Opinie o BAUTEC POLSKA w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BAUTEC POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUTEC POLSKA o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUTEC POLSKA w Wrocław

Technical support

Panie Jacku, sprawnie Pan odpisuje udajac zadowolonych klientów. Chyba ze Pan Heniu pomaga, chociaz on chyba jest antykomputer, ale pro awanturka. Generalnie - BAUTEC kuleje, i wszyscy liczacy sie w branzy o tym wiedza. Myslicie, ze takie firmy jak Loba-Wakol ,Uzin Pallman, Bona czy chociazby Sika martwia sie o Bautec? Nie....bo wilki nie interesuja sie, co myśla o nich owce. Jak ktos pracuje w jakims sklepiku lub sklepie z panelami - bedzie patrzył na BAUTEC Polska i Jacka G. jak na mentora....ale to jest krotka meta, falstart.

Tomek z Poznania
@Technical support

Jacku psy szczekaja a karawana idzie dalej.

@Technical support

Oj Panie Technical support tak sobie myślę , że po prostu jesteś zwykłym zazdrośnikiem i słabo u Ciebie tak ogólnie z formą życiową. Weź zaparz sobie melisy to naprawdę pomaga na ukojenie i uspokojenie Twoich nerwów. Po co pisać takie rzeczy nie wiem chyba tylko dla swojej miernej satysfakcji bo kompletnie to nic nie daje i nic nie wnosi. A co do owcy (bardzo sympatyczne stworzenie) to chyba nie masz pojęcia, że kto ma owce ten ma co chce !!!

Wiesław
@Technical support

No nie wiem . Jeszcze są , a Loba Wakol kuleje. Kerakol wyleciał z rynku, a Bostik podniósł ceny o 10 % , bo z obrotem 3 mln nie dają rady . Czy ktoś wie jaki obrót robi Bautec. Uzin chyba trzyma się mocno . Czy ktoś wie jaki robi obrót Uzin bo kilku fajnych ludzi z tej firmy odeszło w 2018

Darek
@Wiesław

Z Uzin odeszli najlepsi. Zostały miernoty łapanie z konkurencji Bona ,Wakol .

Wiesław

Moje sugestie dla BAUTEC POLSKA: Kupiliśmy klej do trawy Bautec ST. Świetnie łapie tartan nawet w niskiej temperaturze. Lubię atmosferę w BAUTEC POLSKA za: Lekkość pracy, kilka linii produktowych z najwyższej półki. Jak nie to to to .

Psy szczekają a karawana idzie

Kolego , gdybyś słuchał Pana Henryka lub Pana Jacka to dalej byś pracował w firmie Bautec. Miałbyś fajny samochód, dobre wynagrodzenie i dostęp do najlepszej wiedzy z branży. Niech wilki się gryzą i zagryzają, a owce pasą i dają świetną wełnę bo zima się zbliża.

Realista z Wrocłaawia

Firma Bautec jest producentem i wyłącznym dystrybutorem firm CLOU Almarit CLOU Asuso , STAUF , KIESEL chemia do parkietu. Są to światowe największe firmy z branży , które współpracują z BAUTEC kilkanaście lat z dużym sukcesem. Firmy cenią BAUTEC za solidność i kompetencje. To są argumenty. Dziś mamy piękna majówkę. Zapraszam Realistę do uspokojenia nerwów na spacer .

@Realista z Wrocłaawia

:-) kopiuj wklej Panowie słabe to wszystko :-( aż ręce opadają ...

Andrzej z Zielonej Góry

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Wykonawca

Firma BAUTEC to znana firma w branży budowlanej. Warto pracowac w takiej firmie.

Realista

Tak sobie czytam te pozytywne opinie i nie mogę się przestać śmiać! Ludzie naprawdę nie widzicie w tym sztuczności??? Pompowania przez nich samych pozytywnych opinii na necie aby znaleźć tylko pracownika bo nikt tam nie chce robić? Na sile polepszania opinii tutaj aby zwiększyc sprzedaż bo te ich wymyślone produkty się nie sprzedają? Wkrótce beda rozwozić Ludwika do mycia garnków tylko ze kupowanego w Niemczech. Zresztą odpowiedzcie sobie na pytanie jaki to w ogóle jest producent? Czego niby producent? To nie jest żaden producent! To hurtownia obwoźna! Brzmi mało wiarygodnie? Na rozmowie o prace poproście aby Was zabrali na swoją linie produkcyjną hehe. Gość wymyślił swoją naklejkę i myślał ze świat zawojuje. Za tą hurtownią nic nie idzie poza krętactwami Zresztą za przekręty zabrali im przedstawicielstwo Eukuli i jakoś to musza tutaj na sile wytłumaczyć. Nawiasem mówiąc bardzo prymitywna próba Panowie. Sugeruje włączyć myślenie. W dzisiejszych czasach jest szereg prawdziwych producentów z historią, doświadczeniem w produkcji a przede wszystkim ze swoimi produktami!!! Wiecie dlaczego się wypinają jak lakier nie wyjdzie? Bo producent z Niemiec ma takiego polskiego handlarza w tyłku i nie zamierza przyjechać na reklamacje w Polsce bo to koszty. Na pocieszenie dostaniecie puszkę kolejnego lakieru od handlarza obwoźnego który kupili za granica i dolepili naklejeczkę. Żyjemy w czasach duzych możliwości a jednak dajemy się czasem nabrać na takie słabe cwaniactwa.

Mietek
@Realista

Ja mysle ze jestes zazdrosnym , nieudacznikiem z konkurencji. Pracuje na lakierach juz 10 lat i jestem z nich bardzo zadowolony.

Goldbach
@Realista

A ja z tego co wiem szanowna pani, sami zrezygnowali ze sprzedazy Eukula jak marla przeszla w rece producenta mydla. Juz wczesniej Bautec zostal wylacznym przedstawicielem marek Almarit i Asuso renomowanej firmy CLOU.. Takze zycze Wam powodzenia z lonkurowaniem z firma Bautec na rynku. HA HA HA

Piko
@Realista

Jak czytam te bzdety ktore pisze ten łamaga to serce sie kraje. Półgodziny wypocin , zamiast pojsc na ogrod i wyplewic rzodkiewki lub narwac mleczu dla krolikow. Mniszek lekarski tez jest zdrowy na twoje rozdygotane nerwy. Prezesa Bautec znam osobiscie. Z malej firmy zrobil duzego gracza na rynku. Pewnie nawet nie zatrudnil by cie do przyklejania nalepek na puszki bo masz alergie na prace.

Kamila
@Realista

Dlaczego piszesz Panowie. Kobiety tez w tej firmie pracuja i staraja sie o prace

@Kamila

Tak pracują, tylko te które nie mają nic do powiedzenia....

Mam pracę ale szukam lepszej.

Firma BAUTEC ma dużo postów widocznie dzieje się dużo w tej firmie. Lubie firmy w których się dużo dzieje. Byłem na stronie firmy , firma nie tylko sprzedaje własną markę, ale też jest przedstawicielem innych firm. Dobrze jest pracować w firmie, która ma wiele linii produktowych . Łatwiej jest z takimi produktami konkurować na rynku.

Goldbach

Nawiązują do poprzedniej opinii. Firma Bautec jest producentem i wyłacznym dystrybutorem firm CLOU Almarit CLOU Asuso , STAUF , KIESEL chemia do parkietu. Sa to swiatowe najwieksze firmy z branży , ktore współpracuja z BAUTEC kilkanascie lat z dużym sukcesem. Firmy cenia BAUTEC za solidnosc i kompetencje. To sa argumenty. Dzis mamy piekna majówkę. Zapraszam Realiste do uspokojenia nerwow na spacer .

niezadowolona

Nie wiem jak się pracuje w tej firmie ale przeżyłam istny koszmar jeżeli chodzi o produkty tej firmy...olej sechł 9 dni i nie wysechł , przyjechał fircyk z Wrocławia i kazał lakierowac .., tłumaczył ze to wina drewna , pogody i inne bzdety...miał dać na piśmie opinie i rekompensatę w postaci płynów do czyszczenia i i pielęgnacji podłóg. ....minęły 3 tygodnie i okazało się ze olej był wadliwy , a lakier na nim położony schodzi pod paznokciem! Konieczne było ponowne cyklinowanie, nadmienię ze chodziło o 120m2 i 30 schodów. ..klatka wewnątrz domu 2 piętra. BEZNADZIEJNY PRZEDSTAWICIEL KTÓRY KAZAŁ LAKIEROWAC, UMYL RĄCZKI. ,OKAZAŁ SIĘ WYJĄTKOWYM CHAMEM , NIE ODBIERAŁ TELEFONÓW NIE DOTRZYMYWAĆ OBIETNIC , W KOŃCU PO INTERWENCJI W SIEDZIBIE FIRMY PRZYJECHAŁ BEZ SŁOWA SKRUCHY, WRĘCZYŁ MI LITR PŁYNU DO PODŁÓG i POWIEDZIAŁ "NARA" ????????Gratuluję szefowi firmy doboru pracowników , omijcie kontakt z Damian em z Wielkopolski bo to wyjątkowy burak.

Robi robi w Poznaniu
@niezadowolona

To chyba jakiś pojedyńczy problem . Współpracujemy z Bautec 20 lat i nie mamy problemów w Poznaniu. Trzeba też przyjrzeć się wykonawcom . Oni często rzucają winę na producenta. Damian z BAUTEC to wieloletni doświadczony fachowiec.

cichy

Bautec nie jest ani znanym ani cenionym producentem. Na polskim rynku działa kilka znanych i cenionych producentów. Ale Bautec? Jakim producentem? . Z tego co mówią stracili właśnie dystrybucje produktów Eukula.. Ta firma zajmuje się o prostu dystrybucją - a konkurencja tnie ich na kazdym kroku. Nie będzie łatwo sprzedawać Wam te produkty.

Luk
@cichy

Ta firma jest juz na rynku 20 lat a ty piszesz ze ja tnie konkurencją. Czy jestes z konkurencji ?

Andrzej z Zielonej Góry
@cichy

Firma 20 lat na rynku , to już coś . Z tego co wiem to Eukula zmieniła produkcję z FraiLacke na Schutz . Fajna firma lakiernicza sprzedała ją producentowi mydła , który wszystko zepsuł i zamydlił . Dobrze , że chłopaki zrezygnowali z Eukula , bo była to ślepa uliczka w pianie i mydle.

Mądra Głowa

A ja mam dobre doświadczenia z tą firmą.

Klient z Krakowa

Bautec to solidna polska firma , od kilkunastu lat na naszym rynku. Prezesem jest Jacek, człowiek z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży parkieciarskiej. Bautec wiekszość chemii produkuje zagranicą ale pomału przenosi produkcję do Polski. Co różni Bautec od konkurencji ? Dostarcza polskim klientom to co potrzebują ,a nie to co wyprodukuje włoska czy niemiecka fabryka i każe sprzedawać polski niewolnikom. Dlatego wg. mnie Bautec dalej się będzie dynamicznie rozwijał, dobierając najlepszych producentów i sprzedając pod własnym brendem, tworząc dobre i konkurencyjne warunki dla polskich klientów A jak się pracuje w Bautec ? Najlepiej zadzwonić do ich pracowników i spytać. Telefony na stronie internetowej. Jak ktoś już pracuje w Bautec, to na pewno jest wysokiej klasy specjalistą i solidnym biznesowym doradcą klienta. W Bautec nie ma miejsca dla pseudohandlowców , którzy zmieniają co kilka miesięcy pracodawcę i wylewają tutaj żale. Nie każdy może być handlowcem w BAUTEC. Jacek też zaczynał od przedstawiciela handlowego w Henkel i teraz jest Prezesem. Razem z Markiem zakładali firmę Kiesel Polska i nadal dalej współpracują co nie jest na rynku tajemnicą.

tak
@Klient z Krakowa

Panie Pawlikiewicz daj Pan spokój :D

krzysztof
@tak

:):) ale jazda:)

Edyta

@niezadowolona a czy w takim razie po interwencji w siedzibie firmy, nikt inny nie zainteresował się sytuacją? Możesz napisać na ten temat coś więcej? Takie oponie dla potencjalnych pracowników mogą być równie ważne, bo pokazują pewna politykę firmy wobec klienta.

