Opinie o HeadChannel Limited w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HeadChannel Limited. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HeadChannel Limited o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HeadChannel Limited w Katowice

Liczyłem na jakieś opinie pracowników. Jaką macie atmosferę w pracy?

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja HeadChannel Limited na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Katowice i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

HeadChannel

Witaj Administrator W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk: Programista. NET, Programista.NET do maintenance oraz administrator IT. W najblizszym czasie planujemy jeszcze kilka rekrutacji i zamierzamy powiększać nasz zespół. Wszystkie aktualne ogłoszenia są na naszej stronie oraz na fb. Serdecznie zapraszam do śledzenia informacji a w razie dodatkowych pytań do kontaktu osobistego

Wiktor

Co aktualnie słychać w firmie? Warto aplikować, podpowiedzcie.

HeadChannel

Cześć int Potwierdzam, że w HeadChannelu nastąpiła zmiana. Dawid, który przez lata zarządzał firmą kontynuuje swój rozwój poza HC. Wszyscy trzymamy za Niego kciuki i życzymy powodzenia. Miejsce Business Unit Director zajął Radek, który ma doświadczenie nie tylko w zarządzaniu ludźmi ale również projektami. Oznacza to, że HeadChannel rozpoczyna kolejny etap w rozwoju i przyszłość zapowiada się ciekawie (usunięte przez administratora) ????

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
int

Podobno szefostwo się zmieniło czy to prawda?

HeadChannel

Witam Cały czas mamy nowe projekty. Jeśli chodzi o rekrutację, to nie szukamy w tej chwili analityka ale zapraszamy do podesłania cv. Branża jest bardzo dynamiczna i w każdej chwili może się pojawić potrzeba zatrudnienia kolejnej osoby. Pozdrawiam

LTI

czesc czy sa jakies nowe projekty i przyjecia na stanowiska analityka IT?

Aneta

@Pp rozumiem, że jesteś zadowolony/a z pracy w firmie. Mogłbyś/mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy?

Hmm toz to jakiś HEJTCZANEL nawrzucal postow a te komentarze dot umow lepiej usuncie bo jeszcze sie US do nas dobierze. Swoja droga nachalny automarketing prowokuje takie komentarze (jak np pewna nowa stacja w Beskidzie Slaskim ktora ma bardzo rozbuchany marketing , urosl hype a po otwarciu byla masa hejtu bo trasy krotkie, oblodzone, kamienie i jakies problemy z kanapa).

Pp

'Em' ma rację - komuś chyba wyjątkowo się nudzi, albo bawi go hejtowanie w internecie. W HC: - nie ma żadnych zwolnień - wypłaty są zawsze na czas - atmosfera jest bardzo dobra - nikt nikogo nie zmusza do podpisywania umowy z HC - jeśli ktoś chce tylko umowę o pracę to nie ma problemu HC to dobra firma. Oczywiście że ma wady (jaka firma nie ma?), ale pisanie kłamstw i zwykły hejt jest poniżej krytyki.

em

Widzę, że ktoś się tutaj nieźle podpalił na oczernianie tej firmy kłamiąc wprost, przykre to jest. Pracuję w HC od kilku lat i mogę powiedzieć, że: * tylko raz pojawiła się sytuacja, że wypłata wpłynęła po 'dziesiątym', * atmosfera i ludzie to duża zaleta tej firmy - oczywiście są też wyjątki ale nieliczne :p * umowy umowami, można się dogadać - chcesz całość na UoP? też nie ma problemu! Oczywiście tak jak wszędzie i tutaj nie jest idealnie ale plusy zdecydowanie przeważają nad minusami. Mam też nadzieję, że dojrzałe osoby są w stanie rozpoznać w powyższych komentarzach podszywanie się jednej osoby, która w dodatku sama sobie podbija "lajki", trochę dziecinada taka chłopie/babo :)

Tencoczeka

Niektóre osoby na "dowodzących" stanowiskach ewidentnie posiadają przerośnięte ego. Szeregowych zaczynają traktować jak zwykłe maszyny, które powinny funkcjonować całe dni w pracy (i wykonać swoje oraz nieswoje zadania).

Ostatni

Ludzie beznadziejni. Atmosfera fatalna.

