Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Rozczarowana

Pierwsza rata wypłaty za marzec była po terminie a drugiej raty nie ma. Juz nawet z biura nie odp. Człowiek musi prosic sie o swoje zarobione pieniadze.

@Rozczarowana

Ja Chyba sie tam przyjade w asyscie policji I PIP

Pytajacy

Czy ktos wie kiedy bedzie Jada

IVALIS 2018

Powiadomiłem PIP.URZĄD SKARBOWY.SKŁADAM ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY O ŚCIGANIE DOSYC TEGO.ZA UCZCIWĄ PRACĘ NALEŻY SIE PŁACA NIKT NIE BĘDZIE ŻYŁ NA MÓJ KOSZT

Wystawiony

Bandyckie postępowanie.ludzie bez skrupułów.kasy nie ma .OSTRZEGAM NIE JEDŻCIE NIGDZIE Z TĄ AGENCJĄ

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

Dostał ktoś wypłatę na marzec projekt ivalis 2018

Wypłata

Z wypłata za marzec będzie jaj na wypłata za luty. Dużo po terminie zakładam że wypłaca pieniądze 7-9.05. Już Panie są pewno na urlopie bo długo week majowy sie zbliza.

@Wypłata

Jezeli znowu to zrobia ze grubo Po czasie to zalatwie to z pip I beda doplacac odsetki

Nie dostałem a jest już 2 maj

W piątek idę do pip

wypłata

dostałem dzisiaj jakaś śmieszna wypłate 1530 zł. a gdzie reszta ?? sytuacja dokładnie taka sama jak z wypłata za luty ta firma to porażka

@wypłata

Wysylam wniosek do pip o sciagniecie zaleglosci oraz odsetki

Bez wyplaty

Podobno do dwóch tygodni ma byc

Ok

Wypłata doszła tak jak Panie z biura mówiły. Kontakt ok. Kasa też się zgadza. Polecam pracę na inwenturach. Dużo czasami jazdy, ale kasa za tego typu pracę może być. Firma godna polecenia.

@Ok

Ty Chyba nie czytasz Co piszesz ze takie warunki ci odpowiadaja .Ludzie jezdza Po catch niemczech a dostaja smieszna kase I dodatku zle warunki mieszkalne brak kuchni jedna lazienka na 8 osob Dostaja od IVALIS 50 Euro na kazdego kwaterunek ale Lepiej wynajac smierdzace kwatery Za 11 e I reszte chowac w kieszen

@Ok

Chyba coś ci się pomyliło

freier

znów wysyłają zaliczki zamiast całej kwoty. Znowu powtórka z rozrywki xD haha ale kpina

@freier

Niektórzy nawet zaliczki nie dostali..

@freier

Dostałem 1530 zl gdzie reszta

freier

moze za tydzień moze za dwa albo nigdy

Rej

Ludzie nie jedźcie na inwentury! Firma oszukuje ładnie gadają za nim umowy nie podpiszesz, a później już mają Cię w... Nie płacą kasy w terminie! Płacą na raty! Umowa sie nie liczy. To jest loteria komu zapłacą.

Ok

Mamy 30 kwiecieć, a wypłaty brak na koncie za marzec.

Phr ostrzegam

Witam wszystkich Kieruje ta wiadomosc do firmy Polski Hr Informuje iz jezeli kolejny raz nie beda wyplacone pieniadze w terminie ja w swoim przypadku Bede kierowal pismo do PIP o odszkodowanie z tego powodu iz nie potraficie w terminie wyplacic wynagrodzenia Informuje rowniez ze nie jest to grozba tylko informacja dla waszej firmy Wysylacie ludzi do pracy a nie potraficie zadbac o rzeczy ktore sa podstawa Kwatery - wrzucacie ludzi w (usunięte przez administratora) ktory Wedlug was jest nienaganny brak cieplej wody brak kuchni oraz brudne toalety Transport - wysylacie ludzi z jednego konca niemiec na drugi ludzie kilka godzin musza czekac na wasza odpowiedz w razie jakiego kolwiek wypadku I zawsze ta sama spiewka ,,mam weekend I mam wolne" Po Co zglaszacie sie na opiekunow skoro o ludzi nie dbacie Kary w umowie - Na kazdym kroku narzucacie Kary a Dlaczego nie ma informacji Co w razie gdy projekt zakonczy sie z waszej winy niby gwarantujecie 110 godzin a to nie prawda Zaliczki - zeby uzyskac jakas kolwiek zaliczke Trzeba sie prosic I pisac podania a odpowiedz ta sama ze Prezes nie wyrazil zgody Dla wszystkich ktorzy planuja wyjazd do Niemiec serdecznie odradzam by nie jechac ta firma to smiech na sali dzieki nam zapelniaja sobie kieszenie a ludzie musza sie prosic o wlasne pieniadze Jezeli nie bedzie wypalacone wynagrodzenie w terminie do 30 kwietnia ja w swoim przypadku Ide do Pip I zglaszam sprawe to ze umowa zostala rozwiazana nie zobowiazuje was to ignorowania daty wyplaty Jezeli chcecie sie sadzic I poniesc wieksze koszty Prosze Bardzo mam wszystkie dokumenty lacznie ze zdjeciami kwater na ktore zostalismy skierowani Niech PIP zobaczy jak traktujecie pracownikow Pozdrawiam I czekam na wyplate do dnia 30 Kwietnia

