Opinie o MPK w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MPK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MPK o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPK w Włocławek

Nikt

W tym trudnym czasie w jakim się znaleźli mieszkańcy naszego miasta wnioskuję o przyjrzenie się komunikacji w naszym mieście. Pracuje w zakładzie pracy który produkuje manometry m.n do respiratorów. Codziennie zastanawiam się czy wsiądę do autobusu który jest przepełniony. Dwa przystanki za pętlą jest już ponad 20 osób. Może w godzinach dojazdu do pracy trzeba puścić 2 autobusy? Pracujemy również w soboty gdzie nie mamy możliwości dojazdu. Może ktoś zajmie się tym problemem i dostosuje godziny do pracy tych zakładów i ludzi którzy pracują ponad siły

Nikt
@Nikt

Chodzi tu pewnie o pracowników Wika to prawda godziny jazdy MPK nie pokrywają się że pracą zakładu.Dlaczego Poludnie ma pospiecha. Zazamcze gorsze?Codziennie zastanawiamy się czy uda nam się załadować do autobusu? W godziny ach szczytu jeden wisi na drugim.My pracownicy Wiki w tym trudnym czasie pandemii często pracujemy po 12 godzin.Manometry do respiratorów tego wymagają.(usunięte przez administratora)

Magdalena
@Nikt

Próbowaliście złożyć pisemny wniosek? Firma ma wtedy obowiązek odpisać i jest większa szansa, że faktycznie to rozważą.

Natalia

Jak wyglądają w firmie inwentaryzacje ?

mkm50@wp.pl

Autobus nr 210 linia 11 Dębowa - Wieniec Zdrój 17 06 21godz 14.10 i powrót Dworzec PKP PKS godz 15.34 iupalnie +27C pasażerowie gotują się w upale wszystkie okna zamknięte, ale klimatyzacja włączona tylko w kabinie kierowcy. Zapytałam czy w autobusie jest klimatyzacja odp. U MNIE JEST. W powrotnej drodze już trochę lepiej bo uchylone okno. Autobus z XXI w. ale obyczaje z czasów słusznie minionych.

zainteresowany

Wiecie coś o pracy w firmie, może potrzebują teraz kierowców?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MPK, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Tomasz

Dzis o godzinie 16.16 wsiedliśmy w autobus z przyjaciułmi kierowca jeździł bardzo niebezpiecznie I pod koniec zaczoł krzyczeć na nas ze nie mamy maseczek A inni jak nie mieli to nic nie powiedział bardzo nie fajna sytuacja????

Ferdek

Wszyscy działamy na zasadzie wyczucia sytuacji więc warto zgłaszać różne problemy. To co teraz się dzieje nikt nigdy nie doświadczył.

koala

Ale to nie jest forum dla klientów. To forum pracownicze ,więc warto sprawdzać gdzie piszemy.

Nieznana

Dzis wracalam z pracy o 6 z pikutkowa. Kierowca stal dalej na parkingu. Numer 520 podjechal po czasie.

Hanna

MPK Włocławek poszukuje kierowcy jednozmianowego. Czy wśród Was są osoby, które aplikowały i mogą podzielić się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego w tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? I jaka atmosfera panuje w jej trakcie? Zachęcam do zdradzenia nam tych aspektów na forum.

pasażer

Witam. Odradzam jazdę naszymi autobusami właśnie jechałam autobusem linii 17 . Bardzo nie przyjemny i arogancki kierowca. Chcąc kupić bilet usłyszałam ze "takie małe zielone budki to są kioski i tam sprzedają bilety" wkońcu z wiela łaska otrzymałam bilet ale reszty juz nie . Nr. Boczne 515 .

Rad
@pasażer

Najlepiej zrobisz jak nie będziesz jeździł autobusami; albo nauczysz się, że jak jesteś zapominalski i nie kupisz biletu w kiosku To kierowca nie jest od tego, żeby bawić się w wydawanie Tobie reszty tylko od bezpiecznej jazdy.

Kamil

Życzę wam żeby wasze dziecko też kiedyś poczekalo ponad godzinę , w zimnie na przystanku i nie dotarło do szkoły.

Hanna

Zakładam, że MPK we Włocławku, zrzesza nie tylko kierowców, ale również osoby na stanowiskach biurowych. Czy w związku z tym, ktoś pracujący w takim charakterze w tym miejscu mógłby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia w oparciu o które współpracuje z tym pracodawcą? Jaka atmosfera na co dzień panuje w biurze?

piter

spozniaja sie autobusy

kierowca
@piter

Pasażerowie też nie raz czekałem bez słowa dziękuję.

Hanna

Zapraszam was do świeżych wpisów w temacie MPK we Włocławku, z wielką ochotą poznamy najnowsze informacje związane z rozwojem tej firmy! Kwestie dotyczące aktualnych rekrutacji oraz warunków pracy będą tu bardzo przydatne dla innych użytkowników forum!

Henry

Zastanawiam się dlaczego nikt nie zagląda na forum.

Aron

Witam, Czy są przyjęcia do MPK na stanowisko kierowcy ? Jaka jest płacą mniej, więcej ? Ktoś coś wie ? Proszę o opinie

Witek

Jak się pracuje w firmie? Mam nadzieję, że dobrze

Nim

Ciekawe kto układa rozkłady jazdy? Według nowego rozkładu pracownicy Wika wychodząc o 22 z pracy czekają 30 minut na autobus w kierunku Zazamcza.Parodia...kpina...

turlaj

praca za biurkiem, znacznie ciekwiej jest w terenie. szukają kontrolera stanu technicznego pojazdów we Wrocku. o zaskoczenie, już z wykształceniem średnim tedchnicznym biorą

Witam chciał bym się więcej dowiedzieć o pracy w MPK Posiadam wykształcenie średnie techniczne z zawodu mechanik mam 2 letnie doświadczenie z samochodami osobowymi i dostawczymi do 3,5 tony jestem w trakcie kursu na kat. C i jak tyko będzie możliwość chciał bym podjąć się kursu na kat. D Jeśli wiecie czy jest szansa zatrudnia na stanowisku mechanika bądź pomocnika mechanika prosił bym o odp czy warto startować czy może lepiej do Saniko

Zostaw merytoryczną opinię o MPK - Włocławek

• Jak się pracuje w MPK?

Zobacz opinie na temat firmy MPK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPK?

MPK
  • Rysia 3