Opinie o Conbelts S.A. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Conbelts S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Conbelts S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conbelts S.A. w Bytom

obiektywny

do Hoky Wyobraź sobie że ja pracuję w tej firmie już 25 lat i naprawde nie jedno się przeżyło,ale jeszcze nigdy nie spotkałem takiego malkontenta jak ty.Gdyby wszyscy podchodzili do sprawy tak jak ty to, nigdy nie wyszlibyśmy z upadłości i nie wyszlibyśmy na prosta , a pracownicy potrafili iść na ustępstwa ,zjednoczyć się ,żeby pomóc utrzymać firmę i stanowiska pracy .Z takimi ludźmi jak Ty nigdy to by nam się nie udało.Cieszę się ,że ludzi którym zależy na tej firmie jest więcej niż tych niezadowolonych.Zauważ ,że Prezes robi wszystko żeby stworzyć przyjemną atmosferą poprzez organizowanie festynów wspólnych Wigilii ,a wszystko po to żeby nam się lepieji przyjemniej pracowało.

AF

Panie (usunięte przez administratora)., co Pana więc trzyma dalej w Conbelts. Jeśli Pan jest takim wszechwiedzącym fachmanem i specjalistą, który wie jak powinno się zarządzać firmą- droga wolna, niech się Pan realizuje i spełnia w innym miejscu. Na pewno w innych firmach będą o Pana zabiegać... Proponuję się umówić na spotkanie do Prezesa- jego drzwi są zawsze otwarte i pewnie jeszcze zostanie Pan jego doradcą...

Nemo

Słuchajcie moi drodzy!!! Uważam ,że Conbelts Bytom ,to najlepszy pracodawca w regionie. Stawia na innowacje,nowe ,,głowy'' i pozwala wybić się nieprzeciętnym. Jak każdy mądry pracodawca szuka różnych rozwiązań. Narzekają zawsze Ci którzy nie chcą zmian.

hoky

HoHo tylko kiedyś zarobki były dużo lepsze niż teraz.Fakt wizerunek zewnętrzny jest ok.Nie twierdzę że dużo zmieniło się na lepsze ale nie zawsze traktuje się pracownika tak jak się powinno pomimo długoletniej nienagannej pracy w firmie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Conbelts S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
obiektywny

Hoky ,jak tak bardzo źle się pracuje i nie pasuje atmosfera to dziwię się ,że nie poszukałeś sobie innej pracy. Ja na twoim miejscu tak bym zrobił. Każdy Twój komentarz jest na nie, coby firma nie zrobiła to jesteś niezadowolony.(festyn nie ,remonty nie)Nie wiem jak długo tu pracujesz ale wizerunek zakładu lata wstecz ,a obecnie to jak niebo i ziemia i to też powinno cieszyć ,że coś się zmienia na lepsze.Wizerunek firmy to nasza reklama. Może trochę więcej optymizmu a praca okaże się przyjemniejsza

hoky

Nie to nie jest tak bo w miejsce tych starych pracowników zatrudnia się nowych i robią tą samą robotę tyle tylko że za najniższą krajową albo minimalnie więcej od najniższej.

hoky

Tak to jaki był powód przeniesienia pracowników np. z magazynu do ochrony za najniższą krajową.A co to ma za znaczenie czy sprawa z dachem miała miejsce trzy lata temu,tych spraw było więcej bo firmy jeszcze nie skończyły remontu a już się wszystko rozwalało i mimo zgłoszeń przełożonym nikt już się z firmy nie pojawił żeby naprawić cokolwiek.

hr

mogą być usuwane wiadomości ,które naruszają regulamin, tzn. zawierają treści nieprawdziwe lub obraźliwe. Firma bez poważnego powodu nie zwalnia pracowników zasłużonych stażem. świadczy o tym fakt ,że ponad 60 % pracowników jest związanych z firmą 10, 20 a nawet więcej lat. sprawa z dachem miała miejsce- owszem- 3 lata temu.

hoky

Kolejna rzecz osoba która odbierała prace wykonywane przez firmy zewnętrzne,chodzi głównie o remonty nie ma zielonego pojęcia o tych sprawach a się tym zajmuje.Dlatego jest tak że niespełna rok po remoncie dachu biurowca przy opadach deszczu zostają zalane pomieszczenia aż po sam parter.No i oczywiście kolejna firma robi remont dachu,czy to nie jest marnotrawstwo pieniędzy.Ten Pan który odbierał te prace albo je nadzorował powinien już nie pracować.

hoky

Zwalnia się ludzi z wieloletnim stażem albo przenosi do innych działów oczywiście na niższych stawkach.Czy to jest w porządku?A przyjmowani są ludzie przez firmę zewnętrzną którzy pracują za najniższą krajową.

marysia

Atmosfera jest taka, jaką tworzą ludzie. W każdym dziale zapewne inna. Najbardziej na atmosferę narzekają ci ,którzy mają najwięcej za uszami. Nikt na pewno nie oczekuje bezwzględnego posłuszeństwa względem przełożonych. Zarząd na pewno reaguje na wszelkie wnioski mu składane o niepoprawnym zachowaniu. A co to znaczy ,że ktoś jest niewygodny dla firmy? (usunięte przez administratora)

hoky

To racja że niewygodne wpisy są usuwane.A atmosfera nie jest taka wspaniała.I to w jaki sposób traktuje się pracowników z wieloletnim stażem którzy są niewygodni dla firmy albo sprzeciwiają się przełożonym.(usunięte przez administratora)

