Opinie o Tomasz Domasik Domatek w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tomasz Domasik Domatek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tomasz Domasik Domatek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Domasik Domatek w Jaworzno

Judgin

Przysłali mi złom bez ładowarki kabla zasilającego cały porysowany (tablet makabra!!!!! Odesłałem oczywiście czekam na zwrot kasy. Ostrzegam to nie jest dobra firma

@Judgin

Tablet jaki u nich kupiłem to też jest złom.

Pan kiedyś serwisanta do siebie bez ogłoszenie szukał, ale zastanawiam się czy ktoś do pracy jako magazynier przy obsłudze e-sklepu też jest potrzebny? takiej oferty nie udało mi się odszukać , a byłbym zainteresowany, bo mieszkam niedaleko Gwardzistów.

Piotr Nowy wpis

Omijajcie szerokim łukiem.Sprzęt miernej jakości.Wciskają kit,aby nie powiadamiać Allegro o wadach towaru,(usunięte przez administratora),że minęło zbyt dużo czasu od zakupu , aby oddać kasę.Lepiej przeznaczyć więcej pieniędzy na zakup,a z tego badziewia jakie sprzedają lepiej zrezygnować.

Oluś Nowy wpis

Widziałem, że pewna pani pytała o przyjęcia serwisantów. Chyba nawet wiem o które ogłoszenie chodziło, bo na pewnym portalu wisi takie archiwalne dla elektronika. Napiszcie mi lepiej jaka atmosfera panuje na miejscu, bo liczyłbym na dogadywanie się z chłopakami z zespołu. Jak rozmowa i ewentualne testy umiejętności wyglądają? Jest okres próbny?

Judgin

@Judgin

Moja opinia też tu jest. Miałam to samo,wymienili bez problemu na inny który działał jak 20 letni złom.Kombinują a później straszą, też dałam się nabrać i przez kilka miesięcy straciłam masę nerw. Ale kasy nie oddali a jeszcze zginęła mi u nich karta Sd32Gb.To naciągacze i (usunięte przez administratora) piszą że sprzęt nowy a to stary, zużyty złom. Życzę aby Tobie udało się odzyskać pieniądze.

Paula
@Judgin

Dzień dobry , można wiedzieć ile Pan czekał na zwrot pieniędzy?

Piotr Nowy wpis
@Judgin

Tablet jaki u nich kupiłem to też jest złom.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tomasz Domasik Domatek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
romek

miła obsługa dbają o klientów

@romek

Ciekawa jestem czy ta miła obsługa ze strony pracowników odbija się później na ich warunkach zatrudnienia. Wiecie coś na temat premii lub dodatków? Otrzymują je? Jeśli tak to na jakich zasadach?

edziuu

obsługa wzorowa zakup zwróciłem bo nie spełnił moich oczekiwań. pieniądze za zwrot otrzymałem bardzo szybko polecam wszystkim kupującym

@edziuu

Czy przy tym wszystkim miał pan kontakt bezpośrednio z pracownikami firmy? Ilu ich brało udział w danej obsłudze? I w zasadzie, dlaczego zakup nie spełnił oczekiwań? Coś było niezgodnego z opisem?

robert

Wspaniały kontakt, super szybka realizacja, polecam serdecznie wszystkim !

Weronika

Zastanawiam się od czego to zależy, że niektórzy klienci tak chwalą a inni niestety niekoniecznie... Inna osoba obsługiwała? Ile ich tutaj teraz pracuje i jak z serwisem, przyjmują może jeszcze tutaj serwisantów? Kiedyś widziałam ogłoszenie i po prostu w warunkach chciałam się upewnić ale wszędzie opinie klientów... Stawkę by ktoś przybliżył?

Klient

Oszukuja klientow . Odeslany sprzet do reklamacji uszkodzili twierdzac ze taki przyszedl , protokolu z kurierem nie spisali widzac po opiniach to normalne postepowanie u nich . Tak byc nie moze wyludzaja od nas pieniadze i na dodatek obrazaja . Szukam osob ktore zostaly tak samo jak ja oszukane do zbiorowego pozwu przeciwko tej pseudo firmie ktora tak bezczelnie postepuje z klientami . Prosze o zglaszanie sie . Odzyskajmy swoje pieniadze !