HeadChannel

HeadChannel nie jest dużą firmą, ale jak widać wzbudzamy spore zainteresowanie i wpisów jest coraz więcej. Poniżej nasze stanowisko do pojawiających się ostatnio komentarzy: Młodych, borykających się z problemami wieku średniego firm IT jest sporo na rynku. Aspiracje czy też ambicje, jak wolimy to sami określać, motywują nas do ciągłego rozwoju co jest podstawą w tej branży. Żyjemy w globalnej wiosce wiec każda firma poszukując najlepszych rozwiązań wzoruje się na innych i wybiera to co najkorzystniejsze. To nie wstyd szukać dobrych pomysłów ale nasze inspiracje wolimy czerpać z rynku brytyjskiego. Nigdy nie naginamy prawdy bo jest to nieetyczne i niezgodne z naszymi wartościami. Staramy się być fair zarówno w stosunku do pracowników jak i klientów. W UK jest nasze sales centrum które nie zajmuje się project managmentem ani pisaniem softu. Decyzyjność w tych kwestiach pozostaje z polską załogą. Natomiast w kwestii umów – każdy decyduje sam jaką chce umowę. Wiele osób chwali sobie możliwość wyboru co staje się coraz powszechniejsze na rynku pracy. Jak sami komentujący zauważają, mamy NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE EKIPĘ. I to zawsze było, jest i będzie dla nas najważniejsze. To oni są sercem firmy i tworzą wyjątkową atmosferę. Kolejny atut to nowe technologie, nieustający rozwój, udział w szkoleniach i projektach, które są bardzo różne i dają szeroki rozwój uczestniczącym w nich zespołom i to lubimy najbardziej! I tak dochodzimy do wyzwań czyli optymalizacji procesów wewnętrznych oraz zewnętrznych i polepszenia warunków w biurze. To nasz cel na te rok. A jak pokazują dotychczasowe doświadczenia, rozwinięcie firmy od 5 do prawie 50 pracowników przez ostatnich kilka lat zostało przez nas zrealizowane, a jest to dopiero początek naszej drogi

arek

dodaję: + fajne projekty + ludzie + atmosfera + certyfikowane szkolenia -biuro do poprawy ........

past

Pracowałem w HeadChannel jako programista aka Softłer Deweloper z uprzednio rocznym doświadczeniem i zdecydowanie firmę mogę polecić. Trafiłem do ciekawego projektu, gdzie przez praktycznie cały czas czegoś nowego się uczyłem, skubiąc różne obszary projektu, a nie siedząc tylko w jednym obszarze. W firmie jest kładziony dość spory nacisk na rozwój pracowników, co było dla mnie bardzo ważne.

PM
@past

No właśnie skubales różne części projektu i wszyscy tu tak skubia aż z projektu malo co sensownego wychodzi... Potem PM sie tlumaczy

C#

Rozgladam sie za nowa praca i bylem nawet zainteresowany praca w tej firmie, ale po przeczytaniu paru opinii jednak dam sobie spokoj i poszukam szczescia gdzie indziej...

H++

Na plus: - ok ludzie - w porządku atmosfera - możliwość poznania różnych technologii Na minus: - lokalna kadra zarzadzajaca, ktora swoje doświadczenie zdobyla wyłącznie tutaj i nie ponosi żadnej odpowiedzialnosci - chaos, ciągle zmiany decyzji i priorytetów często bez sensu (to zasługa kadry z UK) - ciagniecie bardzo wielu tematów na raz z których rzadko wychodzi cos sensownego i profesjonalnego - o umowach juz ktos napisal, problemy w banku i potencjalne problemy z US...

koniu

Relatywnie młoda i borykająca się z wieloma chorobami wieku dziecięcego firma o aspiracjach nie wiadomo jakich. Wyraźnie widać wzorowanie się na jednej z dużych firm z innego śląskiego miasta, jednak z marnym skutkiem. Tak jak ktoś wcześniej pisał, wszystko jest kwestią naginania prawdy (lub też punktu widzenia zależącego od punktu siedzenia, który to w tym przypadku siedzi w UK i tak naprawdę ma nikłe pojęcie o pisaniu softu i prowadzeniu projektów). No i na "deser" te nieszczęsne przekombinowane umowy, co kiedyś może się odbić nieprzyjemną czkawką.

Jeżeli ktoś ma rozeznanie w branży, ciężko się przyczepić. Zarobki przynajmniej przyzwoite, atmosfera wręcz nieporównywalna z innymi firmami. Większość zostaje na długo.

Zostaw merytoryczną opinię o HeadChannel Limited - Katowice

• Jak się pracuje w HeadChannel Limited?

Zobacz opinie na temat firmy HeadChannel Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HeadChannel Limited?

Kandydaci do pracy w HeadChannel Limited napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HeadChannel Limited
2.3/5 Na podstawie 183 ocen.

HeadChannel Limited