Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

to sa oszusci i zlodzieje .Brat pracowal od polowy listopada do prawie konca grudnias i nie dostal pieniedzy .Pozbyli sie go jak smiecia z powrotem na wlasny koszt .Teraz nie odbieraja telefonow .Spanie po 4 godziny i dojazd do pracy tez tyle w jedna strone

Pokrzywdzona/y

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie! Byłam miesiąc na inwentaryzacji i nigdy więcej!!! Warunki mieszkalne jakie ogarniają wołają o pomstę do nieba, nie wspominając o kontakcie z koordynatorką która na 10 telefonów odbierze tylko raz(masakra). Jeśli chodzi o płacę to jeden wielki przekręt....podam przykład, koleś który przepracował 20 h bo to było tylko 4 dni pracy dostał tyle samo wypłaty ci osoba która przepracowała 41 h. Niewiem kto pracuje w tych kadrach i jakie ma wykształcenie przeliczając te godziny, ale po samym takim drobnym przykładzie to jest ewidentny przekręt!!! Odradzam wchodzić z nimi we współpracę bo szkoda Waszych nerwów i czasu!

Ewwwwwwkkkkaa

30 wrzesnia inwentaryzacja w hm do tej pory brak kasy

marta11
@Ewwwwwwkkkkaa

ja byłąm na inwentaryzacji 3 pazdziernika w hm i do tej pory brak kasy! żenada oszuści !!!!!

ania
@marta11

Również brak... Iść na policję? Czy lepiej prosić o pomoc prawnika by wysyłał stosowne pismo?

Brak pieniędzy za inwentaryzację w hm..

korni
@anonymous

Ja nie dostałam ;/ Inwentaryzacja h&m Poznań . Jutro wysyłam stosowne pismo potem juz...

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

Ośmieszona

Czy ktoś jeszcze nie dostał pieniędzy za inwentaryzację w H&M ?

korni
@Ośmieszona

Bachuś

Nigdy więcej do tej firmy ! jest to śmiech na sali a nie firma - spóźniają się z wypłatami nawet do 2tyg - brak wyrównań już od ponad miesiąca I ich śmieszne wypłaty od 2500 do 3500 ... nie polecam !

AlexKrk

Ta agencja jest do (usunięte przez administratora) oszuści nie płacący składek ubezpieczeń społecznych, wiec jeśli wam się coś stanie ta firma ma was szeroko gdzieś, bo nie dostaniecie żadnej pomocy w czasie choroby.

Witam Polski hr jest nie opłacalny . Zarobki 3.5 k na miesiąc . Dojazdy do pracy 4h a pracy 5 h wstyd . Po 1 miesiącu na czysto jestem 1.300 zł Żal Że nie polecam

Ona

Inwentaryzacja 2 października katowice hm .. pieniędzy brak ..

marta11
@Ona

oszuści jakich mało!!!

AlexKrK

Pierwszy raz i ostatni niestety ta firma pseudo agencja jak wiecie sami kto pracował ten wie jak to tam naprawdę jest, to fakt wypłata nigdy na czas. Jak ci się coś stanie szybkie zwolnienie za porozumieniem dwóch stron, a na dodatek jak coś chcą dostać od ciebie jakikolwiek podpis to jest super, ale jak ty chcesz coś od nich to się nie doczekasz możesz dzwonić pisać e-maile i zero, normalnie zero szacunku, jak jeszcze pracujesz jest ok choć nie do końca ale jak już nie pracujesz i chcesz jakiś papier potwierdzenie z danego miesiąca bo np nie dostałeś go na email to cię mają w dupę, szczerze nie polecam Już nie wspomnę o miejscach pobytu zależy jak komu odpowiada, mieszkać np tydzień w domu z grzybem i prusaki jak wiecie jedna wielka choroba, choć powiem jak jest grupa zgrana w busie i zaprzeczy że nie wejdzie do takiego zakwaterowania to szukają innego lokum, często bywało że np kończyliśmy inwentaryzacje i w tym dniu było tak że musieliśmy się przeprowadzić np do innego zakwaterowania i czekaliśmy do 2-3 godzin zanim wyruszaliśmy w drogę bo pani z agencji była tak nie odpowiedzialna i nie potrafiła tego załatwić i czekaliśmy jak debile. Hostele i mieszkanie tam poraszka nawet nic sobie nie ugotujesz bo nie ma takich tam warunków na to no chyba że sobie wezmiesz grzałkę i się jakoś na wyjazd przygotujesz biorąc całą kuchnie z sobą. Kolejna sprawa odnośnie psełdo tłumaczy którzy nie mają zielonego pojęcia o języku ang czy niemieckim, wszystko co tam gwarantują to jedna wielka ściema. Za dojazdy też nie płacą, dostaje tylko kierowca jedziesz 800km na sklep na 2 godziny i pracy i w tygodniu może ci się uzbiera z 15 godzin, tak było latem śmiech na sali, to że firma zabiera sobie twój przepracowany dzień urlopu, pierwszy raz się spotykam z taka agencja gdzie ci zabierają twój dzień przepracowany po miesiącu pracy, na to nawet nie licz w tej firmie Polski HR możesz robić cały rok i nic ci się nie należy. Śmieciowa umowa jak i firma Zanim podpiszecie cokolwiek z nimi czytajcie uważnie ten kontrakt, żeby pózniej nie było Doświadczenia żadnego nie musicie mieć i języka to fakt ale lepiej mieć dla siebie Plus w tej firmie tylko taki że fakt dużo pozwiedzasz miast Zarabia w tej firmie tylko kierowca choć on ma też przejebane i łamie zasady kierowcy po nieprzespanej nocy wozić ludzi w takim stanie tyle czasem setek km i nie ma zmiennika, a nawet nie może odpocząć normalnie choć powiem tak że ostatnio dystansy zmienili im bo były wypadki O przerwach w pracy też nie wspomnę robisz jak bedujin 5,6godzin bez żadnej przerwy, a jak ci zrobią to tak że np 15min wracasz z przerwy pracujesz 15 może z godzinę i ci mówią że koniec, poraszka jak by nie mogli robić to standardowo jak to w Europejskich krajach co 3 godziny przerwa, no ale pewnie tak tylko w PHR jest. Z godzinami pracy trzeba się pilnować i notować w notatniku bo często bywało że się nie zgadzało z prawdą bo firma liczy na to że tego nie notujesz i nie zauważysz i że jesteś cieciem który tylko robi na nich a nie sprawdza tego.

Doris

Byłam na inwentaryzacji 3 październik. Nadal nie dostałam pieniędzy, nie mogę się z nimi skontaktować, nie odpowiadają na maile. A wy ile czekaliście?

Patrycja
@Doris

Ja również byłam na inwentaryzacji 3 października i nie mogę się z nimi nawet skontaktować.

@Patrycja

Byłaś w h&m?

Natalia
@Doris

Dziewczyny ja też byłam 3 pazdziernika w h&m i również nie mam kasy i nie odpisują...

@Natalia

Pewnie nikt z tych osób ,które były wtedy nie dostał pieniędzy. Mam nadzieję ,że nam je wpłacą , przecież minął już ponad miesiąc a nawet nie da się z nimi skontaktować.

Abc
@Doris

Też jestem w takiej sytuacji. Byłam na inwentaryzacji w h&m w Łodzi. Rozmawialam z kierownikiem sklepu i oni ponoć nie mają kontaktu z tą agencja... Żaden numer telefonu nie odpowiada, na maile nie odpisują. Kpina! Myślę nad zgłoszeniem sprawy na policję bo to jest zwykle oszukiwanie ludzi!

Abc
@Doris

Proszę wszystkich którzy 3 października byli na inwentaryzacji w h&m w Łodzi... Odezwijcie się. Im nas więcej tym lepiej, może uda nam się coś ugrać...

praca 10 września - wypłata 6 listopada

@Natalia

Ja byłam na inwentaryzacji w h&m w Ciechanowie

Oczekujacy

Czy ktos pracujacy przez ta agencje dostal na czas wynagrodzenie jestem ciekaw

syla

tak ja dostałam 3 raz z rzędu

Oczekujaca
@Oczekujacy

Ja niestety nie otrzymałam wynagrodzenia. Pracę zakończyłam 10 września i oddalam wykaz godzin. Dziś 1 listopada a pieniędzy nie ma

@Oczekujaca

dostałam po 2 miesiącach - ufffffffff. Traciłam nadzieję

AlexKrk

Zapomnij

Kuba

Ta firma to najgorsza agencja z ktora wspolpracowalem!! Wynagrodzenie wyplacone po terminie, w ogole nie wiedzialem czy i kiedy przelew dostane, bo nie mozna tam uzyskac konkretnej informacji!! Brak slow!!

Jaiek
@Kuba

Napisz proszę jak długo czekałeś na wypłatę. Ja juz tracę nadzieję czy kiedykolwiek ja dostanę.

Jaiek
@Jaiek

dostałem po 2 miesiącach

zły

Dziś 11.10.2017 godzina 20;00. Wypłaty nadal nie mam na koncie. Czyli może będzie jutro tj. 12.10.2017. To kolejny miesiąc w którym wypłata nie jest na czas. Trza to PIP-u zgłosić będzie. Choć niedługo nie wiem czy będzie sens, gdyż ta firma już nie będzie istnieć.

@zły

Napisz proszę, czy wypłacono ci pieniążki. Ja pracowałam na początku września i do dnia dzisiejszego tj. 31.10 nie otrzymałam wypłaty

Joanna

Ta agencja to jakiś zart, muszę się z nimi szarpać o wypłatę paru groszy, gdzie pracowałam 9,10 września a aktualnie jest koniec października. Kontaktu z ich strony tez nie można oczekiwać, ponieważ albo maja wyłączone telefony albo nie odbierają. PORAŻKA

@Joanna

U mnie sytuacja jest taka sama. Zastanawiam się, czy nie zgłosić tego w PIP. Napisz proszę, gdzie pracowałaś.

Kora

Pracowałam na początku września. Przesłałem rozliczenie godzin po kilku dniach. Jest 25 października półtorej miesiąca od zakończenia pracy. Nadal nie otrzymałam wypłaty. Nie mogę się dodzwonić do Polski HR Na maila nie uzyskałam odpowiedzi.

Zerówka

ITC Grupa - Polski HR nie ma zupełnie nowych ofert pracy?

Lidia

@Rozgoryczons a jak często zdarzają się te obsuwy czasowe? Jakiego rzędu to są liczby? 1-2 dni, a może dłużej? Krótszy okres takiego poślizgu nie jest oczywiście wytłumaczeniem, bo nadal może stanowić duże utrudnienie, ale jednak mino wszystko w pewien sposób pokazuje skalę zjawiska. Możesz napisać coś więcej?

Zyta

ITC Grupa - Polski HR dała pracę wielu ludziom. Myślę, że zawsze znajdzie się ktoś mniej zadowolony.

Rozgoryczons

Inne agencje w Polsce płacą wynagrodzenie na czas tylko w phr nigdy nie mogą zdążyć na czas bo nawet teraz niema jeszcze pieniędzy odradzam ta agencje bo im tylko chodzi o to żebyś podpisał umowę a później mają za przeproszeniem w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.