Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Tiomek

Pracowałem do 30 marca na kontrakcie ,a hr każe nam podpisać porozumienie ze pracowaliśmy do 29 marca. Pewnie po to zeby nie wypłacić zgwarantowanego wynagrodzenia za 110 godzin. Poza tym nie płacą za djety za które otrzymują pieniądze od ivalis. Wypłaty za luty do 5 kwietnia nie ma gdzie umowa gwarantuje wypłatę wynagrodzenia miedzy 20 a 30 dniem miesiaca po piesiącu przepracowanym. Od pracowników wymagają przestrzegania umowy, i karają finansowo za drobne przewnienia, a sami nie przestrzegaja jej treści. Warto żeby zainteresowała sie tą firmą Państwowa inspekcja pracy, jezeli nie to wystosujemy pozew zbiorowy. Poza tym oprucz godzin spędzonych na inwenteryzacjach to pracwnicy spędzają dziesiątki godzin w busie bo czsami dojazdy do i zpracy czasami nawet trwają po 5-6 godzin, nie wspomnę o siedzeniu w busie po kilka godzin gdzie z jednej kwatery musimy wyjeżdżać o godz. 10 a zakwaterownie na drugiej jest na przykład od 15 i to przeważnie odbywa się w niedziele czyli w dzień wolny od pracy. Jakie to wolne gdy trzeba się przemieszczać po pareset kilometrów i nawet za to diety nie wypłacają, a sklepy w niemczech w niedziele są zamknięte. jedzenie w najtańszym barze wynosi około 7-10Euro. Totalna porażka. Zapraszam wszystkich chętnych do pracy za posrednictwem polski HR.

Ta firma to istny (usunięte przez administratora) na kólkach nie przestrzegaja zasad ktore sami w umowie zamiescili Kieruje ta wiadomosc do firmy phr Jezeli nie potraficie dac gwarancji to czemu sie zarzekacie ze tak bedzie Wyplaty wyplacacie kiedy was sie Chce To w takim razie my tez powinnismy pracowac kiedy chcemy I miec was w (usunięte przez administratora) tak jak WY macie ludzi w (usunięte przez administratora) Jezeli do dnia 5 kwietnia nie dostane wyplaty oraz inni to ja w swoim przypadku kieruje sie do odpowiednich organow I to zglosze tak byc nie Moze I nie bedzie

ivalista

Przestrzegam...chyba sie tam przejade osobiscie i te pieniądze za ciężką uczciwą pracę,setki godzin w busie,tysiące przejechanych kilometrow,mieszkanie w warunkach urągajacych godnosci ludzkiej oddadzą albo nie odpowiadam za siebie..

prpo

Niestety , w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy wypłat za luty, nie odbierają telefonów, nie odpisują na meile. trzy miesiące pracy za darmo

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

Prosze koordynatora z hr o oficjalna informacje w sprawie wyplat za luty 2018 Ivalis tu na portalu bo nikt w firmie nie raczy odebrac tel.

Nunu
@Adam

Za luty? O hahah :D Proszę poczytać wcześniejsze komentarze, ja dopiero niedawno dostałam pieniążki za styczeń :)

hpr

WItam , ktoś wie o co chodzi z tymi wypłatami za luty ? wypłacili zaliczki i to każdy inaczej dostał , jedni po 500 a inni 1500 zl. A gdzie i kiedy reszta ??

?????
@hpr

Obawiam sie że będzie problem.Też czekam na wypłatę a tu jakas zaliczka.Nikt nic nie wie.Oszustwo czuc na kilometr.Trzeba sie szybko organizowac i do sądu zanim bedzie za pózno.

Robert

Dobry pracownik nie narzeka!!!

okradziony

Uwaga na złodzieja ubrań. Dotyczy osób będących na aktualnym projekcie Ivalis styczeń-marzec 2018 Pani Krystyna z busa PHR-8 kradnie ubrania pozostawione w "szatni" podczas inwentaryzacji. Zaliczyła dziś wpadke w sklepie Toom. Przyszła do sklepu na inwentaryzacje w bardzo charakterystycznym sweterku który zginął ok. 2 tyg temu podczas inwentaryzacji w sklepie Jawoll.

Berlin
@okradziony

Bardzo dziekuje za opinie o mojej osobie i o busie nr 8 , napewno wyjasnimy ta sprawę do końca. Obiecuje ze swojej strony że zglaszając to na policję wszystko wyjaśnimy Pozdrawiam.

@okradziony

Witam ten wpis nie miał miejsca proszę o sprawdzenie kamer na sklepach i zweryfikować wydarzenie

Phr to pomyłka

Od samego początku w phr było dziwnie wszystkie papiery tak na szybko załatwione sam się zastanawiałem ze tak się da i wpadłem bo phr to pomyłka marny zarobek marne pieniądze to tez wypłacają kiedy im się podoba jak by byli bogami a wszyscy tam się mają za niewiadomo kogo wszystkie te panie po drugiej stronie słuchawki nic nie widziały w życiu a człowiekiem sterują a tak naprawdę jak jest jakiś problem to tel nie odbierają i tylko sms piszą bo się boją takie są odważne i cały czas na urlopach jak nie jedna to druga pożal się polski phr a tylko straszyć karami potrafią jak kończę prace to mogę ze swoim wolnym czasem robić co chce czy piwa się napić czy iść na imprezę albo spać a ich nie powinno to interesować co ja robiłem w moim wolnym czasie prywatnym kary śmiech co to przeszkole i cały ten invalis to jedna wielka pomyłka to wszystko powinni zrównać z ziemią nara. Powodzenia ludzie

widmo

Omijać z daleka tą firmę :( wypłaty to czysta prawda :(((

Nunu

Ogólnie kontakt z agencją (przynajmniej w moim przypadku) na plus. Ale tylko to... Jesli chodzi o kwestię wypłaty wynagrodzenia, potwierdzam poniższe wpisy. Pieniążki miały wpłynąć w terminie 21 dni od 10 dnia danego miesiaca. Nie wpłynęły. Teraz wyznaczyli nowy termin wypłaty moich pieniędzy- za kilka dni. Mam umowę podpisaną przez nich, na której zobowiazują się do wypłaty wynagrodzenia do danego dnia. Czy w związku z opóźnieniem mogę liczyć na odsetki? Pozostawię temat do zweryfikowania Powiatowej Inspekcji Pracy. Generalnie nie polecam. Nie dotrzymują terminów i to w sposób rażący.

Lawrence
@Nunu

Dlaczego od 10 dnia danego miesiąca, a nie od daty przedstawienia Raportu godzin/ Rachunku ?

M.
@Lawrence

21 dni od 10 dnia roboczego tak jest w umowie jaką dostaliśmy. Tylko i tak nikt nie przestrzega terminu płatności.

Waldi

ta firma to wielka pomyłka!!!! (usunięte przez administratora) polski hr

Natalia

Odradzam współpracy z ta firma!!! Oszustwo na każdym kroku!! Wypłaty wysyłają kiedy im pasuje, pracowałam w bielendzie ,około 2 miesiące trzeba było czekać na pieniądze.. Telefonów nie odbierają , kombinacja i same przekręty !!

inwentaH&M

DNO! Dodzwonienie się graniczy z cudem,a jak już łaskawie się dodzwonisz/ odpiszą Ci na maila to non stop ta sama gadka, ze zaplaca, ze zleca przelew, blablablabla, a tymczasem za prace w H&M w pazdzierniku pieniedzy nie bylo i nie ma... Zglaszac gdzie tylko sie da, niech się nie wypłacą z odsetek (usunięte przez administratora)

Pracowałem w H&M

Nie płacą! Zgłaszajcie ich do zus i windykujcie!

Zero kontaktu, telefony nie działają, wypłaty nie ma!!! Uważajcie! Jak już sie uda dobić to spławiają gadką... tylko windykować pozywać i zgłaszać do zus.

Niesprecyzowana

Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Współpracowałam z tą firmą 2 miesiące temu na inwentaryzacji praca nie lekka bo fizyczna ale pieniądze wporzadku. Tyle że wcale tak fajnie nie było umowa którą podpisałam w każdym możliwym aspekcie chroniła firmę a na pracownika nakładała tylko obowiązki. Po przedstawieniu wszelkich dokumentów mialam wypłate otrzymac najpóźniej do 31 dni po ich przedstawieniu czyli ok 20 grudnia. Oczywiście tak się nie stało. Na każdorazowa próbę otrzymania informacji kiedy będzie przelew albo byłam zbywana a po jakimś czasie nie odpowiadano na moje zapytania. Kobieta która prowadziła rekrutację nie miała prawa podać żadnego numeru do osoby która by posiadała więcej informacji więc cały czas nie było wiadomo czy pensja dojdzie. Po wielu walkach dowiedziałam się że zgodnie z umową wypłata miała wpłynąć do 15 stycznia chociaż szczerze nie wiem skąd ten termin. Pieniądze wpłynęły 17 stycznia do połowy osób które brały udział w inwentaryzacji. Reszta? Musi czekać. Żeby nie było dzisiaj druga połowa dostała wypłatę. Czyli ponad 2 miesiące po wykonaniu zlecenia i 11 dni po terminie który sami ustalili.

Rozczarowana

Witam. Czy otrzymał juz ktoś wynagrodzenie za inwentaryzacje wykonane w listopadzie?

kurzajek
@Rozczarowana

JA MA TO SAMO INWENTARYZACJE W wARSZAWIE W LISTOPADZIE I GRUDNIU BRAK WYPŁATY WYNAGRODZENIA I KONTAKTU Z JAKIMKOLWIEK KOORDYNATOREM...

Waldi

Nie polewajcie wody. Jak jest podpisana umowa to muszą zapłacić, nie zrobili by takiego numeru.

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.