Opinie o Conbelts S.A. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Conbelts S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Conbelts S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conbelts S.A. w Bytom

bodzio

jeżeli jesteś bez winny żuć kamieniem a nie oczerniaj a morze to ty jesteś nieuczciwym darmozjadem

odradzam prace w tej firmie kierowana jest przez nieuczciwych ludzi

HR

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko młodszego specjalisty ds. sprzedaży- staż płatny. Na pewno oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia, nauki, rozwoju. Płaca jest adekwatna do wykonywanych obowiązków i ponoszonej odpowiedzialności. Jeśli jesteś osobą ambitną, zmotywowaną do pracy- zapraszam do wysłania swojego CV i LM.

pitrek

UTRZYMANIE RUCHU TO SĄ BACIOLE

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Conbelts S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Adrian M.

W firmie zaczynałem jako specjalista ds eksportu w momencie kiedy była w trudnej sytuacji. Jak wspomniano wcześniej wielu pracowników zgodziło się na pewne zmiany, które przyczyniły się do wyjścia firmy z kłopotów. Obecnie pracuję jako Export Manager i działam w otoczeniu świetnych ludzi. W kwestii tych, którzy odeszli, a było ich trochę za mojej kadencji - jeżeli ktoś w pracy szuka innej pracy bo oczekuje złota za "gówniany" wkład, to na pewno nie zagrzeje miejsca na dłużej. Prezes wymagający, ale jednocześnie zdecydowany i wie gdzie ten okręt powinien płynąć. Atmosfera w moim dziale - bez zarzutów. A co do płacy, każdy zarabia adekwatnie do wkładu w wynik, rozwój czy też inne aspekty wpływające na firmę. Osobiście polecam ludziom szukającym możliwości rozwoju, bez względu na wiek.

miś

"m" Twoje dane są nieprawdziwe o poprzednim handlowcu, nie wiem skąd je wziąłeś.

obiektywna

"m" a nie lepiej bedzie gdy sam to sprawdzisz jak tu jest? Powyższa odpowiedź jest bardzo złosliwa, a firma może nie jest idealna, ale jest tu naprawdę w porządku. Proponuję z czystym sumieniem- spróbuj!

m

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie o przyjęciu do pracy na stanowisko handlowca na rynek wschodni, z tego co kojarze to poprzedni pracował około 6 miesięcy. Co się stało z poprzednim, dlaczego rozwiązali z nim umowę? Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji, ale nie wiem czy warto.

sfinx

Atmosfera zależy od działu i ludzi- jak wszędzie. Zwykle jest fajnie, ale wiadomo ,że i zgrzyty się zdarzają. Większość osób współpracuje ze sobą, dużo nowych rzeczy się dzieje- na nudę nie można narzekać. Jest możliwość rozwoju- szkolenia, kursy. Jest sporo doświadczonych pracowników, ale przyjmuje się też niemało nowych. szef? każdy dział ma swojego szefa= mój jest w porządku, mogę wcielać wiele swoich pomysłów, mam dużą swobodę- byle osiągnąć rezultat jaki się ode mnie oczekuje. Są też szefowie ,którzy dają wiele rad, służą wsparciem, ale też oczekują, wymagają zaangażowania i chęci do pracy. Prezes jest w porządku, wie czego chce, ma szacunek do ludzi, stara się tworzyć pozytywną atmosferę. Ale jest też wymagający i nie toleruje nieuczciwości;

sfinx

większość osób zostaje na dłużej,

sfinx

Większość pracowników przyjmuje się tu na (usunięte przez administratora) na 3 miesięczny okres próbny, a potem jeśli jest zadowolenie z obu stron to jest przedłużana umowa. zwykle po roku do 2 dostaje się umowę na czas nieokreślony

sfinx

Moja opinia jest taka, że to miejsce dla osób które się starają, angażują. Jest mnóstwo takich osób które pracują 10, 20 , a nawet 30 i więcej lat. To chyba o czymś świadczy. A zarabia się odpowiednio do zajmowanego stanowiska i stażu pracy.

sfinx

A może krytykując podpisujcie się. Jeśli potraficie narzekać na firmę-to też miejcie minimum cywilnej odwagi. Cóż , nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. A na rynku zapewne tylko czekają na maruderów z otwartymi rękami ...

Obiektywna

a wypowiedz Pana Motyki to nie jest odpowiedź na to pytanie? tak mi się wydaje, ze czytanie wpisów odbywa się bez zrozumienia zawartych w nich przesłań a przede wszystkim faktów

W.Motyka- Dyrektor ds.Techn.-Prod.

W 2012 roku przeprowadziliśmy modernizację parku maszynowego na łączną kwotę ponad 3 mln złotych. Pozwoliło to wyprodukować i sprzedać ponad 400km naszego głównego produktu jakim są taśmy przenośnikowe. Wynik ten był jednym z najlepszych biorąc pod uwagę ostanie lata funkcjonowania firmy. Obecny rok jest podobny jeśli chodzi o plan produkcji. Przy tak dużym stopniu eksploatowania urządzeń produkcyjnych istnieje ryzyko awarii i z tym się liczymy, jednak nie zdarzyło się by na skutek jakiejkolwiek z nich doprowadziliśmy do opóźnień w dostawach do naszych klientów. W ostatnim kwartale tego roku planujemy kolejne inwestycje, do których obecnie się przygotowujemy od strony technicznej i finansowej.

HR

Na rozmowach rekrutacyjnych analizujemy doświadczenie, zdobyte umiejętności, kwalifikacje, motywy skłaniające do podjęcia pracy W Conbelts, zainteresowania- związane ze stanowiskiem. Przedstawiamy szczerze ,jak wygląda dane stanowisko, zakres obowiązków, jakie warunki proponujemy.

ktoś

Co to ma być, zarobki porażka..., na ścianach malują rysunki, a w środku silniki się palą..., wszystkie maszyny szlak trafia..., brak części zamiennych tylko się przekłada z sprawnych do nie sprawnych jak jest potrzeba..., zakład może i wyszedł z upadłości finansowej, ale podupada technicznie i organizacyjnie!

obiektywna

witaj Anonim! a nie przyszło Ci przypadkiem do głowy, ze to może ludzie którzy składali cv na to stanowisko nie spełniali oczekiwań firmy? Nie zawsze cos z firma jest nie tak. pozdr

$

Adekwatne do zakresu obowiązków.

lab

chodzi mi o firme Conbelts Bytom S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Conbelts S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w Conbelts S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Conbelts S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Conbelts S.A.
2.2/5 Na podstawie 332 ocen.

Conbelts S.A.