Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Jerzy Nowy wpis

Pracowałem przez ITC we Frncji na tartaku parę lat temu.Po przyjeździe z Polski okazało się,że moją kwaterą jest zdemolowana buda kampingowa gdzie nie było łazienki,prądu,wody.Pracowałem z nawiedzonym arabem,co wogóle się nie odzywał.Była to chyba najgorsza praca w moim życiu,oraz zakwaterowanie.Wytrzymałem 2 tygodnie.Tartak Dominic Ramboz Haute Jura.

Czy zdarzają się nadgodziny w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Krystyna Nowy wpis

ITC Grupa-Polski nie ma

Patrycja

@sylwunia24 a słyszałaś ze nie istnieje?

Sylwunia24
@Patrycja

Dziwię się że jeszcze działają...

Beata
@Sylwunia24

No tak - wygląda na to, że firma ITC Grupa - Polski HR w dalszym ciągu funkcjonuje w sposób całkowicie normalny. Dlaczego dziwisz się, że jeszcze działają? Jestem tego bardzo ciekawa, więc mam nadzieję, że zdradzisz tu nam jakieś szczegóły.

Krystyna
@Beata

ITC nie ma już firmy . Przebranzowili się PHR

krystyna Nowy wpis
@Krystyna

ITC nie ma już firmy . Przebranzowili się PHR i odłonczyli się jest PHQ

Czy można w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Sylwunia24

To ta firma jeszcze istnieje ?

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Witam serdecznie Chciałem poinformować że złożyłem właśnie wniosek do pip o ściągnięcie zaległości z firmy łącznie z odsetkami Wytoczony zostanie proces na którym chciałbym żeby były osoby ktore chcą tak jak ja odzyskać Swoje pieniądze Jezeli ktoś chce dołączyć proszę o adres e-mail gdzie wyślę dokumenty do wypełnienia Pozdrawiam

Koszerny

Anna.such@vp.pl

Czy nadal aktualne ?

Kinga
@Monika

Mi również agencja nie wypłaciła pieniędzy za pracę (inwentaryzacja w H&M Warszawa 3.10), jak również nie ma kontaktu z nikim z agencji. Czy jest tu też ktoś, kto jest w tej samej sytuacji? Może spróbujemy jakoś wspólnie domagać się o nasze pieniądze?

Andy

Jak mozesz to wyslij mi dokumenty, tez chce odzyskac swoje pieniadze, moj mail wolskia066@gmail.com

@Kinga

Witam i dostała pani w końcu pieniadze.Po jakim czasie?proszę o kontakt bo mam ten sam problem i wiele osób rowniez

@Andy

Proszę o kontakt ten sam problem

Ja też

list_list@onet.pl mnie też oszukali proszę o kontakt

Nie polecam firmy.nie slowna.(usunięte przez administratora)

Oszukany

Również nie polecam tej firmy. Nie wyplacili pełnego wynagrodzenia za marzec 2018. Zablokowali mój numer telefonu a dzwoniąc na każdy inny należący do firmy nie odbierają a jak już ktoś odbierze to nie ma pojęcia co z pieniędzmi, obiecują że się zorientują i oddwonią ale niestety cisza.... Banda złodziei i tyle w temacie

Sebekkk

Całkowicie nie polecam współpracy z ta firma, pieniądze przyszły 24 dni po ostatnim terminie przelania pieniędzy przez zleceniodawcę, o którym jest napisane w umowie. Żeby sie dodzwonić musiałem brać telefon kogoś z rodziny, bo z semojego numeru nie odbierali. Do tego wszystkiego, pieniądze przyszły, ale nie wszystkie... Moje sugestie dla ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.: Niech przestaną robic sobie żarty z ludzi których zatrudniają, bo sie skonczy tak ze ktoś faktycznie ich pozwie

krk

Macie jakis aktualny numer do kogos z biura phr ?

Poszkodowany
@krk

(usunięte przez administratora)Nie odbierają telefonów,bo są winni pieniądze ludziom.Daja tylko prywatne i w taki sposób naciągają.

Ph
@Poszkodowany

(usunięte przez administratora)Proszę dzwonić pod ten numer ,otrzymałem info o swojej wypłacie

Zanim zaczniecie pracować w tej firmie sprawdźcie co Kaczmarczyk zrobił z itd apt , itc polska itd. Chcecie nie mieć wynagrodzenia i chcecie nie mieć opłacanych ZUS i PIT. To idźcie tam pracować

andrzej

oszusci,ide do prokuratury!!!!

@andrzej

Popieram do tej pory nie mamy żadnych wiadomości o wynagrodzeniu za pracę marzec

@anonymous

Witam Już zaczęli wysłać ale jest dłuższy czas na otrzymywanie wynagrodzenia za pracę marzec

Sven
@anonymous

JUZ??? :D

Chcesz zostać biedakiem to pracuj z HR.giniesz z głodu bo nie płacą wypłat.

Brestek

(usunięte przez administratora) nie płacą wypłat. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Terminowe wypłaty nie po roku

BBPRACOWNIK

Firma wypłaca pieniądze normalnie. Nie czytajcie tych bzdur.

