie . Nr. Boczne 515 .

piter

spozniaja sie autobusy

Nim

Ciekawe kto układa rozkłady jazdy? Według nowego rozkładu pracownicy Wika wychodząc o 22 z pracy czekają 30 minut na autobus w kierunku Zazamcza.Parodia...kpina...

turlaj

praca za biurkiem, znacznie ciekwiej jest w terenie. szukają kontrolera stanu technicznego pojazdów we Wrocku. o zaskoczenie, już z wykształceniem średnim tedchnicznym biorą

Tomek

Witam chciał bym się więcej dowiedzieć o pracy w MPK Posiadam wykształcenie średnie techniczne z zawodu mechanik mam 2 letnie doświadczenie z samochodami osobowymi i dostawczymi do 3,5 tony jestem w trakcie kursu na kat. C i jak tyko będzie możliwość chciał bym podjąć się kursu na kat. D Jeśli wiecie czy jest szansa zatrudnia na stanowisku mechanika bądź pomocnika mechanika prosił bym o odp czy warto startować czy może lepiej do Saniko

On

brzezin - 2011-02-14 22:02:22 W żadnym wypadku nie podejmować zatrudnienia w Dziale Organizacji Transportu. Panuje tam zła atmosfera. Pracownicy są poddawani mobbingowi. witam brzezin mozesz mi powiedziec cos wiecej na temat MPK ?bylem na rozmowie z prezesem i obecnie ubiegam sie o prawo jazdy kat D ktore mam nadzieje urzad pracy mi zrefunduje Pan Prezes powiedzial ze bardzo chetnie mnie przyjmnie na stanowisko kierowcy i dlatego chcialbym wiedziec cos wiecej na temat tej firmy

brzezin

W żadnym wypadku nie podejmować zatrudnienia w Dziale Organizacji Transportu. Panuje tam zła atmosfera. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o MPK - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPK