Opinie o HeadChannel Limited w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HeadChannel Limited. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HeadChannel Limited o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HeadChannel Limited w Katowice

Fireworks & Firefox

Niestety, przekombinowane umowy to jedna z bolączek tej firmy. Niby na rękę więcej, ale jak przychodzi do liczenia zdolności kredytowej w banku, to dochód z umowy z HC dla banku nie istnieje (banki biorą pod uwagę dochód z umowy o pracę) i niejeden się już na tym przejechał i rzewnie płakał. Jak wspomniano wyżej, to rowniez dodatkowy kłopot przy rozliczaniu PIT.

true

Jedyny zysk z tych umow w HC ma pracodawca bo stawki na reke sa co najwyzej rynkowe... A pracownik ma dodatkowy klopot np przy rozliczaniu PIT

analiz

Dzielenie umow umozliwia kazdemu uzyskanie na reke wiekszej kwoty niz by uzyskal z samej umowy o prace. Dodatkowo przy rozliczniu PIT mozna liczyc na wieksze ulgi.

ktoś

czas na rozmowe wyceniajcie tak jakby to bylo zlecenie. Bo lubią go marnować. Wyhaczą na linkedin, zbajerują dużą (jak na kat) kwotą a potem okazuje się że to kit. I te głupie pytanie "dlaczego akurat my?" jakby sami sie dziwili, że ktoś przyszedł na rozmowe

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
HR Navigator
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Dzięki za konkretną rozmowę kwalifikacyjną.

lku
@Kandydat

hej, a mógłbyś napisać jak wyglądala rozmowa? Czy wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać?

W.

Hej Nick Trochę przykro czytać takie bezpośrednie komentarze, szczególnie jeśli tyczą sie wspaniałych ludzi, którzy z nami pracuja. Może jestem naiwna (zgadzam sie, czasami tez naiwnie rozchwiana) ale na pewno wierzę, że ludzie, którzy są z nami są fantastyczni (I to nie tylko dlatego, że są z nami!). Gdyby nie oni, to byśmy na pewno nie rozwineli firmy tak jak to zrobiliśmy. Mówię to przede wszystkim nie o tych ‘paru’ ale o masie innych osób w firmie. Wiem, że jako firma, ciąży na nas duży obowiązek, aby zepewnić wszystkim godziwą i ambitną pracę. 90% sukcesu w przywiązaniu pracowników do firmy to dobry projekt – ciekawe technologie, dobra współpraca z innymi pracownikami, robienie rozwojowych rzeczy. A nam, tak jak większości firmom, do tego trochę brakuje. I uwierz mi, spędza mi to sen z oczu. Nasz plan na najbliższy rok to właśnie ten cel osiągnąć. Burmistrz Londynu wybrał nas jako jedną z szybko rozwijających sie technologicznie firm w Londynie. Jesteśmy na liście dostawców Rządowych i BBC, w zarządach prestiżowych klubów buzinesowych i ze sporą ilością nowych zleceń, wiec wiemy że sobie poradzimy. Tobie też tego życze, W.

Cześć Nick Rozumiem, że pracowałes w HC i Ci się nie spodobało - bywa. Maz fajna pracę ? - super. Rozwijasz się? - jeszcze lepiej. Zarabiasz kupę kasy?- tak dalej. Ale po co ten hejt?? To słabe i żałosne.

Ponieważ pracuję w firmie już od ponad paru lat, wydaje mi się, że mogę podzielić się miarodajną opinią. Rozpoczynałem pracę jako programista-samouk trzymiesięcznej umowie próbnej. Projekty, które realizowałem, dały mi możliwości rozwoju i praktycznie przy okazji każdego z nich uczyłem się czegoś nowego. Z absolutną pewnością nie byłbym w stanie nauczyć się tego samodzielnie, bo tu spotkałem mnóstwo osób o dużej wiedzy, które jednocześnie gotowe są służyć radą i pomocą w każdej chwili. W ciągu tych kilku lat firma urósła chyba niemal trzykrotnie, ale nadal zachowała bardzo płaską strukturę. Wiadomo, że nie ma na świecie rzeczy, które by nas zaspokoiła w 100%, bo każdy ma swoje za uszami i sa też pewne niedociągnięcia, nad którymi firma pracuje.