Brałam udział w inwentura ch w grudniu, listę obecności wysłałam od razu dzień po ostatniej.wynagrodzenia brak.kontaktu z agencją brak..... czułam ze mam nie isc ale potrzeba zarobku była silniejsza.wierzyłam ze te wszystkie negatywne komentarze jednak są nie do końca prawda. Kochani jeśli ktoś chce wziąć zlecenie u nich-nie bierzcie nie dajcie się złapać na dobra stawkę bo prawdopodobnie pieniędzy nigdy nie zobaczycie

@.

Ja bym Odrazu do pip poszedł i tyle zawsze da się odzyskać pieniadze

kamo

Kasa za luty doszła w drugiej połowie kwietnia.. Czy Tylko ja uważam, że coś tu jest nie tak jak powinno?

Pepe

NIE POLECAM. Spóźniają się z wypłatami oraz nie odbierają telefonów, a jeśli już to zrobią to kłamią albo nie potrafią udzielić konkretnej odpowiedzi. Jestem niemal pewna, że większość, jak nie wszystkie, opisane tutaj pozytywne komentarze wypisują właśnie pracownicy HR. Nie dajcie się ludzie w to (usunięte przez administratora) wciągnąć-szkoda nerwów.

Miecio

Jest ok, polecam kontakt mailowy, z telefonicznym bywa ciężko. Kasa przychodzi ze sporym opóźnieniem, ale nie ma mowy, żeby się "zgubiła".

Niezadowolony
@Miecio

Chyba jestes niepowazny wyplata powinna byc na czas

@Niezadowolony

Dokładnie. Wypłata to nie jest jakaś łaska. To są Twoje pieniądze, które oni niezgodnie z prawem przetrzymują na swoich kontach.

Niezadowolony

Korodynatorki tlumacza te opoznienie jest spowodowane urlopami ale co to nas obchodzi przeciez na nas musza zarobic.A co to kwaterunkow to ladne pieniadze dostaja za nas a nas umieszczaja w slamsach

@Niezadowolony

Urlopami? To oni tam cały rok na okrągło chyba mają urlopy :D

Dostał ktoś wypłatę za luty?

Nunu

Ja jeszcze nie. Za styczen dostałam 15 marca. Teraz mam nadzieje, że nie bedzie to tez niz 15 ....

Nygus9

Chcialem poinformowac ze powiatowa inspekcja pracy przyjela moje zgloszenie

Sylwunia23

Się jeszcze dziwię że oni działają... Pip by miał co robić

Pomocny

Ludzie uwierzcie w te posty naprawde odradzam wyjazd z ta firma

Rozczarowana

Pracowalam na inwenturach, dostalam zaliczke za luty obiecali reszte pieniedzy po swietach. Swieta sie skonczyly, a pieniedzy nadal nie ma na koncie. Kontakt z biurem jestem twierdza ze do konca tygodnia kasa bedzie zobaczymy... Oni nie martwia sie o ludzi ktorzy tam przebywaja, kwatery raz lepsze raz gorsze da sie wytrzymac chociaz przy niektorych naprawde trzeba zeby zaciskac zeby wytrzymac. A najwazniejsze niech bardziej sie przyjza kierowca ktorych zatrudniaja, poniewaz dosc ze sa slepi, nie przestrzegaja przepisow drogowych to w dodatku kiedy mamy po 500km jezdzi sie caly dzien a dlaczego? Bo kierowca musi sobie wyrobic godzin. Kierowcy sa bezczelni w stosunku do ludzi kiedy potrzebujesz jechac do sklepu kiedy jest 3km lub 5km w odpowiedzi slyszysz ze masz isc na pieszo, ale juz jechac sobie do kolegow w weekend nie powiadamiajac o tym biura jest ok. Pija po nocach a rano wiozą ludzi do pracy hamując przy tym wielokrotnie bo brak im kordynacji po upojnej nocy lub sa wytrabiani na autostradzie bo jada dwoma pasami. Kierujac zarzuty do biura w odpowiedzi uslyszysz podaj dowod. Oczywiscie nie wszyscy kierowcy tacy sa, ale nam sie taki niestety zdarzyl... Bardzo to jest przykre, poniewaz to byly 3 miesiace katorgi z nim... A kwatera z nim najlepiej byloby gdyby nikt nie oddychal, nie chodzil, nie odzywal sie tylko zeby kazdy byl na jego rozkazy... A sam gołą (usunięte przez administratora) jeździł w kuchni po podłodze... Pozdrawiam Panie W... Mam nadzieje ze juz nigdy Pan tej krzywdy nie zrobi i nie zglosi sie do tej pracy jako kierowca, a nawet liczacy. Ps. Zreszta na liczacego tez Pan sie nie daje " gdzie ta metka moze byc?" tępo żołwia..

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.