Opinie o Central Fund of Immovables w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Central Fund of Immovables. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Central Fund of Immovables o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Central Fund of Immovables w Łódź

Czy w Central Fund of Immovables zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

On Nowy wpis

W tej firmie umowa zlecenie to standard. Nie licz na umowę o pracę, nie otrzymasz jej nawet po tzw. okresie próbnym. Tak ta firma "oszczędza" na pracownikach, zabezpieczając się jednocześnie przed płaceniem składek itp.

Gabriela Nowy wpis

@Kandydatka, czy na rozmowie kwalifikacyjnej zostałaś poinformowana o swoim zakresie obowiązków w firmie Central Fund of Immovables? Jakiego stanowiska pracy dotyczyło ogłoszenie, na które odpowiedziałaś? Może warto było dać sobie trochę więcej czasu na rzetelną ocenę. Czy nie żałujesz szybko podjętej decyzji o rezygnacji?

Kandydatka Nowy wpis
@Gabriela

@Gabriela, w zakładce rekrutacja opisałam, czym miałam się zajmować. Nie żałuję stanowiska sprzątaczki biurowej na umowę o dzieło.

Kandydatka

Byłam w tej firmie na szybkiej rozmowie (opisałam w zakładce Rozmowa Kwalifikacyjna), szybko oddzwonili i szybko przyszłam na pierwszy dzień do pracy. Na rozmowie zaproponowali umowę o prace na okr. próbny + zlecenie. Jednak gdy miałam już przyjść do pracy zmienili zdanie na umowę o dzieło (nie wiem jakie dzieło wykonuje się na stanowisku pracownika biurowego, ale ok - poszłam). Pierwszego dnia stawiłam się o wyznaczonej godzinie w tym biurze, pani MS (obecna na rozmowie rekrutacyjnej) przedstawiła mi inną panią K, która miała mnie wdrożyć w moje obowiązki. Szybko okazało się, że moimi obowiązkami ma być posprzątanie biura (chyba stąd ta umowa o dzieło). 4 godziny K uczyła mnie jak segregować dokumenty i pokazywała mi szafy z segregatorami (jedna prawie spadła na mnie gdy wyciągałam segregator). Biuro i biurka wszystkie zawalone były dokumentami, wszędzie panował bałagan. Nie zostałam tam dłużej, tym bardzie że do taj pory nikt nawet nie zapytał o dane do tego dzieła. Podziękowałam za poświęcony czas dziewczynie, która mnie uczyła. Gdy wychodziłam szef tego działu/firmy nawet nie wyszedł i nie powiedział do widzenia. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!! jeśli szukasz stałej pracy RADZĘ UWAŻAĆ NA TEGO PRACODAWCE!!!

juuu

@panna kasia oni proponują do wynajęcia lokale biurowe, handlowo-usługowe, produkcyjne oraz magazynowe w atrakcyjnych miejscach miasta.

Pracownik Biurowy

Rozmowa trwała ok 5 min. Zapytano czy obsługuję program fakturowy, jaki to program, ile chcę zarabiać, i czy przeglądałam stronę firmy i wiem czym się zajmuje. Przekazali mi informację, że będę wystawiać faktury i pisać umowy najmu. Zaproponowali umowę o pracą na okres próbny z najniższą stawką oraz umowę zlecenie w drugiej spółce na resztę wynagrodzenia.

jakie programy fakturowe obsługuję ile chcę zarabiać

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Dzidzio

Firma ta fundacja IMMOVABLES mieści się na pl.Zwycięstwa 2 w Łodzi na 2 piętrze. Posiadają kilka pomieszczeń w których prowadzą działalność gospodarczą albo kręcą filmy porno bo to tak wygląda na to. Wchodziły tam jakieś prawie pół nagie kobiety więc ta fundacja trochę podejrzanie wygląda.

Były

To łobuzy - jak mieli przejmować firmę , to przyszli ze swoim dzieckiem - niby tacy ludzcy,a jak spuszczali pracowników to nie powiedzieli nawet przepraszam lub dziękuję. Szujostwo w białych rękawiczkach - co są warci pokazali w Łodzi przed sadem ,a teraz pokazują we Wrocławiu

Zostaw merytoryczną opinię o Central Fund of Immovables - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Central Fund of Immovables?

Kandydaci do pracy w Central Fund of Immovables napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Central Fund of Immovables