Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

7th heaven

witam, pracowalem w HR jako konsultant ds. rekrutacji. zakres obowiazkow ogromny - od pozyskania klienta, poprzez rekruracje, zatrudnienie, podpisanie umowy, uzyskanie informacji ile dany pracownik przepracowal godzin, po roliczenie i wyplacenie pieniedzy. NAJNIZSZA KRAJOWA, czyli w roku 2017 2000 brutto. firma jest niewyplacalna, w moich obowiazkach lezalo sciemnianie pracownikom - firma kase dostala, ale pracownicy zatrudnenie przeze mnie musieli czekac. nie polecam pracy w POLSKIM HR. trzeba się cenić ludzie!!!

Phr

Dostal juz ktos wynagrodzenie Za marzec

koziusz
@Phr

Z tego co wiem nie. Bez sądu lub pozwu przynajmniej się nie obejdzie tym którzy się nie upomną drogą oficjalną wypłacać nie będą z tego co się orientuje firma liczy że niektórym nie będzie musiała zapłacić.

@koziusz

otrzymałem zaliczke 1000zl ,ale ostatnia zaliczka nie wiadomo kiedy bedzie

Nie ma wynagrodzenia za pracę marzec

Nie ma wynagrodzenia za pracę marzec

Pytajacy

Czy dostal juz ktos zalegle pieniadze Za marzec 2018

@Pytajacy

nikt nie dostal jeszcze oprucz kierowcow i svau-f

@freier

No z tego Co wiem rozliczaja busamj

RRR
@Mateusz Ogórek

też to slyszałem ale nikt nie pisze że dostał pieniadze , czy ty już dostałeś ??

@RRR

Ja czekam

Pp

Usuwaja komentarze na forach zeby ludzie prawdy sie nie dowiedzieli!!!

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

Pp

Nadal nie ma kasy!!!!! Pracowalismy za darmo w marcu!!! Dzien i w nocy po 500km lub 800km jezdzilismy codzien tulaczka zeby zrobic inwenture codzien w innym miescie. Codzien meczarnia za darmo nawet nie zaplacili za to a w dodatku karami tylko straszyli!!!!! Uwaga nie placa!!! Zero kontaktu!!!! Ludzie nie dajcie sie oszukac tak jak my!!! Nigdy z ta firma nie radze nawiazywac współpracy!!!

zocha

witam w niedziele mam wyjazd z ivalis oplnie sa zle pomuscie jechac

Poszkodowany
@zocha

Oszuśći (usunięte przez administratora) hej nowi przekonacie się szok.

@zocha

nie jedz dobrze ci radze chyba ze lubisz pracowac za darmo,bedziesz mieszkal w melinach i nie popelniaj tego bledu co my !!!

vfvd
@zocha

i pojechałeś wkońcu czy nie ??

Nie płacą wypłaty od marca (usunięte przez administratora) katastrofalna firma

Mateusz Ogorek

Wiadomosc dla osob ktore nie otrzymaly wynagrodzenia Za projekt invalis 2018 od 2.01.2018 do 29.03.2018 Zglosilem sprawe do interwencji jezeli ktos Chce sie dolaczyc Prosze o kontakt 577256539

Pp

Uwaga!!!!!! Nie płacą kasy! Za inwentury w Niemczech kasa powinna byc w kwietniu a nie wyplacili!!! Ostrzegam!!!!! Jest juz lipiec.. Oszukali nas!!!!!!!

pdf
@Pp

czy probowales sie kontaktowac z kims z biura bo mi juz nie odpisuja nawet

Kozisz
@pdf

Nie płaca i najprawdopodobniej nie zapłacą ja jestem narazie zagranica ale jak wrócę sprawę kieruje do sądu. Radzę to samo wszystkim zainteresowanym w sądzie pracy nie wymaga to praktycznie żadnych nakładów finansowych a sprawa jest wygrana na 100 procent i jeszcze ich kosztami obciąża jakieś minimum 1-2 tys od osoby to im da nauczkę chyba ze bankrutują... na co by wskazywała sytuacja.

Oniee

Ja również czekam na wynagrodzenie za nockę na inwentaryzacji. Ciekawe kiedy otrzymam pieniądze. Trzymajcie się z daleka od tej firmy! W naszej grupie podali złą godzinę zbiórki i połowa z nas nie mogła na miejscu podjąć pracy.

@Oniee

a czy masz kontakt z kimkolwiek z tej zlodziejskiej firmy ? bo mi juz nie odpisuja ani nie odbieraja telefonu

fąfara

Jazdy są z tymi wypłatami, za co ludzie mają płacić, rachunki raty w terminie , jak żyć: jeść itd....itd. To jest nie ludzkie traktowanie przez ta firmę. Nalezy zgłosić sprawę do PIPU.W tej chwili jest taki przepis że pip nie ujawni danych osoby zgłaszającej....A wypłacić muszą z odsetkami za każdy dzień zwłoki....

Michu
@fąfara

PiP nic nie pomoże bo zajmuje się jedynie należnościami nie wykraczającymi poza minimalną stawkę netto (polską) napiszą ci w toku postępowania że musisz zgłosić sprawę do odpowiedniego sądu cywilnego, piszę bo sam ich zgłosiłem

D1973
@fąfara

Piszesz o odsetkach... już przestalam wierzyć, że cokolwiek wypłaca.. porażka.. Polak oszukuje Polaka

pdf
@D1973

ja również przestalem wierzyc

fąfara

Ludzie należy to nagłośnić niech władze się tym zajmą. Ciezka praca a póżniej jak frajerzy bez wypłaty......

Mb

Witam czy sprawa została zgłoszona do tvn uwaga? Czy coś wiadomo?

@Mb

Ja zglosilem czekam

Opiniotwórczy

Proponuję zwrócić się do TVN Uwaga. Warto dodać na fb post dot. sytuacji i otagować #sprawadlauwagi. Jest nas dużo, zainteresowanych proszę o wpisanie adresu e-mail w odpowiedzi, skontaktuję się mailowo w celu poruszenia naszego wspólnego problemu.

@Opiniotwórczy

Marowski1993@gmail.com

@Opiniotwórczy

Witam czy sprawa została zgłoszona do tvn uwaga?

Czy ktoś ma jakieś informacje w sprawie wypłaty za marzec. Nikt nie odbiera telefonu i nie raczy odpowiedzieć na e-maila. Czy rozpoczął się jakoś pozew grupowy?

poszkodowany

Polski HR podobno stracił w grudniu 2017 roku licencję na agencje pracy tymczasowej a ludzi dalej wysyłali do pracy. Łatwo to sobie sprawdzić w KRAZie. Nowa licencja obowiązuje od 24-05-2018. Czy jest ktoś teraz na projekcie "Ivalis" przez PHR?? Ja słyszałem że nie ma żadnego busa z PHR bo Ivalis zerwał z nimi kontrakt własnie przez brak licencji. A wypłaty jak nie było tak nie ma i może nigdy jej nie zobaczymy.

krk

obiecywali resztę pieniedzy w czerwcu ale juz nawet nikt wiadomosci nam nie odpisuja , jak tak mozna ludzi okradac !!!

Ivalis 2017

Szkoda gadac (usunięte przez administratora) i nic wiecej byismy w zeszlyn roku na projekcie Ivalis 2017 i w 3 osoby za miesiac pracy zarobilismy po 1340 zl co Pani z tego pseudo biura zapewniała super zarobki haha smiech my w 3 szybko sie zwinelisny al3 inne osoby byly caly projekt i nie dostali nic sprawa dla prokuratury i Pani Jaworowicz

@Ivalis 2017

Pani Jaworowicz oraz Uwaga zostali poinformowani czekam na przyjazd telewizji

dres

czy wiecie cos nowego kiedy bedzie druga rata wyplaty za marzec ??

klawiatura
@dres

nie bedzie, prezesostwo musi pojechac na kolejna droga wycieczke do Azji.

@dres

Mowia ze w czerwcu

Renata

Czy ktos juz dostal wyplate Za marzec ?

Nieeeeeeeee!!!!!

Nieeeeeeeee!!!

Nie

@Renata

A jakieś info kiedy będzie?

Janek

Czy ktoś pracował dla tej firmy w Krakowie i dostał wypłatę???

@Janek

Sciemniaja najpierw pisza ze wysla rozliczenie Po wyslaniu calej kwoty a potem pieniedzy nie ma

Oszukany

Na wyplate czekasz ponad 2 miesiace i jeszcze w ratach

Sv

Tak dostałem w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.