Niedoszły_klient

Przestrzegam przed zakupami w tej firmie. Na szczęście poszukałem wcześniej informacji i widać, że to jakiś przekręt. W ich sklepie internetowym nie ma nawet regulaminu :)

@Niedoszły_klient

Nie mają też serwisu ani druków które wypełnia serwis. Dostałam kartkę w kratkę odręcznie napisaną,dobrze że ktoś błędów nie robił. Nawet pieczątki nie było. Opis nie fachowy i zrzucanie winy za sprzęt na kupującego. Straszenie kosztami i groźby- wszystko aby pozbyć się natręta który chce mieć to za co zapłacił.W ogłoszeniu jest coś innego niż w przesyłce a o zwrocie pieniędzy można tylko marzyć.

Klient
@Lili

Dokladnie to samo mnie spotkalo. Odeslalam sprzet do reklamacji sami go stlukli zwalajac wine na kuriera i nie spisali protokolu uszkodzenia , bezczelnie klamiac i obrazajac . nie polecam najgorszy sklep . nie kupujcie jesli nie chcecie stracic kasy .

Krzysztof

dzisiaj nadszedł tablet i nie działa.

irek79

skusili mnie na pierwsze zakupy przez internet i się nie zawiodłem

AgA2

dobry kontakt mailowy, doradzą, pomogą, szybko realizują zamówienia

Pawel

Kilka lat temu nabyłem od firmy tablet, który okazał się uszkodzony. Zażądałem zwrotu pieniędzy, właściciel twierdził ze sam go uszkodziłem. sprawa oparła się o UOKIK który właściciel ma oczywiście głęboko w poważaniu. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na jakich ciężko dzisiaj trafić, nie róbcie w tej firmie żadnych zakupów i pozwólcie jej zniknąć z rynku.

@Pawel

Popieram też miałam z nimi problemy i też tablet - kompletny złom stary i źle działający.

Jędrek
@Pawel

Skoro sprawa otarła się o UOKIK i nic nie zrobili w tym kierunku to znaczy że sprzedawca mógł mieć racje, a twoja opinia go oczernia co ciekawe widzę że napisałeś ją gdzie tylko się dało. Ja mam bardzo dobre wspomnienia z zakupów w tej firmie, pomocna obsługa mailowa, wystarczy się chcieć dogadać

@Pawel

Miałam taką samą sytuację. Tablet stary, bez wsparcia producenta.

Jędrek

sklep jak sklep, kupiłem szybka dostawa, miałem pewne problemy z obsługą sprzętu ale pomogli mi mailowo. Z tego co widzę ich opisy pochodzą z specyfikacji producenta więc wystarczy się z nimi zapoznać żeby nie być później zaskoczony jak widzę co niektórzy.

Lidia

Miła obsługa, szkoda że tylko mailowa

@Lidia

Czyli telefonicznie nie obsługują czy czemu szkoda?

luki-a

super sklep, GIT

Zuzanna
@luki-a

Z czego najbardziej jesteś zadowolony korzystając z tego sklepu? Produkty, obsługa?

Diablo

Odradzam zakupu u tego sprzedawcy kupiłem gramofon popsuł się po 3 miesiącach odesłałem na gwarancje nie naprawili mi sprzedawca perfidnie kłamie że modyfikowałem gramofon ja go nie rozkręcałem ponieważ jest gwarancja trafiłem na (usunięte przez administratora) odradzam zakupu u tego pana kupisz a na gwarancje nie przyjmuje . (usunięte przez administratora) uwaga !!!!

@Diablo

Trochę cenzur dostałeś, ale się nie dziwię, bo widać, że zły jesteś, chociaż mam nadzieję, że ważnej treści nie wycięło. ;p No i co teraz, ten gramofon do Ciebie wrócił i co z nim zrobiłeś dalej? Ktoś jeszcze miał niedawno takie problemy z gwarancją może?

@Diablo

Ten Pan od dawna stosuje takie praktyki,na skargi klienta potrafi odpowiedzieć szantażem. Ktoś powinien zająć się tak nieuczciwą firmą. Współczuję Panu ale niech Pan im tego nie daruje tylko domaga się naprawy lub zwrotu pieniędzy. Sprzedają stary złom i umywają ręce gdy dostaną pieniądze.Też kupiłam u nich tablet za 299zł i trzy razy był odsyłany. Pozdrawiam serdecznie.

@Lili

W jakim sensie odpowiada szantażem? Co w Twoim przypadku takiego powiedział, że tak stwierdzasz?

Jurek

OKK

Iza_K

Najbardziej profesjonalny sklep z jakim miałam do czynienia w ostatnim czasie, szybko odpisują na maila, doradą i pomogą. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii ja jestem zadowolona i polecam każdemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Domasik Domatek - Jaworzno

• Jak się pracuje w Tomasz Domasik Domatek?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Domasik Domatek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Domasik Domatek?

Tomasz Domasik Domatek

Tomasz Domasik Domatek