MPK

Włocławek

Opinie o MPK

Gość 1

Właśnie jadę autobusem nr 12 pan który ma teraz zmianę był nie miły kupując bilet za 2,60 miał problem z wydaniem reszty Z 3zl dodam Pani która kupowała również bilet w tej samej kwocie również ne otrzymała reszty bo pan twierdzi że nie na wydać reszty . Co to ma być

pasażer z karnetem
@Gość 1 04.03.2017 05:45

o 5,45 rano myślisz, że kierowca wyda ci resztę trochę zrozumienia i najlepiej kup sobie karnet albo miesięczny i nie kwicz tutaj bo żale ci nic nie dadzą

pasażer

Witam. Odradzam jazdę naszymi autobusami właśnie jechałam autobusem linii 17 . Bardzo nie przyjemny i arogancki kierowca. Chcąc kupić bilet usłyszałam ze "takie małe zielone budki to są kioski i tam sprzedają bilety" wkońcu z wiela łaska otrzymałam bilet ale reszty juz nie . Nr. Boczne 515 .

piter

spozniaja sie autobusy

Nim

Ciekawe kto układa rozkłady jazdy? Według nowego rozkładu pracownicy Wika wychodząc o 22 z pracy czekają 30 minut na autobus w kierunku Zazamcza.Parodia...kpina...

turlaj

praca za biurkiem, znacznie ciekwiej jest w terenie. szukają kontrolera stanu technicznego pojazdów we Wrocku. o zaskoczenie, już z wykształceniem średnim tedchnicznym biorą

Tomek

Witam chciał bym się więcej dowiedzieć o pracy w MPK Posiadam wykształcenie średnie techniczne z zawodu mechanik mam 2 letnie doświadczenie z samochodami osobowymi i dostawczymi do 3,5 tony jestem w trakcie kursu na kat. C i jak tyko będzie możliwość chciał bym podjąć się kursu na kat. D Jeśli wiecie czy jest szansa zatrudnia na stanowisku mechanika bądź pomocnika mechanika prosił bym o odp czy warto startować czy może lepiej do Saniko

On

brzezin - 2011-02-14 22:02:22 W żadnym wypadku nie podejmować zatrudnienia w Dziale Organizacji Transportu. Panuje tam zła atmosfera. Pracownicy są poddawani mobbingowi. witam brzezin mozesz mi powiedziec cos wiecej na temat MPK ?bylem na rozmowie z prezesem i obecnie ubiegam sie o prawo jazdy kat D ktore mam nadzieje urzad pracy mi zrefunduje Pan Prezes powiedzial ze bardzo chetnie mnie przyjmnie na stanowisko kierowcy i dlatego chcialbym wiedziec cos wiecej na temat tej firmy

brzezin

W żadnym wypadku nie podejmować zatrudnienia w Dziale Organizacji Transportu. Panuje tam zła atmosfera. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o MPK - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPK