Opinie o BAUTEC POLSKA w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BAUTEC POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUTEC POLSKA o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUTEC POLSKA w Wrocław

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w BAUTEC POLSKA?

(usunięte przez administratora) Niestety dowodzi to tylko jak dziwni ludzie tworzą firmę Bautec Polska Sp.z o.o. Wszędzie widzą zło tylko nie u siebie samych , no bo oni są przecież doskonali i nie mają sobie nic do zarzucenia. Jak tam pracujesz to jesteś w miarę ok ale jak odejdziesz to jesteś wrogiem nr 1. Polityka firmy osadzono głęboko w latach 90-tych. To , że nie ma tam już starej ekipy świadczy tylko i wyłącznie o szefostwie firmy. Każdemu kto to czyta szczerze radzę : omijaj tego pracodawcę szerokim łukiem.

Jakie narzędzia pracy zapewnia BAUTEC POLSKA? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Damian z Wrocławia

To dlaczego tam nie pracujesz skoro to taka super firma ???

Klient gdansk

Doradcy techniczni którzy do mnie przyjeżdzają maja wszystkie potrzebne narzędzia by właściwie sprawdzić i ocenić podłoże pod montaz parkietu .

Parkieciarz Kraków
@Klient gdansk

Tak , Bautec ma najlepszych doradców , Pan Jacek to Profesor wiedzy odnośnie posadzek i w dotarły rzeczoznawca . Firma jest już 25 lat na rynku i radzi sobie dobrze z zagraniczna konkurencja . Nie rozumie skąd tyle złych opini od byłych pracowników, którzy znaleźli prace w konkurencji . Skaczą z kwiatka na kwiatek

Damian z Wrocławia

Bautec daje pełne wyposażenie , dobre auto , Komp , szkolenia , narzędzia do pomiarów . Jedna z lepszych firm tylko pracować .

@Klient gdansk

Ciekawe jacy doradcy skoro na terenie Gdańska w tej firmie nie ma żadnego doradcy?. Na bank ta opinia została napisana przez szefostwo Bautec Polska. Już tylko tak mogą otrzymać tutaj pozytywny komentarz kiedy sami go napiszą. Żenujące. Omijać szerokim łukiem tą firmę.

@Parkieciarz Kraków

Po pierwsze to pracownik to nie jest (usunięte przez administratora) i może zmienić pracę. Po drugie jeśli Bautec Polska jest takim dobrym pracodawcą to dlaczego aktualnie jest tam tylko jeden handlowiec ?. Zanim coś napiszesz najpierw się zastanów,chyba że pisał to ktoś z Bautec żeby coś pozytywnego o nich tu było. Omijać szerokim łukiem tą firmę.

Analityk finansowy WBM

Bautec ma opinie świetnego pracodawcy i firmy , wysoka ocena kredytowa, Polska Firma co roku poprawiająca wyniki finansowe . Proszę nie szkodzić oceńcie firmy , która wybiera się na GPW.

MIKI doradca z konkurencji Nowy wpis

Kto to jest doradca ? Dla mnie fachowiec który jest w branży (usunięte przez administratora) czasu . W Polsce jest ich kilku , 2 w Uzin ( Eliasz i gość z Warszawy, 1 w Kiesel ( marek ), 2 w Bautec ( Jacek ,Piotr) , 1 był w Mapei ( Daniel ) . Reszta to lepsi albo mierni sprzedawcy , którzy mylą C 20 z B 20 jak kolega z Gdanska , czasami tutaj zaglada i pisze żeby omijać firmę Bautec szerokim łukiem , chociaż wiele nauczył się w Bautec jak tam pracował, ale jeszcze więcej zapomniał, Doradca musi mieć wieloletnie doświadczenie , wykształcenie budowlane lub praktykę w zawodzie . Doradca nie może być sprzedawca , którego cisną na obrót .

Były pracownik Nowy wpis
@MIKI doradca z konkurencji

Podani fachowcy w firmach Kiesel /Bautec cisną tylko na obrót i z fachowym doradztwem ma to niewiele wspólnego. Omijać szerokim łukiem :)

Były pracownik Nowy wpis
@Damian z Wrocławia

To dlaczego tam nie pracujesz skoro to taka super firma ???

Czym w BAUTEC POLSKA zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w BAUTEC POLSKA?

Podwyżka podstawy jest wtedy gdy ustawowo zmieniana jest najniższa stawka wynagrodzenia. Tyle w temacie. Nie szukaj tam pracy.

Grażyna

Czyli to teoretycznie wskazuje na to, że robią wszystko zgodnie z prawem i się do wszystkiego stosują? ;p

Pracowałem w firmie Bautec , podstawa niska ale prowizja wysoka , jestem handlowcem , żyje ze sprzedazy . Byłem bardzo zadowolony. Teraz mam własna firmę , sprzedaje Podłogi i kleje na Bautec . Dobra firma żeby wystartować w Biznes . Polecam

Darek

Czy ty jestes byłym pokrzywdzonym pracownikiem Bautec . Dla mnie liczy się produkt a nie Twoje relacje z kierownictwem . Czy produkt jest słaby czy dobry mógłbyś lepiej napisać. Czy miałeś reklamacje ? To mnie interesuje a nie jakieś żale nieszczęśliwego byłego pracownika .

@Klient
@Darek

@Darek Jeszcze tego brakowałoby żebym tam pracował. Jestem klientem, na którego reklamacje się wypieli i poniosłem spore koszta. Wiem czyja to była decyzja wiec stąd moje żale. Pewnie takich jak ja jest znacznie więcej ale większość będzie siedzieć cicho.

Darel
@@Klient

Kliencie czekam na info gdzie miałeś reklamacje i jaka. Podaj jeszcze swoje dane wtedy będziesz wiarygodny. Miej odwagę. Nie bój się. Zawsze można docierać racji w sądzie. Dlaczego tego nie robisz. Czy to znowu jakąś konkurencją opluwa firmę Bautec na rzecz której straciła kawał rynku. Najważniejsze że karawana idzie dalej a psy szczekają.

Opinia
@@Klient

Proszę napisać o jaką reklamację chodzi najlepiej skontaktować się z biurem bezpośrednio. Nie udzielamy odpowiedzi na anonimowe oskarżenia i pomówienia. Niestety nie jest Pan/Państwo wiarygodnym klientem jeżeli nie ma Pan/Państwo odwagi zgłosić się bezpośrednio do firmy w celu wyjaśnienia sprawy. Bezpodstawne oskarżenia nic nie wnoszą i nic nie dają w rozwiązaniu sytuacji. Proszę się więcej nie kompromitować.

@@Klient

Rafał , nie pisz więcej takich bzdur. To jest poniżej pasa, że w ten sposób dziękujesz. Powinieneś podziękować Panu Markowi i Panu Jackowi , że ze sprzedawcy czipsów chcieli zrobić z Ciebie handlowca. Szkoda tylko , że nie chciałeś się dalej uczyć i stanąłeś w miejscu 3 lata temu. (usunięte przez administratora) Szczerze jednak życzę Tobie sukcesów w nowej firmie. Dostałeś pracę nie dlatego , że jesteś Rafał , a dlatego , że pracowałeś w Bautec. Mam nadzieję , że kolejny pracodawca będzie miał więcej cierpliwości do Ciebie. Bierz się do pracy i rób obroty(usunięte przez administratora) Nie zmarnuj kolejnej szansy.

@Darel

Darel może Ty podaj swoje dane bo ktoś taki nigdy nie pracował w Bautec Polska , chyba ktoś z zarządu znowu się podszywa pod fałszywy nick żeby stwarzać wrażenie , że pracuje tam wiele osób. Omijać szerokim łukiem tą firmę , są na rynku normalni i sprawdzeni dostawcy chemii tacy jak Mapei , Uzin , Murexin itp.

Wystarczy wejść na stronę firmy w zakładkę kontakt mamy dwie osoby do kontaktu handlowego plus osoba która pracuje w biurze. Naprawdę nie trzeba być omninusem aby zauważyć, że jest to mała firma na pewno nie międzynarodowy koncern i wielka korporacja.

Parkieciarz

I co z tego Bautec Primer Fast najlepszy grunt na jakim pracowałem . Dziś zamawiam towar do 12.00 jutro mam . Nic więcej nie potrzebuje , nawet gdyby pracowała 1 osoba to tak by było lepiej bo koszty są niższe jak w koncernach Stuknij się w głowę i pomysł na drugi raz

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cost Manager ds. fit-out (instalacje sanitarne)
Gpre Management Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

Czy w BAUTEC POLSKA poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Zenek

BAUTEC POLSKA ma opinię świetnego pracodawcy. Można tylko polecać pracę

@Zenek

Opinię może mieć świetną ale fakty mówią same za siebie. Omijać szerokim łukiem tego pracodawcę.

Warszawiak

Też spotkałem się z firmą BAUTEC Polska . Doradca przyjechał na budowę , pomierzył , policzył ,doradził. Zmieniliśmy klej rozpuszczalnikowo-epoksydowy na ekologiczny. Pełny profesjonalizm.

@Warszawiak

Na ten moment jest tam tylko jeden handlowiec także będzie problem ze wsparciem klienta na miejscu realizacji. Cała stara ekipa odeszła bo szefostwo tak zarządza , że pracować tam się odechciewa każdemu po kolei. Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą. Omijać szerokim łukiem.

Pracownik szukający pracy

Szukam pracy i widzę że firma Bautec ma dużo postów w porównaniu do innych firm z branży. Chyba jest tam ciekawie jak jest taka dynamika na forum . Czy polecacie mi tą firmę , proszę o osobisty kontakt na nr telefonu Paweł 603 229 748 . Odpowiedzi na forum nie zawsze są prawdziwe.

Jacek
@Pracownik szukający pracy

Obecnie szukamy pracowników na Warszawę i Łódź. Proszę złożyć CV do biura , oddzwonimy. biuro@bautec.pl

@Jacek

Nie polecam pracy w BAUTEC POLSKA , oni ciągle szukają pracowników bo nie potrafią zarządzać i budować relacji ze swoją ekipą. Przez ostatnie lata przewinęło się około 20 ludzi i nikogo już tam nie ma z tego składu. Brak możliwości rozwoju i szacunku dla człowieka. NIE POLECAM NIKOMU.

Natalia

Szkoda że miałeś takie doświadczenie z tą firmą, a możesz napisać jakie są tam zarobki i dlaczego nie można się rozwijać? Brak szkoleń czy możliwości awansu?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BAUTEC POLSKA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Podejście jest takie, że pracownik ma wywiązać się ze swoich zadań. Zdaniem szefostwa masz pracować najlepiej od 7 do 20 ale gdybyś mógł dłużej to jeszcze lepiej. Za nadgodziny nie otrzymasz wynagrodzenia a jeśli będziesz pracował 8 godzin do będziesz nazywany leniem i oszustem. Nie polecam współpracy z tą firmą nikomu. Omijać szerokim łukiem.

Leń, drobny oszust i drogi kliencie "MC" jak zawsze bez zmian w swojej życiowej formie...

Handlowiec

Witam wszystkich. Pracowałem w firmie Bautec Polska Sp. o.o. na stanowisku handlowca i postaram sie Wam dokładnie opisać tą firmę. Zacznę od tego ze mam bardzo duże doświadczenie na stanowisku handlowym z wielu firm. Natomiast nigdy wczesniej ani nigdy później nie spotkałem się z takim traktowaniem handlowca. Firmą nie rządzi Jacek tylko jego szwagier Marek który prowadzi dwa salony obok inna firmę jako prokurent. Jest to typowy prywaciarz który otworzył firmę na szwagra i ma za nic pracownika. Sporo w życiu takich poznalem ale z takim chamstwem, prostactwem i brakiem kultury nigdy się nie spotkałem. Jest to zwykły prostak któremu się wydaje ze jeśli już zarobil większa kasę to może traktować handlowca jak śmiecia. W kontakcie z tym człowiekiem mobing jest naprawdę na porządku dziennym. W pierwszych kontaktach wydaje się ze pewnie wszystko jest normalnie a wręcz miło ale uwierzcie ze to tylko kwestia czasu. Ten człowiek z pełną odpowiedzialnością za słowa, na pewno nie jest normalny. Nie życzę nikomu współpracy z takimi drobnymi oszustami. Współpraca mogłaby wyglądać inaczej gdyby firmę prowadził Jacek. Produkt dość dobry, chociaż co roku tracił na jakości. Auta zazwyczaj Octavię lub Astry. Jeśli jest sprzedaż to placa najgorsza nie jest. Natomiast to kwestia czasu jak uznacie ze to nie ma sensu bo sposób traktowania, treści maili i rozmowy telefoniczne to coś z pogranicza zaburzeń psychicznych. Bardzo nie polecam współpracy a w szczególności podjęcia pracy na stanowisku handlowym.

Luk
@Handlowiec

moze nie nadajesz sie na handlowca jak masz doswiadczenie z wielu prac. Z czym sobie nie radziles ze tak czesto zmieniales pracę. Zycze Tobie bys znalazl sobie dobra prace i pamietaj nie kazdy moze byc handlowcem.

@Handlowiec

Ta opinia najbardziej oddaje stan faktyczny firmy Bautec Polska Sp.z o.o.. Brawo za szczerość :)

Były klient

Nie polecam współpracy z tą firmą. Kompletny brak wsparcia dla klienta, przy sytuacji problematycznej zawsze jest wina instalatora podłogi :( Co chwilę nowy pracownik lub brak na danym terenie. Polityka firmy osadzona głęboko w latach 90-tych.

Oskar

Hejka. Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Czuję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie BAUTEC POLSKA? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Oskar

Hania
@Oskar

Hej Oskarze. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to polecam firmę Comex z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Powodzenia! Hania.

Robert
@Hania

Szanowna Pani Hanno. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma Comex, którą Pani przytacza używa platformy SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

@Hania

Chyba nie rozmawiacie o firmie Bautec Polska Wrocław ... Także pomyliły się Wam firmy. Firma Bautec to producent lakierów i środków do pielęgnacji podłóg.

Czy BAUTEC POLSKA organizuje staże dla studentów?

Tak , chętnie przyjmniemy na staż studentów.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BAUTEC POLSKA?

Pracownik Bautec

Atmosfera jest sielankowa. W ogrodzie firmowym rosną banany , pracownicy wylegują się na leżakach , a w basenie firmowym można się w każdej chwili wykąpać. Szkoda tylko, że klima w biurze nie działa .

Jarosław
@Pracownik Bautec

???? Banany fakt są w ogrodzie basenu nie widziałem... leżaki na tarasie i parasol stoi w sezonie letnim. Ale ktoś ma duży dystans i poczucie humoru... :) co do atmosfery w pracy.

Ola

Czy mając grupę inwalidzką mam szansę na znalezienie tu pracy?

@Ola

Tak proszę Pani.

RB

Witam wszystkich. Jestem kli3ntem Komfortu, z skąd otrzymaliśmy produkty Bautec-a. Mieszane wrażenie,mieliśmy zgłoszoną reklamację, przedstawiciel dan3j firmy zabawic się po około 5 tyg. I stwierdził że montażysta źle wykonał pracę. Pojeździł rolką, podotykał i wilki znawca Pan J. Wydał werdykt. Żal mi montarzysta, który wykonał reklamację na swój koszt, ale już innych produktów użył. Nie polecam ani produktów Bautec-a , ani sieci Komfort. Totalne (usunięte przez administratora) i porażka. Teraz kompletujemy dokumentację i będziemy szli do sądu, bo takiego zakłamania jak w tych firmach jest to naprawdę brak słów. Pozdrowienia z Dolnego Śląska.

@RB

Władek

Bardzo dobra firma pod każdym względem. Zastanawiamy się jak przejdziemy przez ten czas epidemii.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie BAUTEC POLSKA?

Pracownik Bautec

Pytania są stawiane w zależności od stanowiska , na które robimy rekrutacje. Na jakie stanowisko Pan/Pani chce się ubiegać ?

Pracownik Bautec

Jaki dress code obowiązuje w BAUTEC POLSKA?

Darek

Na budowie ubranie robocze. Pracujemy razem z naszymi klientami.

Admin

W związku z nieprawdziwymi informacjami szkalującymi firmę Bautec podjęliśmy wspólnie kroki prawne, by znaleźć trolla i podjąć wobec niego kroki prawne, zgodne z ustawą o zamieszczaniu nieprawdziwych informacji w internecie .

Zostaw merytoryczną opinię o BAUTEC POLSKA - Wrocław

• Jak się pracuje w BAUTEC POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BAUTEC POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUTEC POLSKA?

Kandydaci do pracy w BAUTEC POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042