Edyta

Dziękuję za odpowiedź @Piotr, tak jak pisałam wiele osób myśląc o zatrudnieniu, zastanawia się czy nauczy się czegoś nowego w miejscu pracy, dlatego ważne jest takie wyjaśnienie tutaj na forum, gdzie wiele osób wchodzi po to żeby szukać informacji o ewentualnej rekrutacji.

Szkolenia są obowiązkowe.

Edyta

@Piotr i skala ilości szkoleń jest podobna na każdym stanowisku w BAUTEC POLSKA? Wygląda to całkiem rozwojowo, czy każdy pracownik miał obowiązek wziąć w nich udział, czy był on dobrowolny?

Edyta

@Piotr S z Warszawy czy firma oferowała Ci jakieś dodatkowe szkolenia? Rozwój zawodowy to w dzisiejszych czasach jeden z najważniejszych czynników, który decyduje o chęci zatrudnienia w danym miejscu pracy.

@Edyta

Tak , mieliśmy wiele szkoleń . Były to szkolenia ze sprzedaży, organizacja pracy handlowca , mieliśmy też treningi sprzedażowe. Dodatkowo kilka razy w roku mieliśmy szkolenia techniczne z produktów i prezentacji ich na budowach. Dostawaliśmy też materiały do wyuczenia się z technologii wykonywania podłoży , rodzajów cementów , betonów , pomiarów itp.

Admin

Panie Realista , weź się Pan za sprzedaż . Zamiast pisanie na tych forach. Podgoń Pan obroty w lipcu , bo w tamtym roku miał Pan świetne , a w tym roku mizeria z ogórkami.

Edyta

@doradca techniczny czy zdecydowałeś się na pracę w BAUTEC? Teraz pojawiły się kolejne oferty pracy więc dla potencjalnych pracowników na pewno liczyłaby się informacja jak wygląda opinia osoby, która pracuje w firmie już jakiś czas i zdążyła poznać panujące tam warunki pracy.

Piotr S z Warszawy
@Edyta

ŚWIETNA FIRMA dużo się tam nauczyłem. Pracowałem kilka lat jako doradca techniczny na Warszawie. Marek i Jacek dali się poznać jako fachowcy , którzy zbudowali na rynku polskim swietne firmy Bautec i Kiesel. Zarobki zdecydowanie powyżej średniej w branży. Na koniec roku premie . Trzeba się pracować, bez pracy nie ma kopaczy. Najlepiej po opinie zadzwonić do któregoś z kierowników. Tel na stronie internetowej www.bautec.pl

realista
@Piotr S z Warszawy

Bez pracy nie ma kołaczy a nie kopaczy no chyba że Ciebie ktoś kopnie w d**ę w tej firmie i z niej wylecisz Panie Piotrze S***a z Warszawy...

Pracownik konkurencji

POLECAM , świetna firma. BAUTEC i KIESEL stanowią świetny teem na rynku. Jeszcze tylko oni trzymają jakość . Reszta to chłam z włoskich i niemieckich manufaktur.

realista
@Pracownik konkurencji

Bautec swoje produkty produkuje w Niemczech czyli wg Ciebie to chłam z niemieckiej manufaktury bo produkcja tych produktów zgodnie z opisem na opakowaniu wyprodukowano w Niemczech odbywa się właśnie tam....

Zostaw merytoryczną opinię o BAUTEC POLSKA - Wrocław

• Jak się pracuje w BAUTEC POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BAUTEC POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUTEC POLSKA?

Kandydaci do pracy w BAUTEC POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUTEC POLSKA