Bogusia

Panie Jacku, - a czy Pan tu w ogóle pracuje, że się wypowiada? Mnie się tu podoba. Pracuję tu dłużej niż żyję z moim mężem (25 lat) . I na temat pracy w Conbelts mogę dużo powiedzieć. Zaszły duże zmiany na korzyść pracowników, atmosfera w pracy -super. Mam tu wielu przyjaciół i osób na których mogę polegać. Mam zgrany zespół ,którym kieruję. A współpracuję z wieloma fachowcami w swojej działce.

jacek

jakich zadowolonych pracowników, przeciez to sciema forum redagowane, nieprzychylne wpisy usuwane, to obraz tej firmy

mechanik
@jacek

Znam Cię , pracujesz w Wolbromiu. Nie narzekaj bo z tego co wiem u konkurencji jest dużo gorzej. Też pracowałem tam i nie jest tak zle jak mówisz. Niestety nie każdy ma sile przebicia i nie każdemu się udaje awansować . Trzymaj się (usunięte przez administratora)ciepło i pozdrawiam.

hr

obecnie młode osoby raczej patrzą głównie na samorealizację, samorozwój, zdobywanie nowego doświadczenia niż na lojalność wobec jednej firmy. widocznie te osoby zdecydowały ,że wolą się realizować w innej organizacji, innym mieście, czy w innej branży- straż pożarna, nieruchomości, IT. wolny kraj. Conbelts dziękuje tym osobom za współpracę i życzy dalszych sukcesów zawodowych. wspólnie spędzony czas na pewno przyniósł obu stronom wiele korzyści i na pewno nie był zmarnowany.

Automatyk
@hr

Witam. Jestem automatykiem od 16lat. Pracowałem już w różnych branżach, ale od 4 lat pracuję w firmie, która jest konkurencją dla Conbelts. W tym czasie ukończyłem studia w kierunku informatyka, ale moja obecna firma nie daje mi możliwości żadnego rozwoju ani w branży automatyki, ani informatyki ani żadnej innej, jednym słowem nauka, doświadczenie i zaangażowanie w pracę niczego nie zmieniły po 4 latach. Nie jest może najgorzej, ale niesmak pozostał, ponieważ były obietnice. Mamy wydział wulkanizacji i tkalni na których zajmuję się automatyką. W mojej firmie nie docenia się działu UR, przykładowo produkcja ma 2 razy w roku podwyżki a u nas nic (oficjalnie ). Znajomości itd. prowadzą do tego, że ludzie, którzy najkrócej pracują i mają najmniejszą wiedzę i wykształcenie mają najlepiej. Ale ja nie jestem z tych co narzekają, po prostu szukam lepszej pracy. Dużo poświęciłem mając dwoje małych dzieci, studiując zaocznie i pracując w systemie 4-brygadowym a w zamian nic. W wielu firmach dział UR nie jest odpowiednio doceniany, ludziom się wydaje, że my nic nie robimy, ale prawda jest taka, że robimy co możemy, żeby ci ludzie mieli pracę, żeby te maszyny działały, często są problemy z częściami i trzeba myśleć co zrobić, żeby produkcja nie miała postoju, bo to są potężna straty dla zakładu, presja jest bardzo duża i jeśli ktoś się stara i robi co może to jest ok, ale są także tzw. statyści, biorą kasę a pracę zostawiają na kolejną zmianę, byle przetrwać 8 godzin i ci chyba mają najlepiej w mojej firmie. Brak siły przebicia z mojej strony jest irytujący, rozmowy z dyrekcją, żadnej reakcji... To są powody, dla których szukam nowej pracy. Nigdzie nie ma różowo i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekał, ale jeśli firmas płaci adekwatnie do własnego wkładu to jest ok. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych pracowników Conbelt. Mój email: marcin5075@o2.pl

Misza

Jeżeli jest tak dobrze, to dlaczego tyle młodych pracowników w ostatnim czasie zwolniło się?

bodzio

nie ma sprawy śmiało wszyscy czekamy

bodzio dla ciebie i dla twoich rąk zycze aby nasze służby dokladnie przebadaly działalnosc tej firmy ( jestem do dyspozycji dla odpowiednich służb aby opowiedziedz o twojej dzialalnosci) moje IP jest dostepne

krytyczny obserwator

Szanowny kolego możesz naprawde prześwietlać służbami....firma ma wdrożone wszystkie najnowocześniejsze systemy zarządzania i obecnie jest to jedna z najlepszych firm w branży górniczej. Obawiam się, że "służby" nic nie znajdą bo nie zrozumieją o co chodzi w tych systemach. Jest to firma, gdzie sprzedaż wzrosła w ostatnim okresie 2 krotnie. Wszyscy śmiali się z tej firmy aż pewnego dnia firma ta wywaliła tych śmieszków z rynku. No tak swoją durnotę i nie udolność można tłumaczyć tylko spiskami i służbami.

@krytyczny obserwator

Co tam po najnowszych systemach zarządzania produkcją.Zapytaj o utylizację odpadów niech Ci zarząd powie jak to robią.

A.F.

Bodzio w imieniu Wszystkich Tobie też życzę udanych spokojnych pogodnych i Rodzinnych Świąt :)

bodzio

dla całej walcowni ,sterowni oraz kierownictwa w pierwszej kolejności zdrowych i wesołych świąt

Zostaw merytoryczną opinię o Conbelts S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w Conbelts S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Conbelts S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Conbelts S.A.
2.2/5 Na podstawie 332 ocen.

Conbelts S.A.