Pseudo firma, bawiąca się w pseudo biznes przy pomocy swojej pseudo kadry pseudo zarządzającej. W tej firmie wszystko jest kwestią odpowiedniego naciągania prawdy, w tym również zawierane podwójne umowy. Niektórzy tam tkwią, bo nigdzie indziej ze swoim miernym doświadczeniem nie dostaliby takich pieniędzy, jednak jest to tylko garstka, która po prostu ciągnie z tego ile się da. Bałagan, chaos, nieogarnięcie, rozchwiana właścicielka. Dla ambitnych - na pewno nie!

KuKlux

od dobrych kilku mcy te same oferty pracy. Albo nie umieją znaleźć albo każdy kto przychodzi chce więcej niż 2k na łapkę :)

Ty tak na poważnie? To chyba firmy pomyliłeś albo piętra. Ja będe próbować jeszcze raz bo dla mnie atmosfera i rozmowa były super.

Na rozmowach kwalifikacyjnych, kandydat traktowany z góry a menedżer rekrutujący ekspert (młodzik) który nie raczy zdradzić swojej znajomości języka angielskiego tylko zadaje pytania po polsku oczekuje po angielsku, chamska atmosfera na rozmowach. Więcej pokory dla menedżerów, polecam jakiś trening z coachem z zachowania i kultury podczas rozmów.

HeadChannel

Komentarze obraźliwe, chamskie, zdradzające tajemnicę firmową lub po prostu nie będące opiniami są usuwane zgodnie z regulaminem portalu

Arek

Wiesz co to jest całkowita prawda, pracownik szeregowy jest najwazniejszą osobą w HeadChannel Limited, bo to od niego zaczyna się wszystko, ale mi się wydaje, że mają i dobrą opiekę i dość godziwe pensje

JK

Wartość tej firmy tworzą ludzie a zwłaszcza pracownicy 'szeregowi'

wdf

no i najważniejsze tak powinnio w sumie tez i być :)

marian

O mamo, tego jest tak dużo, że chyba nie sposób jest ze wszystkiego korzystać. Czy ktoś mógłby to wszystko potwierdzić?

@marian

To co jest tutaj pokrywa się z listą benefitów, które pojawiają się na ogłoszeniach. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest możliwość porozmawiania o tym oraz dopytania się o szczegóły.

HeadChannel

Dla wszystkich zainteresowanych lista benefitów poniżej: BENEFITY NA OKRESIE PRÓBNYM: 1.Elastyczny czas pracy 2.Możliwość pracy z domu 3.Developers Day 4.Treningi wewnętrzne 5.Spotkania techniczne 6.Parkingi 7.Vouchery żywieniowe 8.Dofinansowanie do kursu języka angielskiego BENEFITY NA UMOWĘ O PRACĘ: 1.Ubezpieczenie grupowe 2.Pakiet medyczny dla pracownika oraz rodziny 3.Usługa rozliczania zaznań rocznych PIT przez księgową 4.Umowę o pracę na czas nieokreślony 5.Elastyczny czas pracy 6.Możliwość pracy z domu 7.Developers Day 8.Szkolenia, treningi, ścieżka talentów 9.Spotkania techniczne 10.Parkingi 11.Komfortowo położone biuro 12.Vouchery żywieniowe 13.Indywidualne dofinansowanie studiów 14.Dofinansowanie karnetów na hobby 15.Aspect FUN 16.Dofinansowanie do kursu języka angielskiego 17. Coaching Zapraszam do składanie cv

iza

W sumei pracuje tam wiekszosc mężczyzn wiec problemu z komunikacja pewnie nie ma, jeszcze to programiscie wiec tym bardziej :)

Java

Słyszałem, że atmosfera jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o HeadChannel Limited - Katowice

• Jak się pracuje w HeadChannel Limited?

Zobacz opinie na temat firmy HeadChannel Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HeadChannel Limited?

Kandydaci do pracy w HeadChannel Limited napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HeadChannel Limited
2.3/5 Na podstawie 183 ocen.

HeadChannel Limited