Opinie o Conbelts S.A. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Conbelts S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Conbelts S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conbelts S.A. w Bytom

lab

witam a jakie sa zaroki ?

Przyjaciółka

WItajcie, mam znajoma ktora jest technologiem odziezy i mieszka w Bytomiu, obecnie sie rozglada za nowa pracę, czy można podać jakiś mail na który moglaby wysłac cv bo zakład wyglada ok(dodam ze nie jestem polka wiec sorry za ortogaficzne błędy) Z góry dziekuje Pozdrowienia

Cześć. W tamtym roku szukali Kierownika utrzymania ruchu. W tym roku też szukają. Coś nie tak jest z zakładem czy z kierownikami? Chciłałem złożyć CV ale się teraz głęboko zastanawiam.

@Anonim

A czy coś takiego jak emerytura na danym stanowisku to Pan bierze pod uwagę ???

Pułkownik

gutek - 2012-08-28 13:13:24 Firma zdecydowanie się rozwija, otwiera na nowe rynki krajowe i zagraniczne, zatrudnia coraz to nowych specjalistów, ceni zarówno osoby doświadczone jak i stawia na młodych, wykształconych i ambitnych. Miała burzliwe okresy, ale mimo kryzysu udało jej się przetrwać- też dzięki poświęceniu pracowników, którzy zgodzili się pójść na ustępstwa.Młody, wykształcony, ambitny... Wystarczyło aby mnie zwolnić. Pracowałem 4 lata. W tym czasie skończyłem studia magisterskie. Mówię biegle po angielsku. Nikt w firmie nigdy mi nie mógł zarzucić nierzetelnego wykonywania swoich obowiązków. Mimo szukania swojej szansy na rozwój kariery, nie pozwolono mi na to tylko zwolniono. Przeszedłem do innej firmy i po półtorej roku zostałem kierownikiem wydziału. Bo to właśnie jest dawanie szansy ludziom młodym, wykształconym i ambitnym. Pozdrawiam wszystkich pracowników produkcji... Bo to oni są największym skarbem CBB

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Conbelts S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno

szkoda, że niebyło mi dane doczekąć tych 'lepszych" czasów w tym zakładzie i po 10 latach pracy pożegnano się ze mną w ramach zwolnień grupowych, od tego czasu pracowałem już w 4 firmach na umowach "śmieciowych"

Może boli, że inwestuje się w "dobrych" pracowników? Realia sa takie, ze jeżeli Ktoś dobrze pracuje to i Zarzad to docenia!!! Jeśli pracownik uważa że wszystko mu się nalezy to zapraszam do wekikum czasu i...... cofnąć się lata wstecz. Dziś liczy się zupełnie coś innego na rynku pracy... np zaangażowanie, asertywność itp. Ja osobiście uważam, że aby coś miec trzeba coś z siebie dać - to jest uczciwe!!!!

panna z mokrą głową

Ja tu pracuję i nie uważam żeby pozytywne wpisy były bzdetami. A ty kolego/ koleżanko niby na jkim stanowisku tu pracujesz? skoro ci się nie podoba- nikt na siłę Cię nie trzyma...

gal anonim

w porównaniu do innych firm tu przestrzegają przepisów i nie ma mowy o harowaniu za darmo po godzinach, praca fizyczna na produkcji nie jest lekka, ale idzie się przyzwyczaić. Co miesiąc nawet dostajemy premię, więc nie jest źle ...

gutek

Conbelts Bytom

1. Conbelts Bytom S.A. nie jest już w upadłości układowej. 2. Firma jest przyjazna osobom młodym bez doświadczenia, ale z wykształceniem wyższym. 3. Firma chętnie finansuje różne szkolenia pod warunkiem, że są one związane ze stanowiskiem pracy. 4. Wynagrodzenie ... jest adekwatne do zakresu obowiązków. 5. ... ale w chwili obecnej opracowywany jest nowy system premiowy :)

Pracuję Conbelts i widzę jak się zmienia na lepsze. Może wynagrodzenie nie jest rewelacyjne ale nie wymagajmy tego od firmy, która wyszła z upadłości. Im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz i to nie podlega dyskusji. Tą firmę tworzą przede wszystkim ludzie do których nie mam żadnego ale..

Izabela Kowalczyk

Spółka Conbelts Bytom S.A. w roku 2011 odnotowała tendencję wzrostu zatrudnienia o 68% w porównaniu do 2010 roku, w którym to tendencja była spadkowa. Tworzenie nowych miejsc pracy jest efektem stabilizacji sytuacji finansowej Spółki i ugruntowania jej pozycji na rynkach zbytu. Współpracujemy firmą zewnętrzną Outsourcing Solutions Partner Sp. z o.o. Bardzo ważną informacją jest fakt, że od czerwca 2012 roku Spółka nie znajduje się już w upadłości układowej, co tylko potwierdza naszą silną pozycję. Obecnie Zarząd Spółki Conbelts Bytom S.A. nastawiony jest na rozwój personalny oraz stworzenie jak najlepszych warunków pracy poprzez: finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje, szereg inwestycji budowlanych, organizowanie imprez integracyjnych dla załogi itp.

skorzystałem z rady i szukałem dalej, praca ok.

nikto

I co tam słychać? Podobno szukają kogoś do handlu czy logistyki?

klara

i jak z tą pracą ? przyjąłeś się

bezrobotny

widzę, że poza nielicznymi reszta zadowolona jest z pracy w tej firmie, chyba spróbuję

już nie pracownik

Szkoda, że Zarząd otwarcie nie mówi pracownikom o sytuacji firmy, bo z powodu plotech dochodzi do niepotrzebnych niedomówień.

związki maja dostęp do bilansu rocznego za 2008 i pierwszą połowę 2009 roku , wystarczy spojrzeć na pozycje pożyczki udzielone i wsio jasne .

anonim - 2009-02-18 19:11:07 tu jest ok Chyba dla kogoś z biura za taką kasę jaką biorą można chwalić Bossa!

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Jak ktos ma troche oleju w glowie to sie tam nie bedzie pchal... Ja sie wyrwalem i jestem szczesliwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Conbelts S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w Conbelts S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Conbelts S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Conbelts S.A.
2.2/5 Na podstawie 332 ocen.

Conbelts S.A.