@BBPRACOWNIK

Gdzie są pieniądze za pracę marzec nie wypłacił mam do tej pory za inwentaryzacje.

Mateusz Ogórek

Ktory bus został rozliczony bus nr 8 pieniędzy nie otrzymał

Tiomek
@BBPRACOWNIK

koles my z żoną od kwietnia czkamy na ponad 7500 zł. ponad 100 godzin za kołkiem nie liczc inwenteryzacji za darmo a ty śmiesz twierdzić że firma normalnie wypłaca? kilkaset osób zrobione przynajmniej na ponad 2,5 tyś zł, kierowcy na ponad 5,5 tyś. A włciciele za nasz krwawice bawią się gdzieśś w świecie. A Iwalis za nas wypłacił pieniądze w terminie do 20 kwietnia/ To gdzie ta kasa?

@Tiomek

Jak by wypłacił to by nie byłoby tego zamięszania . 12 busów czeka na wynągrodze

@BBPRACOWNIK

Gdzie są wynagrodzenia za pracę marzec 12 busów. Do tej pory nie było kontakt i nie odbierali telefonu.

@BBPRACOWNIK

Nie pracowałeś to nie krytykuj tej sytuacji bo do tej pory nie ma wypłacone wynagrodzenia za pracę trzecia części za marzec

Tiomek
@BBPRACOWNIK

kolego czy koleżanko byliśmy jednym z lepszych busów i niestety za marzec dostaliśmy tylko po 1530 zł zaliczki i kontakt się urwał i pieniędzy oraz kontaktu nie było aż do 1 czy 2 października gdzie zadzwoniłpan i zaproponował mi pojekt od października jako liczący kierowca. Jak mu wspomniałem gdzie są moje pieniądze za liczenie i prowadzenie za marzec około 5 500 zł plus mojej żony za liczenie ponad 2 500 zł. To facet się zaciął i rozmowa się urwala. I gdzie ta uttrzciwość HR? Nasz bus oraz 12 innych busów już się chyba nie doczeka wypłat za ciężką pracę za marzec 2018 roku Pozdrawiam niedowiarków Popracujcie sobie cały miesiąc za darmo.

joke

uwaga na tę firmę, znowu poszukują ludzi do pracy w hm a potem nie zaplaca!!!

SUZI
@joke

Nie płacą wynagrodzenia?

Chmura

Witam,co do pracy i zachowania na inwentaryzacji to się zgadza że masa ludzi robi sobie wakacje i nie traktuje pracy poważnie mimo tego jaka jest,chciałem poruszyć dużo większy temat odnośnie(usunięte przez administratora)Ta(usunięte przez administratora)

Grzegorz_Kraków

Jeżeli osoby są odpowiedzialne co do pracy to nic im nie zalega.Większość ludzi z inwentaryzacji piło,robiło awantury,olewali prace,niszczyli zakwaterowania,chowali się za półkami żeby tylko nie robić.Pracę trzeba szanować,pracowałem w HR i problemów nie było.Dzięki doświadczeniu nabranym w HR i nowych znajomości nawiązanych z ludźmi z Ivalis Szwajcaria,przeszedłem do nich i sobie chwalę pracę w dobrej atmosferze oraz dobrych zarobkach.

derpaw
@Grzegorz_Kraków

Duzo racji w tej wypowiedzi,ja w ivalis berlin i tez nie narzekam.

Braun
@derpaw

Bo wy tylko potraficie (usunięte przez administratora) hr i ivalis i dlatego wam placa a hr to istny (usunięte przez administratora) jak komus cos nie odpowiada to zglasza (usunięte przez administratora)kwatery np w Niemczech czy Francji warunki tragiczne wiec nie (usunięte przez administratora) ze jest super idealnie

Franczo

Jaki powód podaje firma ?

Mateusz Ogórek
@Franczo

Wyplacili mi 1000 zl gdzie reszta

@Franczo

12 bus nie ma wynagrodzenia jeszcze płnego

dirty diana

Ludzie, pół roku minęło, a wy dalej czekacie na pieniądze? Nie bądźcie śmieszni!!! Chyba nie po to jechaliście za granicę, żeby pół roku czekać na kasę. Lepiej zobaczcie co robi szefostwo firmy (bardziej sprytni dojdą do tego, wystarczy kilka minut w google). Non stop wakacje i wyjazdy zagraniczne, nowe samochody, blichtr i prestiż! Zgłaszajcie to gdzie się da, może ktoś w końcu rozwali ten k*rwidołek.

ok

a moim zdaniem Polski HR to dobry pracodawca. Podoba mi się atmosfera, a i dogadac się da w wielu sprawach ;)

@ok

Pasuje ci bo jesteś jakimś kapuśiem po znajomości osrancu

@ok

Chyba zes nie lał to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) firma jest już zgłoszona do prokuratury i zostanie przeprowadzona sprawa a najlepsze że media też się tym zainteresowały

@ok

Witam jeszcze nie wypłacono wypłat 12 busom za inwentaryzacje za pracę marzec Niemcy

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.